» »

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Temo vidijo: vsi
««
3 / 162
»»

tsh2 ::

MadMicka je izjavil:

Kdo bi si mislu po vseh anketah, da Janša zgubil.

Ma so ga popovci dobro zjebali. Še na predvečer so pisali naslove "janševe sumljive pogodbe".

jankovič pa je pojedel volivce sns (s čimer se sploh ni za hvaliti), lds, zares. kaj je to, že ene 15%? potem je pa še ene 15% dobil od jugonostalgikov, južnjakov in blesavih športnih fanatikov in tako zmaga.

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Ti si tudi glasoval za Miss?

Višje sm te cenil. Pač, vsak se kdaj zmoti.

Za miss? Sori, tema gre prehitro naprej, ne vem o kom govoriš. Zaenkrat bom zadržal zase, za koga sem glasoval, povem samo, da se "moja" stranka ni uvrstila v parlament.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

Kaj je kdo kdaj reku je brez veze, problem je, da če gre virant skup z zokijem, ga zapusti pol stranke.
Da sta napol familija ne pomeni nič.
Vsak ima v familiji koga, na katerega noče niti pomislit.

Za miss? Sori, tema gre prehitro naprej, ne vem o kom govoriš. Zaenkrat bom zadržal zase, za koga sem glasoval, povem samo, da se "moja" stranka ni uvrstila v parlament.

Ja, vse kar uspeš v zadnjem tednu spravit iz sebe je, kako da je janša grd in smotan.

Madona no, za moj in tvoj denar se gre :(
Še 2 tedna nazaj, so vsi samo o programih, pol pa tkole.

To naj bi bil intelektualni cvet Slovenije?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

Potem bodo pa začeli razpredati, da volitve niso bile poštene, pa da so volivci neumni in ne znajo pravilno izbrati.

Volilci imajo zmeraj prav. Tko, je to.

tsh2 ::

Aja kampanja sds je bila preveč ponavljajoča. Stalno ponavljanje s tistimi knjižicami je šlo tudi meni že malo na kurac. Kot neko pranje možganov. Malo preveliko podcenjevanje volivcev.

OldSkul ::

virant ne bo z zokijem, se ne marata (zasebno)

Mipe ::

lol @ Akacije... nekaj glasov so le dobili :D

T-h-o-r ::

OldSkul je izjavil:

virant ne bo z zokijem, se ne marata (zasebno)

sweet dreams princess
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr.B ::

Imagodei, sej je ok. Pušil je po celi črti, kar je dobro za njega. Kaj ti ni jasno. Še to si želi da pride Viranta v koalicijo z Jankovičem. Sej veste kako je bilo to uspešno v vlogi Vladnega Trojčka. Samo desusa si ne želim v koaliciji, in to je to.
Vprašanje je le ali si upa iti do konca in zminira Kučana ter Jankoviča, na temo državotvornosti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dr_M ::

Zdej lahko mirne duse spremenimo ime drzave v Slovenistan.
Rezultati se zgleda ne bodo kaj dosti spremenili.
Upam pa samo, da prezivimo te 4 leta (vseeno upam, da bo zorangutan prej odpeketal, kot pahor).

Mimogrede, kar je se vecja katastrofa, je to, da za zokijem stoji kucan, najvecji izdajalec Slovenskega naroda.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

opeter ::

Mogoče pa bo nastala močna koalicija PS + SDS? Kdo ve ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mipe ::

opeter je izjavil:

Mogoče pa bo nastala močna koalicija PS + SDS? Kdo ve ...

Potem bi to bila dvojna katastrofa. JJ in ZJ bi krila drug drugega v svojih afericah.

Okapi ::

V petek je Ninamedia v Mladini napovedala:
Končna volilna napoved Mladine in Ninamedie: Zadnji dan močan padec SDS, Jankovićeva lista stabilna, rast SD! Totalen obrat ni izključen!


