» »

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Temo vidijo: vsi
««
3 / 14
»»

Super Sonic ::

Nič ni zasebno, Lovše je šef, svoj denar je oblubu, ker ni mel spoznorjev. Čist nepomembno čigav točno denar.

Pomoje je pa bistvena razlika v tem, ali te nateguje Smučarska zveza Slovenije, ali pa en sumiljiv privatnik. V enem primeru lahko opravičeno groziš z izstopom in zastopanjem druge države, v drugem pa ne.


Pravzaprav je dejstvo, da ne da svojega lastnega denarja še dodaten madež na Lovšetu. Ne more se zgovarjat na tretjo osebo ampak je kriv in odgovoren točno on sam.

Ta Lovše ni nobene perla, to vedo vsi, ampak dejstvo pa je, da po slišanem tudi Tina ni nič boljša. Ker ima Lovše denar, ga je sedaj treba izsiljevat do onemoglosti, prej je bilo pa tudi 0€ od zveze dobro.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

WarpedGone ::

Pomoje je pa bistvena razlika v tem, ali te nateguje Smučarska zveza Slovenije, ali pa en sumiljiv privatnik. V enem primeru lahko opravičeno groziš z izstopom in zastopanjem druge države, v drugem pa ne.

Ko je sumljiv privatnik prvi človek SZS postano to eno in isto. Njegove privat obljube so bistven del cele pogodbe.

Ta Lovše ni nobene perla, to vedo vsi, ampak dejstvo pa je, da po slišanem tudi Tina ni nič boljša.

Z bistvno razliko da prvi predstavlja državno organizacijo, drugi je pa privatnik. Če ne spoštuje pogodb - adijo.
Ko prvi ne spoštuje pogodb pa hodi po TVju in joka, kako da je drgi grd in neolikan.

Ker ima Lovše denar, ga je sedaj treba izsiljevat do onemoglosti, prej je bilo pa tudi 0€ od zveze dobro.

Ravnokar si se diskvalificiral kot nepristranski komentator.
Zbogom in hvala za vse ribe

Super Sonic ::

Ko je sumljiv privatnik prvi človek SZS postano to eno in isto. Njegove privat obljube so bistven del cele pogodbe.

Ja, za šankom lahko to postane eno in isto, ampak kot že rečeno, to ni eno in isto. In če smučanje pri nas še misle biti, mora Lovše biti, ker drugače bo bolj tesna, če že sedaj ni denarja.

Ko prvi ne spoštuje pogodb pa hodi po TVju in joka, kako da je drgi grd in neolikan.

Kot že rečeno, to je prvi izpad Lovšeta, za razliko od teama aMaze, ki ima tega že za dobro knjigo napisat. In prav je, da človek, ki zastopa zvezo tudi pove svoje mnenje, ki ga v vseh teh letih nismo prav pogosto slišali. Vedno je bilo samo z ene strani slišati, kako na drugi ni posluha. Po predstavljem, si lahko vsak misli svoje.

Ravnokar si se diskvalificiral kot nepristranski komentator.

Nepristransko v tej temi težko rečeš za kogarkoli, ker sta obe strani tako zelo nasprotni, da nepristranskosti ni. Tudi jaz te ne vidim kot nekega nepristranskega komentatorja v tej temi, če si to mislil.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

WarpedGone ::

Sem pristranski zaradi objektivnih zadev (nespoštovanje lastnih zavez), ne pa zara tega kdo grdo govori, kdo zasluži po milijon na leto, kdo je bil včasih zadovoljen z 0 EUR na leto, kdo 'izsiljuje' in podobno.

So stvari ki so relevantne in so stvari ki niso. Nerelevantno pa ne more nikoli odtehtat relevantnega.
Zbogom in hvala za vse ribe

Brane2 ::

Ne štekam od kod in zakaj taka frka.

Gre za deve pogodbeni stranki, ki naj svoje zaplete rešujeta na sodišču, tako kot vsi ostali.

V čem so pa oni drugačni ?

In če je res nategnila nekatere svoje sponzorje, sem ziher, da ti imajo dostop do ustreznih pravnih služb.

Izven tega, who cares ?

