» »

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Temo vidijo: vsi
««
4 / 162
»»

solatko ::

JJ se je zajebal, ker ni prišel na dvoboj z Zokijem v petek na kanal A, je cela Slovenija čakala, kako se bosta obdelala, tko je pa Zoki svoje odpel in samo še čakal rezultat.
Delo krepa človeka

Okapi ::

Desusa, upajmo, ne bodo jemali s sabo
Vse je odvisno od tega, kaj bo kdo zahteval, oziroma s čim bo kdo zadovoljen. Tudi Janković, Pahor, Erjavec in Batteli (za Madžara ne vem, kam je usmerjen) brez Viranta zberejo 46 glasov. Pa Žerjav bi tudi lahko bil manj zahteven od Viranta, kar se vloge v vladi tiče.

O.

Mipe ::

Porkaduš, NSi pa še kar pridobiva na glasovih... Molim, da bi enkrat končno padli pod 4%, ampak je očitno sam Bog z njimi!

Brane2 ::

E, jebi ga.

Enkrat po dolgih letih dvignem dupe in se odpravim volit da mi ne bo spet kdo piskal "kaj težiš, če nisi šel volit" in dam glas Virantu.

In zmaga Zoki in to z ohoho večino. Malo mi je smešno, ker sem tudi sam za trenutek pomislil da bi mu dal glas samo zaradi kur*eve RKC, ki tudi tokrat ni mogla držat goflje. "Jug ne sme zmagat"-more evo vam ku*ac.

Ampak samo za sekundo, potem jhe racio zmagu in roka je našla Virantovo listo.

Saj če bolj pomisliš, niti ni tako slabo. Virant se ni tako slabo odrezal, Janša je nekako izpušil in Cerkev je dobila kajlo.

Maybe not ideal option but definitively the funny one...>:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Marilyn ::

solatko je izjavil:

JJ se je zajebal, ker ni prišel na dvoboj z Zokijem v petek na kanal A, je cela Slovenija čakala, kako se bosta obdelala, tko je pa Zoki svoje odpel in samo še čakal rezultat.


ne bluzi..tisti večer je janša malenkost kasneje bil na soočenju z Pahorjem na InfoTV....

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Ves govor o transparentnosti je nateg. Virant, Šušteršič, Pezdir so samo še prazni bluzatorji. Pljunek med oči, ne pa moj glas.

Zaenkrat tega ne morem verjet, niti sprejet.

Jah, jebat ga... Bomo že morali prebolet in od politikov terjat, da bodo sodelovali, ne pa metali si polena pod noge. Čaka nas zajeban čas.
- Hoc est qui sumus -

Pšenični ::

"virant je rekel, da bo sodeloval z enimi in drugimi, na zadnjem pop soočenju pa je rekel, da bo še KREPKO razmislil, če bo šel z SDS, po tem kar so govorili tisti večer o njem"

No, zdej ma Zokya. Neizogibno.

"V obeh primerih bomo jebali ježa in to je realnost."

Tlele se strinjam. No, sicer volitve so mimo, jutri bo 5 december.

"Porkaduš, NSi pa še kar pridobiva na glasovih... Molim, da bi enkrat končno padli pod 4%, ampak je očitno sam Bog z njimi!"

No, vsaj tle se nisem zmotil.

floyd1 ::

imagodei je izjavil:

Predvsem OGROMNO o karakterju in pojavi Janeza Janše pove dejstvo, da se edini od liderjev še vedno ni pojavil pred kamerami.


To ni nič novega, pravzaprav pričakovano. Se spomnim njegove vladavine. Kadarkoli je bilo kako "sranje" so bili v studijih TV hiš Virant, Černač, Zver, nikoli JJ.

jrtjtejtt ::

WarpedGone je izjavil:

Tudi jaz pričakujem tako koalicijo. ZJ, Virant, SD imajo skupaj zelo švoh večino, 46 poslancev. Desusa, upajmo, ne bodo jemali s sabo. Žerjav je IMO realna opcija, prinese še 6 poslancev za relativno močno večino 52 glasov.

