» »

WinXP & user accounts & screen resolution

WinXP & user accounts & screen resolution

bradek ::

Neverjetno kolk zivcev sm ze zgubil ;((
Torej v WinXP naredim dodaten Limited user account se za nekoga zraven. Jaz sem prijavljen kot administrator in npr. spremenim resolucijo pri sebi, je ista resolucija potem pri vseh ostalih accountih. Ce se prijavim kot user na limited account... in spremenim resolucijo... se spet to aplicira na vse ostale accounte....kako naj nardim da bo imel vsak svojo resolucijo?! Sigurno je ze kdo pocel to, in zihr je sam kaksn lame switch kje, sam jest ga ne najdem :)
Aja, imam Matrox G400 32mb DH + Nokia 447Xpro

lp
Brad3K
  • spremenil: bradek ()

Ziga Dolhar ::

Start > Run > gpedit.msc

Poglej malo tukaj, s tvojo težavo se sicer še nisem ukvarjal...

bradek ::

Sm ze tam gledal tut, bom probu se kej pobrskat.

lp
Brad3K

CaqKa ::

če se ne motim smo temo obdelovali že dosti časa nazaj na slotechu... žal neuspešno.

bradek ::

Hm, ne najdem nikjer... ce ma kdo link naj mi ga pasta pls... drgac zigggmund, tm se ne da nastimat tega... help me!

lp
Brad3K

CaqKa ::

em eno idejo sem dobil... glej pri ati driverih vem da se instalira v tray ena ikonca preko katere lahko na hitro spreminjaš resolucijo... če bi se tisto dalo uporabljat preko cmd... pol bi enostavno napisal skripto in bi jo userju vrgel v logon aplikacije... druga varianta pa bi bila da napišeš registry fajle in jih zalaufaš ob logonu logoffu? andrej help?

andrej ::

Locljivost je per-computer, kar pomeni, da majo vsi uporabniki na racunalniku isto locljivost.

Na netu obstjajo programi, ki ti pri tem pomagajo. V bistvu so naredi tako, da pri logonu spremenijo locljivost a vsakega uporabnika posebej...

jamiroq ::

tukaj je eden od takih programov.

bradek ::

Se mi je zdelo da bo kaj takega. Tnx vsem!

CaqKa ::

in spet en problem manj :)
andrej kje je tvoja zagnanost kot je še bila pred kakim letom?

andrej ::

kaksna zagnanost?:D

CaqKa ::

zagnanost k reševanju problemov uporabnikov slotecha ;)

andrej ::

saj smo tega resli, a ne :)

vse je odvisno od casa... ce mam kdaj kaksno minuto fraj pogledam na forum. ce ne pa ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor EIZO ali ...

Oddelek: Kaj kupiti
161682 (1259) Ariborn
»

Velik problem - Računalnik totalno zmrzne...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6963 (834) AngelOfDeath
»

Zaklep androtove teme?

Oddelek: Slo-Tech
321486 (1071) MadMax

Več podobnih tem