» »

Leplenje jumbo plakatov

Leplenje jumbo plakatov

borisficko ::

Lepil sem plakate na jumbo tablo z lepilom od Henkla "Metilan spezial" vendar mi ni šlo tako kot bi to moralo biti. Papir se mi zgibal in noter je ostajal zrak, pa sem vse skupaj pustil.
Na netu sem bral, da bi moral plakete najprej namočiti v vodo ali lepilo je to res, ali kako gre ta postopek.
Prosil bi, če mi lahko kdo svetuje kako se to dela!!! Nujno potrebujem informacije!!!
"boris.ficko@gmail.com"
  • spremenil: Mavrik ()

Siddh ::

če notri ostaja zrak, samo vzemi buciko pa narahlo prepičiš balonček


blackbfm ::

Sicer nevem kako je z limanjem papirja, ampak pri nalepkah je postopek tak da najprej očistiš površino, potem jo našpricaš z milnico, prav tako nalepko preden jo pritisneš gor. Zrak lahko potem stiskaš ven s kakšnim valjčkom ali čem podobnim, ker nalepka drsi po površini. Potem ko se stvar posuši je 100% brez zraka, ajd 99 :D . Če ti to kaj pomaga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Anney ::

Kolker vidim te lepilce ob cesti, ko se peljem mimo, imajo vsi namočene v vedra z neko tekočino in zložena skup na velikost a4 papirja,Kaj pa je tista tekočina pa ne vem.(mogoče zmes vode in lepila)

mat xxl ::

Kamor koli si šel delati, bi pričakoval, da te naučijo tehnologije..... sicer se pa prijavi k kakim maharjem, da jim teden dni zastonj pomagaš v zameno za učenje in boš znal !

harvey ::

Kot že ugotovljeno je trik za lažjo kontrolo namočeni plakati v lepilu. Lepilo pa uporabiš tisto kot se uporablja za lepljenje tapet.

Kot že ugotovljeno je trik za lažjo kontrolo namočeni plakati v lepilu. Lepilo pa uporabiš tisto kot se uporablja za lepljenje tapet.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

;-) ::

Siddh je izjavil:

če notri ostaja zrak, samo vzemi buciko pa narahlo prepičiš balonček

Ja če hočeš zmazek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: floyd1 ()

huek111 ::

;-) je izjavil:

Siddh je izjavil:

če notri ostaja zrak, samo vzemi buciko pa narahlo prepičiš balonček

Ja če hočeš zmazek.


Ne vem če boš na jumbo plakatu opazil pik bucike(pa tudi če jih je sto)!

;-) ::

z pikanjem nisi nič dosego mehur bo ostal samo da ga boš razvleko pa potučkal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"strop" na avtu odlepil

Oddelek: Na cesti
2710217 (1618) matobeli
»

Izdelava steklene kuhinjske obloge? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5220405 (5837) Invictus
»

lepilo za plastiko prenosnika

Oddelek: Loža
61138 (923) Stari maček
»

Lepilo za plastiko

Oddelek: Loža
2611984 (9876) knesz
»

Lepljenje hladilnika na procesor grafične kartice - s čim?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121955 (1714) SaS

Več podobnih tem