Če se virant oženi z jankovičem na glas povem da me je NATEGNIL na suho.

Ves govor o transparentnosti je nateg. Virant, Šušteršič, Pezdir so samo še prazni bluzatorji. Pljunek med oči, ne pa moj glas.

Zaenkrat tega ne morem verjet, niti sprejet.


točno tako, če gre v vlado, počakam do glasovanja o prvem zakonu in pogledam, kako so glasovali poslanci. Če podprejo nekaj, kar ni v skladu s programom...ne grem na volitve več.

Če ne zahteva odprodaje vseh propadlih črnolukenjskih podjetij...ko ga jebe.
Če podpre dvig DDV...ko ga jebe.
itd.

WarpedGone ::

Jah, jebat ga... Bomo že morali prebolet in od politikov terjat, da bodo sodelovali, ne pa metali si polena pod noge. Čaka nas zajeban čas.

Kaj bomo pa sploh terjal točno od njih?
Tretjina bo zahtevala višje davke, desetina pa nižje...
Zbogom in hvala za vse ribe

LuiIII ::

Vse po starem! Škoda, res škoda, da Slovenci še vedno verjamejo pravljicam. Kakršnakoli vlada že bo, bo kot kaže močno nestabilna. Če (ko) bo Jankovič mandatar, se nam pa tako ali tako obeta berlusconizacija Slovenije. A se ljudje res ne zavedajo tega kaj res pomeni jugo-nostalgičnost. Očitno še vedno ni dovolj hudo. Menim, da je verjetnost da nas čakajo ob letu osorej nove volitve.

Double_J ::

No bomo videli koliko časa bo zdržal če bo res mandatar, preden pride EU uprava...
Dve šivanki...

T-h-o-r ::

LuiIII je izjavil:

Vse po starem! Škoda, res škoda, da Slovenci še vedno verjamejo pravljicam. Kakršnakoli vlada že bo, bo kot kaže močno nestabilna. Če (ko) bo Jankovič mandatar, se nam pa tako ali tako obeta berlusconizacija Slovenije. A se ljudje res ne zavedajo tega kaj res pomeni jugo-nostalgičnost. Očitno še vedno ni dovolj hudo. Menim, da je verjetnost da nas čakajo ob letu osorej nove volitve.

slovenci ne verjamejo pravljicam


enostavno GABI se jim janša in njegovo nastopanje, postopanje, obnašanje, manire in njegova zlizanost z RKC
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Okapi ::

No, vsaj tle se nisem zmotil.
Zmotil si se za enih 10 posto, ampak ne bodimo malenkostni:D

O.

Aston_11 ::

Glede nastopanja, obnašanja, ogabljenosti,... se večini nas gabijo kar vsi po vrsti.

WarpedGone ::

sej, izbirajo miss.

Ko jim pa to omeniš, pa nič ne razumejo.
No,sej tut prej ne.
Zbogom in hvala za vse ribe

Marilyn ::

Ko je Pahor zmagal, sem močno naglas povedal, da ga je sedaj narod najebal. In ga je....Če si to želijo, pa naj gledajo kako slovenija stagnira. Isto velja tokrat!!!

imagodei ::

Ta polena pod noge omenjajo samo omejenci, ki nimajo pojma o politiki. Dajmo se objet in zaplesat kolo. Pod taktirko srbina seveda!

Pot, kettle, black?

Tvoja zadnja poved namreč pove, koliko dejansko ti veš o politiki. Nič, a-ma absolutno niente. ;)
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

Aston_11 je izjavil:

Glede nastopanja, obnašanja, ogabljenosti,... se večini nas gabijo kar vsi po vrsti.

jankovič in tudi pahor in virant sta POVOZILA janšo, janša pa si niti ni upal priti na 1v1 proti zokiju, je raje šel s pahorjem, ker pahor ni tak "trn" v peti
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matako ::

Upam, da so se tudi naši anketarji nekaj naučili: v 21. stoletju se na naročnike fiksne telefonije ne moreš preveč zanašati, kot na merodajne glasovalce :D
/\/\.K.

