» »

Iščem online radio

Iščem online radio

c0dehunter ::

Iščem online radio, ki ne vrti "hite" cele dneve, po 20x na dan. Iščem online radio, ki ne predvaja zgolj alternative scene. Iščem pa radio, ki predvaja vso glasbo, vključno z trenutnimi hiti, vendar vsako pesem največ 5x na dan.
Trenutno sem na Kronehit, kjer je sicer dobra glasba, ampak žal sami trenutni hiti, ki se vrtijo pa 25x na dan in se jih po parih dneva naveličaš.

Recimo, nekaj izvajalcev, toliko da prikažem raznovrstnost mojega okusa:

MGMT, Florence and the machine, Kings of leon, Pearl Jam, Nirvana, Rihanna, Gotye, Lady Gaga, The Knife, Bloc Party, Placebo, Pixies, Radiohead, White Lies, Franz Ferdinand, The Killers, Kaiser Chiefs, La Roux, Kavinsky, Soundgarden..

Lahko kdo nalepi link do kakšnega radia, ki bi izpolnil moje "težke" zahteve?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

pharaon ::

Poglej če ti nudi Jango ustvariti svojo playlisto izvajalcev..

c0dehunter ::

Super stvar, tale Jango. No, takšne predloge tudi iščem, če še kdo ve za kaj.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

delfinus ::

Jaz ze leta poslusam pretezno zgolj samo Radioparadise. Zadeva ni tako zelo trendy. Vrti se dosti indie, pop rock hiti, ki so to bili, tudi instrumental, malo elektronike, tudi rock etno itn. Lady Gaga ni. je pa kar dosti izvajalcev, ki jih navajas.
Dobro je ker imajo zelo veliko razlicnih streamov (MP3 ena par, AAC+, OGG, Windows Media, Smartphone PDA, RealPlayer, FlashPlayer, poleg tega pa lahko poslusas tudi kar direkt preko njihove spletne strani.
Tudi ponovljivost je dobra. Kvecjemu bos slisal isti komad 2x v enem tednu in ne vec. Poleg tega majo na strani tudi direkten link do tega kaj poslusas z vsemi podatki in tudi zgodovino, kaj se je tekom dnevov predvajalo. Glasovanje itn. Reklam ni.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

123_meni ::

Ali kdo ve za radijo online kjer je glasba 24/7 brez oglasov in različnih komentarjev...vsi najnovejši hiti...oz tudi starejši

Tak radijo bi mi res prav prišel v službi...

Boobiz ::

Na telefonu uporabljam TuneIn Radio app. Super app, razdeljeno maš na local radio/music/news/sports... postaj je tudi izredno veliko. Anyway, hočem povedat, če imaš mogoče android telefon lahko s to aplikacijo najdeš postajo ki ti je všeč in jo probaš dobit še na računalniku.
I'm drunk, what's your excuse?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11614387 (9198) PreviousUser
»

Glasba iz 80in 70ih 60ih vs današnja "moderna" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12222421 (19622) Jerry000
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913716 (11683) LuiIII
»

Radio Ena

Oddelek: Loža
314260 (3067) Cowboy6
»

Proti ukinitvi radia 1 - www.pobuda.net (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19037163 (31225) BlaY0

Več podobnih tem