» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
170 / 194
»»

zavajon ::

Prinesi večkrat kaj napačnega iz trgovine, pa ti ne bo treba več po nakupih... ;)

Utk je izjavil:

V hoferju so študentke in stare babe hitrejše kot v mercatorju 25, 35 in 55 letnice.

V merkatorju so Kitajci v avtomatskih blagajnah še hitrejši ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

Gagarin ::

buttcrack je izjavil:

@Ferdo66

Iz tvojega zapisa se lepo vidi kako si čudovito vzgoje, da o nestrpnosti sploh ne začenjam.

Če ti ni do čakanja v vrsti, pojdi na svoj vrt obrat, v svojo štalo zaklat oz. se spokaj pred komp in si naroči dostavo!


Kakšen kekec... a) debatiraš o vzgoji po tvojem zaničevalnem in žaljivem prvem postu
b) če nekdo ne mara vrst ni nestrpen, samo vrst ne mara
c) ker mi ni do čakanja v vrstah hodim v tiste trgovine, kjer so najmanše.

Ti pa le išči trgovine in drugo, kjer so vrste dolge in zabavne, da se boš še kdaj lahko s kom v živo pogovarjal, ne le preko kompa. Ti pomagam : Veliki mercatorji, špari, Pošta, banke, zdravstveni domovi, osebni zdravnik. Boš srečal svoje somišljenike.

MrStein ::

buttcrack je izjavil:


Če ti ni do čakanja v vrsti, pojdi na svoj vrt obrat, v svojo štalo zaklat oz. se spokaj pred komp in si naroči dostavo!

Predlagam, da se uporabniku butch3r uvede 10 minutno čakanje pri oddaje vsakega sporočila.
Saj se mu nikamor ne mudi in bo to že potrpel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fujtajksel ::

zavajon je izjavil:


V merkatorju so Kitajci v avtomatskih blagajnah še hitrejši ;)


V merkatorju je v avtomatski blagajni ena sitna štajerka, zelo nepotrpežljiva. "Ta blagajna je nadležna za uporabo" ;)

MrStein ::

rs1975 je izjavil:

Pa ne poznam nobenega, ki dela v Hoferju ali Lidlu, samo opazujem stanje kot obiskovalec prodajalne.

Torej vidiš samo vrh ledene gore.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

zavajon je izjavil:

Prinesi večkrat kaj napačnega iz trgovine, pa ti ne bo treba več po nakupih... ;)

Nisi poročen, ne?

Prvo pravilo pravi:

jocoj ::

Utk je izjavil:

V hoferju so študentke in stare babe hitrejše kot v mercatorju
Hofer nima študentk in starih bab zaposlenih v trgovinah !

buttcrack ::

MrStein je izjavil:

buttcrack je izjavil:


Če ti ni do čakanja v vrsti, pojdi na svoj vrt obrat, v svojo štalo zaklat oz. se spokaj pred komp in si naroči dostavo!

Predlagam, da se uporabniku butch3r uvede 10 minutno čakanje pri oddaje vsakega sporočila.
Saj se mu nikamor ne mudi in bo to že potrpel.

Če naletiš na gužvo imaš opcijo počakat (brez nepotrebnega nerganja, ker ne boš nič dosegel), obrni in pridi kasneje oz. zamenjaj trgovino.

Gagarin je izjavil:

buttcrack je izjavil:

@Ferdo66

Iz tvojega zapisa se lepo vidi kako si čudovito vzgoje, da o nestrpnosti sploh ne začenjam.

Če ti ni do čakanja v vrsti, pojdi na svoj vrt obrat, v svojo štalo zaklat oz. se spokaj pred komp in si naroči dostavo!


Kakšen kekec... a) debatiraš o vzgoji po tvojem zaničevalnem in žaljivem prvem postu
b) če nekdo ne mara vrst ni nestrpen, samo vrst ne mara
c) ker mi ni do čakanja v vrstah hodim v tiste trgovine, kjer so najmanše.

Ti pa le išči trgovine in drugo, kjer so vrste dolge in zabavne, da se boš še kdaj lahko s kom v živo pogovarjal, ne le preko kompa. Ti pomagam : Veliki mercatorji, špari, Pošta, banke, zdravstveni domovi, osebni zdravnik. Boš srečal svoje somišljenike.