Ko bo naslednjič kdo pljuval po anketah. Razen seveda, če ni bilo vse dogovorjeno v murgelskem štabu.>:D

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Daedalus ::

Najprej smo bili v preteklem tednu priča bistvenega zasuka v Janševih nastopih. Po tem, ko so mu javnomnenjske raziskave namenjale 30+ %, je postal zopet ciničen, zajedljiv, pokroviteljski in že tudi žaljiv do ostalih kandidatov na soočenjih. Zdaj pa - v jok, pa na drevo in igrače s sabo.


Ja, Janša je pač sam sebi najhujši sovražnik. Na isto vižo je enkrat že spušil, na drugačno, že dobil. Can't teach an old dog new tricks. Tole užaljeno skrivanje zdaj mu spet ne koristi.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

tsh2 ::

ps+sd+desus+virant/sls. že vidim pahorčka kako bo šminkiral kot zunanji minister. mu je pa uspelo, to je možno samo v sloveniji.

amigo_no1 ::

Mipe je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

pozabi na viranta skup z zokijem.

Zakaj pa? Saj sta tako rekoč v žlahti.

Aja, kdo s kom ?

ot
Omg, Nsi prišla noter, malteški vitez Lovro Šturm je dobil naslednico.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Mogoče pa bo nastala močna koalicija PS + SDS?

THIS!!!

Janša se je sam pokopal z svojo neodločnost da-ne kastrira javni sektor.
Simple as that. Zato je v MB najnižja udeležba,ker je velika večina folka usmerjena proti javnosektoraškim podganam.

THIS!!! Js sem zastrigu z ušesi takoj ko sem slišal, da je Janša bil z sindikati na predvolilni veselici. Se mi je zdela slaba napoved za njega. Prav mu je!

Še vseeno upam na nemogoče ZJ + SDS. Najboljš z Janšo kot mandatarjem.

T-h-o-r ::

lol zj + sds


takrat se pa jaz izselim
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mipe ::

40% glasovnic preštetih. Čez kake pol ure bo vsega konec.

imagodei ::

Janša se je sam pokopal z svojo neodločnost da-ne kastrira javni sektor.
Simple as that. Zato je v MB najnižja udeležba,ker je velika večina folka usmerjena proti javnosektoraškim podganam.

Ne, ne... Vsi, ki so v preteklih dneh v javnomnenjskih anketah izrazili podporo Janši, so očitno tudi zares glasovali zanj. K sreči se je, v obupnem strahu pred ponovno vladavino Janše, aktiviral levi del volilcev. (Mogoče je Murgeljski PalčekTM sprožil svojo mrežo).

Janša je očitno dobil slabih 30% glasov, kolikor so mu obljubljali. Razlika je le v tem, da je Janković pokasiral bistveno več, kot so mu napovedovali.
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

jankovič je imel prvič prek 20 % v anketah šele v četrtek v mladinini
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bananovec ::

Mipe je izjavil:

40% glasovnic preštetih. Čez kake pol ure bo vsega konec.

Meh, čaka se še na glasovnice iz tujine.
No, še prej morajo sploh tja prispeti.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

-valvoline- ::

Janša je imel zgodovinsko priložnost da pomete z levico. Le povedal bi.... Odpuščamo v javnem sektorju 30-50%..... in bi zmagal z 50%+.
Upam da naslednjič ne bodo ponovili napako.

T-h-o-r ::

ZJ SD SLS VIRANT


to je to, nobenih domobrancev, nobenih verskih fanatikov, nobene RKC, nobenih orožarskih poslov, nobenih privatnih vojsk na RTVSLO forumu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

amigo_no1 ::

@valvoline
JJ nima jajc za take predloge.
Pravzaprav ne vem kateri politik bi se tega lotil in speljal do konca.

Aston_11 ::

Javni sektor so tudi zdravniki in sestre in policiji itd. - pa brez broj agencij itd.

