» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
163 / 194
»»

KAVINSKY ::

Že nekaj časa gledam za menjati obstoječi 10 let stari LCD.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Vredno nakupa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

DePalmo ::

Sej ne da se je ravno o tem govorilo dobesedno par prispevkov nad tvojim ...

utriPM ::

Jaz imam oz. sem imel cel kup medion izdelkov od Hoferja 3 pc, 3 LCD, 3 prenosniki. Stanje je tako, da sta dva od 3 pc-jev katastrofa (nikdar več ne kupim AMD procesorjev za kar sem sam kril), trije veliki monitorji sicer delajo vendar so se pri vseh pojavile katastrofalne bele lise, enako na dveh od treh prenosnikov, poleg tega mi je na dveh prenosnik mrknila grafična (pojavili so se mi mehurčki za zaslonu, miška mi preskakuje). Enega sem zaradi tega nesel nazaj že kakšnim letom in so mi dali novega, z enim pa si nimam več kaj pomagati in ga bom vrgel v smeti. Poleg tega se mi je na prenosniku pokvarila baterija tako da se prenosnik spoloh ne polni in ga moram imeti priključenega na elektriko, pa še ugaša se na vsake 2 minuti (najverjetneje zaradi grafične ali matične ali kaj jaz vem zakaj). Skratka od vse navlake, ki sem jo kupil mi zadovoljivo dela samo prvi PC sedaj star že kakćni 6 let in zamenjan prenosnik, ki mi bo najverjetneje kmalu crknil zaradi istega razloga. Tako da folk, naj vas ne premami relativno nizka cena (kot mene), ker vse ima svoj zakaj. Jaz sem z njihovimi plastičnimi MEDION - Product za vselej končal.

bmwwww ::

Grafično daj ven in v pečico za par minutk, pa bo 80% možnosti da bo spet vse ok. Sem že tako rešil 2 al 3 grafične

blze ::

medion erazer star 4 leta se mi tudi ugaša po 5 min in ne polni baterije.
ne vem kaj bi naredil glede ugašanja?
uživejte
blze

mailer ::

Potreben je čišenja in nove termalne paste. Tudi pri avtu delate servis na dobro leto.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

bmwwww ::

blze je izjavil:

medion erazer star 4 leta se mi tudi ugaša po 5 min in ne polni baterije.
ne vem kaj bi naredil glede ugašanja?

Ce se ti pregreva je mogoce lahko poln praha. Odpri ga pa spucaj

Kebo ::

Jaz imam 2.5 let star Medionov prenosnik in je ekran ratal rumen v enem vogalu. Ne morem ga pa poslati na popravilo (garancija), ker ga nujno potrebujem za službene zadeve in ne morem biti brez njega en mesec.

blze ::

bmwwww je izjavil:

blze je izjavil:

medion erazer star 4 leta se mi tudi ugaša po 5 min in ne polni baterije.
ne vem kaj bi naredil glede ugašanja?

Ce se ti pregreva je mogoce lahko poln praha. Odpri ga pa spucaj


Sem spucal, je bolje vendar pa se ugasne na 15 min.
Mogoče pa res pogledam pri proceroju za pasto.
uživejte
blze

DePalmo ::

Hvala za tele odgovore, sem se že večkrat sprešaval kako je s to Medion robo in očitno zame odpade. Raje dam malo več, pa bo čez par let še vedno delalo kot je treba, jebeš malo daljšo garancijo.

facepalm ::

Kebo je izjavil:

Jaz imam 2.5 let star Medionov prenosnik in je ekran ratal rumen v enem vogalu. Ne morem ga pa poslati na popravilo (garancija), ker ga nujno potrebujem za službene zadeve in ne morem biti brez njega en mesec.


Kupi novega in daj mediona na popravilo. Ce ga slucajno popravijo, ga prodas. Zelo verjetno pa bos dobil vrnjeno kupnino.

MxxW5 ::

Jaz imam Mediona P6660, ki sem ga kupil, se mi zdi, januarja 2016. Razen ene majhne (in zame nemoteče) svetle lise na levem spodnjem delu ekrana, težav ni. Kljub temu, da mi je že dvakrat padel odprt s kavča na parket :D. Imam še Medion stacionarca, TV in brezžične slušalke. Zaenkrat vse dela.

