» »

Vlada 2012 -

Vlada 2012 -

Temo vidijo: vsi
««
57 / 264
»»

solatko ::

Matijadmin - Ravno tle je bila napaka - NISO BILI URADNO OBVEŠČENI, SKLADNO Z ZAKONOM O URADNEM POSTOPKU.

To in potem izbris, sta diletantski napaki, niso pa računal s tem, da so vmes zajebal tudi kakšnega avtohtonega Slovenca, ne pa samo uslužbencev JLA, kar so hoteli - diletanti pač.
Delo krepa človeka

enadvatri ::

Karaya 52 je izjavil:

Ok, nehajmo se pogovarjati o levih vladah o katerih debata sploh ne tece. Preventivno! :)


Kdo se zdaj veseli? Ti si nekaj branil predsednika vlade, da saj bo vendar plačal enako kot jaz. Poznalo pa se mu ne bo kot meni, ker ima neprimerljivo večje premoženje, tudi neprijavljeno. Če začneva blizu, na tako osovraženem hrvaškem ozemlju (na Crvenem Vrhu). Ko sem ga to spoštljivo vprašal na Facebooku, ni zanikal. Izbrisal je moj komentar. Ima pa še veliko nezakonito pridobljenega premoženja, vsaj tako sem prepričan.

Prav podobno si mislim o številnih politikih z leve. Preventivno, ker jih ne prenesem.

PaX_MaN ::

Ti si nekaj branil predsednika vlade, da saj bo vendar plačal enako kot jaz. Poznalo pa se mu ne bo kot meni, ker ima neprimerljivo večje premoženje, tudi neprijavljeno. Če začneva blizu, na tako osovraženem hrvaškem ozemlju (na Crvenem Vrhu).
[...]
Izbrisal je moj komentar. Ima pa še veliko nezakonito pridobljenega premoženja, vsaj tako sem prepričan.

Prijavi ga KPK.
Que problem?

enadvatri ::

solatko je izjavil:

Matijadmin - Ravno tle je bila napaka - NISO BILI URADNO OBVEŠČENI, SKLADNO Z ZAKONOM O URADNEM POSTOPKU.

To in potem izbris, sta diletantski napaki, niso pa računal s tem, da so vmes zajebal tudi kakšnega avtohtonega Slovenca, ne pa samo uslužbencev JLA, kar so hoteli - diletanti pač.


Če človeka ne obvestiš, ne moreš trditi, da se namerno ni odzval. To upam, da je zaključeno in vsem jasno.

Kogar koli so že hoteli kaznovati ali izgnati, bi morali zakonito in dostojno.

Meni osebno, bi bilo veliko bolj pri srcu, da bi jih kaznovali, jim podelili državljanstvo in nato 20 let pobirali davke. Danes bi itak videli, kam vodijo srbska pota. V Haag na brezplačen dopust, doma pa v revščino. Kruta resnica je najboljša šola.

In ni šlo le za kakšne Slovenca tu pa tam ... In niso bili vsi Srbi uslužbenci JLA, temveč so bili tudi simpatizerji oz. zagovorniki bivše države ali velike Srbije, ki bo danes po Črni Gori in Kosovu lahko izgubila še Vojvodino in se omejila na Beograd s predmestjem.

Karaya 52 ::

Ne vem ce sem ga branil, sem se enkrat prebral poste. Upam, da osebna vendeta ne bo sla predalec zaradi zbrisanega vprasanja na facebook zidu. Ker prasec je.

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

Ti si nekaj branil predsednika vlade, da saj bo vendar plačal enako kot jaz. Poznalo pa se mu ne bo kot meni, ker ima neprimerljivo večje premoženje, tudi neprijavljeno. Če začneva blizu, na tako osovraženem hrvaškem ozemlju (na Crvenem Vrhu).
[...]
Izbrisal je moj komentar. Ima pa še veliko nezakonito pridobljenega premoženja, vsaj tako sem prepričan.

Prijavi ga KPK.
Que problem?


Parcelo preverjajo raznorazni loleki iz opozicije in celo en novinar (po mojem vedenju), ne s KPK. Tam je zelo pogosto in precej ljudi naj bi vedelo, da je "njegova". Si slišal kdaj za koga, ki posodi ime?

