» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
155 / 194
»»

matobeli ::

Inside jobov kakor vem ne tolerirajo. Zavajanja pa tudi ni hudega, piše vse v drobnem tisku, BF in podobno pa večinoma tudi vemo da se gre za par kosov ali manj.

Mogoče edino v tem smislu da bi morali opozoriti kje izdelk ne bo na zalogi, sploh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

NikolormousB ::

A hofer prodaja podjetjem? Se pravi, da izdajo račun na firmo, da si lahko poračunaš DDV?

jinzo ::

Seveda.

flood ::

a se da prit se kako do tega 128-delnega kovcka ali samo v poslovalnici ribnica?

https://www.hofer.si/fileadmin/fm-dam/b...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

D3m0r4l1z3d ::

matobeli je izjavil:

Inside jobov kakor vem ne tolerirajo. Zavajanja pa tudi ni hudega, piše vse v drobnem tisku, BF in podobno pa večinoma tudi vemo da se gre za par kosov ali manj.

Mogoče edino v tem smislu da bi morali opozoriti kje izdelk ne bo na zalogi, sploh.

Glede lokacije so rešili s pošiljanjem po pošti, ampak kako bodo prijatelje od prijateljev prodajalk zaustavili pa nimam pojma.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

drekodovce ::

ampak na orodja običajno ne dajejo garancije - ni za profesionalno uporabo

strup121 ::

nevem od kje ti to, ker jaz sem še na čisto vsako orodje dobil garancijo.

facepalm ::

Jaz sem v enem letu vrnil 2 baterijski vrtalki, ker sta se skurili. Prva je uspela zvrtat cca 200 lukenj v armiran beton, druga je obupala malo hitreje:)
Zamenjali so mi brez komplikacij.
V garanciji so bile 3 leta, zato pricakujem, da jo upostevajo, tudi ce vrtam cele dneve.

pierch ::

Jaz sem tudi zamenjal en vrtalnik BP (oz. vrnili so mi denar).
Pierch

drekodovce ::

NikolormousB je izjavil:

A hofer prodaja podjetjem? Se pravi, da izdajo račun na firmo, da si lahko poračunaš DDV?


odgovor glede garancije je bil namenjen temu postu :D. Mogoče sem se tudi malo nerodno izrazil.

Če kupiš orodje na firmo, običajno v garancijskih pogojih piše, da ni za profesionalno uporabo. Torej pri določenih stvareh ne upoštevajo garancije, če je bila kupljena na firmo.

NikolormousB ::

Aja. Nisem imel v mislih orodja ampak računalnik. Hvala vseeno za info.

ttommy ::

Akumulatorske škarje za travo iz Hoferja so mi par tednov dobro rezale, sedaj pa ne režejo več. Ali jih lahko nesem nazaj in dobim nazaj denar, ali bodo šle na servis?
Gamer

facepalm ::

Ce je manj kot 2 meseca od nakupa ali vrednost pod 50eur, vrnejo denar

tikitoki ::

TehDucky je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

599€ za 1600 ryzen, 8gb rama in RX 560. Ne pozabit da ima tudi win10 že gor, tako da res izgleda dober deal. Pošljejo na dom, tako da se ne rabite drenat na blagajni :)


IZDELEK NAROČITE IN PLAČATE V POSLOVALNICI

MxxW5 ::

Takšen nakup "ki ga naročite in plačate v poslovalnici" je za stranko bistveno bolj zoprn, kot če bi kupljeno takoj odnesel s seboj. Tega Hofer ne dela zato, da bi ugodil strankam, ampak zato, da prišpara pri tovorjenju kompjuterjev, televizij in podobnega v vsako od 80+ poslovalnic po Sloveniji. Takšno robo potem pač direktno peljejo strankam iz centralnega skladišča.

Moje izkušnje so sicer slabe. Ko zadevo naročiš, morajo prodajalke izpolniti ne vem koliko obrazcev; za računalnik sem prejšnji teden čakal 20+ min.

Še večja jeba je z dostavo - če sem prav prebral, sedaj dostavo opravlja Pošta Slovenije. Če te ne najdejo doma (in mene ne bodo, ker me dopoldne pač ni doma - kar verjetno velja za večino Slovencev, izuzevši upokojence in brezposelne), boš pač šel na pošto po paket.