Bravo rožle, u nulo zadel!
a) ni potrebe po nerganju v vrsti, imaš izbiro
b) beri a
c) vsaj nekaj...
Sicer pa če nimam problemov s čakanjem v vrsti, še ne pomeni da v tem uživam. Zavedam se svojih opcij in je včasih to pač nujno zlo. To da bentim kje je še ena prodajalka, mi ne bo nikoli pomagalo. Je tebi???

Zgodovina sprememb…

Barko ::

Meni je Hofer "no go", ker namesto, da bi odprli še eno blagajno (=zaposlili dodatno osebje) silijo blagajničarko, da sprocesira nakup v rekordnem času. Ste se kdaj vprašali, zakaj je polica za skenerjem, tako kratka? Namenoma - tako je kupec prisiljen metati v voziček, če kakšen penzionist ni dovolje hiter, padejo stvari na tla, ker blagajničarko bk, ker je pod pritiskom, da mora dosečt normo...(sem videl na lastne oči).

Pa tudi meni se je zgodilo, da nisem bil dovolj hiter in mi je potem kar blagajničarka nekaj zmetala (dobesedno) v voziček. Sem jo potem samo vprašal, če bo tudi prišla z mano in mi še v avto zložla. Ja, ja vem ni bile lepo.... samo me pa od takrat Hofer ne vidi.

aborko ::

Ja taki bolj počasni in penzionisti pač raje hodite v Mercator, bo bolje za vse! Sicer pa imaš v hoferju in v lidlu par m stran konkretno polico kjer si lahko v miru zložiš tipi topi, brez da bi zapravljal čas blagajničarke in ljudi za tabo v vrsti.

gregc1 ::

Barko je izjavil:

Meni je Hofer "no go", ker namesto, da bi odprli še eno blagajno (=zaposlili dodatno osebje) silijo blagajničarko, da sprocesira nakup v rekordnem času. Ste se kdaj vprašali, zakaj je polica za skenerjem, tako kratka? Namenoma - tako je kupec prisiljen metati v voziček, če kakšen penzionist ni dovolje hiter, padejo stvari na tla, ker blagajničarko bk, ker je pod pritiskom, da mora dosečt normo...(sem videl na lastne oči).

Pa tudi meni se je zgodilo, da nisem bil dovolj hiter in mi je potem kar blagajničarka nekaj zmetala (dobesedno) v voziček. Sem jo potem samo vprašal, če bo tudi prišla z mano in mi še v avto zložla. Ja, ja vem ni bile lepo.... samo me pa od takrat Hofer ne vidi.


mi je ušeč da si se odločil, da ne hodiš več v hofer.

Daliborg ::

A to so hofer ponudbe danes? Kreganje zakaj niso vse blagajne odprte?
No tisti ki ne marate vrst zaradi mene tudi če ne hodite v trgovine bo boljš za vse. Sem že parkrat takim ki zavijajo z očmi zaradi vrste, rekel da naj lepo zložijo izdelke nazaj na police pa jim ne bo treba čakat. V Braziliji čakajo ljudje v kolonah do vhodnih vrat pa se noben ne buni ampak se vsi smejejo in so prijazni eden do drugega, pustijo starše z malimi otroki naprej in pomagajo starejšim zlagati v košare/vreče. Ker če se v Braziliji komu zameriš se zna zgoditi, da še iz trgovine ne prideš več ven...živ - true story bro.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

barakus ::

Barko je izjavil:

Meni je Hofer "no go", ker namesto, da bi odprli še eno blagajno (=zaposlili dodatno osebje) silijo blagajničarko, da sprocesira nakup v rekordnem času. Ste se kdaj vprašali, zakaj je polica za skenerjem, tako kratka? Namenoma - tako je kupec prisiljen metati v voziček, če kakšen penzionist ni dovolje hiter, padejo stvari na tla, ker blagajničarko bk, ker je pod pritiskom, da mora dosečt normo...(sem videl na lastne oči).

Pa tudi meni se je zgodilo, da nisem bil dovolj hiter in mi je potem kar blagajničarka nekaj zmetala (dobesedno) v voziček. Sem jo potem samo vprašal, če bo tudi prišla z mano in mi še v avto zložla. Ja, ja vem ni bile lepo.... samo me pa od takrat Hofer ne vidi.