Dokler niseo začeli padat komentarji, nisem vedu a gre za plavalko, skakalko, fotomodel, pevko itd.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Super Sonic ::

Sem pristranski zaradi objektivnih zadev (nespoštovanje lastnih zavez)


Kako je to objektivno, da SzS poravna vse svoje obveznosti v roku, razen zadnjega obroka, ki je star 7 dni, team aMaze pa govori, da bo zaradi tega zastopal drugo državo in da nimajo denarja? Mešanje neke obljube zasebnika, ki je svoje obveznosti v 40% sicer poravnal, je pa še dodatni hec v tej objektivni zadevi.

Drugače se v tem svetu zasebnika toži, ker to imata napisano v pogodbi (seveda medsebojni), da ji on dolguje 200k€ zaradi zmage na svetovnem.

Nerelevantno pa ne more nikoli odtehtat relevantnega.

Se absolutno strinjam.

In če je res nategnila nekatere svoje sponzorje, sem ziher, da ti imajo dostop do ustreznih pravnih služb.

Tina ima dvoje sponzorjev. Zasebni (Milka, Audi, Tekanne, ipd) in tiste, ki jim mora zastopati v okviru SzS, saj iz tega naslova pokasira na leto 212k€ (to so Citroen, Žito, Hervis, ipd).

Njeni zasebni sponzorji se nič ne pritožujejo, pritožujejo se spozorji SzS, ker Tina ne opravlja svojih dolžnosti - se pravi; odhaja iz snemanj, sploh ne snema ali pa gre po medaljo v osebni budni. In ti sponzorji sekajo po SzS, ker delo ni opravljeno oz. če je, ni tako, kot so se dogovorili.

To je v osnovni ves očitek SzS, da Tina zapostavlja te sponzorje, med tem kot SzS stalno grozijo, da bodo odšli smučat za Italijo, če ne bodo dobili celotnega denarja, ki jim pripada, jasno v rokih. Svoje pa doda v zgodbo še Massi, ki govori vse vrste neumnosti in javno bladi SzS že praktično 2 leti, čeprav Tina ni od njih dobila nikoli toliko, kot ravno zadnja leta od kar je Lovše šef.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

oo7 ::

Vsi zagovarjate to Tino , ko ji bo pa forma padla bo pa največja k...
Če ne spoštuje dogovora tudi denarja ne rabi , če pa ji kaj ne paše pa naj gre . Še veliko ljudi čaka na svojo priložnost .

marvin42 ::

Če odide Tina, bo imela SZS tak proračun kot ga zdaj daje Tini. Ker ostale smučarke vse skupaj ne sežejo do kolen njenim rezultatom.
Mostly Harmless

zenith1 ::

oo7 je izjavil:

Pri smučarski zvezi so potrdili , da niso imeli nikol nobenih problemov s Petro Majdič .


Kot bi rekel zločincu naj si sam sodi za svoj zločin. Seveda bo nedolžen.

Daedalus ::

Gre za deve pogodbeni stranki, ki naj svoje zaplete rešujeta na sodišču, tako kot vsi ostali.


To je tudi meni čudno. Če je Lovše tako prepričan v svoj prav, ga naj testira na sodišču.

Odzivi so pa pričakovani. Večina prebivalstva Slovenije pač ne mara ljudi, ki odstopajo od povprečja. In se hitro zberejo na kupu, ko je koga takega treba poteptati nazaj na povprečen nivo. Tule bi par ljudi nagnalo Tino nekaj v tri p.m. samo zato, ker je v malo glasnejšem sporu z enim kao pomembnim fukcionarjem? Dajte si pregledat glave, ker takale stališča kažejo na resno možnost možganskih okvar. In pač potrjujejo tisto, kar sem že napisal.

Tina je s.p., lovše pa šef državno požegnane organizacije - konec debate, Tina FTW (dela samo in izključno za svoj žep, jutr je lahko na zavodu).


Točno tako. Pomoje je najboljše, da se lepo odpravi 100% na svoje, pol se bo pa hitro vidla realna vrednost Tina vs. SZS pri sponzorjih. Gobezdati je pač enostavno. In to spoznanje zna biti za SZS zelo boleče.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Brane2 ::

oo7 je izjavil:

Vsi zagovarjate to Tino , ko ji bo pa forma padla bo pa največja k...
Če ne spoštuje dogovora tudi denarja ne rabi , če pa ji kaj ne paše pa naj gre . Še veliko ljudi čaka na svojo priložnost .



ne jaz. Bolel me j k* ko je bila v formi in bolečine ne bodo padle, ko/če ne bo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::

in kaj, če bo odšla? svet verjetno ne bo propadel. lahko pa začnete gledat biatlon. Jakovu Faku gre odlično
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

darkolord ::

Če je Lovše tako prepričan v svoj prav, ga naj testira na sodišču.
In obratno.

