» »

Windows 7

Windows 7

zan7z ::

Ok Windows 7 uporabljam že od takrat ko je prišel ven in mi sem si hotel zrihtat neki tem za ozadje in sem downloadov z VikiTech im ko odprem Windows Shell DLL file mi javi to:

EDIT SLIKA NE DELA:
JAVI MI PA: Windows ne more shraniti te teme v računalnik.


Pomoč?


Pomoč prosim
  • spremenilo: zan7z ()

zan7z ::

EDIT JAVI MI:
Windows ne more shraniti te teme v računalnik

Cold1 ::

Morda so datoteke s temami (.themepack) pokvarjene?

Te teme so .cab arhivi, odpreš jih lahko z Raziskovalcem, WinZipom, 7zipom in WinRarom.

Potem pač potegneš ven slike, jih označiš, desno klikneš in izbereš "Nastavi kot ozadje namizja".


Več tem (ki gotovo niso okvarjene ;)) pa dobiš na MS-ovi spletni strani:
http://windows.microsoft.com/en-US/wind...

ally12 ::

Na laptopu Fujitsi Siemens Amilo 3710 sem imel naložene XP-je, nato pa sem naložil Win 7. Občasno se mi dogaja, da po zagonu računalnika ne osvetli ekrana.

Ko prižgem računalnik, ga normalno zažene, napiše "Starting Windows" in pokaže Win logo, ko pa bi moral po zagonu pokazati modro ozadje, ostane temno oz. črno. Računalnik se normalno zažene, desktop normalno funkcionira, ampak ekran je črn. V ozadju se zatemnjeno vidi Win logo - desktop. Zadevo rešim tako, da pritisnem on/off gumb in ga spravim v "spanje" in po še enem on/off-u se normalno prižge in tudi ekran je osvetljen. Včasih se računalnik normalno prižge.

Ima kdo kakšne izkušnje s tem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ponovno zažene namesto ugasne

Oddelek: Strojna oprema
406799 (3612) solatko
»

Računalnik se ugaša med prižiganjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
181076 (689) ncop1
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410156 (7939) Tac20
»

reset računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141173 (1014) Nikita H

Več podobnih tem