» »

free host

free host

betmen ::

Znoru bom!

Rabim malo prostora, da nalagam gor probno stran (hočem vse narest, testirat, naučit se) predno kupim velik strežnik z domeno.

AMPAK pou jih je za nič, ker nimajo php vsaj 5.3.10. (ne morem joomle dat gor)

Tist ki pa ima ta php, pa me jebe z "uploadom" oz. nič ne moreš uploadat preko strani (noben plugin nobeno temo nič nič)

A obstaja kej normlanega za free?

black ice ::

Postavi lokalni server.

GALINTECH ::

Tako kote je omenil black ice - WAMP localhost
Joomla ima 30 dni gratis tako, da lahko pri njih postaviš začasno stran
http://galintech.si/

Marino88 ::

Lokalni strežnik XAMPP ali pa tuki imaš zastonj:
http://www.000webhost.com/

betmen ::

A je težko postavit lokalni server?

marino ta tvoj nima php 5.3.10 sem že probal

aja pa še za lokalni server bi potem rabil mysql bazo... pomojm je to preveč "težko" zame zdaj, da se še s tem okvarjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: betmen ()

b4d ::

A bi vsaj googlal XAMPP, to je paket, ki ima vse potrebno noter, instalacija je pa na klikanje...
b4d.sablun.org

eniLS ::

betmen je izjavil:


aja pa še za lokalni server bi potem rabil mysql bazo... pomojm je to preveč "težko" zame zdaj, da se še s tem okvarjam


Če tako misliš že v štartu se niti ne loti izdelave spletnih strani, ker verjami, če ti je že zdaj vse "težko" neboš ustvaril nič omembe vrednega.

Imaš komplet rešitve za lokalni server, pogooglaj XAMP, pa boš videl zakaj se gre.

romegregor ::

Lokalni strežnik na svojmu kompu je postavit lažje kot pa si misliš :) ...verjemi, 5min dela s XAMPP paketom, vse je že med namestitvijo preddefinirano ;)

betmen ::

OK. Hvala.

Kaj pa predlagade za "plačljiv" host, kateri je najbolj "varen", da ima veliko prostora, PHP vsaj 5.3.10 or higher.

Rabim kakšnih cca. 10GB za začetek.

Teh hostov je ogromno in se bojim biti "nategnjen", kajti enega sem našel ki nudi za 23€ neomejen space, ampak pod pogojem da lahko največ 5GB naložiš multimedie (audio/video) mislm wtf, ponujaš neomejeno kaj za dokumente pa slike?

Torej če kdo pozna kakšnega dobrega, varnega, in ne natuginskega ter poceni, se priporočam.

111111111111 ::

betmen je izjavil:


Torej če kdo pozna kakšnega dobrega, varnega, in ne natuginskega ter poceni, se priporočam.


Ne obstaja. Pač dober, varen in nenategunski ni poceni. Predvsem glej odzivnost, ker ko boš kaj zašuštral oz. ko bo prišlo do kakih nadgradenj, da ti ne bo zadeva stala 2-3 dni, težava pri poceni ameriškem ponudniku (prehod .NET 3.5 na .NET 4.0, sem 3 dni čakal da so mi na mojem računu vklopili funkcijo, ki jo je rabila naša aplikacija).

GALINTECH ::

10 GB za začetek?
http://galintech.si/

betmen ::

111111111111 je izjavil:

betmen je izjavil:


Torej če kdo pozna kakšnega dobrega, varnega, in ne natuginskega ter poceni, se priporočam.


Ne obstaja. Pač dober, varen in nenategunski ni poceni. Predvsem glej odzivnost, ker ko boš kaj zašuštral oz. ko bo prišlo do kakih nadgradenj, da ti ne bo zadeva stala 2-3 dni, težava pri poceni ameriškem ponudniku (prehod .NET 3.5 na .NET 4.0, sem 3 dni čakal da so mi na mojem računu vklopili funkcijo, ki jo je rabila naša aplikacija).

Ja pod "ne nategunskega" sem mislil predvsem to, da ti ne pobere denar in potem ga briga kaj se dogaja s tabo.

Do zdaj sem imel freehosita.com, super so, edino malo za moj okus dragi. Ker ko sem videl kaj ponuja zettahost (to so uni unlimited za 23€) in potem ko sem še googlal sem videl da je to čez lužo ful pocen pa velik prostora sam ne bi rad bil nategnjen.

GALINTECH je izjavil:

10 GB za začetek?

Za prvo leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: betmen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nadgradnja PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
132354 (1943) c3p0
»

Mini server za majhno podjetje

Oddelek: Strojna oprema
152372 (1921) Invictus
»

Linux strežnik z redundanco

Oddelek: Strojna oprema
403890 (3130) Daedalus
»

Ali pozna gdo kakšen ftp free strežnik za joomlo instalirat?

Oddelek: Izdelava spletišč
121757 (1392) _veyron
»

Typo3, fantastico & free web host

Oddelek: Programiranje
131164 (1011) T_F_7

Več podobnih tem