Daedalus ::

Mislim, da je precej jasno, kdo je sprožil tole ofenzivo. Je kr Lovše na potezi. Tako da čakam na kako tožbo in razplet na sodišču.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

darkolord ::

vodja ekipe Andrea Massi in najboljša slovenska smučarka pa sta na današnji novinarski konferenci SZS obsodila, da jim še ni izplačala obljubljenih zneskov.

Na izjave se je danes zelo burno odzval predsednik SZS Tomaž Lovše.

oo7 ::

Najbolše bi bilo , da se ji vzame status šampionke in da ne dobi teh 200.000 eur . Bolše ,da dajo skaklcem ta denar, ker letos zares dobro skačejo in bodo teh 200.000 zelo veseli in cenili to kar gospodična Hollywood ne zna .:P

WarpedGone ::

In izkazalo se je, da Tinine obtožbe držijo.
Lovše zamuja z letošnjim izplačilom - pa čeprav morda "samo za sedem dni".
In zamuja z lanskim izplačilom - pa čeprav gre "za njegov osebni denar".

Kronski detajli kje je problem je pa to, da Lovšin Tini ni rekel - "ker ne izpolnjuješ obeznosti pogodbe, tolk pa tolk denarja ne boš dobila" al pa "dokler ne izpolniš vseh svojih nalog, ne dobiš plačano". To bi bila logična zadeva če bi lovšinovo jamranje držalo vodo oz. bilo kej več kot samo jamranje.
Ampak Lovšin samo samo jamra kako da je grda, kako se vsi pritožujejo, kako ga izslujujejo ipd. Tipično za človeka, ki ne izpolnjuje svojega dela pogodbe in dviga meglo, da bi izpadel žrtev.
Zbogom in hvala za vse ribe

darkolord ::

Iiiin čisto enako lahko napišeš, samo da obrneš strani.

WarpedGone ::

Tina jamra da ji ne plačujejo. Lovše jamra, da se grdo obnašajo do njega.
Precej drugačna narava pritožb.
Zbogom in hvala za vse ribe

PaX_MaN ::

Pol se upali suspenz ne pa joka po Svetu/Popu/RTVju/nekineki.

Daedalus ::

Tina jamra da ji ne plačujejo. Lovše jamra, da se grdo obnašajo do njega.


Poleg tega Tina odlično opravlja svoj del posla. Kar ni lih zanemarljivo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

algo ::

Ne vem kdo ma prav pa me v bistcu niti ne interesira dokler Mazejeva nastopa za Slovenijo. Me je pa zmotilo ko ji je Lovše očital, da nima spoštovanja do tistih, ki ji mažejo smuči, jih menjuje kot po tekočem traku itd. Ja halo, Lovše! Ona je šampionka in si bo sama izbirala najboljše! In glede na to, da dobro smuča si jih že zbira dobro, osel! Odstopi!

Osprey ::

Kakorkoli verjetno je nekaj krivde na obeh straneh. Je pa vsaj meni očitno, da se je Tina v zadnjih nekaj letih obratno sorazmerno z uspehi karakterno precej spremenila, žal na slabše. To je žal zelo očitno. To se zgodi veliko šampionom, toda zame so pravi šampioni tisti, ki jim uspehi ne "stopijo v glavo".

jype ::

Jaz še vedno ne razumem, o čem sploh razpravljate.

Grudge> toda zame so pravi šampioni tisti, ki jim uspehi ne "stopijo v glavo".

Go Stenmark!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

amigo_no1 ::

Daedalus je izjavil:


Odzivi so pa pričakovani. Večina prebivalstva Slovenije pač ne mara ljudi, ki odstopajo od povprečja. In se hitro zberejo na kupu, ko je koga takega treba poteptati nazaj na povprečen nivo. Tule bi par ljudi nagnalo Tino nekaj v tri p.m. samo zato, ker je v malo glasnejšem sporu z enim kao pomembnim fukcionarjem? Dajte si pregledat glave, ker takale stališča kažejo na resno možnost možganskih okvar. In pač potrjujejo tisto, kar sem že napisal.


22m 24s
Točno tak primer je predstavljen v videu.

Na kratko: v visokem loncu, polnem dreka se prerivajo Slovenci, če slučajno uspe kateremu od njih prilesti do roba lonca ga drugi potegnejeo nazaj v lonec.

