» »

Dropbox ponuja do 4,5 GB prostora brezplačno

1
2
3

vorantz ::

tut js mam izklopljeno
desni klik na napravo v my computer pa maš tam potem autoplay opcijo

je pa res štorasto ker ni kakšne druge opcije za zagnat pa nobenega guija :/

Adrijan0
4.5GB je največ kar lahko dobiš

6151 ::

ve kdo kako se da dobiti .edu email?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Ice-Heki ::

@6151: v Sloveniji je to @uni-lj.si domena. So povedali že pred mano.

MrX ::

leeeeeepa dropbox! kr sick telih dodatnih 4,5 GB...

Adrijan0 ::

Prišel sem do 7.2GB, kar je zame vrh glave. Že 2gb sta mi bila dovolj ampak malo dodatnega prostora nikoli ne škodi.

gansta ::

Heh, preverjeno deluje :D

gujo14 ::

Ali komu deluje na Visti x64? Kolikor sem zasledil so z Visto zaenkrat težave ...

ducky ::

zadeva preverjeno deluje. tud če potem takoj vse zbrišeš, ti prostor ostane na voljo..

Silikon ::

meni poa je zdaj začelo komplicirat da bom presegel imam pa samo 2.8 Gb :(

aaaa, pravkar je javilo da imam 5.8 Gb prostora :)
P5B, INTEL E8400 3Ghz, 2GB RAM, VGA GTX260 CORE 216 - 896 RAM, 550W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Silikon ()

slitkx ::

Sedaj sem obdarjen s 13,88GB. 8-):)

slitkx ::

slitkx je izjavil:

Sedaj sem obdarjen s 13,88GB. 8-):)

14,4.

boogle ::

jaz sem pa imel 160MB zasedenih na 2,5GB ....sedaj imam 160MB zasedenih na 7,0GB ...pa še vedno ne vem kaj več bi na dropboxu mel uploadano :)

prenasalec ::

Oooooo, tole mi bo pa prou prišlo ... :O
Ravno uploadam velke filme ko nor :)

pa se mi še ni povečal... bo že :)

matejdro ::

Sem uploadal gor en kup slik pa mi je napisalo out of space 100% of 2GB used :(

Zelnick ::

matejdro je izjavil:

Sem uploadal gor en kup slik pa mi je napisalo out of space 100% of 2GB used :(

Si uporabil AutoPlay?
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

prenasalec ::

Tako gre tole:
Ko uploadaš v svojo DB mapo, še ne dobiš prostora. Fajli se morjo še prenesti v njihov server. Takrat potem dobiš obljubljeni plac. Takoj, ko vržeš v mapo, dobiš šele 0,5 GB, kasneje (pri meni bo čez 9 ur, mi pravi) pa ostalo.

Da se ne bo zdelo čudno, če ne boste nič dobili :)



P.S.: Se mi zdi, da lahko isti fajl večkrat uploadaš. Lahko kdo potrdi?

Zgodovina sprememb…

PARTyZAN ::

Sploh ti ni treba uploadat do konca. Ko se slike/videi prenesejo v dropbox folder (na tvojem disku), lahko vse pobrišeš takoj.

matejdro ::

Vsi fajli so v mapi, na dropbox ikonci pa je križec in piše, da ne more več uploadat, ker je vse skupaj polno.

Aja wait, treba je to iz ključka/kartice uploadat?

Zelnick ::

matejdro je izjavil:


Aja wait, treba je to iz ključka/kartice uploadat?

Ja in treba je uporabit ukaz v autoplayu. Jaz uploudam iz prenosnega diska na katerem mam DCIM folder. Greš na MyComputer/desni klik/AutoPlay/in izbereš Import using dropbox
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

6151 ::

Ice-Heki je izjavil:

@6151: v Sloveniji je to @uni-lj.si domena. So povedali že pred mano.


zanimalo me je kje se da to dobiti .edu email, brez da bi se vpisal tja
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

broken/link ::

če se še komu autoplay ne prikaže, ko vtakne USB noter, je tukaj how-to za ga omogočit:
http://www.howtogeek.com/howto/windows/...
gpedit.msc -> computer configuration -> Administrative Templates -> All Settings -> poiščeš Turn Off AutoPlay in nastaviš na Disable.

18zimoni ::

Kje se dobi beta verzija.

vorantz ::

maš link v novici oz prvo komentar ma malo novejšo verzijo

18zimoni ::

Če odprem omenjeno povezavo mi odpre stran od Dropboxa kjer je njihov forum.Tam pa ne najdem nikjer možnosti prenosa beta verzije,

matejdro ::

Adrijan0 ::

broken/link je objavil URL kako ustvarit prazne fajle, ki so veliki lahko tudi 10gb in jih uplouda v nekaj sekundah. Niste prebrali vseh komentarjev, da dejansko na počasnih povezavah uploudate gor cele filme? Uglavnem, si lahko dodatni prostor zagotovite v nekaj sekundah, brez dolgotrajnega čakanja da uplouda vse gor.

matejdro ::

A obstaja kakšna druga možnost kot AutoPlay? Na sedmici mi ne uspe usposobiti, da bi se meni pokazal, ko vtaknem ključek noter.

broken/link ::

@matejdro ... >_> cca. 4komentarje nad tvojim sem lepo napisal, kje se to zrihta. preverjeno dela. sam mal je treba prebrat (al pa bognedaj ctrl+f uporabit).

Zgodovina sprememb…

matejdro ::

Sem to rešitev že sprobal in ni pomagalo. Ko vtaknem ključek noter, se nič ne pokaže in tudi če kliknem z desno tipko na ključek, v meniju ni možnosti AutoPlay.

