» »

Peticija zoper naziv Persona rudis

Peticija zoper naziv Persona rudis

1
2
»

Mesar ::

Ne boli, ampak peče!

Gre se zato, da te bodo ljudje, ki vedo kaj pomeni oznaka jemali manj resno, če že nič druga.
Your turn to burn!

Bananovec ::

BALAST je izjavil:

Moderatorji so samo ljudje!

Predvidevam, da bo kmalu zaklep te teme. 8-)

Imaš prav, so samo ljudje in se proti meni torej BOGU ne morejo primerjati.

Aja, sem proti.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

WarpedGone ::

thomas je bil Persona Rudis. Yupe še nikoli.

Pove čisto vse o moderatorskih osebkih tuki okrog.
Zbogom in hvala za vse ribe

;-) ::

Mesar je izjavil:

Ne boli, ampak peče!

Gre se zato, da te bodo ljudje, ki vedo kaj pomeni oznaka jemali manj resno, če že nič druga.


Večina obiskovalcev neve kaj pomeni persona rudis in podobne fore, večina jih misli da sem kak moderator ali admin.

Okapi ::

Kar tolaži se. Vsi vemo, da si troll.8-)

O.

;-) ::

Ne resno, saj bi pokazal ZS-je vrjetno jih dobivajo vsi Rudisi o kakih pritožbah itd. Lahko bi še bil slovenski prevod da nebo folk več težil po ZSjih kako in kaj

Mehmed ::

Sem si blokiral avatarje, da jih ne prikazuje.
Tako da ste mi vsi enaki. :D

Baltazar-x ::

Če člouk podpira 10000 in 1 način humorja, je tale rudis in nongrata oznaka prav dobodošla.

Mipe ::

No, no, žaljenje ni ravno humor.

Baltazar-x ::

Recmo, da je bil sprovuciran tist k je žalu, in če po zakonu to ni "smešno" še ne pomen da tko ne ispade......v tem smislu nekak.

lambda ::

Takšno podeljevanje nazivo kazi kredibilnost foruma.

Ne vem kakšno podeljevanje je to bilo. Ampak dejstvo pa je, da pristranskost pri nazivih (ironično) znižuje kvaliteto foruma, čeprav je namen rudijev ravno obraten - dvignit kvaliteto. Vsaj banovcev še nisem opazil, čeprav se včasih čudim kje kak mod najde potrpljenje, da ne pohladi koga za kak teden.

Pa dejte si že enkrat vbit v glavo da spletne skupnosti ne poznajo demokracije. Ni tu peticij pa referendumov...

Saj nihče ne pravi, da je tu demokracija - skupnosti in voditelji teh si same pišejo usodo. Zato pa so določeni forumi takšni kot so. Nekateri le opozarjajo na to, predlagana peticija ni na noben način obvezujoča za kogarkoli ...

Ni tak problem ustvarit foruma nazijev (dokler te organi ne ugasnejo seveda), foruma ljubiteljev Tita ali foruma o domačih živalih. Težava je ohranjat heterogeno skupnost, kjer bias ne zaide v nereprezentativno premoč neke skupine, npr. če govorimo o političnem prepričanju - in ravno za to morajo skrbeti modi s svojo nepristranskostjo. Kar jim včasih uspeva dobro, včasih pa niti ne.

@nny ::

Hvala Primožu za pojasnila in pomirjajoč ton.

Trd in nehvaležen je moderatorski kruh in bockanje s troli.:)

;-) ::

Zakaj ST ne pozna banovcev ?

kmetek ::

Ker bi bil prazen potem ;((

;-) ::

Kak pa se zaj to meri, ti si višje al nižje ko jaz...nimam pojma.

oldguy ::

thomas je bil Persona Rudis. Yupe še nikoli.

Pove čisto vse o moderatorskih osebkih tuki okrog.


Tole. Jype dejansko dostikrat preseže mejo dobrega okusa, pri kateri bi marsikdo drug že davno dobil naziv, pa ga kar lepo poignorirate. Proti ironiji, sarkazmu in občutku večvrednosti sicer nimam nič, ampak poslušat to po cele teme skupaj precej znižuje kvaliteto izmenjave mnenj. Sej ne da bo kaj drugače, ampak to, da svojega ne znate zrihtat, vam res ni v ponos.

dexterboy ::

Priznam, da sem šele sedaj pogledal, kaj RES pomenijo ti nazivi in prepričan sem, da Matako "še precej" zgubi ta naziv :D
Drugače pa, kakor piše v pravilnikih; si to, kar pišeš? LOL, mal heca more biti.
Tisti pa, ki pravi, de se motiti ni človeško, gre lahko živet na kakšen planet, kjer so sami roboti.
Vsakdo od nas se je že kdaj zmotil v življenju. Zase se jest ne spomnim, da bi kdaj sploh kej naredil pravilno :))
dodatek:
@oldguy: +1
mar to pomeni, da moraš SAMO kolo furati, pa ne dobiš naziva? ROFL...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

oldguy ::

mar to pomeni, da moraš SAMO kolo furati, pa ne dobiš naziva? ROFL...


Ne, vtis je tak, da če si stari znanec na pravi strani, ti je pač marsikaj dovoljenega. VIP metoda, pač...

particle ::

Looks like the villagers got their hands on some torches...

Nevem kaj se sploh puntate, pravila so pravila, če ti kaj ni všeč naredi svoj forum, in tam pametuj.

oldguy ::

Ja, ker forumi obstajajo zato, da si tiho, ane?

Dr_M ::

Nevem zakaj se folk po enih firmah (ponekod kr cela drzava) puntajo. Ce jim ni kej usec, nej si svoje odprejo...

kmetek ::

;-) je izjavil:

Kak pa se zaj to meri, ti si višje al nižje ko jaz...nimam pojma.


