» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
164 / 194
»»

Okapi ::

Ugodna cena za fotoaparat. Ki sicer ni čisto nič posebnega, ampak vseeno boljši od telefona, zaradi 10x zuma. Je pa seveda potem treba fotke prenašati na računalnik, če hočeš kaj z njimi narediti.

floyd1 ::

Moje mnenje je, da če imaš dober fotoaparat na telefonu, skoraj ni potrebe po takih igračkah. Razen, če res potrebuješ tisti zoom. Če že kupiš ekstra škatlo za foto, potem vsaj kak RX100, ki je že lep korak naprej v primerjavi s telefonom. Seveda pa cena ni 100 EUR.

Okapi ::

Zum načeloma vedno potrebuješ, ker imajo vsi telefoni, razen nekaj dragih izjem, samo zelo širokokoten objektiv. Ampak ga seveda moraš uporabljati.

klinker ::

Posebej fotkic potrebujejo danes entuzijasti in ostali z low budget telefoni. Za 90% folka je fotkic na telefonu povsem dovolj, saj le tega imas vedno v zepu in ne rabis se dodatne torbice okoli vlacit.

floyd1 ::

Okapi je izjavil:

Zum načeloma vedno potrebuješ, ker imajo vsi telefoni, razen nekaj dragih izjem, samo zelo širokokoten objektiv. Ampak ga seveda moraš uporabljati.

Ja, verjetno razmišljam preveč iz svojega zornega kota.
Ko hočem naredit fotografijo, vzamem DSLR s primernim objektivom, po potebi še nekaj flashev, stativ, filter... Za "malo pošklocat" pa mi je praktično vseeno, če imam tisto zgoraj omenjeno igračo, ali telefon.

Tomay ::

4 leta star model za polovično ceno.
Review
Voodoo 4Ever

sirotka ::

Tale sony tudi mene zanima, verjetno bo čisto ok za "zoom" dodatek Iphonu 8 ter gopro 6 za na potovanja?

podviz ::

Ali je kdo naročil lesne pelete na koncu septembra? Jaz sem jih 1 tono 27.9., sem si rekel, da jih ne bom ravno priganjal, a še vedno ni nihče nič pripeljal. Na papirju piše, da bodo pripeljali v roku 7 delovnih dni. Zraven je tel. številka 01 8346 600, tajnica me je vezala na oddelek za fizične osebe, a se 7 minut ni nihče oglasil. Ko sem naslednjič klical, so rekli, da ne delajo več.

Kakšne imate kaj izkušnje s temi prevozi? Tudi na hofer-foto sem naročil, dobil mail 5.10., da so naročilo izdelali in da ga dobim v 3 dneh, pa tudi še vedno ni nič.

rapigator ::

Kaj pravite na ta monitor.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Ve kdo kakšne so specifikacije.

carota ::

rapigator je izjavil:

Kaj pravite na ta monitor.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Ve kdo kakšne so specifikacije.

FHD.

modelno1 ::

Gre za model Hp 27HF, specs: Full HD 1.920 x 1.080, 16:9, IPS-Panel, 5ms, 300cd/m2, 1000:1, VGA, 2x HDMI 2.0, Low Blue Light, AMD FreeSync, Pivot (omenjen na alzi, na uradni strani je omenjena samo nastavljivost po višini).
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Buggy ::

podviz je izjavil:

Ali je kdo naročil lesne pelete na koncu septembra? Jaz sem jih 1 tono 27.9., sem si rekel, da jih ne bom ravno priganjal, a še vedno ni nihče nič pripeljal. Na papirju piše, da bodo pripeljali v roku 7 delovnih dni. Zraven je tel. številka 01 8346 600, tajnica me je vezala na oddelek za fizične osebe, a se 7 minut ni nihče oglasil. Ko sem naslednjič klical, so rekli, da ne delajo več.

Kakšne imate kaj izkušnje s temi prevozi? Tudi na hofer-foto sem naročil, dobil mail 5.10., da so naročilo izdelali in da ga dobim v 3 dneh, pa tudi še vedno ni nič.


po prebranem sem ocitno imel res sreco, da jih isti dan akcije ob 8.30, ze nisem mogu narocit 3 tone. Sem pa spomladi pri njih vzel na isti princip (roba pri dobavitelju in prevoz na dom) boxspring posteljo hülsta, ki so jo v dogovorjenem casu pripeljali in sestavili direkt iz Nemcije. So pa cakali, da so dostavili vec kupcem hkrati.

