» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
192 / 194
»»

V-i-p ::

Mmm, te besede (burna) nisem slišal že sto let :D. Ah, kje so ti časi ;D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Badwolff ::

mtosev je izjavil:


Nekatere ljudi, ki jih jaz poznam in uporabljajo komp za web imajo navaden desktop komp.

huh, kaj?

mtosev je izjavil:


In uporabljajo tudi dvd pekač.

what?

mtosev je izjavil:


In uporabljajo tudi dvd pekač. En sorodnik ima v kompu 2 dvd pogona s katerima kopira dvdje in tudi burna stuff gor.


2022?

mtosev je izjavil:


Sem mu pregladal usb ključ in komp tipa raspberry pa mi je reko, da bo raje burnal dvdje in jih vtaknil v dvd player, ki ga ima povezanega na tv kot, da uporablja usb ključ in še en komp.


Predstav mu streaming

mtosev ::

Sorodnika ne zanima nov stuff. On hoče, da so stvari čimbolj kakor so bile. Še celo VHS uporablja. Če nekdo noče oz nima interesa ne moreš nič.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mike_Rotch ::

Ampak v čem je point te debate potem? Govorimo o tem, da tale ponudba iz Hoferja ni najboljša, kar se tiče price/performance. Če ima človek specifične potrebe ali želje pa pač kupi tisto, kar njemu najbolj ustreza.

opeter ::

Jaz tudi še vedno uporabljam DVD-ploščke in tudi pekač, ampak to ne pomeni, da bi drugim to priporočal ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BorutK-73 ::

DVD še nekako zastopim, VHS pa ne.;((
Moj vhs že ni bil vklopljen v elektriko 10 let.

zavajon ::

Mike_Rotch je izjavil:

Če rabiš office comp za 700 eur dobiš Mac mini. Hitrejši, tišji, manjši.

Pa ta ima PS2? :D

Mike_Rotch ::

Nope. Dongle life :)

opeter ::

BorutK-73 je izjavil:

DVD še nekako zastopim, VHS pa ne.;((
Moj vhs že ni bil vklopljen v elektriko 10 let.


Verjetno še vedno (aktivno) uporablja/gleda VHS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

d4vid ::

Kake izkušnje s žagami iz hoferja?
Zanima me predvsem krožna žaga makita za 110EUR in namizna žaga scheppach za 100EUR. Malo se igram s lesom, vezane plošče/mdf do 15mm in bi rabil kaj oboje.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

floyd1 ::

Makita je itak makita, je vseeno kje jo kupiš. Za hobi je gotovo več kot dovolj dobra, vsaj po mojih izkušnjah.
Velja edino dobro premisliti, če ni boljše imeti akumulatorske ročne krožne. Jaz delam z njo malo v kleti, malo v uti, potem spet zunaj. In aku varianta je za to neprecenljiva, čeprav je mogoče malo manj močna. Če bi moral vedno neki kabel vlečt...

darkolord ::

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.

kuglvinkl ::

darkolord je izjavil:

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.


Mislis obicno krozno zago,ki je kompatibilna z vodilom, ali potopno?

Se strinjam sicer :). Od boscha gck 55 ali 65.
Your focus determines your reallity

floyd1 ::

Tračna je tračna. Ni to krožna.
Ejna čejsto druga zadejva.

Žal s tračno še nisem delal, tako da tu težko kaj komentiram. Ne vem pa, ali je zgoraj mišljena ročna ali ista samostoječa, fiksna? Ker za ročno nisem prepričan, da jo v hobi delavnici nujno potrebuješ.

darkolord ::

Potopno, my bad.

Sem mislil track saw, pa sem napisal tračna, ki je seveda čisto nekaj drugega.

Makita SP6000J tudi nudi precej zadovoljstva.

matobeli ::

v hofru se splača vzet hofrove stvari, makito pa če je cenejša od konkurenčnih trgovin in če iščeš točno ta model.

Namizno ali ročno je pa spet vprašanje prostora in uporabe.

Če maš delavnico maš ponavad obe. Pa še tračno.

Ali pa samo tračno

d4vid ::

Potreboval bi oboje, tako ročno kot mizno krožno žago. Vzel bi oboje električno, včasih žagam kaj debelejšega in pride dodatna moč prav.

Tračne ne bi zaenkrat, trenutno vidim par prednosti pri kroznih...