Še nedolgo nazaj je Hofer uporabljal ene privatne dostavljalce, s katerimi sem imel res slabo izkušnjo. V Hoferjevem dokumentu, ki sem ga dobil ob nakupu je pisalo, da bom kupljeno dobil v roku 5 delovnih dni, dostavljalec pa me bo pred tem poklical "in se z mano domenil za točen čas dostave". Če slab teden dobim tam ob ene 9-10h zjutraj klic: "Pozdravljeni! Jaz sem tukaj!" "Kje tukaj?", ga pobaram. "Pred vašim blokom. Televizijo sem pripeljal." Ok, čakaj malo: "Jaz sem v službi. Niti približno ni nikogar doma. Kaj me ne bi morali vi pred dostavo poklicati?" Pripelje naj drugič, mu rečem. Prej pokliči!!! Čez dva dni spet, ob desetih zjutraj, jovo na novo: "Jaz sem tukaj!" "Kje tukaj?" "Pred vašim blokom",....itd. Jezno mu rečem: "Poslušajte! Jaz sem dopoldne v službi. Zadevo mi dostavite popoldne. Takrat bom doma." Šaljivo mi odvrne: "Takrat bom tudi jaz doma." Long story short, paket (televizijo za 850 EUR) mi je pustil na hodniku bloka, prevzem mu je podpisal sosed. Ostal sem brez besed.

kixs ::

Naceloma se lahko, vsaj za manjse pakete, dogovoris da ti pustijo na Posti (mislim, da GLS) ali Mercatorju (mislim, da DPD - lahko pa je ravno obratno).

NikolormousB ::

DPD lahko pusti paket na pošti. GLS ima svoje paketomate in pogodbo z bencinskimi servisi, trafikami in trgovinami.

MxxW5 ::

Če se ne motim, je bil dostavljalec, o katerem se govoril, od Gebruder Weiss.

OK.d ::

Upam, da si vsaj obvestil trgovino o nedopustni dostavi.
LPOK.d

samotest ::

Ta način jim tudi omogoča, da imajo "na zalogi" za celo Slovenijo le 5 komadov.. sicer bi morali imeti v vsaki poslovalnici vsaj 1 ali pa napisat, kje jih ni.

Zafrkancija, če mene vprašate..

MxxW5 ::

OK.d je izjavil:

Upam, da si vsaj obvestil trgovino o nedopustni dostavi.


Sem. Ampak pomagalo ne bo nič, ker gre za pravilo, ne za izjemo. Dostavljalci, s Pošto Slovenije na čelu, dostavljajo pošto in pakete dopoldan, ko velike večine ljudi ni doma. Zakaj to počnejo, pravzaprav ne vem. Morebiti so zadaj zgodovinski razlogi (vedno se je tako delalo, če že gospodarja ni bilo doma, je bila pa vsaj stara mama, če pa tudi nje ni bilo, jih je poštar pa na njivi našel, ali pa pustil sosedu, saj so imeli ljudje takrat pač bližje odnose - danes soseda v bloku pač komaj poznaš, malo verjetno je, da bo zate prevzemal pakete), morebiti škrtost pošte in dostavnih služb (popoldansko delo je pač treba dražje plačati), ali pa, najverjetneje, inercija. Nihče se ne vpraša po smislu dostave v dopoldanskem času. Pa tukaj ne govorim le o paketih, ampak tudi o priporočeni pošti. Jaz lahko pošto (v poslovalnici PS) dvignem pravzaprav le v soboto zjutraj. Slabih deset let je od tega, kar sem "na svojem", zamenjal sem kar nekaj stanovanj po Ljubljani, ampak poštarja v teh letih nisem videl niti enkrat. Niti enkrat.

D3m0r4l1z3d ::

Presenečen bi bil, če bi vedel koliko ljudi dela popoldne in ponoči.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Master_Yoda ::

Master_Yoda je izjavil:

Heh se v teh navodilih ne pise nic o matriki. Samo: 60,5 cm (23,8"), TFT mit LED-Backlight.


Sem na Medion pisal in so mi odgovorili da je v tem monitorji ADS panel. Kolikor po internetu iscem je to nek subtip IPSa, kaj vec pa nisem uspel najti.

Utk ::

MxxW5 je izjavil:

OK.d je izjavil:

Upam, da si vsaj obvestil trgovino o nedopustni dostavi.