Lahko je za pelete isto, ceprav je cakati dva meseca malo cudno. Na poslovalnici preveri s poslovodkinjo, ce je slo sploh v sistem, ker enkrat sem imel tudi s tem tezavo.

P.S: ce rabis A1 kvalitetne pelete po neoderuski ceni, preveri pri Bomag d.o.o (bolha). Sem jih vzel in sem izredno zadovoljen - dostava en teden. Poraba majhna, pepela skoraj nic.

podviz ::

Buggy je izjavil:

ceprav je cakati dva meseca malo cudno


No, saj potem sem kontaktiral Hofer glede peletov in so se mi začeli opravičevati (kar prijazni so bili), potem me je pa kar naenkrat začel klicariti naspidirani prevoznik, da bi kar pripeljal, ko sem bil v službi. Zaradi vremena sva potem še malo dogovarjala termine in v tretje je uspelo. Nekaj je omenil, da je on spregledal, ob dobavi pa ni zahteval nobenega dokaza, da sem res kupil.

Za tisto skodelico pa so sporočili, da so kao poslali po navadni pošti ter da se je med potjo izgubila. Plačal nisem nič, tako da jo bom zaenkrat požalval.

Hvala za namig za nakup peletov. Te še nisem sprobal, ker imam še malo stare zaloge manjkakovostnih peletov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podviz ()

scipascapa ::

rapigator je izjavil:

Kaj pravite na ta monitor.
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Ve kdo kakšne so specifikacije.


nič posebnega.

KAVINSKY ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Kar sem dobil od recenzij: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Kaj menite? Dober nakup ali naj raje doložim 50-100€ za znano znamko?

Han ::

Doloži.

Dr_M ::

Ce hoces bistveno boljsi TV, bo moral kar malo vec kot 100€ dodat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SumTingWong ::

Takega sem jaz kupil lani ali predlani, 43" za nekih 340€. Res raje dodaj 100€ pa kupi 49/50" LG/Samsung/Philips ali pa 200€ za 55"

logparty ::

Tudi sam se zanimam za to televizijo... oz. ta model https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba.... Je kaj boljsega v tem cenovnem razredu? Smart tv in android mi ne pomenita veliko...

PeterGriffin ::

PeterGriffin je izjavil:

Redkvica je izjavil:

Že zelo dolgo nisem kupovala televizorja, stari je delal dobro. No, zdaj je pa nehal delati in bo treba po novega. Proračun za ta namen bi bil največ 1000 eur. Prosim za mnenje glede nakupa tegale televizorja, ki bo na voljo v hoferju za 500 eur: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Predvsem me zanima, v čem vidite slabosti.

Najlepša hvala.

MEDION(R) LIFE(R) X15502, 138,8-cm (55")

trojni HD-sprejemnik (DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2)1
spletni brskalnik2,3 in medijski portal2
WLAN in aplikacija NETFLIX2,4
HDR (High Dynamic Range)
1.200 MPI (Motion Picture Index) za izjemno kakovost slike
tehnologija Wireless Display
zvok v formatu DTS
reža CI+ omogoča, da z ustrezno pametno kartico in modulom CI+ sprejemate kodirane TV-programe
3 vhodi HDMI(R)
AVS (Audio Video Sharing) & HbbTV2
elektronski programski vodnik (EPG)
hitro preklapljanje med 2 programoma s funkcijo SWAP
varnostna zaščita za otroke
časovnik za izklop
zaradi standarda VESA ga preprosto namestite na steno (razmik med izvrtinami: 40 x 20 cm)
mere/masa:
- z nogama: ca. 124,7 x 78,7 x 27,5 cm/14,2 kg
- brez nog: ca. 124,7 x 73,5 x 9,6 cm/13,8 kg
- razmik med nogama: ca. 89 cm


Jaz sem lani kupil medionov tv za 450EUR, ne vem ce je isti model, vsaj po specifikacijah je po spominu zelo podoben. Sem sel na to foro, da sprobam, ker lahko v roku 30dni vrnes izdelek in dobis povrnjeno kupnino, ce nisi zadovoljen. Sam tv je tako tako, s sliko nisem bil zadovoljen, prevec "mrtve" barve, hkrati pa zelena oz rumena prevec izrazita, tega nisem mogel nikakor odpraviti oz se navaditi na to pa se medionovega usbja 64gb ni zaznal. Kar se tice predvajanja vsebin, film Martian z Matt Damonom v 4k je delal super, potem spet nek drug film v 4k se je pa zatikal...vglavnem vrnil sem nazaj, dobil kupnino in se odpeljal v Celovec v saturna po samsunga ue55mu7000 za 850EUR(black friday). Verjetno je tv ok za neko obicajno uporabo, ce se navadis na sliko in ne uporabljas toliko usbja, gledas hd filme, itd. Lahko sprobas :)


Moje izkusnje

Zgodovina sprememb…

ivanuscha ::

Jaz sem kupil pred 2 mescema podoben, ce ne isti model Mediona za 440eur in sem z njim povsem zadovoljen. Za Netflix je odličen.

