» »

Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800

Hair_Y ::

Hm, malo čudno se obnaša, nisem še odkril vzroka težave.
Baterija se je praznila 5% na uro brez vsake uporabe.
Izklopljen wifi, 3g, games off, update notifications, vse aplikacije,
ki delujejo v backgroundu deinstaliral,... nič ni pomagalo.

Potem sem telefon izklopil, prižgal nazaj in glej ga šmenta
poraba 0.5% na uro.

Sedaj moram še malo eksperimentirat; nekako se mi dozdeva, da če po
vklopu telefona grem na Marketplace ali pač uporabim aplikacijo, ki
potrebuje podatkovno povezavo (v mojem primeru Edge), da se povezava
nekako ohranja in skuri tistih 5% baterije na uro (domneva pač).

Potrebno bo še nekaj dni, da odkrijem vzrok.

Pa še za tiste, ki morda še ne vedo kaj narediti, če se jim telefon
popolnoma izprazni. Ko ga najprej priključiš na napajanje se ne bo
zgodilo nič. Narisana bo le baterija, polnil se ne bo, pa tudi prižgati
ga ne bo mogoče. Nato telefon preko usb kabla priključite na računalnik
(zgodilo se spet ne bo nič, polnil se ne bo, računalnik ga ne bo prepoznal),
sedaj pa ga spet priključite na ele. napajanje. Opa... telefon se
prične polniti in tudi prižgete ga lahko. Ah, ta Lumia...

Trinitron ::

Če se telefon popolnoma izprazni ga je treba polnit par minut predno se ga lahko prižge. Priklapljanje na računalnik in nazaj nima smisla :P

Hair_Y ::

Ima ima smisel, prvič sem ga pustil polniti več kot uro, pa se ni prižgal.
Po nasvetu 'googl-a' držal gumb 10 sekund, se prižgal spet v stanje samo
prikaza baterije. Se tako zajebaval 2 uri, dokler nisem izvedel zgoraj opisano.

Telefon sem tako prižgal že trikrat!

mm&r ::

Meni mislim, da je uspelo prepričati telefon, da bo baterija spet zdržala normalno kot prej, čene celo več.
Na nokia forumih sem zasledil naslednji postopek, ki je tudi meni pomagal:
1. Restore telefona na prejšnje stanje, torej na stanje, ko je bil telefon nov z aplikacijo Zune.
2. Reset telefona (Settings - about - reset your phone) torej posledična izguba user podatkov, kar se je dalo sem preselil dol.
3. Nadgradnja telefona na zadnjo verzijo (Zune)

Pa obvezno je odstraniti Diagnostic tool, če ga imate slučajno med aplikacijami, ker je baje tudi kriv za stanje z baterijo (##634#). Namenjen je samo v testne namene, in torej z aktiviranjem le tega spravite telefon v drug način delovanja.

Trinitron ::

Ok, to se mi zdi malo dosti... Da bi spet moral nameščati in nastavljati vse. Upam da pride tudi kakšen uraden popravek.

Trinitron ::

En update: včeraj sem potem od vseh korakov, ki jih priporoča mm&r, izvedel le odinštalacijo Diagnostics app in ponovni zagon telefona. Lahko poročam, da se je življenska doba baterije podvojila.

Moje mnenje je, da Diagnostics app ne spravi telefona v drug način delovanja, pač pa v ozadju ves čas beleži določene parametre telefona in s tem negativno vpliva na življensko dobo baterije.

mm&r ::

Bi verjetno to tudi po moje kar znalo držati.
Ko sem se začel igrati z Dignostic tool-om so se začele težave s trajanjem baterije.

Hair_Y ::

Bom poskusil tudi to, čeprav mi sedaj že par dni drži baterija presenetljivo dobro.
Nazdnje napolnil včeraj opoldne, sedaj še 61% (torej po 33 urah).