T-h-o-r ::

-valvoline- je izjavil:

Janša je imel zgodovinsko priložnost da pomete z levico. Le povedal bi.... Odpuščamo v javnem sektorju 30-50%..... in bi zmagal z 50%+.
Upam da naslednjič ne bodo ponovili napako.

če hočete še kdaj desnico na oblasti, mora janša it, ne pa da bo spet tekmoval
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pšenični ::

"Janša je imel zgodovinsko priložnost da pomete z levico. Le povedal bi.... Odpuščamo v javnem sektorju 30-50%..... in bi zmagal z 50%+.
Upam da naslednjič ne bodo ponovili napako."

Napak ni bilo, pač folk se je tako odločil. In tko bo. Zdej koalicije, to je zdej vprašanje?

To da bo Pahor not, ni higijensko, sploh po tem kar je počel.

Marilyn ::

Bravo Kučan in Forum 21 ;((

Bellatrix ::

To da je Janković not ni higiensko. Ima kdo predlog kam naj se preselim ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Okapi ::

40% glasovnic preštetih. Čez kake pol ure bo vsega konec.
Telebanc bo sigurno čakal še na tiste iz Argentine in Avstralije:))

O.

no comment ::

Janša je imel zgodovinsko priložnost da pomete z levico. Le povedal bi.... Odpuščamo v javnem sektorju 30-50%..... in bi zmagal z 50%+.
Problem je, da je Janša taprava levica v Sloveniji. V svojem mandatu je talal javnemu sektorju in penzjonistom z leve in desne ter spredi in zadi...

tsh2 ::

T-h-o-r je izjavil:


če hočete še kdaj desnico na oblasti, mora janša it, ne pa da bo spet tekmoval

zakaj pa ni žerjavist potegnil? ali virant? ne ni janša problem. problem je slovenska komu-jugo nostalgičnost.

imagodei ::

T-h-o-r je izjavil:

ZJ SD SLS VIRANT


to je to, nobenih domobrancev, nobenih verskih fanatikov, nobene RKC, nobenih orožarskih poslov, nobenih privatnih vojsk na RTVSLO forumu

Tudi jaz pričakujem tako koalicijo. ZJ, Virant, SD imajo skupaj zelo švoh večino, 46 poslancev. Desusa, upajmo, ne bodo jemali s sabo. Žerjav je IMO realna opcija, prinese še 6 poslancev za relativno močno večino 52 glasov.
- Hoc est qui sumus -

Mipe ::

Okapi je izjavil:

40% glasovnic preštetih. Čez kake pol ure bo vsega konec.
Telebanc bo sigurno čakal še na tiste iz Argentine in Avstralije:))

O.

No, od vojakov v Kosovu jih ne bo dobil. Kolikor sem slišal, niso mogli voliti.

T-h-o-r ::

kje je ivan zdaj? ali se je morda že odvila končna scena filma Der Untergang v štabu SDS?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Pšenični ::

"Telebanc bo sigurno čakal še na tiste iz Argentine in Avstralije"

Kaj podjebavaš. Nič dobrega nas ne čaka. Boš videl.

flood ::

naj bi čakal 80% preštetih glasovnic
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Lonsarg ::

Edino upanje za Slovenijo je, da gre Virant z Jankovićem v koalicijo. Tako ga bo Virant lahko vsaj malce brzdal, Pahor je namreč preveč lutka in bo pustil Jankoviču sranje delat.

Aston_11 ::

Do marca ali aprila ne bo vlade.

WarpedGone ::

Tudi jaz pričakujem tako koalicijo. ZJ, Virant, SD imajo skupaj zelo švoh večino, 46 poslancev. Desusa, upajmo, ne bodo jemali s sabo. Žerjav je IMO realna opcija, prinese še 6 poslancev za relativno močno večino 52 glasov.