šernk ::

TVji iz hoferja so kar sem gledal teste na nivoju cca 200eur dražjih modelov od konkurence, če rabiš kvaliteto slike. Kar se tiče smart TV naj bi pa bili vmesniki katastrofalni (osebno ne rabim).

torej za konkurenčen TV temu za 400eur boš pri konkurenci dal vsaj 550, za unega ki ga imajo v hoferju za 500eur bo pa treba konkurenco pogledat tam za 700eur za isto sliko. Sem bil poleti tik pred tem, da naročim v hoferju ga za 500eur, potem sem pa dobil sonya v bigbangu znižanga iz 700 na 550.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Stari maček ::

scipascapa je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

V Hoferju sem kaksno leto ali dve nazaj (ne spomnim se tocno, bi moral preveriti racun) kupil 27" monitor Acer za 109 eur. Takrat so v trgovini imeli se 24" Medion monitor za 79 eur. Kje se je se to dobilo za taksen znesek? Medion PC in 24" monitor, staro blizu 4 let, oboje deluje brez tezav.

Vceraj sem v poslovalnico nesel nazaj cca. 3-4 tedne star gaming (nerabljen) prenosnik (zadnji Erazer, ki je bil konec avgusta v vikend akciji iz 999 na 849 eur). V eni minuti sem imel vse urejeno - podpisal in dobil iz kase 849 evrov. Tudi pogledali niso v skatlo. Kje v SLO je se to mozno?


Tam, kjer delajo 100% marže na futer in pijačo?

Torej v Mercatorju?

KAVINSKY je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Kar sem dobil od recenzij: https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Kaj menite? Dober nakup ali naj raje doložim 50-100€ za znano znamko?

Doloži...ko bo "znana znamka" (ha, ha, kot da Medion ni znan) imela tri leta garancije...

Zgodovina sprememb…

Mr_Globus ::

logparty je izjavil:

Tudi sam se zanimam za to televizijo... oz. ta model https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba.... Je kaj boljsega v tem cenovnem razredu? Smart tv in android mi ne pomenita veliko...


Sam imam lanskega 55”. Bi bila slika lahko boljsa? Ja, za 2x ceno. Na koncu sem prisel do spoznanja, da je vecinoma uporabljena za risanke za tamalega, on pa OLED ne rabi 😜

Žal mi je samo ene stvari, da nisem vzel 65” 🤓

OK.d ::

Ja na žalost to vsak ugotovi, ko ima enkrat doma 55 premajhnih inčev:D
LPOK.d

tikitoki ::

Ne tako zelo dolgo nazaj je bil 70 cm ze velik TV. Sedaj pa folk joka, k nima dveh metrov. Pa dvomim, da dejansko tolk vec prinese kvaliteti zivljenja, sam folk ni nikoli zadovoljen.

issak ::

Eh jaz sem s svojim 43" povsem zadovoljen, vsak ne seva ogromna črna škatla iz stene ko je ugasnjen. Ne mislim menjati dokler ne crkne.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Killermode ::

Koliko časa potrebuje hofer, da ti dostavi izdelek na dom ko ga plačaš v njihovi poslovalnici?

bajsibajsi ::

Par dni. Dostavi ga Posta.

perci ::

OK.d je izjavil:

Ja na žalost to vsak ugotovi, ko ima enkrat doma 55 premajhnih inčev:D

Jst sem že 10 let na 32 colah pa ni problema.

Dr_M ::

Od kdaj pa lahko debatiramo o tem, kaj lahko kdo ima in kaj ne sme imet?
A ste mal fous?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gagarin ::

perci je izjavil:

OK.d je izjavil:

Ja na žalost to vsak ugotovi, ko ima enkrat doma 55 premajhnih inčev:D

Jst sem že 10 let na 32 colah pa ni problema.


Povsem normalno se TV tudi na 6colah telefona lahko gleda, pa to nekak ni to...

valdo ::

Zanimajo me izkušnje uporabnikov o tej indukcijski plošči,
uporabno ali dati nekaj zraven in kupiti "znamko".