Hair_Y ::

Sem odstranil še Diagnostic tools in po 70 urah še vedno 30% 'baterije' :-)
Sedaj pa mi je telefon še bolj všeč!

klein ::

Hair_Y je izjavil:


Pa še za tiste, ki morda še ne vedo kaj narediti, če se jim telefon
popolnoma izprazni. Ko ga najprej priključiš na napajanje se ne bo
zgodilo nič. Narisana bo le baterija, polnil se ne bo, pa tudi prižgati
ga ne bo mogoče. Nato telefon preko usb kabla priključite na računalnik
(zgodilo se spet ne bo nič, polnil se ne bo, računalnik ga ne bo prepoznal),
sedaj pa ga spet priključite na ele. napajanje. Opa... telefon se
prične polniti in tudi prižgete ga lahko. Ah, ta Lumia...


v mojem primeru (Lumia 710) ko se mi je telefon do konca sprazno.. sem ga dal polnit na ele omrežje.. narisala se je batarija velika rdeča čez ekran.. sem ga pustil na miru.. po enih 5 minutah polnjenja pa se je telefon sam prižgal.
take care..

klein ::

jaz pa v aplikaciji diagnostic nimam "APN setings" tak da nimam kam vpisat APN nastavitve za mms.. in nemorem pošiljat..
imam nokio lumia 710. updejtan na najnovejši sw.. med aplikacijami sploh nisem mel tega diagnostic tools. potem ko sem vtipkal ##634# se pa mi je zagnalo in prikazalo med aplikacijami. samo nimam not APN Setting.. vse drugo je

help? :/
take care..

Mitja358 ::

klein je izjavil:

Hair_Y je izjavil:


Pa še za tiste, ki morda še ne vedo kaj narediti, če se jim telefon
popolnoma izprazni. Ko ga najprej priključiš na napajanje se ne bo
zgodilo nič. Narisana bo le baterija, polnil se ne bo, pa tudi prižgati
ga ne bo mogoče. Nato telefon preko usb kabla priključite na računalnik
(zgodilo se spet ne bo nič, polnil se ne bo, računalnik ga ne bo prepoznal),
sedaj pa ga spet priključite na ele. napajanje. Opa... telefon se
prične polniti in tudi prižgete ga lahko. Ah, ta Lumia...


v mojem primeru (Lumia 710) ko se mi je telefon do konca sprazno.. sem ga dal polnit na ele omrežje.. narisala se je batarija velika rdeča čez ekran.. sem ga pustil na miru.. po enih 5 minutah polnjenja pa se je telefon sam prižgal.


Jap, če baterijo totalno izprazniš, potrebuje nekaj časa, da se napolni vsaj nekaj (na zaslonu je prikazana baterija) in šele potem se sam prižge.

klein ::

ja sej ja.. ponovil si moje besede.
Napisal sem zato, ker je nekaj postov višje omnejal preklaplanje med polnjenjem na računalniku in električnem omrežju (da je šele potem uspelo prižgat telefon)
v mojem primeru pa se je sam brez kakega preklaplanja
take care..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klein ()

klein ::

jeah! MMS dela!
preko telefona sem šel na marketplace in najdlo "Network setup" aplikacijo. jo namestil in kasneje zagnal in mi je avtomatsko najdlo mojga operaterja in napisalo da so nastavitve posodobljene. Potem sem uspešno poslal ter sprejel mms.
take care..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klein ()

servo ::

je že kdo posodobil na 12070?

cement ::

Meni se še ni avtomatično posodobila, ročno pa se še nisem spravil! Bom počakal...

HunterMan ::

Še kateremu ne delajo MMS-i? Sem inštaliral aplikacijo network setup, ki mi je našla mojega operaterja T-2. Za tem mi je začel delat internet, MMS mi pa š kar ne dela.