Odlično, jaz ravno zato hodim v Hofer, ker ne maram počasnežev, upam da ostane tempo tak tudi naprej.

slott ::

Oštja, curry-a ne najden, pred mesci je bil med zelišči/začimbami nad hladilniki, ga nimajo sploh več???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Barko ::

@aborko
@barakus

Vidva sploh ne razumeta v čem je poanta.

1. blagajna ima kratko polico, zato da sta kupec IN blagajničarka prisiljena podirati rekorde zato, da bo multinacionalka maksimirala svoj profit in še nsprej prodajala vedno slabšo blago. Morata pa vedet, da zato blagajnilčarka ni nič kriva ampak gre za sprejeto politiko podjetja, ki je seveda ni v spoliranih "fer" oglasih. Načeloma kapital prav nič ne zanima kako dolgo ti stojiš v vrsti ampak zgolj in samo ROI *. Slednje seveda ne velja samo za Hofer.

2. Ker ne marata počasnežev pri blagajnah, predpostavljam, da je vajin čas tako dragocen oz. je vajino delo tako donosno, da mesečno zaslužita zneske o katerih večeina sanja. Aja, samo samo zakaj pa potem kupujeta v diskontih skupaj v vrsti s socialci in penzionisti? Je pa že treba malo pazit na image :-)

3. Ni ga trgovca, ki bo mene prisilil, da bom metal robo v voziček, zato ker si je zamisli takšno optimzacijo svojih delovni procesov.

+ ROI = (Current Value of Investment - Cost of Investment) / Cost of Investment

facepalm ::

a ni ROI "return of investment"?;)

buttcrack ::

prav imaš kaj je ROI, on ti je samo podal enačbo ;)

lojzze1 ::

A je že kdo daj videl da bi obratovale vse blagajne hkrati? Zakaj za vraga imajo 5 blagajn če delajo največ 2-3?

https://www.hofer.si/sl/infostoritve/st...

Tale drog za dvigovanje telesa je precej ugodna zadeva. Je pa res da je potrebno zamenjat vijake z boljšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lojzze1 ()

Kebo ::

Lahko bi naredil "priority" blagajno ki je vedno odprta in gre trak s hitrostjo kupca. Pa vsi izdelki bi bili tam 20% dražji. Nihče nebi šel v to blagajno, vsi bili v "tapoceni vrsti" in se pritoževali zakaj morajo hitet.

BuDi79 ::

Daliborg je izjavil:

A to so hofer ponudbe danes? Kreganje zakaj niso vse blagajne odprte?
V lokalnem Hoferju skoraj na dnevni ravni kdo med malico *ebe mater prodajalki in šefom, ker niso odprte blagajne. Včasih preklinjajo in na blagajničarko vpijejo čez celo vrsto stare mame, včasih fotri, mamice, delavci... ni nekega pravila, edino kar imajo skupnega je da so nekulturni kmetavrazji.

Če zavpije mimo 30 ljudi "alo, bo tuki kdo delal, al bomo spal... do kruha je vrsta" je to še res najmanj. Ob tem da blagajničarka dejansko dela. Res dela.

Zanimivo isti ljudje ko posedajo po lokalih pravijo o natakarici "o, kako je pridna, za cel lokal kar sama, pa taka gneča... mal se počaka pa je, treba razumet" ... v Hoferju pa ni problem enako stari blagajničarki, njeni šefici in Aldotu v Nemčiji občevat mamo. Da o Mercatorju, ki je dejansko počasen dnevni center za starostnike sploh ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

slott ::

Kako pa v origin drzavi, se vedno brez samopostreznih blagajn ali je ze kaj novega na tem podrocju? Na sreco so v glavnem mestu kar opazam kar spostljivi glede vrst in blagajn, 'kmetavze' pa na sreco redko videvam oz. na njivah kjer jim je dom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

jocoj ::

Barko je izjavil:



3. Ni ga trgovca, ki bo mene prisilil, da bom metal robo v voziček, zato ker si je zamisli takšno optimzacijo svojih delovni procesov.
Odlično. Eden manj, ki dela zgago tam, kjer ni treba.

buttcrack ::

Kebo je izjavil:

Lahko bi naredil "priority" blagajno ki je vedno odprta in gre trak s hitrostjo kupca. Pa vsi izdelki bi bili tam 20% dražji. Nihče nebi šel v to blagajno, vsi bili v "tapoceni vrsti" in se pritoževali zakaj morajo hitet.

