» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
191 / 194
»»

Gagatronix ::

Najbolje da poklices in vprasas. Ce kaj, se v Hoferju res potrudijo za stranko tako da ti ne bo hudega.

Kebo ::

Ne nimajo nikjer, je pa rekla, da jih bodo imeli septembra spet v ponudbi.

misek ::

Kontaktiraj servis, kjer zadevo verjetno imajo na voljo.

Kebo ::

Na servisu pravijo, da sam če ti je crku pa če maš račun, drugače ti ga ne smejo prodat. Fail

misek ::

Kebo je izjavil:

Na servisu pravijo, da sam če ti je crku pa če maš račun, drugače ti ga ne smejo prodat. Fail

Resno? kateri servis je to?

Jaz sem za vremensko postajo dobil dodatne senzorje brez problema. Sem pa pozabil v kateri trgovini sem to kupil (Hofer ali Lidl).

Kebo ::

Top Nova d.o.o.

barakus ::

Ali kdo ve, če Hofer še kaj prodaja take (ali podobne) vremenske postaje? https://www.hofer.si/sl/infostoritve/st...

Oz. kje bi lahko naročil kaj podobnega? Je delala super dokler mi je niso mulci uničli...

robertko ::

barakus je izjavil:

Ali kdo ve, če Hofer še kaj prodaja take (ali podobne) vremenske postaje? https://www.hofer.si/sl/infostoritve/st...

Oz. kje bi lahko naročil kaj podobnega? Je delala super dokler mi je niso mulci uničli...

Tule imaš enega kitajčka, možna dobava iz Češkega skladišča:

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-T...

S kuponom: BgHU0929
te pride 11€

DePalmo ::

Hofer ima sedaj v ponudbi tekalno stezo: https://dostava.hofer.si/TUNTURI/Tekaln...

Slučajno kdo ve če je to za kupit?

anketar ::

https://dostava.hofer.si/TRUST/Igri%C4%...

ma kdo izkušnje? mislm da je že bil v prodaji pr drugih ponudnikih

miko22 ::

Jaz ga imam že več kot leto dni. takrat je bil še malo bolj poceni se mi zdi.
je pa super. Priporočam.

d4vid ::

Imam Medion akoya e4214, nekje iz leta 2014. Ni ravno raketa, a še deluje. Baterija je pa na koncu - deluje mogoče 10 minut.
Težava je, da ni menljiva.
Je kdo že menjal baterijo na takem prenosniku? Torej vzel celice ven in dal navarit nove?
Kaka je cena s kvalitetnimi celicami?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

tikitoki ::

Preveri, ce prodajajo nadomestne baterije, bos imel manj dela.

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

sekvap ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Ali si kdo lasti tole? ali pa mogoče ve kakšna je teža?

donvito ::

KLIK
po mojem je ta, stran 26.

sekvap ::

hvala, odlično :)

stratosD ::

imam, vzel v prejšnji akciji, tudi za cca 50eur - za vrtanje v beton in občasno štemanje zame odličen, malo težek ampak robusten in dokaj precizen okoli vrtljajev - za te eure po moje top...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stratosD ()

Mike_Rotch ::

Imel prejšnjo verzijo (modre barve, ampak sicer izgleda popolnoma enako). Imel kakšnih 5 let, v tem času z njo preštemal in prevrtal ogromno okrog hiše in pri obnovi stanovanja. Dokončno crknila pri kolegu, ko je obnavljal hišo in je z njo poštemal kar nekaj predelnih sten.

Sem odprl in videl, da so krtačke izrabljene, ampak nisem imel rezervnih tako, da sem vrgel stran in nabavil novo. Za ta denar nobrainer.

fikus_ ::

Imam podobno, "samo" 1200W, že marsika dala skoz.

3 leta imaš garancije, tako da ni kaj razmišljat.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Likalnik ::

Imam isto samo da je iz Lidla...enako močna in vse...dela ko urca..brez težav

bajsibajsi ::

Je kupil kdo ta mesec moške jeans Watson hlace? Matr smrdijo! Tisti nagravzen vonj po kemikalijah, ki ne izgine niti po pranju.
Se je za vprasati, kaksno (slabo) preverjanje kakovosti izvaja Hofer, da gre taksen produkt skozi v prodajo.

fikus_ ::

Te kemikalijo so preprečile, da bi hlače v kontejnerju splesnile. Boš moral dati pranje na 90°C in upat, da bo vonj izginil in da bo še kaj ostalo od hlač.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

V-i-p ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kupil kdo ta mesec moške jeans Watson hlace? Matr smrdijo! Tisti nagravzen vonj po kemikalijah, ki ne izgine niti po pranju.
Se je za vprasati, kaksno (slabo) preverjanje kakovosti izvaja Hofer, da gre taksen produkt skozi v prodajo.