Blazz ::

team Awhine je to....

darkolord ::

v visokem loncu, polnem dreka se prerivajo Slovenci, če slučajno uspe kateremu od njih prilesti do roba lonca ga drugi potegnejeo nazaj v lonec.
To je sicer res, ampak dokler je uni na robu lonca pa ščije na ostale.

amigo_no1 ::

Ščije le in samo takrat, ko izven dosega onih v loncu ;).

kivi113 ::

Ne gre za zvezdniško obnašanje, ki bi bilo v njenem primeru opravičljivo, ampak za totalno menedžersko nesposobnost in metanje polen pod noge. Če je že tako nujno moral "udariti po mizi", bi lahko po Kranjskogorski tekmi.

Bebec.

ZaphodBB ::

Sta bila dva partnerja. Tomaž je dejal Tina ti smučaj jaz bom pa denar zrihtal. Tina pravi, Tomaž to je beseda.

In Tina smuča in zmaguje in smuča in zmaguje, pa reče ti Tomaž, jaz sem svoj del posla opravila daj denar.

Tomaž: Ni dnarjaaaaaa GTFO Prasica pohlepna!!!! OMG!!!! NOOOB BIATCH! Ok, dam dnar če mi ga potegneš.

Tina: ORLY?

Tomaž: Gre na TV in tam maha z debelo ritjo dva dni pred zlato lisico.

Kaj meni to pove?

Prvič, da je Lovše očitno slab poslovnež. Ker dober poslovnež mora biti dober strateg. In dober strateg počaka, da Tina faila na Zlati Lisici, potem jo pa v Ponedeljek po Zlati Lisici fukne iz reprezentance. End of Story.

Ne pa da ustvarja pritisk na človeka za katerega bi moral skrbet, pred praktično najpomembnejšo tekmo sezone.

Tina ma PMS, Tina ma konkurenco in težke tekme, Tina teži ker je krava, Tina teži ker je diva... Karkoli.

Razumen človek se ne obnaša tako kot TL, razen kadar ve da je njegova pozicija bullshit. Toliko pa že vem o ljudeh.

darkolord ::

Kako pa veš da ni bilo "Tina ti smučaj in opravi svoje obveznosti do sponzorjev, jaz bom pa denar zrihtal."?

GregiB ::

How the professionals do it....

Lara Gut, vice-prvakinja
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

fosil ::

Tina mora poleg smučanja opravljati tudi sponzorske obveznosti.
Denar ne prileti z neba, ampak ga dajo sponzorji.
Če Tina ne opravlja sponzorskih obveznosti, sponzorji ne dajo denarja.
In če denarja ni, ga tudi Tina ne more dobit.
Tako je!

ZaphodBB ::

Zato ker če si vzameš 5 minut časa boš izvedel, da jabolko spora je plačilo 212.000€ za sezono 2010/2011.

Od tega je Tina po besedah Tomaža Lovšeta prejela 80.000€. Tomaž Lovše pravi, da preostanka ne bo izplačal zato ker se Tina "ne drži" sponzorskih obveznosti. Argumenti o nedržanju sponzorskih obveznosti so pa, da je Tina (in še nekateri smučarji) dvakrat smučala v veleslalomskem dresu na slalomu (zaradi česar se ni videlo sponzorjev na nogah, zaradi ščitnikov). Da je imela enkrat na podelitvi zapet ovratnik (bilo je pasje mraz) ekipne jakne, zaradi česar se ni videlo sponzorja na puliju. Ter da je imela težave z reklamiranjem Citroena, zato ker je njen sponzor Avto Jarc. Vsi ti incidenti so se zgodili v sezoni 2011/2012!

SZS Tini očita, da je te stvari storila namerno. Zato ji ne izplača nagrade za 2010/2011 (ko so po besedah samega Lovšeta uspešno sodelovali).

Tina Maze, pa očita smučarski zvezi za Citroen recimo, da so prodali mačka v žaklju, ker so vedeli da ona ima avtomobilskega sponzorja, pa so Citroenu kljub temu prodali tudi Tino Maze. Glede ostalih zadev, pa se tudi bolj zdi da je posredi organizacijska nesposobnost smučarske zveze slovenije, kot pa kljubovalnost Tine Maze. Npr. zakaj ji ne zrihtajo ščitnikov s sponzorskimi oznakami, kakšne so to jakne nabavil oz. pulije da se ne vidi sponzorjev, če človek pravilno obleče oblačila.

