» »

Dropbox ponuja do 4,5 GB prostora brezplačno

1 2
3
»

Zelnick ::

Jst je izjavil:

INFO: Jaz sem imel 2 refferal-a, tako da sem imel 2.5GB. Po opisani operaciji sem imel 7GB. Potem pa greš na "Getting Started" in izpolniš vseh sedem korakov, zadnja je bila, da si naloiš Dropbox na telefon in imam sedaj 10.5GB.


Sedaj pa nazaj k mojemu problemu... Ima kdo kakšno idejo? ".dropbox" datoteke sem že zbrisal. Na njihovi spletni strani pod camera uploads ni nič, če pa greš pod deleted items, jih pa vse vidiš. Mislim, da je tu problem, ali si DB še kam lokalno shranjuje kaj si upload-al?


Maš opcijo "Permanently delete". Probaj :D
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Jst ::

>Maš opcijo "Permanently delete". Probaj

Kje? V lokalnem ali web vmesniku?


edit: Našel sem v web vmesniku permanently delete. Kako bi pa izbral vse datoteke, ker vsako posebej je sizifovo delo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

panteist ::

razvrsti po času modifikacije in potem ctrl + shift + mouseclick

jurre ::

ocitno malo traja, da ti razsirijo prostor... jaz sem par dni po tem obvestilu nalozil precej fotk in jih potem zbrisal pa se mi je najprej 2x razsiril prostor iz nekje 3,3gb na koncnih 4,2. Po dobrem tednu dni sem imel 4,7gb, zdaj pa imam kar 7,7gb - dobil sem mail Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 3GB of bonus space for the next 12 months!

panteist ::

Hvala za tole, spravil sem na 9.75GB :-)

Fukomuko ::

Je že kdo poskusil, če se da preko Camera Upload from your Android phone pridobit še dodaten prostor, če že bonus iz Autoplay izkoristiš?

Jst ::

Da. Če greš na Getting Started in izpolniš vseh 7 korakov imaš potem 10GB prostora, brez referalsov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Fukomuko ::

Vse imam izpolnjeno, autoplay bonus sem tudi izkoristil, tako da imam trenutno 8 GB. Preko androida mi pa noče prištet, čeprav je aplikacija že več kot 500 MB naložila.:|

Hevidi ::

Hm, meni pa kljub temu, da imam različne fajle javlja, da te datoteke že obstajajo? Kkšna ideja?
PER ASPERA AD ASTRA

opeter ::

Jaz imam 2,2 GB praznega prostora pri Dropbox. Ali obstaja možnost, da dobiš brezplačno še recimo še 0,2-0,3 GB, da bi imel 2,5 GB? Hvala.

Sicer sem tudi z zdajšnjim zadovoljen, saj redno brišem tisto, kar ne rabim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bluefish ::

Da, preko referral linka, ki ga za odprtje računa uporabo kdo drug. Je na ST nekje tema, kjer ga lahko dodaš.

Edit: Dropbox - uporabljate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mcgeek ::

Poskusite tole:
http://fiverr.com/neesams/make-your-dro...

Ni nelegalno, ker za 32 referral-ov legalno dobiš do 18GB prostora. Če nekomu plačaš 5$, zato da to stori namesto tebe, tudi prav. :-)
Sam sem podobno storitev preko Fiverr-ja uporabil že večkrat, za več dropbox računov.

Hevidi ::

Mislim, da je DB za tole ponudbo že brisal pridobljen prostor...
PER ASPERA AD ASTRA

Ajrina ::

Jaz sem tudi že to uporabila in imam še vedno pridobljen prostor. Pa je minilo cca. pol leta. Sej je več teh oglasov na fiverju. Pač preberi mnenja in izberi takega, ki ima 100% rating.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri free cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5015415 (12193) bobby
»

Dropbox ponuja do 4,5 GB prostora brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11324680 (16559) Ajrina
»

Dropbox - uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programska oprema
17141584 (26932) ZaLoMaT
»

Google Drive je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6226638 (21996) bond007
»

Izšel Dropbox 1.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5214895 (12382) Gandalfar

Več podobnih tem