» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
167 / 194
»»

miko22 ::

Malo oftopic:
sestavil novi računalnik, dela vse ok, razen...
ko se monitor izklopi, računalnik več ne moreš spravit k sebi. Računalnik dela, ampak monitor se več ne prižge. Pomaga edino fizični restart.
Izklopljen sleep, hibernation in vse ostalo glede porabe energije, razen da se čez 10 min ugasne monitor.
Windows 2x naložen, BIOS updatan, grafika na matični.
Kaj bi lahko bilo narobe? Dvomim, da je kaj okvarjeno, mogče kaka nastavitev kje(bios), ki je ne poznam?

lopov ::

Imaš AMD kartico na plati? Na katerem priključku imaš monitor?

Pred leti sem imel tak problem s HD5950 preko DisplayPort. Pomagalo je, da sem povezal z DVI ali HDMI. Problem je kar (bil) pogost. Google :)

Han ::

Ponavadi je problem v monitorju (nisi navedel znamke in modela) ali kablu.

MrStein ::

z "ko se monitor izklopi" misliš:
a) uporabnik pritisne gumb za izklop na monitorju (PC ostane prižgan) ?
b) sistem (Windows) sam izklopi sliko po določenem času neaktivnosti?
c) nekaj tretjega?

Če je b) in po premiku miške se ne prikaže slika (PC pa dela, kot praviš), potem je lahko kriv gonilnik za grafiko, napaka v grafični... lahko tudi čuden monitor. Če izklopiš monitor (čisto, iz elektrike) in nazaj vklopiš, tudi ni slike?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

miko22 ::

Grafična je na matični, priklopljen samsungov monitor preko VGA izhoda(ima še tudi HDMI, kjer deluje enako).
Bom pregledal drajverje, so pa originalni z asusove spletne strani.

rimljan ::

je že kdo poizkusil orodje, ki ga sedaj ponujajo pod novo znamko Ferrex? Zanima me predvsem kako se obnese verižna zaga in kosilnica z nitko....
rimljan

matobeli ::

Men to vse zgleda kot workzone pod novo znamko.

Za ta denar načeloma delajo dobro.

johanblond ::

rimljan je izjavil:

je že kdo poizkusil orodje, ki ga sedaj ponujajo pod novo znamko Ferrex? Zanima me predvsem kako se obnese …..kosilnica z nitko....


Če gledaš akku kosilnico, ki ima pravzaprav plastični nožek, ne pa nitko, je ne kupit ker je katastrofa in neuporabno! Jaz sem kupil Workzone za košnjo ob robnikih in se z nožkom dotakneš robnika (kamna, …) ti ga takoj pobere, skratka neuporabno za kosit.

PS: Če bi kdo vedel, če se da glavo zamenjat za pravo glavo z nitko (kar nekaj novejših akku trimerjev ima dejansko nitko) se priporočam za informacijo

jazjaz52 ::

Jaz namesto nožka nataknem 10 cm "zajle" kateri sem na koncu naredil zanko-pletenice so prodajali pred nekaj časa.

rimljan ::

gledal sem akku ja, kosilnic na nitko nimajo vec, je pa po @johanblond nasvetu tako ne bi vzel, tnx. Bom pa vzel verižno žago...poročam čez čas, kako se bo obnesla...
rimljan

johanblond ::

jazjaz52 je izjavil:

Jaz namesto nožka nataknem 10 cm "zajle" kateri sem na koncu naredil zanko-pletenice so prodajali pred nekaj časa.

A lahko eno fotko kako izgleda?

svecka ::

jaz sem vzel za 200€ (v akciji) 4v1 večnamensko vrtno orordje in deluje perfektno. Bencinski motor je kar težak, ampak sem komot zdržal 2 ure košnje v breg. Ne vidim poante da bi vsako stvar posebej kupoval in dajal za vsako stvar 100€ posebej.

https://www.villager.si/products/visena...

jazjaz52 ::

johanblond je izjavil:

jazjaz52 je izjavil:

Jaz namesto nožka nataknem 10 cm "zajle" kateri sem na koncu naredil zanko-pletenice so prodajali pred nekaj časa.