Podpišem, čeprav verjetno zic za to blagajno ne bi bil nikoli topel :)

Barko ::

Brez veze, karkoli napisati, ker pač enim še ti tisti dve (oprani) možganski celici ne delata in posledično ne zmorejo resnega (proti)argumenta.

Cveto ::

Logika (ekonomska) je čisto jasna: imaš dve trgovini, obe z enako prometa, eno z x zaposlenimi, drugo z x*2 zaposlenimi. Prva ima seveda nižje stroške in je lahko zato cenejša, a se morajo delavci bolj potruditi, da opravijo vse delo (poleg blagajne še filanje polic, čiščenje, peka kruha, prevzem robe it...). Da lahko sploh naredijo vse to, moramo vsako od teh del narediti hitro in učinkovito. In zato na blagajnah tako terajo, ter nadzirajo. Za dolžino vrste jih gledajo, ker to pomeni, da niso odprli dovolj blagajn (ti ki so šli za blagajne, so morali seveda pustiti svoje delo).

Sistem je naštudiran in ravno toliko "našponan", da še "pelje". In del tega sistema si tudi ti, ki moraš metati stvari v blagajno.

Mercator in Spar sta po drugi strani "premium" trgoini, kjer si (za višje cene) lahko vzameš več časa in si tudi bolj osebno postrežen. Izbira je seveda na strani vsakega posameznika (kam bo šel).

CyberPunk ::

Kaj so pa tokrat zabluzili? Ponavadi so bile cene tehničnih izdelkov enake v nekdanji domovini >:D kot v Sloveniji, zdaj pa:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... 549 EUR
vs
https://www.hofer.at/de/angebote/techni... 499 EUR

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... 199 EUR
vs
https://www.hofer.at/de/angebote/techni... 179 EUR

Pa tole staro kramo so dodali
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
medtem ko imajo v Avstriji malo boljšo varianto:
https://www.hofer.at/de/angebote/techni...

fikus_ ::

Nič novega! Že večkrat videno.

gregc1 ::

Barko je izjavil:

@aborko
@barakus

Vidva sploh ne razumeta v čem je poanta.

1. blagajna ima kratko polico, zato da sta kupec IN blagajničarka prisiljena podirati rekorde zato, da bo multinacionalka maksimirala svoj profit in še nsprej prodajala vedno slabšo blago. Morata pa vedet, da zato blagajnilčarka ni nič kriva ampak gre za sprejeto politiko podjetja, ki je seveda ni v spoliranih "fer" oglasih. Načeloma kapital prav nič ne zanima kako dolgo ti stojiš v vrsti ampak zgolj in samo ROI *. Slednje seveda ne velja samo za Hofer.

2. Ker ne marata počasnežev pri blagajnah, predpostavljam, da je vajin čas tako dragocen oz. je vajino delo tako donosno, da mesečno zaslužita zneske o katerih večeina sanja. Aja, samo samo zakaj pa potem kupujeta v diskontih skupaj v vrsti s socialci in penzionisti? Je pa že treba malo pazit na image :-)

3. Ni ga trgovca, ki bo mene prisilil, da bom metal robo v voziček, zato ker si je zamisli takšno optimzacijo svojih delovni procesov.

+ ROI = (Current Value of Investment - Cost of Investment) / Cost of Investment



kaj si se pa ti zdej uzgau? Ko se je delavec odločil da bo začel delati pri hoferju, je točno videl da je kratka polica. točno je vedu da bo mogu bit hitr.

Ti ne greš u hofer, jaz pa ne grem u merkator. :)

jocoj ::

Užaljen je, ker ni bil sposoben vzdrževat tempa povprečne hoferjeve blagajničarke, sedaj so pa grde korporacije krive za vse skupaj:))

aborko ::

blagajna ima kratko polico, zato da sta kupec IN blagajničarka prisiljena podirati rekorde zato, da bo multinacionalka maksimirala svoj profit in še nsprej prodajala vedno slabšo blago. Morata pa vedet, da zato blagajnilčarka ni nič kriva ampak gre za sprejeto politiko podjetja, ki je seveda ni v spoliranih "fer" oglasih.