Vpisani podatki:
  • INTERNET APN:

    1. Access point name: internet-t-2.net

    2. Proxy address:

    3. Proxy port:

    4. Username:

    5. Password:

  • MMS APN:

    1. MMS access point name: mms.t-2.net

    2. Proxy address:

    3. Proxy port:

    4. Username:

    5. Password:

    6. MMSC address: http://www.mms.t-2.net:8002

Hair_Y ::

No končno se je izvedla posodobitev na moji 'Lumiji'.
Trenutno praznjenje okoli 75mA, pred posodobitvijo
cca 150mA, torej za polovico manj - JUPIIII

Več po kakem dnevu ali dveh uporabe.

westeren ::

Jaz sem imel tale telefon samo 2 dni, pa sem ga raje prodal in nisem prav nič zgrešil.
Moje mnenje:
-original telefon ima naloženih nekaj melodij za zvonjenja in sms, katera se mi ne prav nobeno dopade, vsa neki čudna, da te srat pritisne
- na nokia store imaš nekaj aplikacij, zastonj pa so le neke čudne in brezvezne, vse ostale za plačati (slovenija ni še vključena v sistem, tako da ne moreš nobene kupiti)
- nastavitev za povezave je zelo malo, nikoli ne veš ali ti prenaša prek wifi ali gprs, ne moreš dosti izbirati, pa še telefon kar naprej se sam neki povezuje s internetom (če nimaš zakupljenega nekega prenosa in imaš vklovljen data transfer, odejo Mb)
- display pa je res kar kvaliteten, odzivnost je super, sam ko sem probal iPhone, pa sem takoj videl da ima iPhone še boljšo odzivnost :)
- prikaz koledarja mi ni dober, imenik ti sinhronizira s facebookom in ti naloži slike oseb iz facebooka v imenik telefona
- baterija je kar dobra, sam ko surfaš po spletu je pa kar hitro prazna
-vogali telefona so kar špičasti in meni osebno ful moteči, pa še telefon je kot mala "cegla" opeka (velik)
-telefona se saj zaenkrat neda (jailbreakat) kot npr. iPhone, tako da aplikacij ni brezplačnih in jih je zelo malo
+edino pohvalno bi rekel je fotoaparat in led svetilke, katere ponoči fuuul svetijo (ne rabiš svetilke)

Tale telefon glede funkcionalnosti in kvalitete bi bila cena nekje primerna 200 €. Ne pa več kot 400€.

To je samo moje osebno mnenje, če koga še kaj zanima naj vpraša :)
Glavno če kupiš tale telefon si zgrešil veliko :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: westeren ()

SLO_Matej ::

Pa si ti prepričan, da ne govoriš o N9, ki ji je vizualno zelo podobna?

Ker na Windows Phonu marsikaj ni tako kot si rekel oz. se da nastaviti drugače. ;)

LuGi ::

westeren je izjavil:

Jaz sem imel tale telefon samo 2 dni, pa sem ga raje prodal in nisem prav nič zgrešil.
Moje mnenje:
-original telefon ima naloženih nekaj melodij za zvonjenja in sms, katera se mi ne prav nobeno dopade, vsa neki čudna, da te srat pritisne
- na nokia store imaš nekaj aplikacij, zastonj pa so le neke čudne in brezvezne, vse ostale za plačati (slovenija ni še vključena v sistem, tako da ne moreš nobene kupiti)
- nastavitev za povezave je zelo malo, nikoli ne veš ali ti prenaša prek wifi ali gprs, ne moreš dosti izbirati, pa še telefon kar naprej se sam neki povezuje s internetom (če nimaš zakupljenega nekega prenosa in imaš vklovljen data transfer, odejo Mb)
- display pa je res kar kvaliteten, odzivnost je super, sam ko sem probal iPhone, pa sem takoj videl da ima iPhone še boljšo odzivnost :)
- prikaz koledarja mi ni dober, imenik ti sinhronizira s facebookom in ti naloži slike oseb iz facebooka v imenik telefona
- baterija je kar dobra, sam ko surfaš po spletu je pa kar hitro prazna
-vogali telefona so kar špičasti in meni osebno ful moteči, pa še telefon je kot mala "cegla" opeka (velik)
-telefona se saj zaenkrat neda (jailbreakat) kot npr. iPhone, tako da aplikacij ni brezplačnih in jih je zelo malo
+edino pohvalno bi rekel je fotoaparat in led svetilke, katere ponoči fuuul svetijo (ne rabiš svetilke)

Tale telefon glede funkcionalnosti in kvalitete bi bila cena nekje primerna 200 €. Ne pa več kot 400€.