Nisem pa omejen s hoferjem.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

starfotr ::

https://www.masinca.si/rocna-krozna-zag... Tu je ceneje, kot v hofru.

floyd1 ::

Pa pozanimat se je treba, ali ob registraciji orodja dobiš brezplačno dodatno leto garancije (torej tri leta skupaj). Pri nekaterih trgovinah to piše, pri drugih spet ne... Da je tu situacija lahko še malo bolj komplicirana, se je že zgodilo, da nekateri aparatov kljub "akcijam" niso mogli registrirat ("grey import" in akcija omejena samo na eno državo in podobne finte).

klinker ::

kuglvinkl je izjavil:

darkolord je izjavil:

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.


Mislis obicno krozno zago,ki je kompatibilna z vodilom, ali potopno?

Se strinjam sicer :). Od boscha gck 55 ali 65.


65. 55 nima te opcije, sem se skoraj sam zafrknu, pa so me opozorili v prodajalni in vzel 65ko.

kuglvinkl ::

klinker je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

darkolord je izjavil:

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.


Mislis obicno krozno zago,ki je kompatibilna z vodilom, ali potopno?

Se strinjam sicer :). Od boscha gck 55 ali 65.


65. 55 nima te opcije, sem se skoraj sam zafrknu, pa so me opozorili v prodajalni in vzel 65ko.



Si ziher?
Your focus determines your reallity

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

burna stuff gor


Kaj dela?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Burna CDje in DVDje. Pred kratkim me je kontaktiral, da rabi nov DVD snemalnik/recorder. Ne govorim o pogonu za PC, ampak je kupil tistega kateri se priklopi na TV, ker to uporablja za snemanje. Sem našo enega na eBayu za 200+25EUR ptt. eBaya pač nima pa je pač mene rabil. Prišel, vzel in dal mi je 5EUR.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

klinker ::

kuglvinkl je izjavil:

klinker je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

darkolord je izjavil:

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.


Mislis obicno krozno zago,ki je kompatibilna z vodilom, ali potopno?

Se strinjam sicer :). Od boscha gck 55 ali 65.


65. 55 nima te opcije, sem se skoraj sam zafrknu, pa so me opozorili v prodajalni in vzel 65ko.



Si ziher?


Zajbu. Jst sem vzel PKS serijo zeleno, ki pa 55 te opcije nima in sem vzel 66. Ti si pa verjetno mislu GKT55 ne GCK, ki pa je guiderail kompatibilen, ja.
https://www.bosch-professional.com/ng/e...

kuglvinkl ::

klinker je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

klinker je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

darkolord je izjavil:

Za krožno žago se IMO splača malo stegniti in vzeti tračno žago. Še vedno dela kot običajna krožna, samo imaš še možnost uporabe vodil in s tem vedno RAVNEGA reza. Pri krožni in namizni rabiš vedno en rob, ki mora biti raven, sicer rez ne bo raven.


Mislis obicno krozno zago,ki je kompatibilna z vodilom, ali potopno?

Se strinjam sicer :). Od boscha gck 55 ali 65.


65. 55 nima te opcije, sem se skoraj sam zafrknu, pa so me opozorili v prodajalni in vzel 65ko.



Si ziher?


Zajbu. Jst sem vzel PKS serijo zeleno, ki pa 55 te opcije nima in sem vzel 66. Ti si pa verjetno mislu GKT55 ne GCK, ki pa je guiderail kompatibilen, ja.
https://www.bosch-professional.com/ng/e...


a je potopna brez raila oz. kakršnega koli vodila, sploh uporabljiva enako kot klasična za vse mogože hitre reze?
Your focus determines your reallity

klinker ::

Je, kjer ne rabis imet u nulo in ne rezes presiroko. Sej imajo vse uno bocno vodilce, ki je za hobi marsikdaj dovolj tocen, sploh ce gres lepo pocasi. Pa da se tudi improvizirat marsikaj, ce je res potreba po taki tocnosti in drugega ni na voljo. To za doma tako rabis 1x na nekaj let, tisti, ki pa jim je hobi pa spet kaj boljsega kupijo :)

Kebo ::

Vidim, da imajo trenutno merilce vlage. Ali ga je kdo sprobal, če je vsaj približno natančen za merit vlago lesa.

miko22 ::

Kebo je izjavil:

Vidim, da imajo trenutno merilce vlage. Ali ga je kdo sprobal, če je vsaj približno natančen za merit vlago lesa.

enkrat sem enga podobnega kupil v Lidlu. sem nesel nazaj. Ni bog ve kaj.

