» »

prvič vlagam za socialno pomoč

prvič vlagam za socialno pomoč

hmm23 ::

pri uveljavljanju DSP imam en manjši dohodek, ki je bil na moje ime, a izplačan na TRR sorodnika. mislite, da bojo to kdaj opazil na CSD, bo na dohodninski napovedi, sicer ne vem, če CSD sploh gleda dohodninske napovedi :S

prvič vlagam, nimam namena tega zamolčat, sam če mi pač ni potrebno, pa vseeno se ne bi kaj posebej izpostavljal in še to sporočal :S

M1_Abrams ::

Če ni izplačano na tvoj TRR bodi lepo tiho. Pri uveljavitvi DSP moraš tako ali tako priložit samo svoj izpisek TRR za obdobje zadnjih 6 mescev.
PHP & MySQL

hmm23 ::

to že vem, ampak se bo videlo na moji dohodninski napovedi konec leta, sicer ne vem, če oni to gledajo :S

sverde21 ::

Ti kr prijavi dohodek, ker zaradi takih, ki skrivajo prihodke in vlečejo socjalo plačujemo ostali lepe davke in še povečal jih bodo če bo šlo tko naprej.
<?php echo `w`; ?>

LordTado ::

Ženska dela na sociali in ti lahk povem, da ne skrivat ker imajo poblastila in dobijo vse, skoraj kot policija.
Sedaj pa še je nek nov sistem ki še trenutno ne dela ampak po povezoval vse sektorje da bo kar sam počrpal podatke:)
Sankcije pa so lahko zelo nadležne bodisi za par € ali par tisoč €.

koyotee ::

Če te ne bojo dobili, te bom prijavil jaz ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Furbo ::

hmm23 je izjavil:

pri uveljavljanju DSP imam en manjši dohodek, ki je bil na moje ime, a izplačan na TRR sorodnika. mislite, da bojo to kdaj opazil na CSD, bo na dohodninski napovedi, sicer ne vem, če CSD sploh gleda dohodninske napovedi :S

prvič vlagam, nimam namena tega zamolčat, sam če mi pač ni potrebno, pa vseeno se ne bi kaj posebej izpostavljal in še to sporočal :S


Verjetno je moral tisti, ki ti je dohodek izplačal, itak to prijaviti (je rabil tvojo davčno številko?), tako da nima smisla skrivat. Kam je šlo nakazilo, ni kaj dosti pomembno v tem primeru.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

Mislim da se gledajo prihodkih v zadnjih 3 mesecih, torej če je bila zadeva prej ne bi smelo bit problemov.
Drugače pa počakaj še kakšen mesec pa bo.
Tako je!

barocco ::

POTRDILO za zadnjih 6 mesecov-če vlagaš prvič vlogo za socialno pomoč.
Če,socialno samo podaljšaš izpisek zadnjih 3 mesecev.
Vglavnem Soc pomoč ti pripada ,če si prijavljen na zavodu ,višina soc. pa je odvisna od različnih dejavnikov

Imajo pogled v register vozil-lastništvu vozila
vpogled v evidenco brezposelnih oseb IS ZRSZ
vpogled o stalnem prebivališču in a skupnem gospodinstvu
vpogled v evidenco geodetske uprave
To so zadeve ,ki jih zbira organ prve stopnje centra za socialno službo in od tega je tudi odvisna višina soc pomoči.
polna 229€
če imaš streho nad glavo in hrano 196,04€
še nižja okoli 160€
Ne glede ,da so rekli ,da bodo soc. pšovečali jo niso!!
lp

jalovec09 ::

KO sem jaz izpolnjeval vlogo sem samo da in ne označeval, ter priložil zadnje tri odrezke od bančne kartice, nič skrbet, oni totalno vse zbrskajo....

Zelnick ::

jalovec09 je izjavil:

KO sem jaz izpolnjeval vlogo sem samo da in ne označeval, ter priložil zadnje tri odrezke od bančne kartice, nič skrbet, oni totalno vse zbrskajo....

Zdaj je novi sistem, ki še njim ni čisto jasen. Je foter vlagal v januarju oz. še vlaga in je potrdil da so novi obrazci.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

hmm23 ::

no OK, samo, da ne bo ta dohodek slučajno upoštevan 2x, če ga napišem še na vlogi in, če ga še sami vpišejo še 1x :S

mojsterleo ::

err ce je bil denar nakazan na TRR od sorodnika te bojo tezko dobil. ker prijavla te bo na csd kvecjem davkarija ce bojo zaznal prihodke na tvoj racun prek tvoje davcne stevilke.
pa odvisn za kolk dnarja gre. ce mas 1x na svojem spisku tko 100 eurov ti ne bojo kompliciral razen ce je prihodek v vsakem od 3 mesecev al kolk je zdej za spiske. pol ti bojo dsp znizal za povprecje prihodkov teh 3 mesecev.
pa zdej po novem so neke nove vloge in zdravstveno zavarovanje prek csdjev...

nokia6310 ::

Na vlogi jasno piše da iam center za socialno delo pravico pridobiti tudi podatke, ki veljajo za davčno tajnost. Tako, da skrivati nekaj se ne splača.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarno nadomestilo po končani diplomi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528541 (6954) Meizu
»

Socialna pomoč-sporazumna odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9320718 (14860) tikitoki
»

Socialna podpora - nisem upravicen?

Oddelek: Loža
4817836 (13640) Iatromantis
»

Zavarovanje študenta po 26. letu kot občana?

Oddelek: Šola
202914 (2063) hojnikb
»

CSD in izračun za socijalno denarno pomoč

Oddelek: Loža
297708 (6825) ChawaSi

Več podobnih tem