Ampak ja, verjamem, da ne gre za neko hudo kvaliteto. Je pa res, da je bil ta prenosnik takrat edini, ki je za 500 EUR ponujal HD IPS ekran. Drugje si za tak denar dobil 1366, al' kaj je že tista resolucija, in TN ekran.

Bomo videli, kako dolgo bo zdržalo. Res je Medion roba poceni, ampak če bo vse crknilo po treh letih (konec garancije), sem vrgel denar stran. Bodimo optimisti.

Samael ::

Od nekako 2011 mi Medion Akoya E6226 prenosnik z eno izjemo (okoli 2016 al nekaj takšnega je crknil HDD) teče 24/7 :)

svecka ::

Mi nimamo nobenih problemov z medion računalniki (namizni, kot prenosniki), uporabljamo jih pa v več družinah z različnimi delovnimi navadami že več kot 5 let.

bajsibajsi ::

V Hoferju sem kaksno leto ali dve nazaj (ne spomnim se tocno, bi moral preveriti racun) kupil 27" monitor Acer za 109 eur. Takrat so v trgovini imeli se 24" Medion monitor za 79 eur. Kje se je se to dobilo za taksen znesek? Medion PC in 24" monitor, staro blizu 4 let, oboje deluje brez tezav.

Vceraj sem v poslovalnico nesel nazaj cca. 3-4 tedne star gaming (nerabljen) prenosnik (zadnji Erazer, ki je bil konec avgusta v vikend akciji iz 999 na 849 eur). V eni minuti sem imel vse urejeno - podpisal in dobil iz kase 849 evrov. Tudi pogledali niso v skatlo. Kje v SLO je se to mozno?

dmok ::

A se Medion prenosniki že dolgo popravljajo v Sloveniji ? Meni ga je popravil Unistar LC. Sicer sem na prenosnik čakal 4 tedne ampak najbrž zato, ker so čakali na novo matično ploščo. Popravilo pa brez pripomb - prenosnik brez kakšne nove praske, zapakiran tako, kot sem ga poslal, nameščeno vse kot ob nakupu.

d.

scipascapa ::

bajsibajsi je izjavil:

V Hoferju sem kaksno leto ali dve nazaj (ne spomnim se tocno, bi moral preveriti racun) kupil 27" monitor Acer za 109 eur. Takrat so v trgovini imeli se 24" Medion monitor za 79 eur. Kje se je se to dobilo za taksen znesek? Medion PC in 24" monitor, staro blizu 4 let, oboje deluje brez tezav.

Vceraj sem v poslovalnico nesel nazaj cca. 3-4 tedne star gaming (nerabljen) prenosnik (zadnji Erazer, ki je bil konec avgusta v vikend akciji iz 999 na 849 eur). V eni minuti sem imel vse urejeno - podpisal in dobil iz kase 849 evrov. Tudi pogledali niso v skatlo. Kje v SLO je se to mozno?


Tam, kjer delajo 100% marže na futer in pijačo?

romex ::

Jaz imam dva 22inch LCD monitorja iz Hoferja. Kupljena v neki 50% akciji za 100e na komad. Delata 5 let vsak dan po minimalno 8ur na dan, za vikende ponavadi več. Niti enega problema.

49106 ::

romex je izjavil:

Jaz imam dva 22inch LCD monitorja iz Hoferja. Kupljena v neki 50% akciji za 100e na komad. Delata 5 let vsak dan po minimalno 8ur na dan, za vikende ponavadi več. Niti enega problema.


Reprezentativen vzorec :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

romex ::

Nisem mislil predstavit na ta način. Hotel sem samo povedat, da s tistim kar imam jaz iz njihove ponudbe nimam težav.

MrStein ::

DePalmo je izjavil:

Hvala za tele odgovore, sem se že večkrat sprešaval kako je s to Medion robo in očitno zame odpade. Raje dam malo več, pa bo čez par let še vedno delalo kot je treba, jebeš malo daljšo garancijo.

Po 6 in pol let moj Medion PC še vedno dela brez težav.
Se pa baje "sodelavki od sorodnika" ene tipke na Medion laptopu nehale delovati.

