» »

10%

10%

Bellatrix ::

Pred volitvami sem omenil, da če Janković dobi več kot 10% bo to žalosten dan.
Zdej je Janković zmagal volitve. Bravo slovenija, čestitke, kar tako naprej.
Najslabša država, še tistega nekaj ponosa, ki sem ga imel do države, je splahnel.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

bdoxx ::

bolje srbin nego janez janša

Tribal ::

Točno tako.

mikic007 ::

Ze od nekdaj je znano, da imajo Slovenci radi balkanska posla, Zoki je na to racunal. Mi je zal, da se ni izgnalo vseh petokolonasev '90, ker tile bodo se stoletja delali skodo Sloveniji.

Apofis ::

Kot je bilo že nekajkrat rečeno...bolje on kot janezšipacjanša...zakva pa pol niste vsi Viranta volili?

technolog ::

Se vid da imajo ta južni večino.

Matako ::

Po mojem ni treba nekaj dramatizirati. Priznam, sem eden tistih, ki je Zokija volil za župana - ga pa ne bi nikoli za premierja.

Ampak karkoli, počakajmo, da se sestavi vlada - upam, da je Zoki res tak timski igralec, kot se vedno hvali in jo sestavi v kolikor toliko operativni obliki.

Kako vidim Zokija kot premierja?

Pro: Avtoriteta. Pride prav pri sprejemanju nepriljubljenih ukrepov.
Contra: Gospodarstvo. Kot njegov volilec za županstvo sem videl veliko gradbenih podvigov in niti enega ukrepa, ki bi pomagal ljubljanskim manjšim podjetjem in s.p. jem - zato ga imam na sumu, da v resnici nima toliko pojma, kot se govori.

Moje mnenje.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Bellatrix ::

To je dejansko potrdilo, da slovencev v tej državi ni več v večini.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

zee ::

To je dejansko potrdilo, da slovencev v tej državi ni več v večini.


Narobe. To samo pomeni, da Slovenci rabimo tujega valpeta. Domacih zgleda ni.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Matako ::

So, samo jih ne maramo. Jajo je bil pripravljen vihteti bič, a smo se zbali, da bo res bolelo - Zoki je (menda) prijaznejši. :D
/\/\.K.

mikic007 ::

Zoki ponuja pravljice in ljudje imajo to radi. Ostali so se nekaj obirali pri hvaljenju in zamudili sanso. Uspelo mu je ze v Ljubljani, na isti nacin. Se pa vidi, da se je teren kar lep cas pripravljal, hkrati pa predvolilni cas ni smel trajati predolgo. Na navadnih volitvah ZJ verjetno ne bi zdrzal pritiska afer.

koyotee ::

jankoviča so/ste izvolili predvsem oprani ljubljančani.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kmetek ::

zee je izjavil:

To je dejansko potrdilo, da slovencev v tej državi ni več v večini.


Narobe. To samo pomeni, da Slovenci rabimo tujega valpeta. Domacih zgleda ni.


Ni res, vsak 3-4 je "vemo kaj".

solatko ::

Ne maramo komunističnega diktatorja, zato vsak drugi prav pride. Za Viranta so vsi vedli, da je JJ-jev Trojanski konj, s katerim naj bi prišel na 50+, ker je hotel pobrati del razočaranega levega volilnega telesa.
JJ si je žeblje v trugo zabil sam, saj je šprical edino direktno soočenje z ZJ, ki naj bi bilo v petek na kanalu A. Jebiga, enajstmetrovka v zadnji minuti volilne tekme (saj če bi prišel na dvoboj, bi bil pa rezultat še bolj neugoden za JJ - pač dečko nima pojma o drugem, kot v spletkarjenju).
Delo krepa človeka

Bellatrix ::

Bil sem prepričan, da bodo za zokija volili res samo v ljubljani. Zgodil pa se je čudež slovenskega naroda. Zmagal je tudi v kranju, postojni, celju, skoraj tudi v novem mestu... v bistvu po celi sloveniji. Torej so južnjaki veliko bolj razraščeni po državi, kot sem upal.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

mikic007 ::

@solatko, a ono soocenje na info tv ne steje, ali kako je s tem. Ali steje samo tisto, kar si uspel slisat, ker gledal verjetno itak ne bi. Sicer pa, kaj ces gledat, cesar ne razumes.

avani ::

eh, ne bit tak pesimist :-). zame je bila to tak izbira med dvema dobrima opcijama. in jajo in janko imata vodstvene izkušnje ter poznata ustroj države. zato bosta znala vodti državo, pač en malo levo, en pa malo bolj desno. problem bi bil, če bi zmagali kalibri a' la erjavec in jelinčič.

kmetek ::

Bellatrix: Kranj jih ima najmanj 1/3 in številka raste.

imagodei ::

Kaj je namen te teme in kako se razlikuje od drugih dveh zelo aktivnih tem, Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011] ter Volitve 2011 ?
- Hoc est qui sumus -

urbybaby ::

zahod (Janković) : vzhod (Janša), do the math...

Ziga Dolhar ::

NAdaljujte v obstoječi temi.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588162500 (134522) Ziga Dolhar

Več podobnih tem