A lahko eno fotko kako izgleda?

Nisem doma-drug teden ko pridem naredim za- vmes pa opis vzemi 20 cm zajle in jo prepogni na pol- da na eni strani nastane zanka-zanko zatakni za "nipl"na katerega drugače zatakneš plastičen nožek. nato čim bliže ""niplnu"na zajlo prišravfaj rstno el.sponko(velikost sponke izbereš odvisno od debeline zajle. Sem probal samo zavezat zajlo in jo nataknit ampak je ostal neizrabljene del zajle prevelik in od takrat nataknem sponko.

Zaphod_B75 ::

A tale https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... TV je OK izbira?
je že kdo sprobal?
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Zakaj ne bi bila? Če imaš mesto, kam postaviti ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Killermode ::

Kaj ma to hofer za ene probleme, da more bit polnilec od prenosnika zraven, da lahko prenosniku upoštevajo reklamacijo v garanciji na pokvarjenem ekranu?
Mi sprejmejo reklamacijo, nato me kličejo čez 4 dni da bodo zavrnili garancijo če jim polnilca ne dostavim. Nato jim dostavim polnilec isti dan, in me po treh dneh kličejo, da moram pridet spet nov reklamacijski zapisnik podpisat, ker drugače ne morejo upoštevati reklamacije.

johanblond ::

jazjaz52 je izjavil:

vzemi 20 cm zajle in jo prepogni na pol- da na eni strani nastane zanka-zanko zatakni za "nipl"na katerega drugače zatakneš plastičen nožek. nato čim bliže ""niplnu"na zajlo prišravfaj rstno el.sponko(velikost sponke izbereš odvisno od debeline zajle. Sem probal samo zavezat zajlo in jo nataknit ampak je ostal neizrabljene del zajle prevelik in od takrat nataknem sponko.

Ta del si nisem predstavljal, sedaj mi je vse jasno :-).

Lepa :-), bom stestiral

Zaphod_B75 ::

opeter je izjavil:

Zakaj ne bi bila?


Cena je dokaj ugodna, ampak - Tistih nekaj revju-jev ki sem ga našel za tole, je na https://www.amazon.co.uk/Philips-43PFT5... in ravno tule se nekaj pritožujejo nad slabim zvokom itd. Zatorej se v naprej raje prepričam ali samo dlakocepijo ali zapisano dejansko drži....
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

tikitoki ::

SEj imas moznost zadevo vrniti. Probaj, ce ni ok, jim vrni.

kixs ::

Kateri TV pa ima po defaultu dober zvok? Za gledat/poslusat reklame je vec kot dober :lol:

Zaphod_B75 ::

Naročeno.

Hvala vsem za odgovore
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

tusi ::

Kaj menite o naslednjem hladilniku?

Čez kake dva meseca bom kupoval "kuhinjo" za mansardno stanovanje, pa ker je že mišljeno vgraditi tako dimenzijo hladilnika, zakaj ga ne bi kupil že zdaj (če je dober).

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

d4vid ::

kixs je izjavil:

Kateri TV pa ima po defaultu dober zvok? Za gledat/poslusat reklame je vec kot dober :lol:


Pri TVju za tak denar nimaš kej velik za pričakovat. Jaz sem za 200€ par let nazaj kupil enega Voxa 32", tudi ni bil zvok ne vem kaj, pa sem priklopil gor še phillipsove 2.1 zvočnike, ki sicer tudi niso presežek, ampak proti TVju sploh ni primerjave.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

bajsibajsi ::

CleanPower ::

Dimnik ::

CleanPower je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

a je tale bazen za kaj?


Seveda je, je boljši od tistih z napihljivim robom. Ga imam že 5leto in ga pozimi ne pospravljam, pustim četrt vode not. Edino kar je, boš moral nabavit peščen filter, ker ta filter zraven je preslab.