Ne vem, kaj ga je pičilo, da je izbrisal moj komentar pred volitvami. Lahko bi mi vljudno odgovoril, da ni njegova.

Glede trgovine z orožjem pa nimam kaj prijavljati. Me boš pa težko prepričal, da se on in Lovšin nista nagarala.

Karaya 52 je izjavil:

Ne vem ce sem ga branil, sem se enkrat prebral poste. Upam, da osebna vendeta ne bo sla predalec zaradi zbrisanega vprasanja na facebook zidu. Ker prasec je.


Sej mu ne zamerim. Samo veliko je povedal o sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

enadvatri ::

Res sem, za druge ne bom govoril, idiot, ker nisem podprl pokojninske reforme Barbike (z zasmehovalnim nadimkom sem poveda, kaj si mislim o njem), saj NI bila maček v žaklju, NI zaobšla razprave in v njen NI bilo toliko krivic!

http://www.delo.si/novice/varcevalni-uk...

Vsemogočni pisun Karaya 52, prav Janša in Sanader (po mojem osebnem prepričanju dva težka bandita) sta uredila to poglavje sukcesije o pokojninah.

Mr.B ::

Matijadmin, članek, ki ni plačljiv, pa ravno ne more biti kvaliteten...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Matijadmin, članek, ki ni plačljiv, pa ravno ne more biti kvaliteten...


Veliko člankov s portala Delo.si je prepisov iz časopisnih izdaj. Ja, brezplačno na voljo.

So pa plačljivi tudi komentarji raznih vsevedov, ki jih v časopisu ni!

Mr.B ::

Ta članek se bere nakako tako, kot 24kur.. upam da so se zmotili..... in to je napisano čez celo stran.. Matijadmin , in to se plačuje iz une nekaj milijardne luknje v NLB-ju. Veš koliko je takih, ki so pisali na durs, da so se zmotili, ali pa na CSD...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Ta članek se bere nakako tako, kot 24kur.. upam da so se zmotili..... in to je napisano čez celo stran.. Matijadmin , in to se plačuje iz une nekaj milijardne luknje v NLB-ju. Veš koliko je takih, ki so pisali na durs, da so se zmotili, ali pa na CSD...


Sej ne rečem, da je Delo (sploh na spletu) dober medij. Se strinjam s tabo.

Toda o Janši in Sanaderju v tem članku ni niti besedice. Malo pobrskaj po spletu, ni en sam vir za mojim pisanjem. Če nekomu nekaj vzameš, za kar se zavežeš, da boš plačeval, je svinjarija. Če bi znižali linearno ali progresivno, OK. Stvar prepričanja. Če pa vzameš, ker je delal v skupni državi in za kar si obljubil, da boš poskrbel, je gnilo.

Mr.B ::

Bom sicer naredil korak dlje, pa ti bom rekel takole... Vsak mesec plačujem v PIZ, pa mi nihče ne garantira človeku dostojen pokojnine. O tem se da odpreti celo novo temo, tipa minimalna plača, UDT, ....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

solatko ::

Mr.B - te teme so že odprte, pa že dolgo ni nihče nič pisal not, ker se pač vsi poslužujemo aktualnih tem.
Sicer je pa tako, da nihče nima pravice odrekat pokojnine državljanom, ki so OBVEZNO vplačevali, celo delovno dobo v pokojninsko blagajno.
To je državno, namensko določen prispevek in, ko denarja v tej blagajni začne primanjkovati (prispevki so pač bili porabljeni, ne dobičkonosno nalože), mora za ta izplačila tako ali drugače, poskrbeti proračun.
Drugače je pri tretjem stebru, kjer je nalaganje prostovoljno, za vloge jamči sklad (morda so celo pozavarovane) in v primeru propada skladov, propade tudi izplačilo penzij (Enron in podobni).
Delo krepa človeka

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Bom sicer naredil korak dlje, pa ti bom rekel takole... Vsak mesec plačujem v PIZ, pa mi nihče ne garantira človeku dostojen pokojnine. O tem se da odpreti celo novo temo, tipa minimalna plača, UDT, ....