Vse skup se je pa začelo, ko je Lovše poskušal Tini ugrabit sponzorje. Začelo se je tako, da so kar naenkrat sprejeli predpis, da tekmovalci ne smejo nosit lastnih kap. Tedaj so hoteli Milko speljat preko SZS, da bi še malo denarja pocuzali, pa je jasno da Milko zanima samo Tina. Tipično obnašanje uspešnega slovenskega podjetnika, ki rodni domovini niti davkov ne plačuje in razmišlja o zavrnitvi državljanstva.

Ves problem je v tem, da Tina spoštuje obveznosti do sponzorjev (Avto Jarc) in SZS je organizacijsko nesposoben (oblačila).

Vse to se da izvedet iz medijev v pol ure branja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

fosil ::

Ne moreš sedet na dveh stolih.
Ona bi imela svoje sponzorje in zraven še dobivala denar od zveze.
Saj gre lahko na svoje in še vedno nastopa za Slovenijo.
Bo lahko imela vse svoje sponzorje in bo lahko počela kar bo hotela.
Nekaj naših športnikov je že delalo po tem sistemu.
Na primer Jolanda Čeplak.
Pa tudi med smučarji jih je že nekaj poskusilo na ta način.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

ZaphodBB ::

@fosil:
A ti razumeš, da so oni hotel da dela reklamo za Citroen, pa sploh niso še pogodbe podpisal z njo? Ker ni hotla delat reklame za konkurenco svojega sponzorja, ji sedaj očitate da je nepoštena do sponzorjev s katerimi nima nobenega odnosa.

Zato ji SZS noče plačat denarja za nazaj, ko so imeli pogodbo in je blo vse lepo in prav.

To se tebi zdi kul?

Če ne bi bilo Massija bi Tina morala nehat pred leti. Tolk je SZS naredila zanjo. V reprezentanco jo je pa Lovše nazaj zvabil, češ jst sm meneđer bo dnarja ful. Ker ni bil sposoben opravit svojega posla, pa sedaj blati Tino. Še več od Tine zahteva, da iz svojega subvencionira njegovo nesposobnost.

 The Fuck?

The Fuck?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Invictus ::

Spet ena temo, ki pokaže slovensko negativno selekcijo. Nekdo uspe, pa ga je treba izcuzat za denar, in ga očrnit ... Nič novega.

TL je navaden kreten. Tako reklamo za slovensko smučanje nosiš po rokah. Je pač edina dobra slovenska smučarka (celo smučar, saj med tipi ni nobenega). Zdaj pa pričakujejo da bodo na njen račun vsi falirani slovenski smučarji imeli udobne trenerske in funkcionarske plače.

Dejstvo je da je SZS bila že večkrat dolžna Tini denar. To ni prvič. Dejstvo je da pogodb ne poznamo. Tako da je vse tole dolgo natolcevanje brez zveze.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

darkolord ::

Nordijskih odličnih smučarjev imamo kar nekaj.

ZaphodBB ::

>Nordijskih odličnih smučarjev imamo kar nekaj.

Ja pol pa ni problema, sponzorji skup letijo ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

floyd1 ::

Invictus je izjavil:

Dejstvo je da pogodb ne poznamo. Tako da je vse tole dolgo natolcevanje brez zveze.

Pa smo prišli do bistva.
Ampak najprej je pa vseeno treba pokomentirati, čeprav je brez veze;((.
Se popolnoma strinjam. Ne vemo, kdo je prvi prekršil pogodbo, to pa je v tem primeru zelo pomembno.

mp218 ::

Rezultat: Jst danes nisem gledal prenosa iz Kranjske Gore! Me enostavno ne zanima več.

Ko nogometaši niso dobili nobenega priznanja in so se nogometni športni novinarji bunili, sem bil mnenja, da so si nogometaši sami krivi. Nič ti ne pomagajo uspehi, če raja ne more biti ponosna nanj. Saj je prav zaradi tega raja tko zavzeta za šport (ki ga ne trajbaš sam). Če ponosa ni, uspeh ni vreden NIČ! Potem pa tudi sponzorjev ni in denarja za naprej.

Ko so bodo naši vrli športniki tega zavedli, bodo začeli za svoj imidž bolje skrbeti! Tko pa izpadejo kot pogoltna teleta!

Je pa vzorec tudi v Sloveniji postal kar jasen (v tujini je bilo to znano že desetletja). Če hočeš biti šampion (PRAVI šampion kot Maze je), moraš bit totalen egoist. Ti in ekipa. Beri tudi življenjsko zgodbo Jureta Robiča, Humarja, ipd.