To je samo moje osebno mnenje, če koga še kaj zanima naj vpraša :)
Glavno če kupiš tale telefon si zgrešil veliko :)))


- Melodijo/zvonenje si lahko poljubno spremenis
- Zate so brezvezna, ok pustimo to
- Imas Wifi oznako na status bar kadar je ta aktiven in sam nič ne prenasa če nastavis pravilno sinhornizacijo (isto velja za vse android aparate in iphone)
- To bi se dalo debatirati še in še
- V nastavitvah nastavis kateri koledar se naj prikaze
- A jok iphone ima boljso ne?
- ...
- Določene serije se da jailbrejkat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

westeren ::

Ne govorim o N9 ampak o Lumia 800 !!
Se kar dobro oz. se odlično spoznam na telefone, vse funkcije imam v mezincu, telefon sem preštudiral v nulo, vse aplikacije sem probal namestiti gor in na koncu sem prišel do takega mnenja.
Sej po svoje je zanimiv sistem Windows phone, sam zame osebno ima premalo svobode do nastavitev, je veliko premalo funkcij in izbor po lastni želji.

LuGi, nevem kaj ti komentiraš iz izkušenj ali na pamet, jaz ti povem iz izkušen, da sem po nokiji srfal in malo igrice špilal pa je bila baterija takoj prazna. Na iPhonu pa mi je zdržala skoraj še 1 x več časa.
Pa sem neštetokrat stestiral, a ŽAL :) je bil rezultat tak da iPhone zdrži skor še 1 x VEČ !!!!
Pa aplikacij sej jih je veliko cca 70.000, sam kaj ko je od teh samo 1.000 brezplačnih in še teh totalno brezveznih !! Npr. iOs jih ima prek 500.000, in od teh se da prek installousa dobit cca 90% brezplačnih !!
Koledar pa je res u pi... Ni mi všeč, je bil bolj uporaben na symbian sistemu :)

SLO_Matej ::

westeren je izjavil:

Jaz sem imel tale telefon samo 2 dni, pa sem ga raje prodal in nisem prav nič zgrešil.
Moje mnenje:
-original telefon ima naloženih nekaj melodij za zvonjenja in sms, katera se mi ne prav nobeno dopade, vsa neki čudna, da te srat pritisne
- na nokia store imaš nekaj aplikacij, zastonj pa so le neke čudne in brezvezne, vse ostale za plačati (slovenija ni še vključena v sistem, tako da ne moreš nobene kupiti)
- nastavitev za povezave je zelo malo, nikoli ne veš ali ti prenaša prek wifi ali gprs, ne moreš dosti izbirati, pa še telefon kar naprej se sam neki povezuje s internetom (če nimaš zakupljenega nekega prenosa in imaš vklovljen data transfer, odejo Mb)
- display pa je res kar kvaliteten, odzivnost je super, sam ko sem probal iPhone, pa sem takoj videl da ima iPhone še boljšo odzivnost :)
- prikaz koledarja mi ni dober, imenik ti sinhronizira s facebookom in ti naloži slike oseb iz facebooka v imenik telefona
- baterija je kar dobra, sam ko surfaš po spletu je pa kar hitro prazna
-vogali telefona so kar špičasti in meni osebno ful moteči, pa še telefon je kot mala "cegla" opeka (velik)
-telefona se saj zaenkrat neda (jailbreakat) kot npr. iPhone, tako da aplikacij ni brezplačnih in jih je zelo malo
+edino pohvalno bi rekel je fotoaparat in led svetilke, katere ponoči fuuul svetijo (ne rabiš svetilke)

Tale telefon glede funkcionalnosti in kvalitete bi bila cena nekje primerna 200 €. Ne pa več kot 400€.

