» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
20 / 194
»»

Keyser Soze ::

Jp, res je.

Prvo kot prvo ni garancije kot se šika. Plus, OS enako kot da ga ni in še verjetno priložena lepa nemška tipkovnica.

Skratka, če bi vam babica rekla, da potrebuje računalnik, bi ji kupili tole za 400EUR njene penzije in to je to?
OM, F, G!

medenko ::

za hofer se itaq ve, da pod ceno prodajo tehnično robo.

Goran's Blog ::

Eni si pač ne morejo sami pri sebi priznati, da se prav tako v Hoferju kateri je namenjen prodaji živil da dobiti dobro elektroniko, obleke, ključe itd...

SplitCookie ::

Keyser Soze je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Za 100€ več dobiš i3

Za 500EUR več pa že i7.

Če ljudje še 400EUR stežka odcolajo za prenosnika, kako naj jim potem vzameš 500EUR? 100 EUR nekaterim pomeni zelo, zelo veliko.
Najdi mi novo konfiguracijo za 400EUR, OS seveda vštet, ki bo povozila zgoraj naveden prenosnik v vseh ali vsaj večini pogledov, pa boš izpadel kul oz. človek, kateri da kakšen pameten info od sebe.

V nasprotnem primeru si pač samo "Captain obvious". Za več dobim več.:|



Ne klobasaj.
i3 s 630m, MNOGO boljši prenosnik od tega, je stal na kraju ~30€ več.
2 celice več za baterijo
1 USB 3.0 več
Spodobna grafika za špile s video pospeševanjem (BP lavfa 3D blu-ray)

Če se jim zdi 430€ za prenosnik preveč, potem pa naj grejo kupit kakšna rabljena jajca ali pa še raje - stacionarca.

Tle ni point i7 ampak to da za 25% cene več (nov je bil 500) (dejansko mnogo manj) dobiš prenosnik ki ima vsega MNOGO več.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

broken/link ::

Keyser Soze je izjavil:

Jp, res je.

Prvo kot prvo ni garancije kot se šika. Plus, OS enako kot da ga ni in še verjetno priložena lepa nemška tipkovnica.

Skratka, če bi vam babica rekla, da potrebuje računalnik, bi ji kupili tole za 400EUR njene penzije in to je to?


za njene potrebe več kot dovolj. več ne bo potrebovala in bo 1xUSB 3.0 dovolj

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

SplitCookie je izjavil:


Ne klobasaj.
i3 s 630m, MNOGO boljši prenosnik od tega, je stal na kraju ~30€ več.
2 celice več za baterijo
1 USB 3.0 več
Spodobna grafika za špile s video pospeševanjem (BP lavfa 3D blu-ray)

Če se jim zdi 430€ za prenosnik preveč, potem pa naj grejo kupit kakšna rabljena jajca ali pa še raje - stacionarca.

Tle ni point i7 ampak to da za 25% cene več (nov je bil 500) (dejansko mnogo manj) dobiš prenosnik ki ima vsega MNOGO več.

A Windowse pa 3 letno garancijo mi ti šenkaš? Povej naslov, pa ti prinesem podpisat pogodbo.

In point je v tem, da je 400 pač zgornja meja. Kaj pri tem ni jasnega, je beyond me.
OM, F, G!

ttommy ::

Ne vem kaj tako komplicirate zmeraj? Hofer je vedno imel in vedno bo imel računalnike (PC in prenosnike) po zelo ugodni ceni.
Kdor ima pač več denarja, naj kupi dražjo tehnično robo in potem naj ne pljuva po Hoferjevih. Ker nekateri enostavno ne dojamejo, da smo ljudje, ki nam Hoferjevi računalniki popolnoma zadoščajo- meni že 5 let in še kar lepo in tiho dela.
TV sem tudi kupil svojemu proračunu primeren LED 3D TV (sicer ne v Hoferju), čeprav so na voljo 3x dražji. Pa me ta čisto zadovoljuje...
Gamer

SplitCookie ::

Keyser Soze je izjavil:

SplitCookie je izjavil:


Ne klobasaj.
i3 s 630m, MNOGO boljši prenosnik od tega, je stal na kraju ~30€ več.
2 celice več za baterijo
1 USB 3.0 več
Spodobna grafika za špile s video pospeševanjem (BP lavfa 3D blu-ray)

Če se jim zdi 430€ za prenosnik preveč, potem pa naj grejo kupit kakšna rabljena jajca ali pa še raje - stacionarca.

Tle ni point i7 ampak to da za 25% cene več (nov je bil 500) (dejansko mnogo manj) dobiš prenosnik ki ima vsega MNOGO več.

A Windowse pa 3 letno garancijo mi ti šenkaš? Povej naslov, pa ti prinesem podpisat pogodbo.