BALAST ::

Marilyn saj Nostradamus je tudi napovedal veliko več kot se je dejansko zgodilo... je pa res da ni bil politik. :D
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Double_J ::

Če bi bilo tole v Rusiji, bi bilo oklicano za goljufijo glede na vse predhodne ankete.:D

Malo bi bilo vsekakor za preveriti, zakaj vse te zamude itd...
Dve šivanki...

ameba ::

Ma dejte mer. Narod je začel razmišlat s svojo glavo in nesposobnih ljudi niso volil. Me je pa sram da te k ste na tem forumu, da razmišlate o Janši cepci :-)

Koalicija : Zoki, Desus, Virant, Radovan, Pahor TOP SHIT .... Janša popuši na polni črti :-)

T-h-o-r ::

ja, črne kroglice so premeščali v rdeče škatle, kaj le
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Marilyn ::

ameba je izjavil:

Ma dejte mer. Narod je začel razmišlat s svojo glavo in nesposobnih ljudi niso volil. Me je pa sram da te k ste na tem forumu, da razmišlate o Janši cepci :-)

Koalicija : Zoki, Desus, Virant, Radovan, Pahor TOP SHIT .... Janša popuši na polni črti :-)


Ko boš čez 2 leti ugotovil, da ti še vedno ni postlano z rožicami, boš vidu, da drugi bolje razmišljajo.

LuGi ::

ameba je izjavil:

Ma dejte mer. Narod je začel razmišlat s svojo glavo in nesposobnih ljudi niso volil. Me je pa sram da te k ste na tem forumu, da razmišlate o Janši cepci :-)

Koalicija : Zoki, Desus, Virant, Radovan, Pahor TOP SHIT .... Janša popuši na polni črti :-)

Tako je8-)

BALAST ::

Kaj bi dal, da bi dobil strošek za katerega se je Janša zapufal samo za te volitve.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Aston_11 ::

Zapomnite si stavek:

"Tega odgovora ne boste dobili!" Zoran Jankovič, 4.12.2011, ob preštetih 66% glasov.
"Jaz tega ne razumem!" - Zoran Jankovič, 4.12.2011 ob preštetih 70% glasov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

T-h-o-r ::

kaj bi dal, da bi videl janšo ob sedmih
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

#000000 ::

A je možno da Janši prinesejo manjko glsaovnice iz tujine ? Ker tam grem skor stavit da en ne bo za Jankovića ?

T-h-o-r ::

ne
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

IceIceBaby ::

Haha, pol ure po vsakih volitvah se cca. polovica ljudi odseli v tujino :) Drama queeni.

Kaj mislite, kakšna bi bila dejansko razlika, če bi v 2 paralelna svetova postavili 2 različni vladi. JJ v enem, zoki v drugem. Po 4 letih bi bile stanje v državi zelo zelo podobno, dvomim, da bi opazili kakšno konkretno odstopanje.

imagodei ::

Marilyn je izjavil:

ameba je izjavil:

Ma dejte mer. Narod je začel razmišlat s svojo glavo in nesposobnih ljudi niso volil. Me je pa sram da te k ste na tem forumu, da razmišlate o Janši cepci :-)

Koalicija : Zoki, Desus, Virant, Radovan, Pahor TOP SHIT .... Janša popuši na polni črti :-)


Ko boš čez 2 leti ugotovil, da ti še vedno ni postlano z rožicami, boš vidu, da drugi bolje razmišljajo.

Dejte nehat s to neumno demagogijo, no...!

Naslednji 2 leti bomo v kurcu, pa ni važno, kdo nas bo vodil. Janša niti še ni izključen kot mandatar, zato ne gluposti stresat!
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

sds raste iz 25 na 26, telebanc is getting hard
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: imagodei ()

IceIceBaby ::

Danes se je še enkrat pokazala norost tega naroda.


No, pa tole je tudi ena stalnica po volitvah.

"Danes se je pokazalo, da slovenski narod želi sprememb na boljše"
"Danes se je pokazala norost naroda, še videli boste kaj vas čaka"

Glede na rezultat "tvoje" stranke izbereš variacijo ene od zgornjih vrstic, in vsaka 4 leta ponavljaš isto.