CleanPower ::

skrbi me zaradi kakega skakanja, pool partijev, da je zadeva varna in stabilna?

Dimnik ::

To naj te ne skrbi, v mojem je včasih 7,8 deklet(12 let) pa ni hudega, skačejo iz lestve. Smo pa tudi odrasli že skakali v njega od zunaj (za stavo), tako da je kar stabilen...

Glugy ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Mal ne sledim tem spremembam imenov standardov pa mi ni čist jasno če je USB 3.0 zadost hitro al ne. Cena zgleda top? Sam da ne bo potem počasno vseskupaj : x

jojw ::

Glugy je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Mal ne sledim tem spremembam imenov standardov pa mi ni čist jasno če je USB 3.0 zadost hitro al ne. Cena zgleda top? Sam da ne bo potem počasno vseskupaj : x

USB je dovolj hiter..

Sheteentz ::

Dokler ga ne stestiraš ne moreš vedeti kakšna je dejanska hitrost tega ključka.

MrStein ::

Točno tako.

Mimogrede, kako malo moraš slediti razvoju, da ne veš nič o USB 3 ????
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Steinkauz ::

Če ima usb 3.0, še ne pomeni da ima hitre spominske celice.

dottor ::

Niso ta zadnji imeli USB 2.0 krmilnik not?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

klinker ::

Kot vem so tej kljucki z en drek. Prvi so bli zelo dobri, novejsi do zdaj pa ne gredo nikamor.

radmannsdorf ::

Kakšen mesec nazaj sem v vitrini videl da imajo 2 različna 64gb ključa. en je bil ene 5€ dražji.

dottor ::

Jaz imam ta drugo pošiljko in je super, kolega je kupu 3. in so že bli zanič. Tako da vprašanje kakšni so tile za 8€ ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

AgiZ ::

Lahko kdo postreže še s kakimi testi hitrosti, točnimi serijskimi,... ne samo na pamet zanič/dober (pa tudi to me zanima kaj pomeni, da vam je zanič/dober)?

dottor ::

Čim dobim mojega nazaj lahko nardim in prilepim speedtest in serijsko št..
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

Test današnjega ključka:

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

hojnikb ::

dost dobre write hitrosti za tako ceno. Lahk za hec narediš test čez 10GB placa ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

dottor ::

8GB, 10 nima:

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

xxxul ::

za 8€ se men tole ne zdi švoh,
a ma kdo kej (dokazano z testom) boljšega najde?

dottor ::

Doma imam še 2 taka:
https://www.mimovrste.com/usb-kljuci/sa...

In test pokaže:

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

NejcSSD ::

Evo jaz sem ga tudi vzel. Morate pazit v Hoferju, istočasno prodajajo še neke stare 64gb ključke za 20eurov.

Moj ima oznake:
E88082
MD 88182
07/2019
Art.12459

Za 7,99 Super!

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

dottor ::

Ja, sme pozabu napisat da je treba na blagajni vprašat za njih in poudarit da tistega za 8€.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

xxxul ::

zanimiva razlika pri write speed;
kul, thanx, za filme bo dober za 8€

hojnikb ::

je pa read hitrost on the money na 100MBs, more bit limitacija kontrolerja :)
#brezpodpisa

hojnikb ::

Evo še moj test kjučka...







Podatki o kontrolerju
Controller Vendor: SMI
Controller Part-Number: SM3269AB - ISP 180725-1AB
Flash ID code: 453C98B37672 - SanDisk - 2CE/Single Channel [TLC] -> Total Capacity = 64GB


Stvar je kompatabilna z SMI mass production toolom V2.5.70 V6

Flash je očitno 3D TLC od Sandiska (BiCS3 256Gbit)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

AgiZ ::

Mja... Vceraj ni bilo vec enega za dobit v Lj. So preverl zaloge. Kdo od vas je vse pokupu? :|
««
167 / 194
»»