To je tudi moje stališče, da ne vemo, kam nas pelje. Saj sem napisal, da pri vseh pametnjakovičih, strokovnjakih, aktuarjih, matematikih in statistikih, politikih ... Takšno sranje!

solatko je izjavil:

Mr.B - te teme so že odprte, pa že dolgo ni nihče nič pisal not, ker se pač vsi poslužujemo aktualnih tem.
Sicer je pa tako, da nihče nima pravice odrekat pokojnine državljanom, ki so OBVEZNO vplačevali, celo delovno dobo v pokojninsko blagajno.
To je državno, namensko določen prispevek in, ko denarja v tej blagajni začne primanjkovati (prispevki so pač bili porabljeni, ne dobičkonosno nalože), mora za ta izplačila tako ali drugače, poskrbeti proračun.
Drugače je pri tretjem stebru, kjer je nalaganje prostovoljno, za vloge jamči sklad (morda so celo pozavarovane) in v primeru propada skladov, propade tudi izplačilo penzij (Enron in podobni).


Javnim uslužbencem so, ko so v gospodarstvu (javnem) višali plače, namesto povišanja, prisilno uredili dodatno pokojninsko. Fašizem, kako je lahko dodatno (naložbeno) zavarovanje obvezno?

To še ni vse, upravljalec je z denarjem delal kot svinja z mehom. Izplačila bodo nižja od vplačanega zneska, če se ne zgodi čudež. Po določenem času imajo ti tudi možnost izstopa brez kazni, a je izguba gromozanska (po spominu med 30 in 40 %).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Mr.B ::

solatko, noben temu ne ne ....
Joke je ta, da se je nekomu po pehanju za oblast, dubil vse lepo kasirano. Pač pussy in pussy vlada. Ko bi prvega dne populistično jamrati, o praznih blagajnah, mijardnih dolgovih, in temu primernimi obrestmi...začel z ubijalskimi reformami.... Sej bi bili vsi proti, toda prej kot v pol leta ga nebi mogli odstraniti, do takrat pa bi se oteli ali ne pokazali končni računi izpod dvojne črte, samo..... Sedaj bo pa pokasiral vse ...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Karaya 52 ::

enadvatri je izjavil:

Vsemogočni pisun Karaya 52, prav Janša in Sanader (po mojem osebnem prepričanju dva težka bandita) sta uredila to poglavje sukcesije o pokojninah.


Na kateri post repliciras oz. si me po vsej sili moral vkljuciti v svoj sestavek? :))

enadvatri ::

Karaya 52 je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Vsemogočni pisun Karaya 52, prav Janša in Sanader (po mojem osebnem prepričanju dva težka bandita) sta uredila to poglavje sukcesije o pokojninah.


Na kateri post repliciras oz. si me po vsej sili moral vkljuciti v svoj sestavek? :))


Ker te strašno moti, da pljuvamo (upravičeno) po tej vladi in v vsaki omembi levih opcij vidiš protekcionizem ali poveličevanje. Če bi bili oni na oblasti, bi kritizirali in pljuvali njih.

Če bi bolj pozorno bral, bi videl, da tudi njim nisem preveč naklonjen.

Karaya 52 ::

Spet me tlacis v fuzbal klub JJ. Samo tiho privoscljivost glede neuspeha dokapitalizacije sem pokritiziral. No, danes je nedelja, od mase se je ze prislo, lazanjo se specem pa recemo kaksno na bancni sistem. 8-)

enadvatri ::

Karaya 52 je izjavil:

Spet me tlacis v fuzbal klub JJ. Samo tiho privoscljivost glede neuspeha dokapitalizacije sem pokritiziral. No, danes je nedelja, od mase se je ze prislo, lazanjo se specem pa recemo kaksno na bancni sistem. 8-)


Te ne nepovratno tlacim v tisti kos, priznam, preizkusam te. Malo me je zmotilo, da si ob moji omembi levih takoj teorijo zarote izvil ...

