» »

Duron OC

Duron OC

KrizaniX ::

Mam plato MSI 6340 - ena izmed prvih plat za SocketA - in me zanima, če je mogoče kako spreminjati pomnoževalnik????

VASkO ::

nekaj lotanja je treba:D

KrizaniX ::

Kaj pa je treba lotati???
Je zelo težko???

VASkO ::

to pa ne bi vedo, vem pa, da je treba par zick prilotat spodaj na BP_FID izhode (pod socketom na drugi strani plate) pa gor DIP stikalo napopat pa eno povezavo prerezat, malo se povprasaj okoli ali pa poisci na netu, ziher kje obstaja opis

Aljo1 ::

tudi jaz mam to plato pa me zanima če ima prikaz temperatur?
Pa še problem! w2k nima driverja za PCI communication contoler pa na msi strani tudi nisem nic nasu :'(

KrizaniX ::

Meni prikazuje temp., vendar je vedno enaka.

Aljo1 ::

Mislim da nima senzorjev je z MB monitorjem zablokira miska pri PC Alert pa je temperatura vedno enaka in nemogoča (tem proc 0 C tem ohišja 80 C) Mogoče pa se mora to kje vklopit?!

msmiha ::

Neč ni treba lotat:\. nevem kje v ljudje poberete tak staff? Edina plata, pri kateri je treba lotat je FIC AZ-11 in nobena druga. Zraven na CD-ju si dobu program, ki se mu reče Fuzzy Logic. vse, kar moraš naredit je, da program inštaliraš in potem klikneš tam za navijanje (manual ali pa auto). Če boš kliknil manual boš lahko napisal notri megaherce, če pa Auto bo pa program navil na priporočljivo hitrost.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

KrizaniX ::

Meni ni problem navijanje FSB-ja, FSB lahko spreminjam iz BIOS-a. Jaz bi rad spreminjal faktor pomnoževanja in me zanima, če je to možno na tej plati????

VASkO ::

msmiha???? ne me j****!

msmiha ::

Sory spregledal sem, da tam notri piše FSB in ne Mulniplayer;((. Shit happends:8)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zizi ::

Kup si prkjuček nek pri senfutu sem ga vidu vstaviš ga v paralelna vratca se mi zdi?0:)

Aljo1 ::

Zanima me če lahko na tej plati (6340) spreminjaš voltažo.
Ko spremenim v biosu fsb iz avto na kateri koli drugo vrednost mi se Duron 700 zažene s 231 MHz V čem je finta in kako naj OC rač?

Drago ::

OK
Plata MSI6340
duron 700
128RAM(133)
20GWD
rač je do zaleplen (garancija), kako naj povečam hitrost
procesorja.

KrizaniX ::

Edina možnost, ki jo imaš je da v BIOS-u spremeniš frekvenco. Enako sem naredil jaz, vendar mi stabilno deluje do 109 MHz FSB, tako da ni velekike "pohitritve".

VASkO ::

v prvih dneh socketA plosc je nek kitajec objavil nacrte za lotanje dip stikal na to plato in s tem omogocil spreminjanje mnozilnika. Poseg ni enostaven, ker je treba lotat iz BP_FID pinov na maticni plosci ter celo prekinit eno povezavo na plosci. Mogoce se jih kdo najde. Vse se da, ce se malo potrudis!!!

SaTaNIsT ::

Zadeva je opisana tud tle na Slo-techu pod "Triki" oz. na
"http://www.slo-tech.com/triki/duron2/du...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bravanje l1 mostičkov

Oddelek: Navijanje
231276 (1035) SaTaNIsT
»

Qunetiz 7D plata in Athlon

Oddelek: Navijanje
191142 (934) SaTaNIsT
»

Abit K7TA z Duron 800 ali Abit Bx133RAID z Celeron II 700?

Oddelek: Kaj kupiti
181439 (1223) Charls
»

Navit durona brez DIF nožic

Oddelek: Navijanje
311880 (1479) RudeBw
»

Duroni vendarle brez BP_FID nožic?

Oddelek: Novice / Procesorji
91785 (1785) --Switch--

Več podobnih tem