Kake pa so celotne statistike, pa noben ne ve...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MihaK3 ::

utriPM je izjavil:

Jaz imam oz. sem imel cel kup medion izdelkov od Hoferja 3 pc, 3 LCD, 3 prenosniki. Stanje je tako, da sta dva od 3 pc-jev katastrofa (nikdar več ne kupim AMD procesorjev za kar sem sam kril), trije veliki monitorji sicer delajo vendar so se pri vseh pojavile katastrofalne bele lise, enako na dveh od treh prenosnikov, poleg tega mi je na dveh prenosnik mrknila grafična (pojavili so se mi mehurčki za zaslonu, miška mi preskakuje). Enega sem zaradi tega nesel nazaj že kakšnim letom in so mi dali novega, z enim pa si nimam več kaj pomagati in ga bom vrgel v smeti. Poleg tega se mi je na prenosniku pokvarila baterija tako da se prenosnik spoloh ne polni in ga moram imeti priključenega na elektriko, pa še ugaša se na vsake 2 minuti (najverjetneje zaradi grafične ali matične ali kaj jaz vem zakaj). Skratka od vse navlake, ki sem jo kupil mi zadovoljivo dela samo prvi PC sedaj star že kakćni 6 let in zamenjan prenosnik, ki mi bo najverjetneje kmalu crknil zaradi istega razloga. Tako da folk, naj vas ne premami relativno nizka cena (kot mene), ker vse ima svoj zakaj. Jaz sem z njihovimi plastičnimi MEDION - Product za vselej končal.


Tule je fascinantno predvsem to, da si kupil kar 9 produktov (od katerih če prav razumem 8 slabih), preden si se odločil, da je dovolj. Sam nekih velikih izkušenj s Hofer elektroniko sicer nimam, razen enega pc-ja, ki pa svojemu (sedaj specifičnemu) namenu služi že neverjetno 13. leto...

microchip ::

MrStein je izjavil:


Se pa baje "sodelavki od sorodnika" ene tipke na Medion laptopu nehale delovati.


Moj Medion Erazer je 5 let delal kot sneta sekira, s tem da sem odklenil BIOS na grafi in plati, tako je bil navit CPU (v prvi mikrokodi je obstajala ena napaka in si lahko štelal množilnik na zaklenjenem procesorju), GPU in RAM. Potem sem menjal grafo, samo je bila očitno preveč požrešna in so se končno pojavile težave. Kar sem gledal ošvohijo regulatorji za štrom na plati in je dokaj pogost pojav na platah pri prenosnikih ker je hlajenje na tem mestu bolj švoh.

Tako da Medion se mi nikakor ne zdi slab. Itak ni nič drugega kot MSI.

bajsibajsi ::

scipascapa je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

V Hoferju sem kaksno leto ali dve nazaj (ne spomnim se tocno, bi moral preveriti racun) kupil 27" monitor Acer za 109 eur. Takrat so v trgovini imeli se 24" Medion monitor za 79 eur. Kje se je se to dobilo za taksen znesek? Medion PC in 24" monitor, staro blizu 4 let, oboje deluje brez tezav.

Vceraj sem v poslovalnico nesel nazaj cca. 3-4 tedne star gaming (nerabljen) prenosnik (zadnji Erazer, ki je bil konec avgusta v vikend akciji iz 999 na 849 eur). V eni minuti sem imel vse urejeno - podpisal in dobil iz kase 849 evrov. Tudi pogledali niso v skatlo. Kje v SLO je se to mozno?


Tam, kjer delajo 100% marže na futer in pijačo?


Ker ocitno ni nic ekonomista v temi, se ne zavedas, da konkurenca deluje ravno nasprotno - sili ostale k nizanju marz.

utriPM ::

MihaK3 je izjavil:

utriPM je izjavil:

Jaz imam oz. sem imel cel kup medion izdelkov od Hoferja 3 pc, 3 LCD, 3 prenosniki. Stanje je tako, da sta dva od 3 pc-jev katastrofa (nikdar več ne kupim AMD procesorjev za kar sem sam kril), trije veliki monitorji sicer delajo vendar so se pri vseh pojavile katastrofalne bele lise, enako na dveh od treh prenosnikov, poleg tega mi je na dveh prenosnik mrknila grafična (pojavili so se mi mehurčki za zaslonu, miška mi preskakuje). Enega sem zaradi tega nesel nazaj že kakšnim letom in so mi dali novega, z enim pa si nimam več kaj pomagati in ga bom vrgel v smeti. Poleg tega se mi je na prenosniku pokvarila baterija tako da se prenosnik spoloh ne polni in ga moram imeti priključenega na elektriko, pa še ugaša se na vsake 2 minuti (najverjetneje zaradi grafične ali matične ali kaj jaz vem zakaj). Skratka od vse navlake, ki sem jo kupil mi zadovoljivo dela samo prvi PC sedaj star že kakćni 6 let in zamenjan prenosnik, ki mi bo najverjetneje kmalu crknil zaradi istega razloga. Tako da folk, naj vas ne premami relativno nizka cena (kot mene), ker vse ima svoj zakaj. Jaz sem z njihovimi plastičnimi MEDION - Product za vselej končal.


