» »

Logitech Performance MX

Logitech Performance MX

dwinxp ::

Pozdravljeni!

Kaj je razlika med temi miši, zakaj so razlike v ceni skoraj do 10€ ?

Primer 1... 75€
Primer 2... 81€
Primer 3... 82,5€

V čem so razlike?

Hvala za pomoč!

kmetek ::

nobene, različni dobavitelji. v comshopu jo imamo od ponedeljka za 79,90€.

Miška LOGITECH MX Performance brezžična

dwinxp ::

Sigurno?

Ker sem malo gledal... pa recimo če jo naročim iz uradne Logitechove strani kjer me s poštnino pride tudi 80€ ... dobim v tistem paketu sledeče zadeve:

Logitech(R) Performance Mouse MX
Micro-USB charging cable
AC power supply
Pouch for charging system
USB receiver
Receiver extender cable
CD
Quick-start guide
Tips guide

A to se dobi v vsakem paketu enako? Ali so tiste cene različne zaradi same vsebine paketa?

Hvala :D

kmetek ::

Isto je pri nas :)

Bones ::

@dwinxp
To pa so konkretne podražitve. 23.6.2011 sem jo kupil v big bang-u za 65€.
Mogoče so imeli samo akcijo. Vseeno preveri še tam.

dwinxp ::

Hvala za nasvete :D Jo bom že kje staknil po dobri ceni :D

Robert ::

Imam naslednji problem pri navedeni miški: izgubil sem kable in napajalnik, ki so bili dodani navedeni miški v lični torbici. Svetujte kje bi lahko zadevo kupil - pri uradnem serviserju Eventus sem izvedel, da torbice z vsebino pri njih ni mogoče kupiti.

kmetek ::

ebay?

Vitamin-B ::

V najslabšem primeru lahko kupiš micro usb polnilec za mobitel, ki ima prav tako USB-microUSB kabl pa vmesnik za elektriko. glej le, da je del z microUSB dovolj tanek, da ti ne dvigne miške.

pharaon ::

Tista akcija takrat v BB za 65 eur je bila super, mi je žal, da nisem takrat nabavil. Cene pa se na žalost razlikujejo po trgovinah za več kot 10 eur...ponekod stane ta miš tudi prek 100 eur!!

tt1024 ::

Priporočena maloprodajna cena te miške s strani Logitecha je 99,99 eur. Ker pa ima Logitech velikokrat kakšne akcije še posebej sedaj ob koncu leta pa lahko pride pri takih zneskih tudi do takšnih ogromnih razlik. Za potrošnika je sicer to v redu, najbrž pa tisti ki kupi to miško po 90 eur in jo čez en teden vidi po 70 eur ni najbolj vesel ampak to je že večji problem, ki pa ne boste verjeli ni odvisen od slovenskih distributerjev ampak je problem samega Logitecha in njihove po mojem mnenju povsem zgrešene politike poslovanja... ampak to je že druga tema.

pharaon ::

Še malček cenejša je tu:
http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

Robert ::

Robert je izjavil:

Imam naslednji problem pri navedeni miški: izgubil sem kable in napajalnik, ki so bili dodani navedeni miški v lični torbici. Svetujte kje bi lahko zadevo kupil - pri uradnem serviserju Eventus sem izvedel, da torbice z vsebino pri njih ni mogoče kupiti.


Zadevo (kabel USB in adapter z elektro priključki za različne vtičnice) kupil preko uradne Logitech E-prodaje (Nizozemska). Original zadevo dobil v 3 dneh po hitri pošti, kupil sem dva kompleta, ker je bilo brez poštnine ceneje kot če bi kupil en komplet s poštnino, zato en komplet za Logitech Performance MX miško prodajam. V kompletu sicer ni bilo torbice in podaljševalnega USB kabla ampak nič zato.

VoltageMX ::

Prodam Logitech Performance MX. Kupljena 28.9.2011 v Big Bangu v Qlandiji v Mariboru. Še v garanciji dobro leto. Priložim originalen račun, škatlo in vse kar spada zraven. Cena je 40 €. Prodajam ker bom kupil Logitech G700. Informacije na tel. številki:040-817-402. Lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028185 (9792) Kayzon
»

Miška na adroid telefonu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152259 (1954) fujtajksel
»

Miška MX Performance Logitech

Oddelek: Kaj kupiti
468089 (5572) sajmon
»

Kje so enotni polnilci mobilnih telefonov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10828695 (22450) OK.d
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394384 (3846) Dzeba

Več podobnih tem