Zdaj pa je na nam, ali se s tem poistovetimo. So to naše vrednote ali ne! Je cena ponosa res toliko velika, da bi trpeli to? Življenje ni črno belo! Miljoni so umirali, da so zgradili piramide. Danes pa miljoni prav zaradi njih sploh lahko živijo!

Invictus ::

Sem šele zdaj prebral celo debato. Mislim, kaj ste naivni nekateri ...

Kar se Massija tiče, on je spravil Tino v red in ji omogočil zmagovanje. Če bi bila še vedno v slovenski ekipi, bi edin napredek bil znanje opravičevanja v naprej, zakaj ne bo prišla med prvih 30. To da sta par, očitno nič ne škoduje ...

Petra Majdič je bila v tekaškem poslu, ki nima tako močnih sponzorjev kot alpsko. Žal tako je. Sicer bolje kot pred leti, ampak še vedno slabše. Poleg tega je alpska ekipa v SZS precej bolj močna od nordijske. So bile že pritožbe na to.

Slovenska alpska reprezentanca ima 4x manjši budžet od švicarskega. Kolikokrat manjši letni promet ima Slovenija manjšega od švicarskega? Na SZS so same nesposobne lenobe, ki še pravih pogodb ne znajo napisat. Že od nekdaj ...

Večino mladih smučarjev financirajo starši. To pomeni 15 -20 jurjev na leto. Se pravi smučajo samo še sinčki privatnikov. Zveza ne da za njih nič. Še smuč jim ne zna zrihtat po polovični ceni. Plačevat začne šele precej kasneje, ko si vsak smučar že najde svoje sponzorje.

Tina se gre pač posel. V poslu je za dober odnos potrebna dobra napisana pogodba. In nek kodeks časti da se te pogodbe tudi drži. Samo v Sloveniji vsi delajo po domače, kot bi doma na vrtu kopali novo greznico.

Nisem nek fen Tine. Samo izpadi TLja so pa podn. V tujini bi tak predsednik zveze že dobil nogo. Brez odpravnine.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GregiB ::

@ Invistius, ne obtožuj naivnosti drugih... ki imajo pač drugačno mnenje od tebe... Da na splošno športne zveze slabo plačujejo mlade, talentirane športnike v Sloveniji je znano... Znano je tudi, da je sponzorjev malo, ti ne plačujejo nekih astronomskih vsot... Torej denar je omejen. V veliko zvezah se tare parazitov, ki želijo na račun športa preživeti, čeprav imajo s športom zgolj... "tepiharsko vlogo"... A vendar.... Pogodbene stranke v tem primeru sta dve, SZS in Tta (Team to aMaze) oz. za korošce š'ta :). Obe strani obtožujeta ena drugo neizpolnjevanja pogodb. A se morem tu strinjati z SZS... Jaz se tudi ne bi šel kupčkanja... ali izpolniš pričakovanja "mecenov", ali pač ne dobiš plačano... konec. Vendar, ker je Tina seveda nacionalni heroj, SZS pa odrvenel birokratski aparat, vsi zagovarjajo ubogo revico, da je vse, kar imamo omembe vrednega v smučanju in da je potrebno ustreči vsaki in vsem njenim kapricam. Kar se mene tiče je tina s stališča SZS nič več, kot pano za reklame, saj se je od zveze odcepila, glavnino njenih prihodkov pa dobi od lastnih sponzorjev... Pa naj bo tolq "fair" in ne podpiše več z SZS. Ta zgodba s Citroenom je sploh debulozna... Zakaj podpisuje pogodbe, ki so v navskrižju z njenimi povprejšnimi pogodbami???
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Super Sonic ::

Ampak Lovšin samo samo jamra kako da je grda, kako se vsi pritožujejo, kako ga izslujujejo ipd. Tipično za človeka, ki ne izpolnjuje svojega dela pogodbe in dviga meglo, da bi izpadel žrtev.

Ne - res ne. SzS si zagotovi vse dohodke iz financiranja sponzorjev in slednji letos težijo, pritožb je pa že za dober fascikel. Razlog je izključno Tina Maze in njeno zvezdniško obnašanje, ki ga ona povsem neuporavičeno uveljavlja, zato ker ji je Lovše zasebno nekaj dolžen. S tem, ko pokrovitelji zaradi neizponiltvenih obveznosti iz naslova podpisanih pogodb zahtevajo penale in napovedujejo umik, so ogrožene tudi mlajše selekcije v smučanju. Ampak to v bistvu nobenega ne briga, važno je, da Massi in Tina stokata kako zelo zapostavljena sta.