In point je v tem, da je 400 pač zgornja meja. Kaj pri tem ni jasnega, je beyond me.


Jel' si lud ?
Dobiš vse zraven, in OS in garancijo 3 leta, saj so ga isto prodajali v hofrju ;((

Aja, 400€ je zgornja meja, zakaj ne 300€ potem oh joj.
Skeširaš se tistih 30€ več pa maš mir.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FlyingBee ()

Keyser Soze ::

SplitCookie je izjavil:

Jel' si lud ?
Dobiš vse zraven, in OS in garancijo 3 leta, saj so ga isto prodajali v hofrju ;((

Aja, 400€ je zgornja meja, zakaj ne 300€ potem oh joj.
Skeširaš se tistih 30€ več pa maš mir.

Pa o kojem prenosniku ti to fopaš tule?

No daj link. Ker ga nekako ne morem sfiltrirat izmed ponujenih.
OM, F, G!

SplitCookie ::

P6634
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Keyser Soze ::

Aha, kam ga grem kupit?
OM, F, G!

SplitCookie ::

Pokliči na informacije in vprašaj.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

blze ::

Pozdravljeni,

se splača vzeti tale TV?
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3...

U bistvi me zanima če kdo ve katere vsebine predvaja USB vhod? TV se bo uporabljal v počitniški prikolici.

Hvala za mnenja.
uživejte
blze

medenko ::

šernk ::

Philips ni full HD, ostali so pa dražji :)

pa od hoferja ima še DVD predvajalnik vgrajen + daljšo garancijo. hjaa ni neka super cool ponudba, pa kljub temu v tem razredu praktično poseka ostale. Pa najbrž imajo še vedno 30 dnevni rok za vračilo denarja, če z izdelkom nisi zadovoljen.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

buneech ::

blze je izjavil:

Pozdravljeni,

se splača vzeti tale TV?
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3...

U bistvi me zanima če kdo ve katere vsebine predvaja USB vhod? TV se bo uporabljal v počitniški prikolici.

Hvala za mnenja.

Ga imam doma, ampak usb-ja nisem pretirano uporabljal. Mislim, da je zelo izbirčen glede kodekov.

Dromar ::

blze, če ne moreš spraviti večjega televizorja v prikolico, potem bo ta pač vredu. Ne bo nič posebnega (verjetno USB ne predvaja ravno vsega kot bi recimo kak Samsung ali LG), ne bo pa niti slab.

Jaz bi sicer, če je le možnost, vzel vsaj 32". Če tega ni, mi je seveda jasno, zakaj interes po 24" :)
32 je namreč prva velikost, pri kateri se da televizijo normalno gledat že z udobne razdalje.

blze ::

Ma ni ne vem kake velike razdalje do TV-ja (cca 1,8m). Zato ne vidim smisla, da bi dajal večji TV.

Ja kake HD 720p nadaljevanke bi verjetno vrtel tale USB. Kar je pa filmov pa dvomim, da bi vrtel.

Bi mogoče kakega drugega priporočali v okvirih te cene?

Hvala
uživejte
blze

Brias ::

Dromar ::

1.8m je razdalja, na kateri bi prekrasno izgledal 32" televizor, če smo iskreni.
Folk je še do današnjega dne vajen ogromnih razdalj, ker so včasih televizije imele tako slabe resolucije, da si moral gledat s 4m en 55cm zaslon, da je bila slika lepa, danes pa lahko brez problema gledaš na 2m tudi 42" televizor. Jaz imam 50" plazmo na razdalji 2,6metra in mi je super.

V kolikor ti pride 32" v poštev, ti predlagam, da malo pogledaš na ceneje.si in ugotoviš, kateri imajo v tvojem željenem cenovnem rangu USB podporo:
http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...

Jaz sem pred letom in pol kupil v Mercator Tehniki za 250€ Sharpa, ki je preko USBja predvajal več kot leto starejša 50PK350 plazma za 700€.
Slika je bila super (seveda odvisno od kvalitete samih posnetkov), napram plazmi je sicer SD slika zgledala slaba, ker na plazmi zgleda SD pač boljše.
Mi je pa tale Sharp na žalost crknil po 1 mesecu uporabe in sem zahteval denar nazaj (čeprav so v Mercatorju vztrajali s popravilom), tako da je bilo nekaj kolobocij glede tega, a sem na koncu sprintal zakonodajo.

Predlagam znamke Samsung, LG, Toshiba v nižjem cenovnem rangu. 4 leta že pri punci lepo deluje LG 32" za takratnih 280€.

mk818764 ::

Raje dam 30EUR več pa kupim zadevo pri Hoferju, kot pa pri kakih naših čudnih(spletnih) trgovinah.