Tule je fascinantno predvsem to, da si kupil kar 9 produktov (od katerih če prav razumem 8 slabih), preden si se odločil, da je dovolj. Sam nekih velikih izkušenj s Hofer elektroniko sicer nimam, razen enega pc-ja, ki pa svojemu (sedaj specifičnemu) namenu služi že neverjetno 13. leto...



Niti ne, ker je glavnina produktov bila nabavljena v času, ko je še vse delovalo

podviz ::

Ali se splača tale pralni stroj? Beko slim, servisni portal

Če so kake izkušnje s podobnimi stroji? Piše 3 leta garancije, 3 leta servis na domu. To pomeni verjetno servis na domu v času garancije, ne še 3 leta po njej?

Servis je mariborski. Če je to edini servis za te stroje, verjetno ne bo prav rad hodil na Gorenjsko, kajne?

Ali se ti stroji radi kvarijo?

Hvala in lep pozdrav

klinker ::

Hmm, kot vem je Beko vedno imel 5 let garancije.
Glede servisa pa, serviser v casu garancije vedno pride na dom. Valda ne bos stroja okoli vozakal, tako da je to bolj marketinska fora.

T-Back ::

Moj ima celo 10 let na motor. Pa serviserji za Beko so tudi z Gorenjske.

miko22 ::

Tale TV tudi ni slab deal

scipascapa ::

170€ đaba

RockyS ::

Zanima me ali ta komplet paše na stare radiatorje?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

joze67 ::

Koliko stare? Običajen pogoj so "Danfoss" regulatorji, v socializmu jih morda še ni bilo. Običajno te naprave tudi pridejo z nastavki za še dve vrsti glav.
Tako da, običajno "da".

buneech ::

Za te regulatorje so tukaj navodila.

OK.d ::

Imajo zanimivo funkcijo, da ko odpreš okno se radijator-ventil avtomatsko zapre, celo deluje brez extra pameti.
Ali je že kdo to zasledil pri kitajcih?
LPOK.d

d4vid ::

Ni slaba zadeva tole, da se dobit adapterje, razširit se pa tud da (več termostatov, več stikal na oknih itd...). To prodajajo tudi na conradu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

RockyS ::

Regulatorji so zname Brunata, če to komu kaj pove?

Še slika
 brunata

brunata

floyd1 ::

Brunata. Enaka firma, kot je veliko "delilnikov" po blokih v Mariboru.

Imajo zanimivo funkcijo, da ko odpreš okno se radijator-ventil avtomatsko zapre, celo deluje brez extra pameti.
Ali je že kdo to zasledil pri kitajcih?

Vse te "timer" glave, ki jih dobiš za 20 EUR pri Bauhausu imajo to. Ampak mora biti okno nekaj časa odprto, da "natipa" hladen zrak okrog term. glave.

floyd1 ::

kakih 5 let nazaj sem imel podobne term. glave (na Herz termostatskih ventilih) v bloku. Ogrevanje nastavljeno le zgodaj zjutraj, potem ventili zaprti do kakih 14.30, ker smo navadno domov prišli šele okrog 16.00 - 17.00 ure. Ogrevanje za dvosobno stanovanje v izoliranem bloku je bilo drobiž, kljub temu da smo imeli skupno kotlovnico s pečmi na (drago) kurilno olje.