fikus_ ::

Ti merilci vlage so bolj tako tako.
Imam enega izpred nekaj let, ima nek testni kos za kalibracijo. Sem uporabljal za merjenje vlage v lesu. Tukaj je razlika, ali meriš vlago (zapikneš igli) prečno ali vzdolžno na les.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Dimnik ::

Jaz ga imam, točno takega kot je na sliki. Profi ni, je pa uporaben. Merim les za kurjavo in estrihe

NejcSSD ::

Jaz sem tega vzel za foro, za merjenje podometnih vodov. Če nau najdu tam kjer vem da je ga vrnem
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

mtosev ::

https://www.hofer.si/sl/p.philips-brezz...
A te slušalke so v redu za ceno? Nisem preveč zahteven.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matobeli ::

Uredu, nič posebnega. Cena je med nižjimi, ampak za enak denar jih lahko imaš že danes v merkurju.
https://www.merkur.si/slusalke-philips-...

tony1 ::

V lokalnem Hoferju sem našel moment ključe (cca. 60 - 200 Nm) znižane iz 17 na 16 eur, za ta denar seveda niso baterijski, za hobi mehanika, ki 2x letno menja gume na 4ih avtih pa je idealen...

V-i-p ::

Shoppster še ceneje :).
https://www.shoppster.si/p/0672474
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

matobeli ::

Če maš možnost prevzema v Lj. Hofri pa Merkurji so povsod.

mtosev ::

matobeli je izjavil:

Uredu, nič posebnega. Cena je med nižjimi, ampak za enak denar jih lahko imaš že danes v merkurju.
https://www.merkur.si/slusalke-philips-...

Ne mudi se mi. Plus brezplačna poštnina pri Hoferčku.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

mtosev je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/p.philips-brezz...
A te slušalke so v redu za ceno? Nisem preveč zahteven.

A je kdo opazil v novem hoferjevem katalogu piše 24,99€.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

V-i-p ::

mtosev je izjavil:

mtosev je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/p.philips-brezz...
A te slušalke so v redu za ceno? Nisem preveč zahteven.

A je kdo opazil v novem hoferjevem katalogu piše 24,99€.

Jp

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Me zanima, če bo cena 24,99€ v četrtek ali 29,99€.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

scipascapa ::

zastonj so, redna cena 39,99€

mtosev ::

Sem vzel slušalke pri hoferju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matobeli ::

In, 25 al 30?

V-i-p ::

Eh... :)

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

k4vz0024 ::

Hofer se je od svoje otvoritve prve prodajalne tako poslabšal, da je že na nivoju Eurospina. Se pa postavlja tam gre z njim samo še navzdol. Včasih so imeli kvalitetno čokolado, danes pa je polno cukra.

Gagatronix ::

k4vz0024 je izjavil:

Hofer se je od svoje otvoritve prve prodajalne tako poslabšal, da je že na nivoju Eurospina. Se pa postavlja tam gre z njim samo še navzdol. Včasih so imeli kvalitetno čokolado, danes pa je polno cukra.


Hehe, se spomnim tiste prve otvoritve, tam kjer je bila vcasih Joze Moskric tiskarna v Mostah, folk je domov vozil po dva, tri pralne stroje, pa podobne budalizme.

starfotr ::

Investitorje je treba plačat, dividende je treba plačat, folk hoče nizke cene...

Vse to rezultira v poslabšanje kakovosti.

Vsak diler ti da za probat najboljšo robo. Ko začneš kupovat in si navlečen, noben diler ne bo prodajal prvovrstne robe ampak bo dal zmeraj večjo šrot. Itak si navlečen, da kupuješ pri njemu in se mu gladko jebe.

Vsaka podobnost s trgovino je zgolj naključje.

Gagatronix ::

Mimogrede, da ne boste prevec glasni, Hofer pri nas je divizija Aldi Süd.

shark_nm ::

k4vz0024 je izjavil:

Hofer se je od svoje otvoritve prve prodajalne tako poslabšal, da je že na nivoju Eurospina. Se pa postavlja tam gre z njim samo še navzdol. Včasih so imeli kvalitetno čokolado, danes pa je polno cukra.


Edino čokolado ki jaz vzamem je 85% ostalo me ne gane. In moram reč da ni tako napačna... Vsebnost kadmija in svinca sta pa ?

mtosev ::

matobeli je izjavil:

In, 25 al 30?

30€ so bile.

Sedaj je cena 24,99€.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
192 / 194
»»