» »

Registracija Tomos Avtomatika

Registracija Tomos Avtomatika

JanOlMajti ::

Zanima me, kaj vse potrebujem za registracijo avtomatika. Avtomatik je star 15-20 let, dela super. Najverjetneje račun. Kaj pa če nimam računa?

huek111 ::

Rabiš pričo da je moped tvoj, vendar ne komplicirajo.
Samo povej da ga do sedaj pač še nisi registriral in da nimaš papirjev!

JanOlMajti ::

Pa še ta zakon velja? In kam naj pripeljem pričo (na tehnični ali na občino)?

ToniT ::

Mislim, da je to obdobje s pričami oz. z izjavo, da moped ni ukraden minilo. Preveri na upravni enoti.

JanOlMajti ::

V UE ljubljana pravijo, da ni več mogoče, v Celju da ne vejo. Tehnični pregled pravi, da oni pošljejo papirje v ljubljano (ni važno kake papirje sam da neki je: račun, servisna). Torej, če nimam nobenega papirja, ga nikakor ne morem registrirati? Je imel kdo podoben problem? Kaj pa, če bi mu dal blokado not, varjanta, če motor ne gre več kot mislim da 30km/h ne rabi registracije? to še velja?

tilenmpower ::

velja ampak se usen te lahko ustavi in mores imet papirje od motorja lp

francek1 ::

JanOlMajti je izjavil:

Zanima me, kaj vse potrebujem za registracijo avtomatika. Avtomatik je star 15-20 let, dela super. Najverjetneje račun. Kaj pa če nimam računa?

Na upravni enoti z dvema pričama speljejo postopek, s katerim dobiš potrdilo, da je moped tvoj.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Oktan ::

Koliko € te pa približno stane taka registracija? LP

theBill ::

Pokliči na AMZS, povej kakšna je situacija pa vprašej, kakšen je potek registracije v tvojem primeru.

Po novem ne rabiš več hodit za papirologijo na upravno enoto, AMZS dela vse po novem - prepise, kupoprodajne pogodbe, tehničnihi pregledi in zavarovanja, pa verjetno še kaj.

O postopku z dvema pričama prvič slišim, ampak sigurno se mora to dat na en način zrihtat, ker ko so uvedli obvezno registracijo mopedov skoraj noben ni imel več papirjev za razne 20+ let stare Tomose.

ToniT ::

O postopku z dvema pričama prvič slišim, ampak sigurno se mora to dat na en način zrihtat, ker ko so uvedli obvezno registracijo mopedov skoraj noben ni imel več papirjev za razne 20+ let stare Tomose.


Bilo je eno obdobje (mislim, da leto dni ali nekaj takega), ko si lahko moped registriral brez papirjev samo z izjavo, da ni ukraden. Po preteku tega obdobja pa so potrebni papirji. Za postopek z dvema pričama pa ne vem....

JanOlMajti ::

Sedaj je situacija sledeča: moraš imeti papirje (račun ali servisno (jazs sem na srečo oboje našel)), s pričami ali z izjavo, da ni ukraden je veljalo do leta 2004 al neki tazga. Vse skupaj prepis (ker račun ni bil na mene), prometna, zavarovanje - osnovno, cestnina, registracija me je prišlo 70€. Naslednje leto bi me moralo priti cca 50% ceneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

registracija APN6 brez papirjev?

Oddelek: Loža
2315945 (7402) SambaShare
»

registracija tomos atx

Oddelek: Na cesti
205770 (4868) Vikking
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932701 (2803) St235
»

Registracija mopeda

Oddelek: Loža
52704 (2537) kepec17
»

Za avtomatika rabimo izpit? (moped mislim)

Oddelek: Loža
228353 (7638) TekO

Več podobnih tem