To je samo moje osebno mnenje, če koga še kaj zanima naj vpraša :)
Glavno če kupiš tale telefon si zgrešil veliko :)))

- Melodije zvonjenja na Windows Phonu so prav prijetne in vsi imajo iste, razen nekaj dodatnih proizvajalčevih, po mojem mnenju veliko bolj prijetni zvoki kot na Androidu (vse melodije na WP7: - Mango je omogočil tudi dodajanje poljubne skladbe za zvonjenje: http://www.microsoft.com/windowsphone/s... ).
- Vsak proizvajalec ima v Marketplacu tudi svoj razdelek, kjer lahko ponudi lastne aplikacije, le-te pa so na voljo samo na napravah dotičnega proizvajalca, sicer pa je na Marketplacu ogromno aplikacij, več kot pol je brezplačnih ( http://tehnik.mobitel.si/windows-phone-... ), je pa Marketplace pred kratkim prišel tudi v Slovenijo in še 12 drugih držav (http://goo.gl/1y5Ex ).
- Kaj točno te moti pri koledarju? Le-ta se lahko sinhronizira z najrazličnejšimi računi (Google, Windows Live ...) in prikazuje različne koledarje iz različnih računov naenkrat. Med sabo jih lahko ločiš z različnimi barvami. V nastavitvah lahko po želji tudi izklopiš sinhronizacijo koledarjev z bilokaterim računom.
- Telefon lahko odkleneš, tako da imaš potem možnost nalaganja aplikacij, ki jih nisi kupil. Brezplačno ti ga lahko odklenejo tudi brezplačno pri Microsoftu, če si razvijalec.

fl0w ::

SLO_Matej je izjavil:

Pa si ti prepričan, da ne govoriš o N9, ki ji je vizualno zelo podobna?

Ker na Windows Phonu marsikaj ni tako kot si rekel oz. se da nastaviti drugače. ;)


Edina dva minusa, ki bi ju lahko pripisal N9 proti L800, so aplikacije, ki jih je zelo malo in prenehanje razvijanja sistema meego (čeprav še prihajajo posodobitve).
Ostalo je definitivno v prid N9.
Woop-woop! That's the sound of da police!

Ciklamen ::

Mogoče kdo ve kje bi telefon na Ptuju/v Mariboru lahko sprobal? Da se bi malo poigral z njim :)
- End of the Post ->

SLO_Matej ::

fl0w je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Pa si ti prepričan, da ne govoriš o N9, ki ji je vizualno zelo podobna?

Ker na Windows Phonu marsikaj ni tako kot si rekel oz. se da nastaviti drugače. ;)


Edina dva minusa, ki bi ju lahko pripisal N9 proti L800, so aplikacije, ki jih je zelo malo in prenehanje razvijanja sistema meego (čeprav še prihajajo posodobitve).
Ostalo je definitivno v prid N9.

Glede strojne opreme niti nimam nekih izkušenj z Lumio, vem pa da ima odličen OS. ;)

NiKeC ::

Že lahko kdo izmed vas kupuje aplikacije na SLO Marketplace? Meni namreč še vedno kaže samo nekatere Free aplikacije, plačljivih sploh ni, tudi nekaterih ki so Free na US Marketplace ne najde... Ni bilo rečeno, da bo na Marketplace v SLO tudi možno kupovati aplikacije?

Težave imam tudi z nastavitvami MMS na Lumii 800 za Si.Mobil. Imam update 12070, vendar nikjer ne morem nastaviti MMS nastavitev, tiste aplikacije Network settings pa ni več možno dobiti... Kakšni nasveti?

HunterMan ::

Zamenjava za aplikacijo Network settings je Network Setup. Meni se tudi ni uspelo zrihtat MMS.

westeren ::

Vsi fani Nokie Lumie 800, si poglejte tole povezavo :)

http://dailymobile.se/2012/05/13/101-re...

Pa da je dober telefon, NEVER !!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SLO_Matej ()

darkolord ::

Kaj točno si hotu s tole povezavo povedat?

mat xxl ::

Da Nokia spet prodaja polizdelek, kot že nekaj časa rada dela.