Timurlenk ::

hecno je gledat janševe podrepnike, ko vsi najbolj glasno kričijo, kako oni sploh niso janšisti :D
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Mr.B ::

Glej ga Timurlenk , ki pravi da denar rsate na drevesih, in še bolj če mu lajnaš o dobrih starih časih...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

T-h-o-r ::

Mr.B je izjavil:

Glej ga Timurlenk , ki pravi da denar rsate na drevesih, in še bolj če mu lajnaš o dobrih starih časih...

seveda denarja ni, če ga politika lopovom v žepe tišči
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr.B ::

Sej res, se mi je zdelo da gospodarstvo, ki fila žep politikov, denar dobi od vesoljcev, ali drugih medplanetarnih ravni... Vedno bo nekdo drug kriv...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Sej res, se mi je zdelo da gospodarstvo, ki fila žep politikov, denar dobi od vesoljcev, ali drugih medplanetarnih ravni... Vedno bo nekdo drug kriv...


Nepolarizirana ali univerzalna resnica je taka, da večina politikov misli prav to, da denar dobivajo od vesoljcev, ki prihajajo iz galaksije Državna banka. Resnica pa je takšna, da prihaja denar iz NLB, plačali pa ga bomo davkoplačevalci.

Še DLVG, ki je bila glasna glede privatizacije, se je nasluzila in se, kot stari levi ali stari desni, drži korita.

Daedalus ::

Gorenak kot običajno ne ve, kdaj je treba nehat lapat. Svašta, kdo vse nosi dr. naziv v tej državi...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

enadvatri ::

Daedalus je izjavil:

Gorenak kot običajno ne ve, kdaj je treba nehat lapat. Svašta, kdo vse nosi dr. naziv v tej državi...


On je pač "le" dr. Komandir iz bivše države, toliko o tranzicijski levici, udbomafiji ...

Vsem izbrisanim je bila storjena krivica, če ne ob osamosvojitvi, pa v teh 20. letih!

PaX_MaN ::

Če ne faše interpelacije in ovadbe za "javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti", pol ... jezus kristus, ej.

Daedalus ::

Kar mene resno moti, je da človek na tem položaju očitno ne razume (al pa še huje, noče razumeti), da nima veze, s kom imaš opravka. Ima pa veliko veze način obravnave in le-ta mora biti zakonit. V kolikor tu odstopi od tega merila, je zrel za odstrel s položaja ministra.

Obenem pa tako gobezdanje med drugim na podlagi iste argumentacije podeljuje legitimnost onim povojnim pobojem, o katerih ima desnica tolko za povedat. Zdaj se pa naj ti pajaci enkrat odločijo. Ja pravna država, al ne pravna država. Srednje poti ni. In v pravni državi veljajo isti standardi za vse, ne glede na to, kaj si kdo o komu misli. Rajt?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Okapi ::

Meni se zdi skrajno nizkotno za morebitne odškodnine obtoževati tiste, ki so opozarjali na problem in ga niso hoteli pomesti pod preprogo. Naj imajo toliko jajc in povedo, kdo je takrat v parlamentu glasoval za zakon oziroma kdo je podpisal odlok, ki je zakrivil izbrisane.

O.

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

Če ne faše interpelacije in ovadbe za "javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti", pol ... jezus kristus, ej.


Tip negira najvišje sodne inštitucije doma in v Evropi ter žali izbrisane s špekulanti.

Tudi tujcem, ki si niso želeli neodvisnosti RS, nimamo pravice 20 let početi tega, kar smo jim - kratiti človekovih pravic in nihče od njih si tega, četudi za ceno visokih odškodnin, ni želel.

Plačam jaz Gorenaku 20.000 evrov (to je javna ponudba), da pretrga za 20 let stike z vso svojo družino, se odpove zakonitemu delu v tem času in klošari ali pa dela na črno ter hodi po svetu brez dokumentov.

okapi, ne gre za posamično dejanje ali nek posamičen pravni akt. Gre za daljše dogajanje, ker so ga srali politiki in smo ga srali mi na referendumu. Prepozno je za ugotavljanje krivde, problem je potrebno rešiti tu in sedaj, ker nas bo sicer le še več stal in vse bolj se bomo civilizirani Evropi zdeli barbarski.

