» »

C2D navijanje

C2D navijanje

GiGaBaJt ::

rad bi uprašal kako naviješ procesor intel core 2 duo,sem že probal v biosu ampak sploh nikjer ne najdem,da bi kje pisalo FSB...prosim za odgovore .....

TOP ::

O tem imaš miljon tem malo poglej tudi tukaj na Slotechu.Prvo moraš overclock dat na manuel,da se ti odprejo dodatne opcije pa je treba mal napisat kaka je plata pa ram in proc.

GiGaBaJt ::

imam 2 gb rama, plato mam pa-gigabyte 945GM-S2,kaj je sploh to overlock in kako to narediš?

TOP ::

S to plato je škoda se igrati.

GiGaBaJt ::

dej prosm no povej :),kko se to nardi :)

kuglvinkl ::

Kaj si pa našel?

GiGaBaJt ::

dej nej mi kdo pove no kko se navije ta procesor prosiim ;)

kuglvinkl ::

Še enkrat, kaj si sam ugotovu?

Ker lenob ne podpiramo.

Blinder ::

si si pogledal navodila plošče?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Robi :P ::

ne navijaj ko gledam tvoje prejšnje teme in vidim kakšne ""bedarije"" si spraševal ugotovim da nimaš (oprosti za to ampak tako pač je) pojma u računalniku... veš sicer iz česa je .ampak ko je treba kaj storiti je tema priporočam ti da pustiš komp tak kot je al pa si kupiš serijsko sestavljenega ker za kaj druga nisi še pripravljen žal....

kuglvinkl je izjavil:

Še enkrat, kaj si sam ugotovu?

Ker lenob ne podpiramo.

ni glih lenoba ampak začetnik v računalništvo z našo pomočjo ga bomo že nekaj naučili vendar je za navijanje in sestavo compa še prezgodaj zanj se mi zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

kuglvinkl ::

Ja, je prezgodaj.

Janac ::

kuglvinkl je izjavil:

Ja, je prezgodaj.


mhm

hojnikb ::

Rajši porihtaj komp (spuci znotraj komponente, formatiraj, nalož vso potrebno programsko opremo), potem pa začni raziskovat mal kulk prenesejo tvoje komponetne navijanja (sploh morš pazit na hlajenje).
Kr tak neki navijat v tri krasne in mislit da bo ker naenkrat top šit mašina, potem bolš da komp prodaš in greš ven na luft ;)
Rajši začni razmišljat o menjavi vsega...
#brezpodpisa

Robi :P ::

hojnikb je izjavil:


Rajši začni razmišljat o menjavi vsega...

točno to ampak serisko sestavljenega oz. da ti mi povemo dele pa da ti ga kak frend sestavi!

GiGaBaJt ::

jaz imam dosti pojma o računalniku,samo zanimalo me je v prejšni temi za pomnilnik ram ker pa res nimam pojma o ramu,drugače pa use komponente računalnika poznam u nulo,imam inštruktorja računalnišTVA in me uči vsak ponedeljek tko da,zdaj je šel smučati v avstrijo in mi ne more nič pomagati ;)

aja drgač sm pa že 2 računalnika sestavu-hahahah rekord ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Robi :P ()

Janac ::

kok si str?

hojnikb ::

GiGaBaJt je izjavil:

jaz imam dosti pojma o računalniku,samo zanimalo me je v prejšni temi za pomnilnik ram ker pa res nimam pojma o ramu,drugače pa use komponente računalnika poznam u nulo,imam inštruktorja računalnišTVA in me uči vsak ponedeljek tko da,zdaj je šel smučati v avstrijo in mi ne more nič pomagati ;)

aja drgač sm pa že 2 računalnika sestavu-hahahah rekord ;)


There is your problem ;)

Če bi meu "dosti pojma" nebi tuki visel in spraševal najbol banalne stvari, vsak "wannabe" računalničar zna vsaj google uporabit.
#brezpodpisa

Robi :P ::

GiGaBaJt je izjavil:

jaz imam dosti pojma o računalniku,samo za pomnilnik ram ker pa res nimam pojma o ramu
aja drgač sm pa že 2 računalnika sestavu-hahahah rekord ;)


Haha in ti maš kao kej pojma?? Si ti sestavil dva compa ni nista delovala?=) lej nočem bit nesramen ampak kako lahko sestaviš komp če ne veš niti tega ali so komponente kompatibilne?
troll

Janac ::

Robi :P je izjavil:

GiGaBaJt je izjavil:

jaz imam dosti pojma o računalniku,samo za pomnilnik ram ker pa res nimam pojma o ramu
aja drgač sm pa že 2 računalnika sestavu-hahahah rekord ;)


Haha in ti maš kao kej pojma?? Si ti sestavil dva compa ni nista delovala?=) lej nočem bit nesramen ampak kako lahko sestaviš komp če ne veš niti tega ali so komponente kompatibilne?
troll


brez pomnilnika je sestavu haha

Mentalist ::

Človek tu nekaj sprašuje, vi pa se norca delate z njega! Sram vas bodi! Navia se drugaač v Biosu, imaš polno vodičev na YT.
Lool.

Robi :P ::

Robi :P je izjavil:



brez pomnilnika je sestavu haha


+9999999

Mentalist je izjavil:

Človek tu nekaj sprašuje, vi pa se norca delate z njega! Sram vas bodi! Navia se drugaač v Biosu, imaš polno vodičev na YT.

sram nas bodi??? on se dela da ima ne vem kakšna znanja ( če bi jih mel bi sam poštimal ) po njegovih izjavah smo pač presodili da rabi še malo znanja za to!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Janac ::

Mentalist je izjavil:

Človek tu nekaj sprašuje, vi pa se norca delate z njega! Sram vas bodi! Navia se drugaač v Biosu, imaš polno vodičev na YT.


navia? lol, slovenščina fail drugače je avtor ze ugotovil kje se ''navia'' po tvoje

Robi :P je izjavil:

Robi :P je izjavil:



brez pomnilnika je sestavu haha


+9999999

Mentalist je izjavil:

Človek tu nekaj sprašuje, vi pa se norca delate z njega! Sram vas bodi! Navia se drugaač v Biosu, imaš polno vodičev na YT.

sram nas bodi??? on se dela da ima ne vem kakšna znanja ( če bi jih mel bi sam poštimal ) po njegovih izjavah smo pač presodili da rabi še malo znanja za to!!!


+899999

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Mentalist ::

Ni nujno da ne ve vsega, forum je pa zato, da se pomaga, ne? Janac sem se pač zatipkal in ne jemlji vsega tako dobesedno.
Lool.

kuglvinkl ::

Dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija postala pridružena članica Evropske vesoljske agencije (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7416010 (12028) MrStein
»

problem z novimi rami

Oddelek: Pomoč in nasveti
262676 (2308) def0r
»

Budget Gaming PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7112764 (10790) bajsibajsi
»

Računalnik po delih

Oddelek: Pomoč in nasveti
354711 (4513) _koki_
»

kateri procesor je dober?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131918 (1644) Blinder

Več podobnih tem