Pa BTW imam tudi sam Nokio polizdelek N97.

darkolord ::

Da Nokia spet prodaja polizdelek,
Lahko argumentiraš?

Matic1 ::

westeren je izjavil:


Pa sem neštetokrat stestiral, a ŽAL :) je bil rezultat tak da iPhone zdrži skor še 1 x VEČ !!!!

westeren je izjavil:

Jaz sem imel tale telefon samo 2 dni, pa sem ga raje prodal in nisem prav nič zgrešil.


Nekako ne gre skupaj.

69charger ::

westeren je izjavil:

Vsi fani Nokie Lumie 800, si poglejte tole povezavo :)

http://dailymobile.se/2012/05/13/101-re...

Pa da je dober telefon, NEVER !!!!


Sam sebi si drek v obraz vrgel. Prilepil si seznam stotih stvari ki ljudje govorijo da jih WP7.5 ne zmore ampak se je izkazalo da je 95% trditev napačnih.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Hair_Y ::

Za vse tiste, ki samo pljuvate po WP7 (Lumia800) ...

Če bi upošteval 'nerganje' vsakega uporabnika, potem ne bi kupil nobenega telefona,
ker pri vsakem nekaj 'fali' oziroma ni narejeno po uporabnikovih željah.

Tako pa (vsaj jaz) preverim pri izdelku kakšne so moje zahteve, kaj naj mi nudi
in seveda kako izgleda.

Lumia 800 je zame skoraj popoln izdelek, zadostuje skoraj vsem mojim potrebam,
poteg tega pa izgleda prečudovito !!!

In zaradi tega ker mi naprimer iPhone ne 'sede', aNdroid še manj, ne bom šel
pisarit po 'njihovih' forumih kako je neka stvar totalni feler, ali oblika
čisto mimo, ... to bi pomenilo da sem obseden z mnenji drugih, da je moj način
komuniciranja tak, da raje grajam vse ostale in vse po vrsti, namesto, da bi
užival in uporabljal tisto (telefon) kar sem izbral.

Če bi ob začetku leta kupoval telefon še enkrat, bi še enkrat kupil Lumio...
...toliko z moje strani

kuglvinkl ::

Kaj pa muzika? Na poteh vlačim seboj ttelefon in ipod. Domnevam, da poslušanje muske na tem telefonu dela bp?

SLO_Matej ::

Zakaj pa ne bi? WP7 ima zelo dober predvajalnik Zune.

Kakšen zvočnik ima Lumia 800 pa ne vem. Vem samo, da je tisti na Omnii 7 odličen (zagotavlja kakovosten in glasen zvok).

kuglvinkl ::

Ne ne, samo slušalke lahko uporabljam. Pol je OK, kewl.

IceIceBaby ::

kuglvinkl, tole si pa vprašal, kot da smo leta 2002 :) Seveda se da normalno poslušati muziko.

Kako je s kakovostjo zvoka ne znam povedati, ker nimam ušes za te stvari in ne zaznam razlike med prenosnimi predvajalniki. Je pa Zune vmesnik kar OK, ko predvajaš mp3je v ozadju se ti tudi na prvem ekranu (predno odkleneš) pojavijo komande za player itd.

Edino, kar zna biti problematično je kapaciteta. Če ti 16gb ustreza potem ne bo težav.

SLO_Matej ::

IceIceBaby je izjavil:

Je pa Zune vmesnik kar OK, ko predvajaš mp3je v ozadju se ti tudi na prvem ekranu (predno odkleneš) pojavijo komande za player itd.

In ne samo to. Namesto ozadja lock screena se ti prikaže tudi ista slika izvajalca trenutne pesmi, kot v samem Zunu. Seveda se to lahko izklopi v nastavitvah (privzeto je celo izklopljeno, se mi zdi). :)

kuglvinkl ::

Fino fino :)

Ciklamen ::

kuglvinkl sploh ne boš zgrešil z nakupom telefona. Evo ko sem morda prešinfal avtonomijo Lumie 800, moram vzeti nazaj, saj mi drži tam do 3 dni (če imam izklopljen prenos podatkov). Skratka ful se popravi avtonomija ko uporabljaš en čas.
- End of the Post ->

flameir ::

Živjo!
Mene zanima, če bi mi lahko kdo pomagal pri inštalaciji igre PES 2012/2011 na mojo lumio, saj mi je igra res top in si jo zelo želim..problem je, ker ko jo hočm inštalirat, napiše da "ni na voljo za vaš telefon oz. ni na voljo v vaši regiji". aplikacija je sigurno namenjena za ta telefon, vprašanje je najbrž bolj regija. Morda kdo ve, kje jo spremenim in kako?