Nekao mi ne gre v račun, da SDS ves čas v preteklosti opozarjal na možnost takšnega razpleta z dragimi odškodninami, danes pa jih noče plačati. Overtrol.

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

Meni se zdi skrajno nizkotno za morebitne odškodnine obtoževati tiste, ki so opozarjali na problem in ga niso hoteli pomesti pod preprogo. Naj imajo toliko jajc in povedo, kdo je takrat v parlamentu glasoval za zakon oziroma kdo je podpisal odlok, ki je zakrivil izbrisane.


To bi še razumel, pač pričakovano (in prozorno) preusmerjanje pozornosti drugam. Sam, da pa nekoga preprosto označiš za špekulanta in mu na podlagi te oznake onemogočiš/onemogočaš pravne postopke za reševanje situacije... to so pa metode, ki se jih ni sramovala osovražena KP v najboljših časih. Pomoje se stare komunare od sreče obračajo v grobu. So res dobro našolali tele dr-je, ni kaj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

enadvatri ::

Očitno ta vlada ni tako "suverena" pri dokapitalizaciji NLB, saj ji gleda pod prste Evropska komisija (EC), ki ji je dala zgolj začasno soglasje.

Ve kdo, kakšne pristojnosti ima glede tega EC?

Vir: http://www.delo.si/gospodarstvo/makromo...

PaX_MaN ::

Nekao mi ne gre v račun, da SDS ves čas v preteklosti opozarjal na možnost takšnega razpleta z dragimi odškodninami, danes pa jih noče plačati. Overtrol.

Seveda, jih mora Kresalova plačat.

enadvatri ::

Če so nekateri politiki lagali ali pa zanikali dejstvo glede odškodnin in državljanstev, še NE pomeni so oni povzročili problem z izbrisanimi. Torej, zakaj bi le ti plačali? Kdor tega ne razume, mu ni pomoči.

Problem je v bistvu veliko starejši, poglabljal pa se je s časom in je vsak slab poizkus reševanja ali oviranja pri reševanju problema stvari le še zapletel in poslabšal.

Ne želim zagovarjati nikogar. Toda, zakaj so nekateri politiki lagali? Po mojem prepričanju, ker so imeli neko politično ali drugačno kalkulacijo! Populizem, pač. In ne zanikajte, ušesne školjke ljudi so želele to slišati, saj smo imeli izjemno negativen odnos do teh soljudi. Da to drži potrjujeta, vsaj kratkoročni učinek, takšnih kalkulacij in izid referenduma.

"Slišim pavšalne ocene, da izdajanje dopolnilnih odločb zdaj pomeni, da vsem, ki bomo izdali odločbe, vsem pripada neka odškodnina. To ni res." (Borut Pahor)


Kaj je tu zlaganega? Odločba ni podlaga za odškodnino, pač pa dolgoletno (dvajsetletno) ravnanje države (vseh dosedanjih vlad in ljudstva).

- "Čas je, da država popravi to sramoto, ki jo je zagrešila. Kar zadeva odškodnine, niso neposredno vezane z izdajanjem odločb, ki popravljajo to krivico." (Milan Kučan)


Prav tako tu nič. To je samo podtikanje imen v umazan kontekst, čeprav teh belih in drugih stricev tudi sam ne maram!

Kaj je imel krivic v glavi, strategijo ali demenco, da je zavajal, težko sodim.

"... poudarjam, da z ureditvijo statusa izbrisanim le-tem ne bomo podeljevali državljanstev in jim ne bomo podeljevali odškodnin." (Katarina Kresal)


Ta je namerno usekala mimo, saj je pravnica, verjamem, da je imela politično kalkulacijo, pa v pisarni MS tudi!

PaX_MaN ::

enadvatri je izjavil:

"Slišim pavšalne ocene, da izdajanje dopolnilnih odločb zdaj pomeni, da vsem, ki bomo izdali odločbe, vsem pripada neka odškodnina. To ni res." (Borut Pahor)


Kaj je tu zlaganega? Odločba ni podlaga za odškodnino, pač pa dolgoletno (dvajsetletno) ravnanje države (vseh dosedanjih vlad in ljudstva).