Sem. Ampak pomagalo ne bo nič, ker gre za pravilo, ne za izjemo. Dostavljalci, s Pošto Slovenije na čelu, dostavljajo pošto in pakete dopoldan, ko velike večine ljudi ni doma. Zakaj to počnejo, pravzaprav ne vem. Morebiti so zadaj zgodovinski razlogi (vedno se je tako delalo, če že gospodarja ni bilo doma, je bila pa vsaj stara mama, če pa tudi nje ni bilo, jih je poštar pa na njivi našel, ali pa pustil sosedu, saj so imeli ljudje takrat pač bližje odnose - danes soseda v bloku pač komaj poznaš, malo verjetno je, da bo zate prevzemal pakete), morebiti škrtost pošte in dostavnih služb (popoldansko delo je pač treba dražje plačati), ali pa, najverjetneje, inercija. Nihče se ne vpraša po smislu dostave v dopoldanskem času. Pa tukaj ne govorim le o paketih, ampak tudi o priporočeni pošti. Jaz lahko pošto (v poslovalnici PS) dvignem pravzaprav le v soboto zjutraj. Slabih deset let je od tega, kar sem "na svojem", zamenjal sem kar nekaj stanovanj po Ljubljani, ampak poštarja v teh letih nisem videl niti enkrat. Niti enkrat.

Večina paketov gre na podjetja, ki, ne boš verjel, delajo predvsem dopoldan. Če ne moreš prit na pošto do 7h zvečer, ti realno tudi popoldanska dostava ne bi prav veliko pomagala.

MxxW5 ::

Anymal: Ne bi bil. Ampak verjetno jih je manj od tistih, ki delajo dopoldne.

UTK: Na to nisem pomislil.



Master_Yoda je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Heh se v teh navodilih ne pise nic o matriki. Samo: 60,5 cm (23,8"), TFT mit LED-Backlight.


Sem na Medion pisal in so mi odgovorili da je v tem monitorji ADS panel. Kolikor po internetu iscem je to nek subtip IPSa, kaj vec pa nisem uspel najti.



Tole sem našel:

https://www.viewsonic.com/hk-en/product...

ADS je očitno isto kot PLS, kar je podobno kot IPS [zelo učeno zvenim].

D3m0r4l1z3d ::

No, če zdaj vse skupaj potegneš?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MxxW5 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

No, če zdaj vse skupaj potegneš?


Glede česa? Glede dostavljanja, ali glede monitorja? Kar se dostavljanja tiče, bi vseeno raje videl, da bi dostavljali (tudi) popoldne. Ali pa, da bi se lahko zmenil (s Pošto Slovenije), kdaj hočeš pošto (še posebej tisto priporočeno). Itak upam, da glede naročenega pri Hoferju sedaj ne bo več problema (ko dostavlja PS), saj se mi ne bo treba loviti z dostavljalcem, ampak bom šel lepo v soboto na pošto po paket.

šernk ::

zato mam jst najraje da mi dostavlja hitra pošta, vsaj večinoma me zaradi moje lege pokličejo cca 15min prej in zadevo preusmerim v firmo.

no razen talentov od GLS ne boš to navadil, ker tam je vsak teden skoraj nov šofer.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

dottor ::

USB ključek predvidevam da ima USB2.0 krmilnik? Sicer imam ta pri model USB3.0 ključkov z dejanskim USB3.0 krmilnikom, kar sem bral to temo so vsi naslednji imeli USB2.0 krmilnik not.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Alamar ::

Čez dober teden bo v ponudbi en kup tehnike in telefonov. Med drugim 75 palčen TV za 1700 EUR in gamerski laptop za 1500 EUR

matobeli ::

Mogoče tudi kakšen cenovno ugodnejši pisarniški leptop?

facepalm ::

Alamar ves mogoce kateri modeli laptopov bojo? Tisti za 1.5k in tisti za 380eur?

Alamar ::

facepalm je izjavil:

Alamar ves mogoce kateri modeli laptopov bojo? Tisti za 1.5k in tisti za 380eur?


https://www.hofer.at/de/angebote/ab-fre...

https://www.hofer.at/de/angebote/ab-fre...