Ah Barko... blagajničarka ni v nič prisiljena, to ti je mnda jasno. Zelo veseli jo bodo pri Mercatorju ali Tušu. Seveda za bistveno manjšo plačo in daljši delavnik. To je tisto pravo izkoriščanje!
Ja, Hofer je bistveno bolje optimiziran, je diskontna trgovina, ne vem kaj je tako težko zastopit. In ta hitrost oz. optimiziranost je v dobro vseh! Kupcev, ki posledično dobijo izdelke nekoliko ceneje ter prej pridejo na vrsto in zaposlenih, ki dobijo v povprečju viđjo plačo kot pri konkurenci. Se je pa treba za to malo pretegnat, žal. Na easy po pike in debatne krožke pa veš kam iti. Vsakemu svoje.

facepalm ::

...in cez 40 let bo sla trgovka z Mercatorja v penzijo, trgovka v Hofru pa bo naprej hitela skenirat izdelke, dokler ne bo dosegla starostno mejo za upokojitev, saj za 40let delovne dobe, bi morala oddelati 53 let.
Ce bi si trgovke same placevale razliko v prispevkih, bi prisle na placo tistih iz Mercatorja. In realno oddelajo podobno stevilo ur, s konkretno visjim tempom dela.

Kratkorocno bi rekel, da je Hofer ok zaposlitev. Do penzije pa bi profitiral vec v Mercatorju. Predvsem zaradi hitrega tempa dela v Hofru in morebitne zdravstvene tezave (v 40ih! letih) povezane s tem.

49106 ::

Nekatere podgane uživajo v podganji dirki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daliborg ()

aborko ::

@facepalm: Se pravi se ti zdi bolje namesto 40 let višje plače in manj delovnega časa, raje 40 let(!) živet nižji standard z manj prostega časa, torej životarit na ~minimalcu, ker se boš nekoč mogoče lahko par let prej upokojil (če boš sploh živel do penzije in če seveda upaš, da se ne bojo pogoji upokojitve vmes 28x spremenili in če seveda penzija sploh še bo).

louser ::

facepalm je izjavil:

...in cez 40 let bo sla trgovka z Mercatorja v penzijo, trgovka v Hofru pa bo naprej hitela skenirat izdelke, dokler ne bo dosegla starostno mejo za upokojitev, saj za 40let delovne dobe, bi morala oddelati 53 let.
Ce bi si trgovke same placevale razliko v prispevkih, bi prisle na placo tistih iz Mercatorja. In realno oddelajo podobno stevilo ur, s konkretno visjim tempom dela.

Kratkorocno bi rekel, da je Hofer ok zaposlitev. Do penzije pa bi profitiral vec v Mercatorju. Predvsem zaradi hitrega tempa dela v Hofru in morebitne zdravstvene tezave (v 40ih! letih) povezane s tem.

Vsaj Lidl ne zaposluje ljudi na določeno starostno mejo.
Podobno morda velja tudi za Hofer.

49106 ::

Logično. Če jih tako goniš, se precej hitreje iztrošijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daliborg ()

facepalm ::

aborko je izjavil:

@facepalm: Se pravi se ti zdi bolje namesto 40 let višje plače in manj delovnega časa, raje 40 let(!) živet nižji standard z manj prostega časa, torej životarit na ~minimalcu, ker se boš nekoč mogoče lahko par let prej upokojil (če boš sploh živel do penzije in če seveda upaš, da se ne bojo pogoji upokojitve vmes 28x spremenili in če seveda penzija sploh še bo).

Pojdi vprasat zaposlene v Hofru koliko ur na mesec DEJANSKO oddelajo, kako in kdaj imajo moznosti koristit nadure ali si jih izplacat.

Prostega casa imajo cca enako kot zaposleni v Mercatorju, utrudijo se pa toliko bolj. Delat 50 let v takem tempu se mi zdi nerealno.
Ce je to zate visji standard..
Aja, ce pa se bognedaj zgodi, da morajo na bolnisko, dobijo v Hofru enako nadomestilo kot v Mercatorju.

rs1975 ::

Če je tak problem z zagotovitvijo dodatno zaposlenega, da bi delalo več blagajn ne vem zakaj ne uvedejo samopostrežnih blagajn. to je za njih idealno, saj si zgleda dodatnega človeka ne morejo privoščiti. Sčasoma pa uvedejo še kakega robota, da bo filal police, pa so zmagal....
Se ne spomnim kdaj sem nazadnje bil v Sparu ali Mercatorju na navadni blagajni, uporabljam samo avtomatske. Edino penzionistom bi prepovedal uporabo. Če je samopostrežna je samopostrežna, ne pa da mora zraven stat prodajalka...

