» »

ufc 141 30.12.2011

ufc 141 30.12.2011

oo7 ::

Jutri bo dvoboj za prvaka Ufc pa me zanima ce kdo ve kje je kasn prenos ???
Prosim če kdo ve če pove hvala :D

[ HASHodYouTube]

Hvala in lp

bajsibajsi ::

Nasel kje?

Imas kak link filma, kjer bi bil Overeem nokavtiran?

bajsibajsi ::

Lol 45$ za online ogled tega eventa.
IMO bo Overeem razmontiral Lesnarja. ;)

hgjftftz ::

ja to bi bilo fajn če bi se kje dalo videt, kolikor sem jaz seznanjen ni nobena tv oziroma kanal "podprt" kjer prenašajo ufc v sloveniji.

oo7 ::

Direktni prenos naj bi imel Fox samo jst imam na siopu samo fox crime pa se enega in tam ziher nebi .
Sem gledal pa nisem nikjer nic zasledil , edino ce bo kje na kakem nemskem kanalu RTL ali Dsf .
Zacelo se bo pa okoli 4 ure zutraj po nasem casu .
Res skoda ker bo zelo zanimivo , da se ne da nikjer gledati , bomo pa posnetke potem na you tube .
Jst tud nedam 45 eur .
Jst tud mislim da bo Overeem razbil Lesnerja .

hgjftftz ::

Kolikor vem ima Fox Sports pogodbo z UFC, za prenose tekem, obstajajo pa tudi drugi načini za gledanje undercard fightov facebook,....
Ja pomoje tudi američani raje gledajo v pubih, ker je pay per view kar malo drag oziroma kolikor vem se "najslabše" karte dobijo za 50$ in manj, pa gledaš v živo :)

bajsibajsi ::

Ma tole http://www.ufc.tv/ufc/event/lesnar-vs-o... je cist too much za 45$.

hgjftftz ::

men je za saško lendero 5€ preveč v stožicah pa tud če poje v duetu z murkotom :)
upam da punk diaz zgubi, zmeri majo neke izpade, tko kot zdej ko je cerrone-ju zbiv klobuk iz glave na tiskovni XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hgjftftz ()

oo7 ::

Ja sem videl to kako mu je klobuk zbil z glave . Pac frajer jst tud upam da zgubi .:))

bajsibajsi ::

Eden boljsih fajtov. Mogoce ne tko krut kok kaksen v strikeforce, cage.. itd. Ampak tak "sportski", kolikor je sploh sporta v K1.

oo7 ::

bajsibajsi je izjavil:

Nasel kje?

Imas kak link filma, kjer bi bil Overeem nokavtiran?



Overeem - 35 zmag 11 porazov in en neodlocen boj z Filipovicom ko sta se oba udarla s kolenim v predpone.
od 11 porazov je bil 6 KO .
Tukaj imas posnetek .
tu imas 2 posnetka ko je overrem bil zrusen.
[ HASHodYouTube]
[ HASHodYouTube]

bajsibajsi ::

O thx, to sem iskal. Ze prvi komentar je smesen "this was when overeem was still a human being". :)

oo7 ::

Oveerem novi prvak :D

hgjftftz ::

Jaz tud komaj čakam na Overeem vs. JDS za naslov, sicer pa a je overeem kakšno "na čisto" zadev lesnerja, mislim da ga je samo oplazil z 10% moči pa je biv KO :)
Drugače nisem navijal za Diaza samo je treba priznat sodniki so ga oropal, pač vsaj pomoje je biv (očitno) boljši 1 in 3 rundo. Očitno imajo zelo veliko težo pri točkovanju takedowni.
Kaj si mislite o fitchu, da je že 1 rundo biv KO?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405600 (3458) oo7
»

tipična slovenska muzika

Oddelek: Loža
123050 (2642) gruntfürmich
»

Chuck norris uprasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
598806 (6676) Lion29
»

Iscem 2 risanki in 1 grozlivko

Oddelek: Sedem umetnosti
72855 (2724) oo7
»

Auspuh za Bmw M5

Oddelek: Loža
212411 (1892) #000000

Več podobnih tem