_njc ::

MEDION
Prenosni računalnik - 1.499eur (na voljo šele 28.12.2017)
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

MEDION
Prenosni računalnik - 379eur
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

MEDION
Pametni UHD-televizor z LED-osvetlitvijo iz ozadja, 189,3-cm (75") - 1.699eur
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Ostala ponudba (iPhone 8-7, Galaxy S8, Nokia 3310,...)
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

eales ::

Se splača vzeti usb kljucek? Dosega zadovoljive hitrosti prenosa? Ima kdo kaksne informacije?

facepalm ::

Kupi in testiraj. Ce ti ne ustreza, vrni.

Machete ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Presenečen bi bil, če bi vedel koliko ljudi dela popoldne in ponoči.


Fina varianta je, da si že v štartu robo naročiš kar na službeni naslov. Če nisi ravno za trakom, je to v bistvu najboljša izbira, če se voziš z avtom na šiht. Pri nas poštar to tudi samoiniciativno počne (z odobravanjam stranke seveda).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kostollany ::

eales je izjavil:

Se splača vzeti usb kljucek? Dosega zadovoljive hitrosti prenosa? Ima kdo kaksne informacije?


Jaz sem ga pravkar kupil, primarno za shranjevanje filmov in priklop na TV. Vse kar lahko povem, da ima ključek po formatiranju 58,5 GB od navedenih 64 GB. A je to normalno oz. so te izgube sprejemljive? Za hitrost pa ne bi znal povedati, ker imam na laptopu samo 2.0 usb vhode.

Lp

hojnikb ::

seveda je normalno, zaradi GB v GiB pretvorbe
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bajsibajsi ::

eales je izjavil:

Se splača vzeti usb kljucek? Dosega zadovoljive hitrosti prenosa? Ima kdo kaksne informacije?


Ne blestijo. Pred leti sem kupil "2. generacijo Hofer kljucka" in je zapisovanje cca. 40-50 Mb/s. 1. generacija je bila se hitrejsa.

Tale je kupljen pol ure nazaj.

cortez ::

A je tole na USB 3.0 portu testirano ?

kixs ::

cortez je izjavil:

A je tole na USB 3.0 portu testirano ?


To resno sprasujes?

Sej vidis, da je READ vec kot cca 30MB/s, kar je logicno, da je potem USB vec kot 2.0.

predi ::

Sam z robo pa delajo kot svinja z mehom. Čisto potučkana škatla, notri pa monitor.

Meni so drugače kaki trije USB ključki iz Hoferja crknili po par mesecih.

Aramis ::

Tile usb ključki so tak tak. Pred leti sem kupil 64 gb usb3, tale še danes deluje ok.
Lani pa sem vzel 128gb, kateri pa deluje toplo-hladno. Oz tv in en PC ga ne prepoznata, oz vseh datotek. Na laptopu pa deluje.. Žal sem izgubil račun, tako da ne morem nazaj nesti..

Kako pa je kaj tale monitor, kaj ga imajo danes? Ga je kdo kupil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

cortez ::

@kixs Čiz resno :-)

@predi

A potem si nabavu ta 24 inch VHA monitor...Kako se odnese ?

predi ::

Ja, sem kar dva nabavil. Ju bom probal enkrat proti večeru.

MxxW5 ::

Jaz sem za ženo nabavil prejšnji teden stacionarca za 350 EUR ( https://aldi.medion.com/md8300/at_owin/... ), danes tale monitor za 180 EUR, včeraj pa še brezžični Logitechov komplet miške in tipkovnice MK270 za 55 EUR. Soliden kompjuter za dobrih 580 EUR.

rimljan ::

HOT ima novo tarifo HOT Giga...200GB? Vidim pri izdelku WiFi2GO...

"HoT GIGA z 200 GB prenosa: Registrirajte se in za 30 dni brezplačno prejmite HoT GIGA z 200 GB prenosa podatkov v Sloveniji v vrednosti 14,99 €."
rimljan

Mare2 ::

Hofer ima spet USB ključke? Ali so taki kot zadnji (počasni) ali kot prejšnji izpred par let, ko sem enga še jaz kupil. :) Pa bi še enga takega. NAJ KDO PREVERI.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matobeli ::

Pomojem najbolje da kar kupiš, pa dej objavi potem Crystal Disk mark, pomojem se drugače nihče tukaj ne bo opogumil, vsaj ne na tej strani debate.
««
155 / 194
»»