» »

Kako določamo nastavitve koša?

Kako določamo nastavitve koša?

pr25012 ::

Na računalniku , ki je v mreži imam administratorske pravice (nevem kake stopnje).
Zanima me kam grejo končat moji brisani dokumenti?
Lahko brišem tudi dokumente velikosti "mega" in se bodo znajdli v košu. Če pa brišem določene softverske aplikacije narejene s softverjem namenjenim za to,.., teh datotek ni nikjer več. Torej kaki filtri obstajajo za koš? V čem je štos?

Rippy ::

Ne razumem te najbolje...

V košu se znajdejo zadeve, ki jih "ročno" brišeš. Označiš datoteko in pritisneš DEL oziroma, desen klik izbriši. Tukaj imaš možnost, da določiš koliko prostora na disku lahko zavzamejo izbrisane datoteke (desni klik, properties..). Ampak to ni vezano na tvojo "težavo".

Če pa greš v Odstrani/Dodaj programe, direktni "uninstall" ali pa recimo z CC Cleanerjem odstranjevat, zaženeš "program za odstranjevanje", kateri je del tega programa ali igre oziroma vezan na zadevo. To "tranjno" odstrani "vse" datoteke, katere je program zapisal pri namestitvi. To pač ne gre v koš.

Ne vem, če ti lahko bolj enostavno to razložim.

pr25012 ::

Uprabljam Delphi razvojno programsko orodje,. Projekte, ki jih izdelujem tudi brišem. In jih ni v košu.
Večji dokumenti (karkoli: slike....) od mojega projekta so v košu. kje je torej izbrisani projekt?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pr25012 ()

Rippy ::

Če program ne podpira oziroma nimaš nastavljen zakasnjen izbris ali kaj podobnega (,če je to seveda možno) so datoteke trajno izbrisane.

Sicer ne poznam zadeve in razen, če ti kdo drugi lahko odgovori, kako spremeniti nastavitve (,če je možno) je najbolje, da prebereš manual.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314781 (3974) AC_DC
»

MS-DOS

Oddelek: Operacijski sistemi
82171 (2042) Aston_11
»

težave s košem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141538 (1396) Izi
»

Kam izginja plac na c:-ju ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221856 (1530) CaqKa
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272655 (2353) branko_bm

Več podobnih tem