» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

krentam ::

LP
Zanima me kateri od teh dveh telefonov v tem cenovnem rangu priporočate :
Ali Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
Ali HTC Touch 2

Kupil bom za bolj poceni, ker sem spoznal da je brez veze dajat po 400EUR za telefon.
X10= 200EUR
HTC= 140EUR

Katerega naj ubavim oziroma kateri je boljši ?
Pa LP in hvala za pomoč ;)
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

denabiker ::

da je dobra, da je brezveze dajat več denarja za phone. Mogoče za tebe, ker ne znaš izkoristit napravo

BladE_ ::

x10 mini pro. Ful dobr telefoncek pa se androida ma. Touch 2 je low budget zadeva, nezanimiva.

krentam ::

denabiker nisem ti jst bogataš z 2000EUR na računu..

Blade recimo primerjava X10 Mini pro ter Spico?
Katera je boljša?
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

DuleKrtola ::

Bohnedej gugla uporabit, a ne?
http://www.phonearena.com/htmls/compare...

krentam ::

jumo to sprašujem (ker s s temi tabelami ama ništa ne pomagam ker nimam pojma).
Sicer pa me zanima, ali X10 mini ima update Androida na 2.1, oziroma če ga bo imela.
Nikjer nisem zasledil te informacije.
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

glistovje ::

krentam je izjavil:

jumo to sprašujem (ker s s temi tabelami ama ništa ne pomagam ker nimam pojma).


potem ni potrebe po takem telefonu, če nimaš pojma o pojmu. vzemi nokio z barvnim zaslonom in boš zadovoljen :P

Hardstyle ::

denabiker je izjavil:

da je dobra, da je brezveze dajat več denarja za phone. Mogoče za tebe, ker ne znaš izkoristit napravo


Kako izkoristiš naprimer iPhone bolj kot Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO ? Ali obratno, nima veze.

oz. kaj sploh pomeni "izkoristiti" telefon? Kaj ma tisti telefon ki stane 500€ kar oni za 200€ nima in je zaradi tega dosti boljši izkoristek?

On je ugotovil, da je brezveze dajati 500+€ za nek telefon, jaz se strinjam z njim. Če pa tebe telefon za 200€ ne zadovolji pa je to tvoje mnenje ali pa če posplošim, ne znaš izkoristit telefona, ki je vreden 300€ manj kot tvoj.

krentam ::

glista:
Kar se tiče teh tabel sem mislil da imajo eni nekje nekaj boljše nekateri pa nekaj...tako da nevem kateri telefon se splača vzet...ker so tako majhne razlike med njimi..
Nokie pa ne vzamem nikada više :D ....
Hardstyle nekateri imajo tok denarja da si rit z njim brišejo, tako da jim za telefon ni problem zapravit kak vijolčast 500tak..
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

đoni ::

Pozdravljeni!

Zanima me strokovno mneneje o nakupu novega telefona. Odločam se med Samsung Wave (bada) in med Htc Wilfire (android 2.1)? Zasnima me tudi predvsem, kvaliteta fotoaparata, kaj mi priporočate?

Hvala za odgovore

Lp

TOP ::

Prav vse en je kaj kupiš ti moraš gledat kaj tebi paše in katere funkcije ma,ker kvaliteta je vač ali manj ista,tega sranja je ogromno in vsak se lahk pokvari,jaz osebno najmanj težav z Nokiami pa tud z Samsungi okej.Kar se tiče HTC je tako veliko frendov ga ma in redko kateri ne stoče da dela super je kar nekaj težav z njimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel mi priporočate ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142401 (1301) Mesar
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527131 (5368) burek1
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714419 (11982) Thunder wave
»

Telefon z Androidom

Oddelek: Kaj kupiti
71061 (976) krentam
»

Pomoč pri izbiri telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
232033 (1491) glistovje

Več podobnih tem