Jaz jih gladko nesem nazaj, če tudi jih petkrat operem in (probam) nosit. Sploh ker gre za Hofer kjer so znani, da nič ne komplicirajo, še računa po mojem ne bi rabil ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

donvito ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kupil kdo ta mesec moške jeans Watson hlace? Matr smrdijo! Tisti nagravzen vonj po kemikalijah, ki ne izgine niti po pranju.
Se je za vprasati, kaksno (slabo) preverjanje kakovosti izvaja Hofer, da gre taksen produkt skozi v prodajo.

A tam pa nisi zavohal, da smrdijo?
So lahko še cenejše in jih ne bi kupil v hoferju, lidlu, da brskaš v tistem košu, kot kakšen klošar, prešlatano od nkupcev, ne vem no. Greš v namensko trgovino, kjer so lepo zložene po številkah, sprobaš ... in je kvaliteta na nivoju.

bedarija ::

donvito je izjavil:

in je kvaliteta na nivoju.


ne seri. povsod isto sranje, samo znamko plačaš

donvito ::

ne seri. povsod isto sranje, samo znamko plačaš
ti se kar tolaži. 8-)

OK.d ::

Ali ima kdo to ali podobno zadevo ?
Sprašujem, kako je z avtonomijo baterije?
Ali zdrži vijačenje kakšne Ikejine omarice ali pa se že ob 5. vijaku preda?
LPOK.d

OK.d ::

OK.d je izjavil:

Ali ima kdo to ali podobno zadevo ?
Sprašujem, kako je z avtonomijo baterije?
Ali zdrži vijačenje kakšne Ikejine omarice ali pa se že ob 5. vijaku preda?

https://www.hofer.si/sl/p.ferrex-akumul...

OK.d je izjavil:

Ali ima kdo to ali podobno zadevo ?
Sprašujem, kako je z avtonomijo baterije?
Ali zdrži vijačenje kakšne Ikejine omarice ali pa se že ob 5. vijaku preda?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Motion ::

Jst mam podobno, še od workzone (al kaj je že bilo pred Ferrexom) že leta, Ni nevem kako močna je pa trpežna. Edino stikalo je mal jajcasto (beri ful občutljivo). Ikeine omare bo zvijačila brez problema.

OK.d ::

Ok, hvala.
LPOK.d

mr_chai ::

sj tem mašincam nima kaj bit, problem so bolj tisti nastavki, ki jih dobiš zraven. Kitajsko sranje, ki se takoj zvije.

perci ::

Motion je izjavil:

Jst mam podobno, še od workzone (al kaj je že bilo pred Ferrexom) že leta, Ni nevem kako močna je pa trpežna. Edino stikalo je mal jajcasto (beri ful občutljivo). Ikeine omare bo zvijačila brez problema.

Tudi jaz imam to...problem je, da se ne da štelat jakosti, hitrost je pa samo ena - max.

Hitro kaj preveč zategnes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

OK.d ::

Aja, to pa potem ni ok.
LPOK.d

perci ::

No, s filingom se da...sej je počasen, tako da....

Aja, govorim o workzonu ampak mislim, da je ta zelo podoben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

floyd1 ::

Roko na srce, to ni mišljeno kot mašinca za omare vijačit. Tista namenska ima nastavljive stopnje, preden se zavrti v prazno. Je pa malo dražja (25€). Pa še baterijo in polnilec kupiš posebej, kar je spet še 30€ zraven. Seveda ena baterija za neko normalno delo ne zadostuje, tako da te naslednjič v trgovini spet čaka strošek 15€...
Mimogrede - te aktualne manjše Hofer baterije se kar hitro izpraznijo (1,5Ah, 20V), velike (40V) pa so zakon in z njimi lahko delaš zelo dolgo.

perci ::

No, jst tole uporabljam in je top https://webshop.schachermayer.com/cat/s...

mtosev ::

Hofer ima spet kompe.

https://www.hofer.si/sl/p.osebni-racuna...
Osebni računalnik AnniHome je osebni računalnik, na katerega se lahko zanesete. Odlikujeta ga odlično razmerje med ceno in zmogljivostmi. Ne pretirava na nobenem področju. Namenjen je manj zahtevnim uporabnikom, ki želijo z njim hitro postoriti vsakdanja opravila: brskati po spletu, brati e-pošto, poslušati glasbo, si ogledati video posnetek ....

Tehnične specifikacije računalnika:
Matična plošča z veznim naborom Intel H510
Procesor Intel Core i5-11400, 6-jedrni/12-nitni
Osnovni takt procesorja 2.60 GHz, v Turbo načinu do 4.40 GHz
Integrirana grafična kartica Intel UHD 750
Priložen zračni hladilnik za procesor
Pomnilnik DDR4 8GB 2666MHz
Optična enota DVD-RW zapisovalnik
Ohišje ATX Antec P7 Silent
Napajalnik 650W Antec Modularni NE650M 80+ Bronze
Prednameščen operacijski sistem Windows 11 Home, slovenski
Garancija 24 mesecev

Priključki matične plošče:
- 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 x Type-A)
- 2 x USB 2.0 (2 x Type-A)
- 1 x DisplayPort
- 1 x D-Sub (VGA)
- 1 x HDMI™
- 1 x Intel(R) I219-V 1Gb Ethernet LAN
- 3 x Avdio
- 1 x PS/2 za priklop tipkovnice
- 1 x PS/2 za priklop miške

Številka izdelka:719661
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

scipascapa ::

Anni Home

Ne piše kok diska, predrag.

