» »

Huawei Ideos X5 2.3 - problem z nadgradnjo

Huawei Ideos X5 2.3 - problem z nadgradnjo

X-Men ::

Lep pozdav, na telefonu imam nameščeno drugo beta verzijo sistema 2.3 (B518). Rad bi namestil finalno verzijo, vendar ko hočem posodobiti, dobim v drugem koraku vedno napako, kjer piše "update failed". Poskusil sem tudi preko sistemske nadgradnje znotraj telefona, vendar brez uspeha. Lepo prosim za nasvete, saj imam s to beta verzijo določene probleme. Hvala.

hojnikb ::

To maš vse original al maš custom rom pa custom recovery gor ?
#brezpodpisa

X-Men ::

Najprej sem imel nameščeno verzijo B517 in sem hotel namestiti prejšnjo verziji, torej 2.2; takrat sem spremenil boot datoteke. Dobil sem jih od nekoga drugega, vendar je bil telefon odklenjen takrat. Preko telefona sem namestil verzijio B518. Zdaj pa bi rad finalno, vendar ne gre.

Wox ::

A finalna je že? Kje si jo dobil?
Commodore 64

X-Men ::

Finalno verzijo so objavili na Facebook-u. Res prosim za pomoč, saj nevem več kaj storiti. Niti se ne vklopi več.

Wox ::

Tule si že kaj prebrskal? http://forum.xda-developers.com/forumdi...
Commodore 64

X-Men ::

Bom pogledal. Kaj pa če telefon nesem na servis? Se mi prizna garancija? Ali je to moja napaka?

Wox ::

Lahko neseš in mislim da nimajo kaj komplicirat. Sam bo verjetno trajalo.
Jaz sicer delam čuda s tem telefonom pa mi ga še ni uspelo zbrikat. Tole si probal:
Take out the battery, plug the phone on charger (without battery) and start the update procedure.
Če maš update na SD kartici, ga poskusi dati na interni pomnilnik in odstrani SD kartico.
Commodore 64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android Marshmallow 6.0 na napravah XPERIA v Sloveniji

Oddelek: Mobilne tehnologije
474834 (2925) Thunder wave
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484965 (2741) Jan987
»

xp sp1 1106 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
554882 (3569) Paramedic
»

Winamp3 Final Build 488

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142378 (2378) freejack
»

windows xp uporabnost

Oddelek: Operacijski sistemi
211424 (1117) zlickon

Več podobnih tem