» »

ebay.de Pomoč

ebay.de Pomoč

matulci ::

Zdravo a gdo od vas prodaja na nemškem ebayu? Rabu bi par nasvetu zde prodajam 1. Izdelek in nevem ka točno morm storit po končani dražbi ali morem kupcu poslat kake podatke al ih to avtomadsko dobi?

KoMar- ::

No, to je že bolje kot iskanje pomoči prek zasebnih sporočil ;)

Kakšen tip plačila sprejemaš? Če PayPal, potem vse poteka avtomatsko, dobiš boš mejl, da je nekdo zmagal na tvoji dražbi in še en mejl, ko bo plačal (obvezno preveri na www.paypal.com, saj se mejle da ponaredit). Potem greš na pošto in reč pošlješ. Oba si izmenjata feedback in to je to. V začetku naslednjega meseca boš eBayu plačal še provizijo za oddani oglas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

matulci ::

Paypal in bank transfer imam možnost plačila.
Ali ke spremeni če je bank transfer?

KoMar- ::

Tega še nisem uporabljal, če si vpisal podatke o svojem bančnem računu, potem ne bi smelo. Morda boš moral ročno preverit, kdaj ti bo nakazal...

matulci ::

Cena za postnino k sm jo napisu mu zravn presteje ne?

KoMar- ::

Da.

matulci ::

Komar upam da jodlar placa. ce ne ka potem?

matulci je izjavil:

Komar upam da jodlar placa. ce ne ka potem?



V koliko dneh more placat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matulci ()

KoMar- ::

Mislim, da sam napišeš pogoje. Če ne plača v nekem razumnem roku, pa na http://resolutioncenter.ebay.com/

matulci ::

A je ful neplacniku gor?

KoMar- ::

Ne. Razen, če naletiš na kakšnega Slovenca - nekaj jih najdeš celo na S-T, ki opisujejo, kako so kliknili Commit to buy, ampak niso zares prebrali opisa oz. hoteli oddat naročila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

dvihtelic ::

no da si se jaz sposodim temo. Ce bi hotel narocit npr. tole

http://www.ebay.de/itm/High-Power-LED-K...

http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Golf...

kaj bi vse moral narediti oz storiti, da bi prisel do tega?

Hvala

dejansan ::

imeti odprt račun na ebay-u ter paypal račun

glede prvega linka bi se moral prvo dogovorit, da ti pošlje v slovenijo, ker trenutno ne in pa dobiti avkcijo

pri drugem pa dobiti avkcijo
dejansan

TOP ::

dvihtelic je izjavil:

no da si se jaz sposodim temo. Ce bi hotel narocit npr. tole

http://www.ebay.de/itm/High-Power-LED-K...

http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Golf...

kaj bi vse moral narediti oz storiti, da bi prisel do tega?

Hvala

Pejdi na banko in naredi si VISA kartico in potem si odpri PAYPAL račun,kamor uneseš pin iz kartice.In potem potrdiš izdelek.

Pa še prej preveri,če pošiljajo v Slovenijo,ker tvoj prvi link tisto ne pošiljajo v Slovenijo,pri drugem pa je poštnina 32e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

mojca ::

KoMar- je izjavil:

Razen, če naletiš na kakšnega Slovenca - nekaj jih najdeš celo na S-T, ki opisujejo, kako so kliknili Commit to buy, ampak niso zares prebrali opisa oz. hoteli oddat naročila.


Jaz sem pri nekem Hongkončanu naročila 8 artiklov. Ko sem želela čez slab mesec še enega od njegovih artiklov, ga ni bilo več mogoče kupiti, ker ni več pošiljal v Slovenijo. Vprašala sem za razlog, pa je navedel slabe izkušnje s Slovenci, da pa lahko plačam mimo eBaya in še vedno dobim izdelek. Tole s Slovenci mi ni bilo jasno ... a imamo mi res toliko več goljufov od preostalega sveta?

KoMar- ::

Ne goljufov, ampak neresnih ljudi. Na Bolhi so avkcije prektično neuporabne, ker se ti takoj najde en mulo, ki bidda 99999999 €, podobno je tudi na eBayu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Alamar ::

Še nikoli nisem zasledil oglasa, da kdo ne bi pošiljal v Slovenijo, če to že počne v večino ostalih evropskih držav. Sem pa večkrat zasledil Hrvaško, in ostale ex YU republike. Zdaleč pred vsemi pa je itak Italija. Tam so razred zase glede poštnih storitev in neresnosti kupcev.

matulci ::

Kak pa veš če je neresen kupec?

mihec87 ::

Vnaprej teško če daje vtis resnega človeka..

Prodajalec z ebay pa na osnovi preteklih izkušenj..

Alamar ::

Tam pod omejitvami označiš, da blokira vse z negativnim feedbackom (ja tudi to obstaja), tiste z negativno rešenimi spori, tiste z označbami neplačnika v zadnjih 12 mesecih in še v sam oglas na veliko napiši, da ne prodaš tistimu, ki ima manj kot 10 feedbacka (zdaleč največ neresnih je v tej kategoriji). To je vse, kar lahko ti sam storiš glede tega.

matulci ::

Ka pa paypal gdaj pride denar iz vise na trr? Katerega v mesecu in koliko prej mores si iz paypal nakazat na viso da je denar gor?

KoMar- ::

To pa sam odločiš prek linka Withdraw na PayPalu. Strošek je 2 €. Traja do ene 5 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

matulci ::

Je res omeitev 500 na dan? Kerga v mesecu se pa denar na trr pokaze?

borges ::

Takrat, ko ti trgajo s TR plačila, ki si jih opravil z Visa kartico. Tipično 8., 18. ali 28..

Omejitev je 500 EUR na en dvig.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borges ()

amigo_no1 ::

Pri Abanki trgajo takoj iz trr-ja (debetna visa electron).

matulci ::

kako označim na ebayu zde da sm plačilo prejel?

matulci ::

zdravo zanima me tele podatki:
Account owner ka morem tu vnesti? pa tole še bank id code kje dobim te podatke?
hvala

draciel ::

Zanima me če je mogoče spremeniti jezik od ebay.de ,(nemščina) v angleški?

DeeCoy ::

tanslate.google.com :)
V angleščini je ebay.com

draciel ::

ja ampak so izdelki iz USA. Iz ebay.de so pa izdelki iz nemčije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

DeeCoy ::

na ebay.com so lahko izdelki od vsepovsod.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A sem dal preveč za to grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
645671 (3703) PoStrah
»

eBay - "zmaga" na avkciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9912065 (6743) Okapi
»

Katero malo mAtx ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
183240 (2984) opeter
»

Uničen microUSB konektor

Oddelek: Pomoč in nasveti
151888 (1703) mihec87
»

server vs desktop komponente

Oddelek: Pomoč in nasveti
283913 (3069) Šimpanz

Več podobnih tem