» »

XAMPP

XAMPP

MasterKiD ::

Naredil sem stran z XAMPP zdaj pa nevem kako naj jo objavim na internetu.. če dam komu tisti moj link 127... potem mu zavrne oz. mu ne dovoli dostopa.. PLEASE HELP :O

Highlag ::

Sigurno 127.... je tvoj lokalni naslov. Ni dosegljiv z interneta.
Xampp ima v navodilih napisano, da ni primeren za uporabo na internetu, ker mu manjkajo varnostne funkcije.

Glede na napisano, bi ti odsvetoval uporabo lastnega računalnika za internet server, ker boš kmalu dobil neželene obiske. Najdi kakšen profi brezplačen internetni server.

Sam recimo uporabljam tegale: http://www.000webhost.com/. Prostora je kar veliko, in imaš FTP dostop.
Never trust a computer you can't throw out a window

MasterKiD ::

Highlag je izjavil:

Sigurno 127.... je tvoj lokalni naslov. Ni dosegljiv z interneta.
Xampp ima v navodilih napisano, da ni primeren za uporabo na internetu, ker mu manjkajo varnostne funkcije.

Glede na napisano, bi ti odsvetoval uporabo lastnega računalnika za internet server, ker boš kmalu dobil neželene obiske. Najdi kakšen profi brezplačen internetni server.

Sam recimo uporabljam tegale: http://www.000webhost.com/. Prostora je kar veliko, in imaš FTP dostop.

Hvala... Zanimata me še dve HTML kodi če veš da mi poveš :)
1. da če želiš zapreti stran piše naprimer 10 in ne moreš zapret okna ampak lahko klikneš samo ok (primer) - je ena taka stran ampak nebom dal linka ker je na njej virus :)
2. HTML kodo rabim pri kateri bom dal slike in bo vedno ko osvežiš stran prikazala drugo sliko :)

Hvala!

Tr0n ::

Bi bilo morda dobro, da si najprej pogledas par osnov okoli interneta in hostinga, HTMLja, CMSja ipd. Preskocil si namrec kar nekaj korakov.

MasterKiD ::

Tr0n je izjavil:

Bi bilo morda dobro, da si najprej pogledas par osnov okoli interneta in hostinga, HTMLja, CMSja ipd. Preskocil si namrec kar nekaj korakov.


Spletna stran postavljena ;) zdaj rabim samo še nekaj kod..

Tr0n ::

Ti si cela koda. Najprej se nauci par osnov. :)

zuz3k ::

MasterKiD je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Bi bilo morda dobro, da si najprej pogledas par osnov okoli interneta in hostinga, HTMLja, CMSja ipd. Preskocil si namrec kar nekaj korakov.


Spletna stran postavljena ;) zdaj rabim samo še nekaj kod..

haha ta je dobra


no mene pa zanima ali alhko xampp inštaliram tudi na D disk? na cju mam winse..

lp
Life is a psychological game.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

free host

Oddelek: Izdelava spletišč
111959 (1688) betmen
»

Spletni server (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
504928 (3831) nikigre22
»

Spletna stran na lastnem serverju

Oddelek: Pomoč in nasveti
233107 (2615) #000000
»

server za joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
223367 (2055) techfreak :)
»

Kam zastonj postaviti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
155527 (4563) mrktngr

Več podobnih tem