» »

Iščem telefon, prosim za pomoč

Iščem telefon, prosim za pomoč

lolipop2 ::

Pozdravljeni.

Iščem telefon z določenimi specifikacijami in ko vse to dodam v gsmareno, in vrže ven te aparate:
Nokia E72
Nokia E71
Nokia E52
Nokia E55

Bi katerega od teh priporočili? Pomembno mi je trajanje baterije. Trenutno imam 6720 classic, ki je OK, ampak nima wi-fi ja.

Hvala.

Wox ::

Ko sem na poti ubodem E52. Baterija zdrži cca 5 dni pri zmerni uporabi.
Commodore 64

lolipop2 ::

Pa uporabljaš tudi internet?

cyber_killer ::

Joj pa ne Nokie.

lolipop2 ::

cyber: do sedaj sem bil zadovoljen z Nokia.

Predlagaš kaj drugega? Ne sme pa biti touch screen. Obvezno je še WIFI, bluetooth, druga kamera, in trajanje baterije.

Andraz2 ::

Lej jaz sem imev nokio e72 in mi je bila bomba telefon. baterija 3-4 dni z uporabo interneta vsaj 4 ure ali 5 ur ter 8 ur poslušanja muske. Sedaj sem šel na galaxy s samo zaradi večjega zaslona in androit sistema. če bi še kdaj kupoval nokijo bi izbrav e72. pomoje ti nebo žal

IceIceBaby ::

Blackberry? Nazadnje sem imel Bold 9700. Polnil sem ga cca. 2x na teden, pa ni bil vedno na nuli. Konstantno sem bral maile, precej sem uporabljal browser pa bluetooth in wifi sta bila vedno on.

_Dormage_ ::

e71...

koro13 ::

1000% zmaga Nokia e72 v vseh specifikacijah ;)) Če želiš qwertz nokoji z gsp, wi-fijo in brezplačno navigacijo in super tipkovncio ter dobrim fotkičem je e72 najboljša izmed zgoraj naštetih in zmaga ;)))

Mentalist ::

Tudi jaz priporočam e72.
Lool.

lolipop2 ::

e72 ima samo še simobil :( Da ga pa kupim v prosti prodaji je preveč drag.

je kateri od teh

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

na ravni e72 ali boljši? Predvsem pomembno je trajanje baterije in da ni na dotik

noraguta ::

htc cha cha ni švoh če nimaš namena vlačit gor nevem koliko applikacij.V nasprotnem ima pa premalo spomina. Baterija pa nekje v rangu smartphonov, se pravi slaba oz. če uporabljaš zgolj za telefoniranje zdrži tudi nekaj dni. pa handsfree seti so na androidih bolj kot ne zanič.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607873 (5599) dj_uro
»

Je to res??nokia e72

Oddelek: Mobilne tehnologije
123927 (2075) Spider9
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394867 (3879) innerspace
»

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113344 (3151) Lonsarg
»

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
346246 (3111) Daren

Več podobnih tem