» »

Spletna stran za dijake..

Spletna stran za dijake..

i33a ::

Živjo, dobil sem idejo da bi naredil neko spletno stran za učence neke srednje šole.. za njej bi objavljal pomembnejše informacije ter zraven postavil forum, ter tako dal možnost za bolj odprt pogovor o nekaterih stvareh bolj ali manj povezanih z šolo.
Mislite da je ideja dobra? ali je kdo že delal kaj takega? imajo dijaki kakšne srednje šole že to in kako se obnese?
Poleg tega pa imam še vprašanje o izvedbi vsega skupaj..
Nevem katero platformo naj uporabim? Vstopna spletna stran bi bila pač spletna stran z nekaj novicami glaven del spletne aktivnosti pa bi potekal na forumu zato je forum pomembnejši del. Malo sem mislil na wordpress ampak nevem ali obsjaja kakšen dober plugin za forum?

Če ima še kdo kako pametno idejo za spletno stran naj kar napiše tudi če ni povezana z zgornjo..
Lp

Letalec ::

Za dijake ne vem, vem pa da imamo takšno zadevo študentje računalništva na FRI. Gre za takoimenovani "fri-info.net" ter "fri-info.net/forum/". Seveda si zadevo že sam poštudiral. Za novice in osnovno stran daš wordpress/jomla, za forum pa ti svetujem enostavno ločeno stran z PHPbb. Le tega imaš postavljenega v cca. 15 min.

i33a ::

Aha, potem misliš da je bolje da postavim forum in spletno stran ločeno?

MrBrdo ::

Bolje ni, je pa dosti lažje :) Pa kakšen improviziran forum plugin ali kej takega ne bo nikoli toliko dober kot phpBB. Sej lahko postajlaš da zgleda podobno, pa polinkaš med sabo, da je malo bolj integrirano.
MrBrdo

Gandalfar ::

Mi smo imeli celo srednjo solo in potem znova na faksu. Edino kar mi je zal je bilo, da smo to sele v drugem letniku naredili. Najboljs stvar za povezat razred in sharanje zadev.

V srednji soli smo bili na Yahoo Groups in je bilo super. Danes bi vam priporocal eno Google Groupo. Vsekakor pa poskusi na kaksni veliki stvari, ker najhujse je domaci server. Tisto ne zgine po pol leta :)

i33a ::

ok, hvala za nasvete :)
Sicer v razderu imamo na faceboku eno skupino, ampak vsi nimajo facebooka in to bi rad naredil bolj odprto vsem ter bolj pod nadzorom...
Kaj pa predlagate za gosotvanje?
Imam manjši problem, ker nimam spletnega računa in bi se zaenkrat temu rad še izognil...
Je mogoče, da bi kje dobil gostovanje v zameno za nek banner na spletni strani?

gendale ::

mi smo mel v srednji šoli forum, pol sm pa jst mal predelu phpbb da je shranjeval plaintext gesla in smo mel od pol razreda gesla za mail
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bigbada ()

Gandalfar ::

i33a je izjavil:

ok, hvala za nasvete :)
Sicer v razderu imamo na faceboku eno skupino, ampak vsi nimajo facebooka in to bi rad naredil bolj odprto vsem ter bolj pod nadzorom...
Kaj pa predlagate za gosotvanje?
Imam manjši problem, ker nimam spletnega računa in bi se zaenkrat temu rad še izognil...
Je mogoče, da bi kje dobil gostovanje v zameno za nek banner na spletni strani?


Google Groups

i33a ::

Hvala :)
Ve kdo za kakšno podobno spletno stran, da se malo razgledam kako je narejeno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

linki za lažji študij/šolo..ali pomoč je le klik stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
58102429 (6982) crni_kos
»

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

Oddelek: Zvok in slika
155387 (2038) buttcrack
»

rabim nasvet, kako naprej po šolanju

Oddelek: Loža
192044 (1424) Invictus
»

phpmyadmin problem.

Oddelek: Izdelava spletišč
341412 (1134) Tody
»

Gostovanje foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81143 (1021) pivmik

Več podobnih tem