Če se virant oženi z jankovičem na glas povem da me je NATEGNIL na suho.

Ves govor o transparentnosti je nateg. Virant, Šušteršič, Pezdir so samo še prazni bluzatorji. Pljunek med oči, ne pa moj glas.

Zaenkrat tega ne morem verjet, niti sprejet.
Zbogom in hvala za vse ribe

Marilyn ::

Se ne čudim, da so tako volili, ko pa sem slišal, da ima kmetija večjo gledanost kot soočenja parlamentarnih strank.

-valvoline- ::

Pšenični je izjavil:

"Janša je imel zgodovinsko priložnost da pomete z levico. Le povedal bi.... Odpuščamo v javnem sektorju 30-50%..... in bi zmagal z 50%+.
Upam da naslednjič ne bodo ponovili napako."

Napak ni bilo, pač folk se je tako odločil. In tko bo. Zdej koalicije, to je zdej vprašanje?

To da bo Pahor not, ni higijensko, sploh po tem kar je počel.

Je,je. Levica ima dobrih 160.000 zvestih volivcev(javni sektor)+50-100.000 zvestih pri državnih monopolistov.
Kot sem povedal dokler vodja desnice ne pove jasno in glasno da se bo globoko rezalo v javnem sektorju nikoli ne bo zmagal,saj si sploh ne zasluži zmago.

Mipe ::

Bom moral začeti gledati to Kmetijo, da pozabim na našo neizogibno usodo...

TheJack ::

Tako kot sem že v drugem topicu povedal: Ni Jankovič zmagal, ampak je Janša izgubil. Enako na prejšnjih volitvah (le da je bil Pahor namesto Jankoviča). Janša je tisti, zaradi katerega je "desnica" vedno znova poražena in "levica" zmaguje.

Aston_11 ::

Javni sektor niso samo politiki, valvoline.

T-h-o-r ::

WarpedGone je izjavil:

Tudi jaz pričakujem tako koalicijo. ZJ, Virant, SD imajo skupaj zelo švoh večino, 46 poslancev. Desusa, upajmo, ne bodo jemali s sabo. Žerjav je IMO realna opcija, prinese še 6 poslancev za relativno močno večino 52 glasov.

Če se virant oženi z jankovičem na glas povem da me je NATEGNIL na suho.

Ves govor o transparentnosti je nateg. Virant, Šušteršič, Pezdir so samo še prazni bluzatorji. Pljunek med oči, ne pa moj glas.

Zaenkrat tega ne morem verjet, niti sprejet.

virant je rekel, da bo sodeloval z enimi in drugimi, na zadnjem pop soočenju pa je rekel, da bo še KREPKO razmislil, če bo šel z SDS, po tem kar so govorili tisti večer o njem
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Alessio983 ::

ta kur... javni sektor je treba popredalčkat, ne pa da imamo x občin z x delavcev ki delajo NIČ

Boobiz ::

Seveda, Pahor je kriv za bombe, ki so letele na dvorišče. Itak. Če se Zoki in Pahor ujameta bi se moglo kej konkretnega nardit, za razliko od Pahorjeve vlade kjer so mu bombe letele iz desne in lastnega tabora.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

imagodei ::

Pšenični je izjavil:

"Telebanc bo sigurno čakal še na tiste iz Argentine in Avstralije"

Kaj podjebavaš. Nič dobrega nas ne čaka. Boš videl.

To je brezvezna demagogija. Nič dobrega nas ne čaka v nobenem primeru. Janša niti še ni izključen kot mandatar! To, da se ne pojavi pred ljudmi, je spet sabotaža samega sebe. Kakorkoli - ti zdej tukaj misliš prodajat, da če bi nas vodil Janša, da bi se cedila med in mleko, če bo pa mandatar Janković, bo pa vse v kurcu?

V obeh primerih bomo jebali ježa in to je realnost.
- Hoc est qui sumus -
««
3 / 162
»»