Aston_11 ::

T-h-o-r je izjavil:

sds raste iz 25 na 26, telebanc is getting hard


Od preštetih 24% na sedanjih 70% je SDS pridobila, reci in piši, 0,15% glasov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Lonsarg ::

Zakaj vsi sklepate, da tisti, ki so proti Jankoviću so za Janšo!?! Jankovič je dobil teh 29%, skoraj vseh 71% ljudi(tisti, ki so za Janšo, in tisti, ki smo za koga drugega) pa je proti njemu, daleč od tega, da samo tisti, ki so Janšo. Jaz bi tut lahko volil Janšo, sam ker nocem Jankovića lol... Pa nisem, eni ste pa očitno volili Jankovića, ker sovražte Janšo...

Double_J ::

Danes se je še enkrat pokazala norost tega naroda.
Pa nekaterih forumašev tudi.


A si bil za Viranta?

Ali bo Štih notri in bo za Jankovića?:P
Dve šivanki...

imagodei ::

IceIceBaby je izjavil:

Haha, pol ure po vsakih volitvah se cca. polovica ljudi odseli v tujino :) Drama queeni.

Kaj mislite, kakšna bi bila dejansko razlika, če bi v 2 paralelna svetova postavili 2 različni vladi. JJ v enem, zoki v drugem. Po 4 letih bi bile stanje v državi zelo zelo podobno, dvomim, da bi opazili kakšno konkretno odstopanje.

Tole si zasluži objavo na vrhu vsake strani te teme. Sicer ne, da bodo ljudje doumeli, ampak vseeno.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

V kurcu bomo/smo ker vsaj tretjina naroda ne razume sploh, kaj volitve so.
Zbogom in hvala za vse ribe

T-h-o-r ::

v kurcu smo, ker desničarji ne razumejo, da ljudje razmišljajo, kot oni hočejo, ne kot jim hoče desničar vsiliti
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dr_M ::

Mogoce bi kdo od drugih vsaj uspel ustavit propad, ne postiljat z rozcami. Jankovic bo kvecjemu se pospesil to pot navzdol.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Marilyn ::

T-h-o-r je izjavil:

v kurcu smo, ker desničarji ne razumejo, da ljudje razmišljajo, kot oni hočejo, ne kot jim hoče desničar vsiliti



dej ne pretiravaj dej...

Aston_11 ::

Evo, sedaj so na 26,02% - SDS, Jankoviču padlo za desetinko.

dronyx ::

Edini velik uspeh teh volitev jaz vidim v tem, da ste volilci brcnili SNS iz parlamenta. :))

gendale ::

dronyx je izjavil:

Edini velik uspeh teh volitev jaz vidim v tem, da ste volilci brcnili SNS iz parlamenta. :))

samo še nsi pa desus odstranit in smo zmagal
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

T-h-o-r ::

sds na 26, še so šanseee

isto jih bodo imeli kot 08 press
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

WarpedGone ::

thor, pa ti veš kdo je poleg janše in zokita še kandidiral?

Si sposoben česa pozitivnega, al znaš bit samo proti? Za vsako ceno.
Zbogom in hvala za vse ribe

imagodei ::

v kurcu smo, ker se slovenija ni osvobodila jugoslavije! amen.!

Tako je, komunisti so na vsakem koraku, Murgeljski PalčekTM v svojem bunkerju vsak dan prireja zasedanje centralnega komiteja. Čas revolucije se bliža, zmaga komunistov ni daleč!

[sarc-off] - Dejte vsi, ki se vam v glavi pojavljajo take slike, zaprosit svoje dohtarje za CT.
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

WarpedGone je izjavil:

thor, pa ti veš kdo je poleg janše in zokita še kandidiral?

Si sposoben česa pozitivnega, al znaš bit samo proti? Za vsako ceno.



odločal sem se med virantom in trs

trs je dobil moj glas, kljub fiasku s kandidatno listo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
4 / 162
»»