Glave so bile samostojne, nobene povezave in centrale kot pri teh Hoferjevih. "Programiral" si vsako posebej, kar je vzelo nekaj časa. Sprogramiral si lahko le 2 temperaturi in čase, ko glava preklaplja med njima. Druga temp. je bila pri meni vedno "OFF". Zaradi spanja. Ti motorčki v glavah so v kombinaciji s kovinskimi cevmi in radiatorjem ponoči precej glasni in meni osebno zelo moteči, sploh pa za spanje malega otroka. Zato sem zvečer nastavil popolno zaprtje ventila in odprtje šele zjutraj. Drugače je celo noč nekaj brnelo po radiatorjih. V bloku so okrog 21.30 nehali kurit in potem je termostat zaradi padca temperature vedno bolj odpiral radiator. Ker vroče vode v sistemu ni bilo in se temp. prostora ni dvignila, je to vedno poskušal kar nekajkrat.

Fajn zadeva, ko jo skapiraš in nastaviš. Ena do dve menjavi baterije na sezono, sicer pa sploh ne veš, da to imaš.

RockyS ::

@floyd1 očitno poznaš to znamko, so dovolj. Novi da grejo te "pametne" glave gor?

floyd1 ::

Ne vem, jaz sem imel Herz ventile in za te je bil zraven adapter.
En kup adpterjev dobiš zraven (glede na navodilo) in lahko upaš, da eden paše. Poskusi. Siguren si lahko edino pri kakem Danfossu, tja paše navadno vse. Ampak pri Hoferju lahko izdelek itak spakiraš nazaj v škatlo in vrneš, oni pa vrnejo denar. Napišeš, da glave niso pasale na termostatske ventile in je to to.

barakus ::

Ali ima kdo kakšno izkušnjo z vzmetnico Orthomerino? Mislite, da je vsaj tako dobra, kot kak Dormeo?

mat xxl ::

Glede na to, da so Dormeo, zelo slabe in daleč od kvalitetnih, bi verjel, da je verjetno celo boljša !

PS ! Dobra vzmetnica ni nikoli le iz šlarafije (vzmetenih žic) , kot večina Dormeov.....

barakus ::

Nobena od teh vzmetnic, ki pridejo zarolane, nima vzmeti notri, ne žic...

Najcenejši Doremo mi je ok, če je ta vsaj tako dobra, bom prišparal nekaj denarja...

Vazelin ::

Meni je edino pravo spanje na vzmetnici, ki ima vzmeti, žepkasto vzmetenje...
Ne pa to poverty spanje na zviti peni:))

barakus ::

Sem nabavil, prvi vtis je tak, da je to ene 2 klasi nižje od najcenejšega Dormea, no saj cena tudi odraža to. Bom prespal nekaj noči na tem, da testiram.

bmwwww ::

barakus je izjavil:

Sem nabavil, prvi vtis je tak, da je to ene 2 klasi nižje od najcenejšega Dormea, no saj cena tudi odraža to. Bom prespal nekaj noči na tem, da testiram.


Nekaj noci je premalo da ocenis kvaliteto in vse. Sej da je nizji si lahko tudi prej na embalazi prebral 😁

matobeli ::

Sej tudi je 2 klasi slabša. Sem imel hoferjevo 180x200 za 150eur. Po cca 1letu se je začela pena posedati, predvsem na moji strani.

Če že greš v cheap nabavi raje za 150eur IKEA HOVAG vzmetnico z žepkastim vzmetenjem. Pa imaš še 90 dnevno obdobje ko jo lahko prineseš nazaj in zamenjaš z drugo če ti ni všeč (doplačaš za dražje).

Je pa točno ta vzmetnica tudi zarolana in ker ima notri vzmeti pomeni da barakus nima pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

klinker ::

Če že greš v cheap nabavi raje za 150eur IKEA HOVAG vzmetnico z žepkastim vzmetenjem


Tocno to imam jst, sicer vecjo in lahko recem da Dormeo, ki sem ga imel prej je drek proti temu. Sem bil sicer zelo skepticen zaradi cene, ampak po priporocilu frenda sem jo kupu in po skoraj 1 letu je zadeva enaka kot prvi dan. Enako trda in nic posedeno, za razliko od drek Dormeota, ki je ze po 1 letu bil poseden, pa tudi precej bolj vroce je blo poleti na njem. Ne vem sicer za Dormeo Air, ker tolko € pa ne dam tem preseratorjem.

ivanuscha ::

Kaj mislite o tem 55" Medion TVju?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

1309976 ::

Kaj pa tale trotlkamera?

Cybershot DSCWX220

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
««
163 / 194
»»