Jaz sem več oziroma manj kakor obrneš hehe...PNG je max kar fašeš :P

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

pogrešam osebne personizacije posameznih osebkov, da bi samo jst videl kako sem nekoga okarektiziral, da vem kako z njim ravnati.
drugače pa se nazivi učasih morda kaj hitro dobijo. pač ima moderator slab dan, ne dobi fuka (sploh):D(ker je zagikan):)) ipd
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pšenični ::

Primoz je izjavil:

Če smo čisto iskreni, vsake toliko časa globalno nižamo nazive za eno stopnjo (tam vsak 2 leti ali kaj podobnega), samo se potem izkaže, da jih pretežno isti zelo hitro dobijo nazaj. Je pa res, da je očitno neverjetno težko rečt "predaleč sem šel, ne bom več", bistveno lažje je bit "borec za svobodo". Je pa tudi res, da si kmetek skoraj takoj zasluži oznako PNG ne glede na to katerič poskusi z novim računom ... eni pač znajo.


jaz mam naziv že kar nekaj časa. Kdaj bo pol potem to nižanje pršlo na dnevni red. V bistvu mi nekateri mečejo naziv pred nos v debateh in mi s tem preprečujejo da bi razvil svoj intelektualni potencial, med debato seveda.


Naziv mi mečejo pred nos smrkavci, ki majo 10 postov..in 3 mesece na forumu.

Torej , KDAJ BO TO NIŽANJE NAZIVOV??????

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

A še sploh kdo resn jemlje nazive ?

Ti nazivi so kot diploma z fdvja... Brez teže :)
#brezpodpisa

D3m ::

Veš kok nas že ima nazive? Smo verjetno že močna politična opozicija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Okapi ::

Pšenični je izjavil:

V bistvu mi nekateri mečejo naziv pred nos v debateh in mi s tem preprečujejo da bi razvil svoj intelektualni potencial...

D3m ::

True.
|HP EliteBook|R5 6650U|

noraguta ::

Poščijemo se na nazive.

Sej st ni zares. Kukr fb ne. Ne sekeri se.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Unknown_001 ::

Rias Gremory je izjavil:

kdo je matako?


Ej stari, pojma nimam ker ga tako kot nobenega tu gor osebno ne poznam... Še. :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pšenični ::

WarpedGone je izjavil:

thomas je bil Persona Rudis. Yupe še nikoli.

Pove čisto vse o moderatorskih osebkih tuki okrog.



Ja, no, po teh letih bi rekel, kristalnao čista resnica. Na nek način žalostno. Ni enotnega kriterija.

Zanima pa me, če je možno, če program dopušča, da bi tud moderator dobil naziv, heh, hehe. Vsaj taprvega, najbl mehkega.....

Unknown_001 ::

particle je izjavil:

Looks like the villagers got their hands on some torches...

Nevem kaj se sploh puntate, pravila so pravila, če ti kaj ni všeč naredi svoj forum, in tam pametuj.


Sam tu je eno mal hecno vprašanje. Ali je forum brez uporabnikov sploh lahko še forum ? :)

Uporabniki so tisti ki nosijo smisel za obstoj. S firmo se malo težko primerjamo tukaj, ker delavec ni vedno ravno nuja za obstoj firme, pa tudi delavec je v firmi zaradi lastne koristi torej se v tem primeru lahko celo vprašamo kaj je moderni človek brez službe :) ? Medtem ko je vprašanje, kaj je oseba brez foruma čisto posmehljivo :) brez njega se da preživeti.

Firma in forum sta neke vrsti sožitji vendar se je treba vprašati o položaju odvisnosti/neodvisnosti obeh sobivajočih delov ki oba sestavljata.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Pšenični ::

Unknown_001 je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

kdo je matako?


Ej stari, pojma nimam ker ga tako kot nobenega tu gor osebno ne poznam... Še. :))



Treba je povedat, da je Matako nesporazum z moderatorji rešil, in se rešil nadležnega naziva.

D3m ::

Lucky bastard.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:



LoL me veseli da je sploh kdo prebral :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pšenični ::

Zanimivo, da se nobeden od moderatorjev ni odzval, na to, kar so sami trdili.

Torek ponovimo...

"Če smo čisto iskreni, vsake toliko časa globalno nižamo nazive za eno stopnjo (tam vsak 2 leti ali kaj podobnega),"


Glede na to, da se v temo javlamo večinoma "delikventi", nas imajo moderatorji budno pod kontrolo.

Torej naj odgovorijo, kdaj je bilo zadnje globalno nižanje nazivov ???

D3m ::

Ga še nisem doživel....globalnega seveda.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pšenični ::

D3m je izjavil:

Ga še nisem doživel....globalnega seveda.


Torej zgleda, da nižanja ni blo kar nekaj časa.

Moderatorji, pa se ne oglasijo. V zvezi s tem.


Morda bo potrebno zadevo dvignit na višji nivo in odditi v pritožbe?? Se kdo od uporabnikov spomni, kdaj je bilo zadnje nižanje nazivov??

Mavrik ::

Ne razumem kaj bi rad? Vse kar moraš narediti za odvzem naziva je: opravičiti se. Kot kulturen človek. Opravičiti se ker si bil nesramen ("rudis" a ne?). A te res ni sram da tule raje jamraš in spamaš ker nisi sposoben nečesa, kar zna vsak napol civiliziran 6-letnik?

Ne, ne bo globalnega znižanja. Začnite se obnašati kot ljudje.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prošnja

Oddelek: Slo-Tech
5759 (688) Gandalfar
»

Good persona vs Bad persona :)

Oddelek: Slo-Tech
261762 (917) draciel

Več podobnih tem