Hvala!


https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Lp

perci ::

Dr_M je izjavil:

Od kdaj pa lahko debatiramo o tem, kaj lahko kdo ima in kaj ne sme imet?
A ste mal fous?

nekdo je napisal, da takoj ko kupis, je tv ze premjahen, nekdo drug da je s 43 zadovoljen, zato sem napisal, da jaz nimam problemov z 32. in nekdo tretji nima problemov s 27.

Vse je stvar zelje in se strinjam, da je to brezveze primerjat.

TehDucky ::

valdo je izjavil:

Zanimajo me izkušnje uporabnikov o tej indukcijski plošči,
uporabno ali dati nekaj zraven in kupiti "znamko".

Hvala!


https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Tele prenosne indukcijske plošče se vse narejene po istem kopitu, in boš rabil dati vsaj 100€ za kakršno koli razliko. Uporabljamo eno tako na balkonu že kar nekaj let, ena je vmes nekaj začela hecati, pa smo pač novo vzeli, sploh nisem pomislil, da bi dal bi kupil kaj drugega kot tako osnovno. Na morju pa starši uporabljajo ekvivalent z dvema ploščama za okoli 60 eur pa tudi že 6 let lepo dela.

Pa v hoferju dobiš 3 leta garanacije, zadevo vrneš, če kaj crkne in najdeš novga.

fikus_ ::

Indukcijska kuhalna plošča: nekaj podobnega imamo doma, se obnese OK. V tem cenovnem rangu ni razlike med "proizvajalci" (velika verjetnost, da je en proizvajalec in nalepke različnih firm).

d4vid ::

Lightway pametne zarnice za 7€ za daljincem...
Je daljinec IR ali RF, in ce je RF, na kateri frekvenci dela?
Dost ugodne so za "pametne" zarnice in ce se jih da enostavno "shekat", da jih reguliram z arduinom, bi bilo super.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Glugy ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
MEDION(R) ERAZER(R) P66020

procesor Intel(R) Core™ i5-8400
grafična kartica NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1070
1-TB trdi disk in 256-GB PCIe SSD
8-GB delovni pomnilnik DDR4
Windows 10 Home
256-GB PCIe SSD

8GB RAM-a je v bistvu kr mal mal; oziroma komi zadost; 16 bi bilo idealno. Drgač pa naj ne bi bilo slabo za ta denar al kako?

Bye ::

Za takšne solde si ga raje sam sestavi na funtech. Oz. za kakršenkoli znesek.

MilanAF ::

Kaj pa prenosnik? Se mi zdi kr vredu za to ceno:
Medion(R) ERAZER(R) X7859 (MD63050)

43,9-cm (17,3") zaslon s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
procesor Intel(R) Core™ i7-8750H
grafična kartica NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1060 s 6-GB pomnilnikom GDDR5
256-GB PCIe SSD + 1.000-GB HDD
16-GB delovni pomnilnik DDR4

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

MilanAF ::

Nobenega mnenja? A se ga splača vzet za teh 1300€?

SumTingWong ::

Ce potrebujes taksen laptop, vsekakor nora cena. Za to ceno ne dobis prenosnika z boljsimi specifikacijami.

Preveri edino, ce lahko odstranis HDD in nadgradis SSD. V prihodnosti ti bo 1TB SSD zelo prav prisel, sploh glede na trenutne cene.

MilanAF ::

Ko ne moreš preverit. Nimajo jih n zalogi v trgovinah, tam samo plačaš, prenosnik pa dobiš dostavljen na dom.

tikitoki ::

valdo je izjavil:

Zanimajo me izkušnje uporabnikov o tej indukcijski plošči,
uporabno ali dati nekaj zraven in kupiti "znamko".

Hvala!


https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...



Kupi snamko. Trenutno prodajajo jajc. Nastimam na zeljeno jakost, k pridem cez par minut nazaj pa vse zazgano, ker zacne delat na max. Vcasih so mel normalne indukcijske plosce. Sedaj pa so navadno sranje

bajsibajsi ::

Danes neljubi dogodek v Hoferju na Slovencevi. Kupimo fasengo in zraven se nekaj stvari, ki so namenjene za novoletno darilo (pametno RGB zarnico, 64GB kljucek). Na blagajni me usluzbenka se vprasa, kaj točno bi in recem, da bi 64GB kljucek, katere imajo v vitrini za 14,99 eur. Pogleda pri svoji blagajni v predal, ga ni, pogleda pri drugi blagajni, ga ni, in nato dobi pri sodelavki pri tretji blagajni. Doma zavijemo kljucek, pametno zarnico itd za darilo...