- "Čas je, da država popravi to sramoto, ki jo je zagrešila. Kar zadeva odškodnine, niso neposredno vezane z izdajanjem odločb, ki popravljajo to krivico." (Milan Kučan)


Prav tako tu nič. To je samo podtikanje imen v umazan kontekst, čeprav teh belih in drugih stricev tudi sam ne maram!

Kaj je imel krivic v glavi, strategijo ali demenco, da je zavajal, težko sodim.

"... poudarjam, da z ureditvijo statusa izbrisanim le-tem ne bomo podeljevali državljanstev in jim ne bomo podeljevali odškodnin." (Katarina Kresal)


Ta je namerno usekala mimo, saj je pravnica, verjamem, da je imela politično kalkulacijo, pa v pisarni MS tudi!

Bil je sicer sarkazem, ampak si zadel poanto - SDS dobr spinajo.

PaX_MaN ::

Sam, da pa nekoga preprosto označiš za špekulanta in mu na podlagi te oznake onemogočiš/onemogočaš pravne postopke za reševanje situacije... to so pa metode, ki se jih ni sramovala osovražena KP v najboljših časih.

Saj res, ko so hoteli met referendum so mel kot argument te špekulante:

ZUSDDD-B naj bi bil po mnenju predlagateljev referenduma sporen tudi z vidika občečloveških vrednot in še posebej temeljnih vrednot osamosvojitve, ker iz vrst upravičencev do materialnih koristi ne izloča špekulantov in tistih, ki naj bi samostojno Republiko Slovenijo napadli z orožjem. Zakon tako ustvarja nove krivice in pomeni ponižanje in grobo kršitev človekovih pravic vseh, ki so soustvarjali samostojno Republiko Slovenijo. ZUSDDD-B naj bi pomenil hudo krivico tudi za vse tiste nove državljane, ki so si po osamosvojitvi uredili svoj status skladno z zakonodajo, sedaj pa naj bi morali kot davkoplačevalci plačevati odškodnine in druge stroške. Pravni absurd naj bi bil, da bo priznano stalno prebivanje za nazaj tudi tistim, ki tega statusa nekoč sami niso hoteli. V ponižujoč položaj naj bi bili postavljeni tudi vsi, ki so se borili za samostojno Slovenijo in med katerimi so nekateri plačali najvišjo ceno.


No, US jim seveda ni pritrdilo, kar meni pomeni da se besede rdeča zvezda, pardon, špekulant za izbrisane ne sme več uporabljati.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

enadvatri ::

Če bi korektno izpeljali (kazenske) sodne postopke zoper tiste, ki so morebiti delovali proti državi, bi jih danes lahko imenovali kriminalci. Ker tega nismo, ne smemo nikogar žaliti, še manj poniževati in mu teptati osnovnih človekovih pravic (to smo namreč počeli 20 let).

Ljudje, mi prave vojne in vseh grozodejstev, ki jo običajno spremljajo, nismo doživeli. Tudi pravega pomanjkanja ne. Zato me je še toliko bolj sram, da sem Slovenec in živim v RS, ki ima državljane, ki so jim človekove pravice dovoljene in take, ki jim niso. Sram me je biti Slovenec!

WarpedGone ::

Se ne zavedaš, da si ravnokar užalil nekoga?

Sram me je, da sm cigan ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

T-h-o-r ::

enadvatri je izjavil:

Tudi pravega pomanjkanja ne. Zato me je še toliko bolj sram, da sem Slovenec in živim v RS, ki ima državljane, ki so jim človekove pravice dovoljene in take, ki jim niso. Sram me je biti Slovenec!


zdaj te potrebe ni več, saj je sodišče povedalo svoje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

enadvatri ::

T-h-o-r je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Če bi korektno izpeljali (kazenske) sodne postopke zoper tiste, ki so morebiti delovali proti državi, bi jih danes lahko imenovali kriminalci. Ker tega nismo, ne smemo nikogar žaliti, še manj poniževati in mu teptati osnovnih človekovih pravic (to smo namreč počeli 20 let).

