» »

xbox+monitor

xbox+monitor

stoneman ::

Imam eno vprašanje. Nameravam kupit xbox 360 slim. Pa me zanima če bi ga lahko preklopil na ta monitor: LG FLATRON E2750 oz. katere kable bi moral kupit če ga hočem priklopit?

rdecaluc ::

Torej če govoriš za model E2750V, Potem imaš itak HDMI, preko katerega povežeš Xbox.
Potem pa samo zvočnike priklopiš na enkran in si ready :D.
Est modus in rebus. ,typos

stoneman ::

Ja tega mam. Pol bom brez problema priklučil xbox?
Aja pa še nekaj. Ali se splača kupit ta xbox: http://www.mimovrste.com/artikel/116000...

Zoro3 ::

Najboljše preko HDMI :D

rdecaluc ::

Splača.. če misliš šminkirat gotovo.

Spet se prašaj iz kakega razloga kupuješ xbox, koliko misliš keširat za igrice :P
Est modus in rebus. ,typos

stoneman ::

Zakaj? Kaj xbox ni dobr?

rdecaluc ::

Je dober, sam ga imam in sem zelo zadovoljen.
Est modus in rebus. ,typos

MonkeyHead ::

Enak Xbox gears of war sem gledal v MediaMarktu avstriji in bi te to stalo okrog 50 € pač ta nalepka in what ever je gor. Najbolj poceni Xboxe pa imajo v goblinu (ne delam neke reklame but true story) oz vsaj jaz sem dobil verzijo 4GB slim za nekje 189€. Tako da če še te nalepke prišteješ se je zmeraj manj kot na mimovrste katere te bol kot ne oberejo.

yayo ::

Za Xbox je škoda kupovati monitor z drugačno resolucijo od 1900X1080. Če nimaš prav posebnega razloga, da potrebuješ 19" monitor potem raje poseži po vsaj 22 colcu, raje po kakem 23", ali kupi poceni 27" lcd tv. Škoda je igrati igre na tistem liliputancu, če pa ga že imaš se pozanimaj o kompatibilnosti resolucij, ki jih zmore Xbox s tisto, ki jo podpira monitor. :)

listje123 ::

stoneman je izjavil:

Ja tega mam. Pol bom brez problema priklučil xbox?
Aja pa še nekaj. Ali se splača kupit ta xbox: http://www.mimovrste.com/artikel/116000...


Da nebi slučajno tegale kupu ker je predrag.
Vzemi tegale:
http://playgame.biz/product_info.php?pr...

Pa je brez igrce cenejši za 150€ :))

yayo ::

yayo je izjavil:

Za Xbox je škoda kupovati monitor z drugačno resolucijo od 1900X1080. Če nimaš prav posebnega razloga, da potrebuješ 19" monitor potem raje poseži po vsaj 22 colcu, raje po kakem 23", ali kupi poceni 27" lcd tv. Škoda je igrati igre na tistem liliputancu, če pa ga že imaš se pozanimaj o kompatibilnosti resolucij, ki jih zmore Xbox s tisto, ki jo podpira monitor. :)


pardon, 1920x1080 sem hotel napisati, in se opravičujem, ne vem kaj sem skadil, da se mi je zdelo da imaš 19 colski monitor. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

LenartB ::

@tajki

+1

se čist strinjam z njim,najboljša trgovina z konzolami v slo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gears of War 4

Oddelek: Igre
466493 (5138) oo7
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814144 (12452) scipascapa
»

Gears of war 2 XBOX

Oddelek: Konzole
6928 (848) rdecaluc
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627958 (6438) Dr_Andy
»

Konzole se ne bodo pocenile

Oddelek: Novice / Konzole
326302 (4817) Gregor P

Več podobnih tem