Samo izpadi TLja so pa podn. V tujini bi tak predsednik zveze že dobil nogo. Brez odpravnine.

Večina vas pozablja oz. noče tega slišat, da pred Tomažem Lovšetom SzS Tini ni bila dolžna nič, ker od nje ni dobila nič. TL je bil tisti, neglede nato kakšen pacek se vam on zdi, ki je Tini dal "zvezdniški status", ji namenil 212k€/leto iz proračuna SzS (in povečal buđet za 700k€).

Zakaj podpisuje pogodbe, ki so v navskrižju z njenimi povprejšnimi pogodbami???

Zato ker se grebe za denar in zanj proda svojo dušo v trenutku, pa ok, to nas niti ne briga. Sama ve kaj podpisuje in kakšne do dolžnosti. Hec je le, da je nosilec kazni pri zasebnih sponzorjih sama oz. njen team, zato bosta, npr., Milka in Audi vedno prikazana 101% korektno, med tem, ko za neizpolnjevanje obvez do sponzorjev, ki prihajajo iz SzS, kazen nosi SzS in ji dol visi kako bo oddelala to, kar je obvezno na tej strani. Ampak seveda, v naši deželi imamo en kup prodanih duš, ki gledajo izključno iz stališča rezultatov Tine in iz tega naslova lahko dela kar hoče, lahko se obnaša kakor želi. Dost neroden, recimo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

roCkY ::

Ta zgodba s Citroenom je sploh debulozna... Zakaj podpisuje pogodbe, ki so v navskrižju z njenimi povprejšnimi pogodbami???

Tole je eno od ključnih vprašanj zgodbe. Za vsakega pokrovitelja posebaj. Kaj dejansko je v pogodbi napisano in ali si jo nekdo razlaga posvoje ali krši. Je Team to aMaze podpisal nekaj kar ne sme počet zaradi svoje druge pogodbe??? Ali pa na SZS enostavno mislijo, da gre k obveznostim nekaj več, kot je dogovorjeno s pogodbo. Če je pogodba le "pogodba" in je prostor za sive cone bo pa nazadnje slabo za obe strani. Če drugega ne dokazovanje v svoj prav in tratenje časa in denarja na sodiščih.

Kroničen problem pa je sam način pogojev zveze, ki ne omogoča po vnaprej znanem ključu vključevanja privaih sponzorjem ampak so predolgo hoteli vse vleči prek sebe. Ko pride uspešen posameznik z specifičnimi zahtevami in pričakovanji so problemi neizbežni. Naraje bi v blagajno pokasirali "90%" od takega sponzorja ali raje kar vse. Vsaj občutek je tak. Tekmovalcu pa vrnili po nekem ključu nekaj % tega.

Ampak kar je G. Lovše v javnosti govoril pa nikakor ne sodi na to mesto. Najmanj sredi sezone, ko je ključni tekmovalec v top 3 svoje panoge. Koliko je vredna SZS s strani pokroviteljev brez Tine?

No dosegel pa je nekaj. Vsi ki smo naleteli na to dogajanje v zadnjih dneh sedaj vemo kdo so sponzorji zveze in kdo privatni sponzorji Team to aMaze.

Super Sonic ::

Ampak kar je G. Lovše v javnosti govoril pa nikakor ne sodi na to mesto. Najmanj sredi sezone, ko je ključni tekmovalec v top 3 svoje panoge. Koliko je vredna SZS s strani pokroviteljev brez Tine?


To tudi ne drži. Massi in Tina lahko zajebavata sponzorje od začetka sezone in tako ogrožata že zagotovljena sredstva SzS, med tem ko Lovše mora biti pa lepo tiho. Zob za zob, ali -> kako v tej zgodbi ni nihče boljši.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Invictus ::

No ja, SZS je od začetka, ko je šla Tina na svoje, malo sral. Se spomnim da je prvo sezono bila SZS dolžna nekih 10 jurjev Tini, za katere se je Massi moral borit.

Zdaj jim gre pa v nos, ker Tina, kakor je dobra, lahko dobi več sponzorjev kot SZS z vsemi svojimi tekmovalci. Lovše bi pa rad svoj lonček pristavil. In verjemite mi, ta denar ne bo šel za mlade. Šel bo za funkcionarske izlete ali kakor oni temu pravijo, izobraževanja.