Buggy ::

jocoj je izjavil:

Užaljen je, ker ni bil sposoben vzdrževat tempa povprečne hoferjeve blagajničarke, sedaj so pa grde korporacije krive za vse skupaj:))


...tko nekako ja, pa se vsem za sabo cas krades ;)


Jaz se v Hoferju prav zabavam, ko "tekmujem" z blagajnicarko.
Vecje kose - veze pijac, macji posip, briketi,... pustim v vozicku in najavim blagajnicarki, ki odcita kodo. Na trak zlozim artikle sistematicno.
Najprej vecje kose, ki gredo v hladilno vreco za njim manjse, se vedno hladne, cisto na koncu hladne in obcutljive da se ne zmeckajo.
Nato sledijo vecji in tezji nehladni artikli, ki gredo v navaden cekar na koncu kruh in sadje.
Ko je zlozeno na trak gre vozicek v "docking station" obe vrece so ze odprte in samo zlagam na ustrezno lokacijo. Sistem funkcionira v nulo. Ce sem sam in je nakup res vecji in vidim da ne znese, pac prestavljam artikle direkt v vozicek, zlaganje pa opravim na pultu za blagajno, ko ze placam. Ce je zraven se zena te potrebe nikoli ni.
Skorajda si artikle z blagajnicarko podajava v roke, pol sam se kartica in je fertik :)

Res ne vem kaksna umetnost je na blagajni, ce res nisi opravilno omejen iz takega ali drugacnega razloga, sproti zlagati in prisparat cas sebi ter ostalim za seboj.
Eni pristopijo k zlaganju da te srat prime, gledajo a je to sploh res zelel kupit in na blagajni bere deklaracijo, med tem ko blagajnicarka skenira se pa se pogovarja po telefonu...tko pac ne bo slo...vidis na blagajnah res svega i svasta :D

KAVINSKY ::

Buggy je izjavil:

Vecje kose - veze pijac, macji posip, briketi,... pustim v vozicku in najavim blagajnicarki, ki odcita kodo. Na trak zlozim artikle sistematicno.
Najprej vecje kose, ki gredo v hladilno vreco za njim manjse, se vedno hladne, cisto na koncu hladne in obcutljive da se ne zmeckajo.
Nato sledijo vecji in tezji nehladni artikli, ki gredo v navaden cekar na koncu kruh in sadje.
Ko je zlozeno na trak gre vozicek v "docking station" obe vrece so ze odprte in samo zlagam na ustrezno lokacijo. Sistem funkcionira v nulo. Ce sem sam in je nakup res vecji in vidim da ne znese, pac prestavljam artikle direkt v vozicek, zlaganje pa opravim na pultu za blagajno, ko ze placam. Ce je zraven se zena te potrebe nikoli ni.
Skorajda si artikle z blagajnicarko podajava v roke, pol sam se kartica in je fertik :)




Jaz grem kar z košaro, zložim na trak, potem pa v košari razpnem nakupovalno vrečo. Dam na docking station polico in zložim notri. Košaro odložim na kupu za košare in torbo potegnem ven. Sistem funkcionira, dokler se ne najde kupec iz merkatorja in košaro pusti na začetku blagajne, potem pa se muči zlagati v vrečo, da se ne prevrne vse skupaj.

PS: še kdo sovraži tiste posebneže, ki na traku dolgem 4 metre zložijo svojih 10 izdelkov na razdaljo 2 metra? :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daliborg ()

Filip8 ::

kaj pravite na https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... , gledanje tv programov večini s fotrove strani. :D

tikitoki ::

Pred casom se je prodajalka na blagajni nekaj zmotila in ni znala urediti in je trajalo vec kot 5 minut, da se je zadeva razresila.
Bilo je zoprno, se posebaj, ker bi ze zdavnaj opravil z nakupom, ce bi se odlocil za drugo blagajno.
Pac pocakas, se posebaj, ker se je dekle komaj uvajalo.

Bila pa je ena zenska budala, ki je ves cas sikala in tezila. Kot, da bo kaj hitreje, ce bo punco se zivcirala in ponizevala.