Popoldne se odlocim, da bi tudi sam imel RGB zarnice in jih grem iskati; medtem gledam racun danasnjega nakupa in opazim, da je zaracunana cena kljucka 19,99 eur. Eh, si mislil, a naj se obrnem in grem domov, strgam darilni papir in vzamem s seboj se kljucek (?). Menil sem, da ne bo potrebno, glede na to, da imam s seboj original racun, datiran na danasnji dan, in obicajno pozitivne izkusnje z zaposlenimi v Hoferju. Za vsak slucaj ponovno preverim vitrino. Se vedno imajo ceno 14,99. No tokrat vodja (vem, da je vodja, ker jo "poznam" ze od prej) ni bila ravno kooperativna. Kao, da je to drugi kljucek, saj se stevilka z racuna in dejanskimi, ki so v vitrini ne ujema bla bla... Recem, da mi je jasno, da se ne in da je zaposlena najverjetneje pomesala in prodala kaksen stari kljucek, ki jim je ostal... Povem da je meni vseeno, saj so vse serije (razen tistih starih hitrih) tako ali tako enake. Kao ni mogla nic bla bla... Bedno, za 5 evrov, pa vendarle.

Darilo bom odprl in jim kljuc, v roku 2 mesecev, vrnil nazaj.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Bravo, in si boš za 5 evrov naredil za 2 uri dela. Eni res veste, kako se je treba boriti za svoje pravice, naj stane, kar hoče.;((

valdo ::

tikitoki je izjavil:

Kupi snamko. Trenutno prodajajo jajc. Nastimam na zeljeno jakost, k pridem cez par minut nazaj pa vse zazgano, ker zacne delat na max. Vcasih so mel normalne indukcijske plosce. Sedaj pa so navadno sranje

Hvala za tvoj odgovor, sedaj sem ga komaj prebral - prepozno
ploščo sem kupil kakih 10dni nazaj,
regulacija delovanja je khmm "bedna" ampak verjetno je to to za ta denar.
Lp

bajsibajsi ::

UPDATE
Vceraj sem pisal na Hofer (so dobili link do tega posta). Danes zjutraj je cena istih kljuckov v vitrini 19.99 in ne vec 14.99 eur. Oboje imam dokumentirano (slikano vceraj in danes).


bajsibajsi je izjavil:

Danes neljubi dogodek v Hoferju na Slovencevi. Kupimo fasengo in zraven se nekaj stvari, ki so namenjene za novoletno darilo (pametno RGB zarnico, 64GB kljucek). Na blagajni me usluzbenka se vprasa, kaj točno bi in recem, da bi 64GB kljucek, katere imajo v vitrini za 14,99 eur. Pogleda pri svoji blagajni v predal, ga ni, pogleda pri drugi blagajni, ga ni, in nato dobi pri sodelavki pri tretji blagajni. Doma zavijemo kljucek, pametno zarnico itd za darilo...

Popoldne se odlocim, da bi tudi sam imel RGB zarnice in jih grem iskati; medtem gledam racun danasnjega nakupa in opazim, da je zaracunana cena kljucka 19,99 eur. Eh, si mislil, a naj se obrnem in grem domov, strgam darilni papir in vzamem s seboj se kljucek (?). Menil sem, da ne bo potrebno, glede na to, da imam s seboj original racun, datiran na danasnji dan, in obicajno pozitivne izkusnje z zaposlenimi v Hoferju. Za vsak slucaj ponovno preverim vitrino. Se vedno imajo ceno 14,99. No tokrat vodja (vem, da je vodja, ker jo "poznam" ze od prej) ni bila ravno kooperativna. Kao, da je to drugi kljucek, saj se stevilka z racuna in dejanskimi, ki so v vitrini ne ujema bla bla... Recem, da mi je jasno, da se ne in da je zaposlena najverjetneje pomesala in prodala kaksen stari kljucek, ki jim je ostal... Povem da je meni vseeno, saj so vse serije (razen tistih starih hitrih) tako ali tako enake. Kao ni mogla nic bla bla... Bedno, za 5 evrov, pa vendarle.

Darilo bom odprl in jim kljuc, v roku 2 mesecev, vrnil nazaj.



Okapi je izjavil:

Bravo, in si boš za 5 evrov naredil za 2 uri dela. Eni res veste, kako se je treba boriti za svoje pravice, naj stane, kar hoče.;((

Tvoja objava ni vredna temeljitega odziva, saj - kot obicajno - pises idiotizem.

scipascapa ::

koliko časa in stroškov ti bo vzelo teh 5€? :)

hojnikb ::

tolk da bi lahko vmes profitiral za eno škatlo kjučkov :)
#brezpodpisa
««
164 / 194
»»