Sicer je bilo pa omenjeno da za letošnjo sezono pogodba sploh ni podpisana. Kaj pol Lovše sploh teži. Dokler ni podpisane pogodbe, ni obveznosti. Kaj vam tukaj ni jasno?

In glede na njene tuje sponzorje, bi rekel da ekipa Maze, Massi dobro ve kako se sklepa pogodbo. Te ne plačuje Milka za taka sranja ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Super Sonic ::

Zdaj jim gre pa v nos, ker Tina, kakor je dobra, lahko dobi več sponzorjev kot SZS z vsemi svojimi tekmovalci. Lovše bi pa rad svoj lonček pristavil. In verjemite mi, ta denar ne bo šel za mlade. Šel bo za funkcionarske izlete ali kakor oni temu pravijo, izobraževanja.

Te stvari se v stvari lahko vse dokažejo in če bi se, je povsem jasno kaj sledi. Ravno tako zasebna pogodba Maze-Lovše. Če ji je tip nekaj dolžan, ga naj pač zasebno toži - koga zdej to briga?

Sicer je bilo pa omenjeno da za letošnjo sezono pogodba sploh ni podpisana.

Kje je bilo to omenjeno?

Kaj pol Lovše sploh teži. Dokler ni podpisane pogodbe, ni obveznosti. Kaj vam tukaj ni jasno?

Kaj tebi ni jasno? Če pogodbe ni podpisane, potem je dovolj neumno od SzS, da ji je že nakazala 162k€. Ampak kot jaz vem, je vse črno na belem in ožigosano tako kot je treba.

In glede na njene tuje sponzorje, bi rekel da ekipa Maze, Massi dobro ve kako se sklepa pogodbo. Te ne plačuje Milka za taka sranja ...

Kapo od Milke ima vedno na glavi, drži. Puhovko nosi pa tako, da se imena Hervis ne vidi in Hervis je posledično sprožil pritožbo in zagrozil z umikom. Ker je Hervis eden od generalnih sponzorjev, bi bila zveza lahko ob približno 250k€. Ravno tako bi Citroen lahko umaknil celotni vozni park, zaradi fiaska okoli tega. Ipd.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

ZaphodBB ::

Kaj tebi ni jasno? Če pogodbe ni podpisane, potem je dovolj neumno od SzS, da ji je že nakazala 162k€. Ampak kot jaz vem, je vse črno na belem in ožigosano tako kot je treba.


A maš ti en inverter v možganih, ki vse obrne na glavo?

SZS je Tini DOLŽAN 162.000€ za SEZONO 2010/2011, ko je IZPOLNILA VSE SVOJE OBVEZNOSTI. Predsednik SZS pa pravi da zato, ker Tine NE IZPOLNJUJE OBVEZNOSTI ZA KATERE SE NI OBVEZALA.


Sicer je bilo pa omenjeno da za letošnjo sezono pogodba sploh ni podpisana.



Kje je bilo to omenjeno?

http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_z...


Kapo od Milke ima vedno na glavi, drži. Puhovko nosi pa tako, da se imena Hervis ne vidi in Hervis je posledično sprožil pritožbo in zagrozil z umikom. Ker je Hervis eden od generalnih sponzorjev, bi bila zveza lahko ob približno 250k€. Ravno tako bi Citroen lahko umaknil celotni vozni park, zaradi fiaska okoli tega. Ipd.


Naj ji ZVEZA ZRIHTA PUHOVKO NA KATERI PIŠE HERVIS. Majku milo.

Al je Tina zdej dolžna čist vse zrihtat za SZS, poleg sponzorjev še drese? Če malo bereš boš tudi naletel na članke, kjer se direktorica SZS izgovarja, da nimajo pravih oblačil.

Kazen pa Tini?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

oo7 ::

Tino Maze lahko opišem samo z eno besedo - POHLEP
Z drugo besedo pa POŽREŠNOST

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Tina ni vredna nič več kot ostale smučarke in diskriminacija RTV-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6813881 (10708) Invictus
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945227 (35004) WarpedGone
»

Finančni vložki v vrhunski šport in nacionalna korist od tega

Oddelek: Loža
254798 (4593) judoka
»

Bo gospa petra majdič zavrnila državno odlikovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10324623 (21408) Utk

Več podobnih tem