» »

HP #joker

HP #joker

Misak ::

Zanima me, kaj si mislite o tej strani?
Vem da stvar se ni niti priblizno narejena do konca (grafično obliko, bo dobila do konca tedna), vendar mislim da je glavna tema. :D
Vsak kanal na IRC-u, ki je dobro obiskan, bi moral imeti svojo domačo stran. Komentarji?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Tomi ::

Ja, stran je popolnoma takšna, kot si jo sam opisal.. Ok, vem, da bi morala biti vsebina brez obliko, ampak tista grda siva barva pa nikakor ne pelje.. Vsaj kakšno kul ozadje bi lahko dali gor.. Drugače je pa forum rahlo neberljiv ( uvodna stran ).. Drugače pa ok, samo veliko dela je še treba.. ( pa ne tako očitno imeti Slo-techa kot edini primer ( kopirati:\)
metrodusa.blogspot.com

MRtwister ::

Forum pa rox!

Misak ::

( pa ne tako očitno imeti Slo-techa kot edini primer ( kopirati)

Nisem dober razumel, kaj hočeš povedat s tem? Če misliš na podobnost foruma, se motiš, kajti svojega vedno nadgrajujejem (beri: heckas pearl *.cgi datoteke).
To mi je edina stvar prišla na misel, pa še ta je nemogoča.
Prosim pojasni :))
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

MRtwister ::

Mislil sem pac po izgledu, ne po kvaliteti postov, ampak po podrobnostih, ki jih ta ima.
Potem so se vedno nove reci, ker pac zdaj upgrejdavas, ql smajliji, avatarji, poravnava teksta, glasovno datoteko...

Tomi ::

MRtw|ster, mislim, da je bila kost vržena meni, ne tebi:D
LordMišak: ja, ok, na prvi pogled je tvoj forum res podoben Slo-tech, potem pa sem videl, da niti ni tako.. Ok, verjetno prva zadeva, ki jo vidiš, so nazivi.. Ampak ok, sem se pač zmotil.. Drugače je pa stvar kul..
Še vedno pa sem mnenja, je uvodna stran foruma slabo berljiva..
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

LordMisak, z nekaj polepšavami bo stran The Best;)

Misak ::

Zunanji izgled je popravljen...upam da je sedaj lažje berljiva prva stran (forum). Drugače pa bo do nedelje popravljen še izgled strani, tako da bo na oči bolj prijazno. Seveda ne bo manjkala povezava do Slo-Techa :))
Pa veliko novih stvai bo bilo, vredne ogleda..vse to pričakujte konec tedna (najverjetneje v nedeljo)

P.S: Hvala za komentarje
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

zetko ::

Stran je zakon! Sam forum se pa tut men zdi podobn slo-techovemu 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne mores verjeti!!!

Oddelek: Loža
131464 (1250) OZZY
»

Problem z F2S-jem

Oddelek: Omrežja in internet
291188 (1027) MaverickT
»

Zakaj ponoci nihce ne sourfa?

Oddelek: Omrežja in internet
291378 (1050) KamikazA
»

Demo wtf?

Oddelek: Loža
6986 (876) Misak
»

Nov Forum

Oddelek: Omrežja in internet
321360 (1028) Loki

Več podobnih tem