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

pač ja za ta dnar si sestaviš 5600g ki ima 2x boljšo grafo ali pa celo kaj z dejanskim GPU-jem kot je 1050ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

fikus_ ::

OK, potem pa prosim za pomoč, kje se da za ta denar dobiti boljšega.
Hvala
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

bedarija ::

ni težko mal po največjih spletnih trgovinah pogledat no ... https://www.mimovrste.com/namizni-racun...

-procesor je res da generacijo starejši, ampak 11th gen je itak en najbolj podn generacij intela. tako da so razlike nekje 5-10%
-grafika je svetlobna leta pred integrirano
-ram x2
-pri hofru ne vem če piše kak disk je not, tu maš SSD, pa si za 50€ dokupiš 2tb HDD ali pa tudi ne
-windowsov ni, imaš na spletu veliko proadajaln ki prodaja ključe (licence key)
---------
pod črto boljši x3 za igranje igric, če bi šel pa sam sestavljat bi pa mogoče še kaj močnejšega uspel vršt skupaj

mtosev ::

Kdo rabi office komp mu je tisti iz Hoferja boljša izbira. Cena tega Hofer kompa bi lahko bila nižja. Drugače a kdo opazi, da ima hoferjev celo modularni PSU vs LC power v tem na mimovrste. In še ena stvar prednaložen OS ima tudi, mimovrste dos.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mike_Rotch ::

Če rabiš office comp za 700 eur dobiš Mac mini. Hitrejši, tišji, manjši.

mtosev ::

Odlična ideja za ljudi, ki obvladajo macos. Večino ljudi, ki jaz poznam jim celo windows dela težave in poznam ljudi z poraznim znanjem angleščine. Macos žal ni v slo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mike_Rotch ::

Angleščina zna biti problem. Čeprav danes skoraj ni treba klikati po OSu. Večina uporabnih programov pa je tako ali tako prevedena.

sentiš ::

Mlajše generacije znajo angleško in jim navada na MacOS ne bo problem. Starejše generacije pa znajo srbo-hrvaško, in MacOS je na voljo v hrvaščini.

klinker ::

mtosev je izjavil:

Kdo rabi office komp mu je tisti iz Hoferja boljša izbira. Cena tega Hofer kompa bi lahko bila nižja. Drugače a kdo opazi, da ima hoferjev celo modularni PSU vs LC power v tem na mimovrste. In še ena stvar prednaložen OS ima tudi, mimovrste dos.


Za office se kupi to, ne pa tako skatlo.

Ali se pa sestavi kaj majhnega, malo bolj strupenega....

 funtech.si

funtech.si



Mike_Rotch je izjavil:

Angleščina zna biti problem. Čeprav danes skoraj ni treba klikati po OSu. Večina uporabnih programov pa je tako ali tako prevedena.


Bolj kot sam OS, je pri office uporabi problem ker nimas slo crkovalnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Mike_Rotch ::

Malo off topic sicer, ampak za MS office si ga lahko brezplačno preneseš. Chrome ima pa tako ali tako že vgrajenega, če uporabljaš google docs.

mtosev ::

klinker je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kdo rabi office komp mu je tisti iz Hoferja boljša izbira. Cena tega Hofer kompa bi lahko bila nižja. Drugače a kdo opazi, da ima hoferjev celo modularni PSU vs LC power v tem na mimovrste. In še ena stvar prednaložen OS ima tudi, mimovrste dos.


Za office se kupi to, ne pa tako skatlo.

Ali se pa sestavi kaj majhnega, malo bolj strupenega....

 funtech.si

funtech.si



Mike_Rotch je izjavil:

Angleščina zna biti problem. Čeprav danes skoraj ni treba klikati po OSu. Večina uporabnih programov pa je tako ali tako prevedena.


Bolj kot sam OS, je pri office uporabi problem ker nimas slo crkovalnika.

Nekatere ljudi, ki jih jaz poznam in uporabljajo komp za web imajo navaden desktop komp. In uporabljajo tudi dvd pekač. En sorodnik ima v kompu 2 dvd pogona s katerima kopira dvdje in tudi burna stuff gor. Sem mu pregladal usb ključ in komp tipa raspberry pa mi je reko, da bo raje burnal dvdje in jih vtaknil v dvd player, ki ga ima povezanega na tv kot, da uporablja usb ključ in še en komp.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
191 / 194
»»