Nekaj so že omenjali v enih temah, da se WP lahko odklene, in potem "postane bolj odprt". Morda zna kdo opisat postopek tud za to?
Najlepša vam hvala za nasvete!!

Tilen ::

Nisem 100% vendar če se ne motim, je potrebno za spremembo regije resetirati telefon na tovarniške nastavitve. Jaz imam UK že od začetka in nobenega razloga ni, da bi preklapljal na slovensko.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trupl0 ::

Eno vprašanje glede Lumie in sicer na gsmarena sem videl posnetek, ki ga naredi pač tale nokia ( 720p ) in me je motilo ( prav tako opisovalca ), da med snemanjem aparat vedno poskuša fokusirat.
Na koncu pride posnetek, ki ima vsakih cca 8-10 sekund motno sliko za cca sekundo.

http://www.youtube.com/embed/tnoipy1_7Go

Lahko kdo tole preveri z novejšo programsko opremo?
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

Trupl0 ::

PS:
Wi-fi tethering deluje out of the box?
Sicer sprva ni bil podprt ampak naj bi z zadnjimi posodobitvami to dobil...
If you are going through Hell, keep going !

bosskovic ::

Kolegica si je kupila, ampak ta telefon še ni pravi, manjka dosti posodobitev, saj glede bluetootha (ki se ne poveže s vsakim telefonom, ne gre pošiljat slik, muzike preko njega...) za mp3 zvonjenje je malo zakomplicirano, saj moreš v pesmi (po mojem preko winampa v id3) nastavljat pesem kot ringtone.
Po mojem bo, čez kake pol leta, ko bodo naredili vse upgrade

Tilen ::

BT je passe, tudi Apple ga je (privzeto) odrezal za pošiljanje MP3/slik. Glede ringtonov je pa tako, da jih (MP3) je potrebno krajšat ravno zaradi DRM. Sprememb v tej smeri skoraj zagotovo ne bo.

Windows Phone 7.5: How To Create Custom Ringtones
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

lopov ::

BT ni passe in (IMO!) je to, da Apple nima *neposredne* podpore izmenjavi *poljubnih* datotek ena večjih neumnosti.

Tu zelo zamerim Nokii odsotnost, a po vsej verjetnosti sami niso (preveč) krivi in ke krivec sam sistem, se pravi Microsoft. In če so že ponudili nekaj svojih unikatnih aplikacij (Maps, Drive ...) skromno upam, da bo naslednji korak ravno BT.

Neumnost super telefon s potencialom načrtno pohabljat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

HunterMan ::

Trupl0 je izjavil:

Eno vprašanje glede Lumie in sicer na gsmarena sem videl posnetek, ki ga naredi pač tale nokia ( 720p ) in me je motilo ( prav tako opisovalca ), da med snemanjem aparat vedno poskuša fokusirat.
Na koncu pride posnetek, ki ima vsakih cca 8-10 sekund motno sliko za cca sekundo.

http://www.youtube.com/embed/tnoipy1_7Go

Lahko kdo tole preveri z novejšo programsko opremo?

Lahko potrdim da res tako deluje kot v video.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lumia 520 Mnenja,nasveti...

Oddelek: Mobilne tehnologije
479822 (7537) luxxx7
»

Nove nokie: Lumia 820 in 920 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
30261707 (37539) rok_p
»

Microsoft prevzema mobilni del Nokie (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8730456 (25579) vostok_1
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549480 (7421) krneki0001

Več podobnih tem