Glede na objave v tej temi izgleda, da je veliko tovrstnih budal. Podn od ljudi, ki vidijo zgolj svojo rit in niso sposobni pocakati par minut, ce ne gre vse tko, kot so si zamislili in mislijo, da bi se morali vsi klanjati njihovim potrebam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daliborg ()

Utk ::

Ne, jaz sigurno ne težim, če gre kaj narobe. Ampak če je že sistem postavljen tako, da si na istem kot da gre zmeraj kaj narobe, potem pa tudi nimaš kaj težit, samo pač greš drugam...

Gagarin ::

Kaj zdej bluzte, a je kdo tu razlagal da teži prodajalkam, ali da teži v vrsti? Sam ne maram vrst zato kupujem tam kjer jih (pretežno) ni. Moja edina reakcija na ponavljajoče vrste je, da pač naslednjič tam ne kupujem...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daliborg ()

Ales ::

aborko je izjavil:

@facepalm: Se pravi se ti zdi bolje namesto 40 let višje plače in manj delovnega časa, raje 40 let(!) živet nižji standard z manj prostega časa, torej životarit na ~minimalcu, ker se boš nekoč mogoče lahko par let prej upokojil (če boš sploh živel do penzije in če seveda upaš, da se ne bojo pogoji upokojitve vmes 28x spremenili in če seveda penzija sploh še bo).

Ko si mlad se praviloma vsakemu zdi neumno razmišljati o penziji in delovni dobi, z raznimi izgovori, kot so tile v oklepaju.

Kasneje ljudi praviloma sreča pamet. Ampak lej ga zlomka, če imaš fiksne prihodke je težko karkoli nadoknaditi za nazaj.

Barko ::

Eh, saj v Hoferju me nikoli ni tak, da kar uživajte v prišparanih sekundah. Da bom pa jaz kot stroj vse optimirano zložil na trak, samo zato, da bodo drugi po uspešnem nakupu, prej prišli do piva v bližnjem kafiču? Ja, pa ja so pomebnejše stvari v življenu.

Aja, pa nisem penzionist, ki ne zmore tekmovat z blagajničarko. Pravzaprav sem v boljši (fizični kondiciji kot blagajničarka) in dovolj spreten, ampak da bi tekmoval zato da lahko napolnim hladilnih ....no way. Ostali pa kot je nekdo zgoraj omenil dirko malih belih živali ....

Pa še to tudi v Merkatorju me vidijo in če optimiram, potem to naredim tako, da se se gre v trgovino 1X na TEDEN, ne pa vsak da po 100 gr poli klobase, žemljice, eno pivo in cigarete. Hoditi v trovino vsak (drugi) dan pa je res izguba časa.

jocoj ::

facepalm je izjavil:

Pojdi vprasat zaposlene v Hofru koliko ur na mesec DEJANSKO oddelajo, kako in kdaj imajo moznosti koristit nadure ali si jih izplacat.

Prostega casa imajo cca enako kot zaposleni v Mercatorju, utrudijo se pa toliko bolj. Delat 50 let v takem tempu se mi zdi nerealno.
Ce je to zate visji standard..
Aja, ce pa se bognedaj zgodi, da morajo na bolnisko, dobijo v Hofru enako nadomestilo kot v Mercatorju.
To, da imajo skrajšan delavnik ne pomeni, da delajo 6x na teden po 5 ur. Delajo polnih 8 ur na dan, vendar ustrezno manj dni na teden, kar za moje pojme pomeni bolje razporejen počitek. Vse nadure se koristijo ali izplačajo, ne ve od kje ti ideja o čem drugem. Prav tako ne vem, kaj hočeš povedati glede bolniške. Do 30 dni plačuje podjetje in tako seveda ne more biti enaka kot v Mercatorju.

facepalm ::

Ah.. nima veze;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

ajfon ::

Pozdrav,

je mogoče kdo že sprobal jogi iz hoferja?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

lp

fireX88 ::

ajfon je izjavil:

Pozdrav,

je mogoče kdo že sprobal jogi iz hoferja?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

lp


Ce ti hoces udobno spat, dodaj te ceni x10
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ales ::

Ker je cena izdelkov premo sorazmerna kvaliteti?

Živimo v kapitalizmu, če morda kdo ni obveščen...
««
170 / 194
»»