Ljudje, mi prave vojne in vseh grozodejstev, ki jo običajno spremljajo, nismo doživeli. Tudi pravega pomanjkanja ne. Zato me je še toliko bolj sram, da sem Slovenec in živim v RS, ki ima državljane, ki so jim človekove pravice dovoljene in take, ki jim niso. Sram me je biti Slovenec!


zdaj te potrebe ni več, saj je sodišče povedalo svoje


Tuje, saj našega ni nihče upošteval! Pa še tega imamo po vzoru Angležev možnost neupoštevati, brez sankcij.

Upam, da me kmalu ne bo potrebno biti več sram!

Zgodovina sprememb…

jype ::

WarpedOne> Sram me je, da sm cigan ...

Sam si si kriv.

T-h-o-r ::

matija admin, ne ravno tuje, je vseeno "naše" od 2004 :P

in hvala kuruc, da se ne rabimo samo na lastna sodišča več zanašati :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

enadvatri ::

Thor, našega ni nihče upošteval! Sedaj pa čakajmo in trepetajmo, kaj bo z evropskim. Janša in Gorenak s podlim sprenevedanjem, da denarja ni, kažeta, kam se nagibata.

T-h-o-r ::

saj pravim, zato še sreča, da je še nekaj "nad" nami, da se ni potrebno na naše organe zanašat

da smo pa zahojena država, pa itak že 15 let vsi vemo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

Janši niso všeč Janševi ukrepi:
"Ukrepi ne gredo v smeri zaščite kapitala, ampak v smeri zaščite finančne, pravne in socialne varnosti. Gre za zaščito stotisočev, ki imajo naložbe v bankah, življenjskih zavarovanjih in vzajemnih skladih. 10 odstotkov prebivalstva ima bančne vloge na 22 tisoč evri" je še pojasnil predsednik vlade.

Večina sicer tega padca v zadnjih treh letih po njegovem mnenju ni občutila, ker smo z zadolževanjem ohranjali standard, razen seveda brezposelnih, ki so krizo občutili neposredno. "Ampak zato se je Slovenija zadolžila za osem milijard evrov in ta denar je treba zdaj odplačevati," je povedal Janša in dodal, da bi lahko ta sredstva danes namenili za razvoj.

T-h-o-r ::

no, nova vlada bi še tujce, ki so slovenijo zapustili privlekla nazaj v parlament, da bi odločali o zakonih, ki na njih ne bodo vplivali, saj ne živijo in tudi ne bodo živeli v sloveniji
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

Also, se strinjam s tem, da "plačajo odškodnine tisti, ki so lagali, da jih ne bo", a pod enim pogojem - če krizo odplačajo tisti, ki so govorili, da "je kriza le začasna".
:))

Timurlenk ::

ali pa tisit, ki so 2008 govorili, da krize ni in je ne bo in je ne more biti
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

solatko ::

Takrat, ko je bil narejen izbris, smo imeli vlado in ministra za notranje zadeve, kjer so to čiščenje datotek naredili. Ve se, kdo je dal komando, sedaj pa naj še odgovarja.
Tisti, ki so trdili, da ne bo odškodnin, so pač prejudicirali stvari, treba pa se je zavedat, da noben odvetnik, ne bo šel zagovarjat primerov, pri katerih si ne obeta mastnega zaslužka.

Tudi Pezdir in njegov kompanjon Matoz, sta pri elektriki, fino zaslužila, pa še pri ljudstvu sta dobila nezaslužen sloves, borcev za pravičnost.

Smo popoln šolski primer, kako naj se ne gradi nova država.
Delo krepa človeka

enadvatri ::

ESČP lahko tudi ne upoštevamo, bomo pa po tistem, ki bo to zakuhal znani po vsej Evropi.

solatko, glede tistega povračila za preplačilo el. sta zaslužena. Lahko je biti general po vojni!

jype, točno to, zdaj pa SDS (predvidevam, da namerno z zlim namenom očrnitve levice) zavaja in napačno pojasnjuje izjave. Le Kresalova je butnila mimo v citirani izjavi. Vsi ostali so imeli prav.

Če moji noni pokažeš 1 + 1 != 2, bo rekla, da je vse v najlepšem redu, ker se ji niti ne sanja, kaj pomeni != ...
««
57 / 264
»»