Sicer pa sem rešil tako, da sem ključek vtaknil v laptop (isto sedmica) in tam je vse skupaj šlo.

Adrijan0 ::

Tam moreš dat na disable in ne na enable. Pa maš še eno opcijo, 2 moreš nastavit, usaj tako je meni uspelo usposobit.

Zurbum ::

Meni autoplay deluje, vendar se ne zgodi nič, ko izberem Import images... :(

ahac ::

Zurbum je izjavil:

Meni autoplay deluje, vendar se ne zgodi nič, ko izberem Import images... :(


To njim sporoči... zato pa je beta. :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nekikr ::

Fotke daj v DCIM direktorij (če ga nimaš ga pa naredi). Potem bi moralo uvoziti.

Zurbum ::

To sem najprej naredil. Tudi tisti servis mi teče, kot so napisali na DropBox forumu. Je možno, da iz USBja ne dovoljujejo več? Tam omenjajo le kamero ali SD kartico.

nekikr ::

Lahko poizkusiš in sporočiš?

Zurbum ::

Poskušam kaj? ;)

nekikr ::

Uvoziti slike iz neke SD kartice ali direktno iz fotoaparata? :)

Zurbum ::

nekikr je izjavil:

Uvoziti slike iz neke SD kartice ali direktno iz fotoaparata? :)


Bom popoldne poskušal in sporočil. :)

matejdro ::

Ob prijavi na HTC telefon z Sense 4.0 lahko tudi dobite 5GB poleg. http://pocketnow.com/android/htc-dropbo...

Me pa zanima, če bo namestitev Sense 4 ROM-a tudi delovala.

Brainstorm ::

In po kolikšnem času naj bi podarili ta dodatni prostor. Namreč jaz sem sinhroniziral okoli 100MB slik in sem dobil samo 500MB dodatnega prostora in po štirih dneh je še kar enako.

IceBoX ::

Takoj dobiš. Če si uploadal 100 MB potem dobiš 500 MB prostora (če hočeš 1 GB uploadaj nekaj več kot 500 MB).
Huh...

PARTyZAN ::

1. Vzameš USB ključ
2. Na njem ustvariš mapo DCIM in not skopiraš ~5GB slik ali videov
3. USB ključek vtakneš in iztakneš ali pa z desnim klikom na ključku izbereš opcijo autoplay
4. Vsebino uvoziš v dropbox
5. Ko je material skopiran iz ključka v dropbox folder NA TVOJEM DISKU vsebino dropbox mape pobrišeš. Ja, že stokrat je bilo v temi omenjeno, da ni potrebno vsebine uploadat na internet.
6. Dropbox te parkrat opozori, da si dobil dodaten prostor
???
Profit

Adrijan0 ::

A niste vidli kaj je broken/link napisal? Narediš file 5gb velik in ga uplouda v 1 sekundi. Samo končnico mu spremeniš v .avi. Ni potrebno nobenih DCIM map al kar kol. Vse kar je treba je, da imaš na usb ključu slike ali videote.. Lahko tudi iso file daš na usb ključ in mu samo spremeniš končnico, bo vseeno delovalo. Ampak če bi prebrali vse komentarje, bi opazili da je broken/link dal link, kako ustvarit prazn file, ki ga uplouda takoj.

Zurbum ::

Doma mi deluje iz USBja in iz SD kartice, medtem, ko na drugem računalniku mi je sicer autoplay deloval, vse drugo pa ne.

carota ::

Se je še komu zgodilo, da je dobil še 500 MB ekstra? Včeraj sem prižgal računalnik in po avtomatskem zagonu dropboxa mi je javilo, da se je plac povečal. Preveril sem in res. Originalno sem imel 2,3 GB, s temi dodatnimi 4,5 GB je naneslo na 6,8. Sedaj pa imam 7,2. :)

nekikr ::

Jp, meni se je tudi povečalo :)

18zimoni ::

Tudi meni se je ustavilo na 7,2 GB.

Jst ::

Jaz sem si na telefon naložil za 5GB fotk, jih importal v Dropbox, dobil prostor in nato v Dropbox/Camera Uploads vse zbrisal.

Potem sem tiste dodatne brezvezne fotke iz telefona zbrisal, tako, da so ostale samo tiste, ki sem jih naredil sam, z telefonom.

Sedaj se pa pojavi problem.

Teh fotk mi noče uploadati, ker piše, da ni nič novega. (Uploada samo nove fotke, ki sem jih naredil pred opisano operacijo.)

Kako bi Dropbox prepričal, da bi rad uploadal vse fotke iz telefona?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

INFO: Jaz sem imel 2 refferal-a, tako da sem imel 2.5GB. Po opisani operaciji sem imel 7GB. Potem pa greš na "Getting Started" in izpolniš vseh sedem korakov, zadnja je bila, da si naloiš Dropbox na telefon in imam sedaj 10.5GB.


Sedaj pa nazaj k mojemu problemu... Ima kdo kakšno idejo? ".dropbox" datoteke sem že zbrisal. Na njihovi spletni strani pod camera uploads ni nič, če pa greš pod deleted items, jih pa vse vidiš. Mislim, da je tu problem, ali si DB še kam lokalno shranjuje kaj si upload-al?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Tudi iz aplikacije iz telefona se mi prenese samo od tiste točke, ki sem jo opisal. Tečno...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri free cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5015335 (12113) bobby
»

Dropbox ponuja do 4,5 GB prostora brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11324515 (16394) Ajrina
»

Dropbox - uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programska oprema
17141408 (26756) ZaLoMaT
»

Google Drive je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6226492 (21850) bond007
»

Izšel Dropbox 1.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5214803 (12290) Gandalfar

Več podobnih tem