Razlog: pri hoferju vrnem izdelek, pa brez vprašanj vrnejo denar, dočim se moraš pri nas trudit da dobiš denar(konkretno mimovrste, da o ostalih ne govorim), pa še na to čakaš mesec dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk818764 ()

SplitCookie ::

Bigbang je super glede vračila, za ostale pa ne vem.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Gregor5816 ::

Kaj pravite na tole tablico?

Uporabljal bi jo v glavnem samo za splet, kakšen video in glasbo, skratka nič zahtevnega. Moti me edino avtonomija baterije, piše da zdrži baterija do 4 ure...

OK.d ::

za 100€ še dolgo drži;)
LPOK.d

medenko ::

daš dobrih 30e veš pa dobiš PRESTIGIO z IPS ekranom + torbico.

PRESTIGIO Multipad PMP5570C_DUO

Battery Technology Lithium Ion Polymer
Battery Current Capacity 4100 mAh
Battery Video playback Time Max 5.5hr
Battery Audio playback Time Max 36hr
Battery Standby Time Max 120hr

bdoxx ::

kaj pa dobiš če dodaš še 30€?

medenko ::

lepo ti piše

IPS ekran in usnjeno torbico:

MultiPad 7.0 PRO DUO

AngelOfDeath ::

medenko je izjavil:

lepo ti piše

IPS ekran in usnjeno torbico:

MultiPad 7.0 PRO DUO



z slabšo resolucijo ?
edit: Slovnica

opeter ::

Na eni nemški strani sem bral, da ima ta MEDION tablica IPS zaslon z resolucijo 1024 x 600 pik. Zdaj pa ne najdem več linka.

Samo to sem našel:
http://www.gutestun.org/shopping/alles-...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

angelofdeath: 1024*600 slabša resolucija?

opeter: nikjer ni IPS omenjen.

opeter ::

Nisem rekel, da na zgornjem linku. Na eni strani je pisalo, da je ekran baje IPS v tem modelu E7310 (MD 98318).
Samo ne najdem več tiste strani ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

če bi bil tole IPS bi se izpostavilo (verjetno je MEDION & HOFER tok pameten ?), saj bi potem bi izredno odličen nakup....tako, pa verjetno ni.

gregyk ::

Tudi za prejšnjo, 10" Medion tablico ni bilo nikjer omenjeno da ima IPS, pa ga ima. Torej ga ima mogoče tudi ta ...

kmetek ::

če ima, je super nakup.

fosil ::

Škoda da nima GPS. Bi jo takoj vzel.
U bistvu imajo zelo redke 7" tablice GPS, čeprav se mi zdi da bi bile idealne tudi za navigacijo.
Tako je!

kmetek ::

Acer B1 7 " 8GB (NT.L15EE.001)

slabost: samo 512MB rama in pa ekran morda.

mtosev ::

tale acer je v DE 119e, samsung galaxy tab 2 pa 159eur

nemci so res poceni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OK.d ::

fosil je izjavil:

Škoda da nima GPS. Bi jo takoj vzel.
U bistvu imajo zelo redke 7" tablice GPS, čeprav se mi zdi da bi bile idealne tudi za navigacijo.

imajo tudi televizijo;)http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
LPOK.d

OK.d ::

za gps ne potrebuješ 2 GB;)
LPOK.d

mk818764 ::

Torej,koliko ima ta tablica resolucijo?
1024x60?

mtosev ::

bo kdo kupo tole tablico iz hoferčka
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mk818764 ::

verjetno jaz. Odločam se še med sparovo 69€, ki ima slabšo resolucijo in tole Hoferjevo.
Namenjena pa je malemu otroku, da ne bo uničil mojega telefona :D

kmetek ::

itaq tale boljša...za 100€ stran vržt, ko ti jo bo uničil bo dobra....čeprav lohk šparovo, samo tam igre ne bodo delale.

mk818764 ::

no, zaraditega ravno neko poceni kupujem, da mi ne bo žal, ko bo razbil. Rad pa bi namestil kake igrice, ker se mi zdi bedasto dat za neko plastiko 25€ kaj prodajajo za otroke, če lahko namestim prave igre iz katerih se lahko kaj nauči.

Zakaj pa ne bi slo na sparovo namestit igrice? Zaradi resolocije?

kmetek ::

in rama.

mk818764 ::

512 Rama je pa ja dovolj za igrice. Bolj me skrbi, če kaka igrica ni narejene za tako resolucijo.
V sparu jo dobis za 62€(upokojenski popust), moja punca pa še včasih dobi 25% popust na 1 izdelek. Teoretično lahko pol tablico dobi za cca 46€
Zato bi res lahko vedel, če ta kartica podpira te otroške igre?!

SplitCookie ::

Koliko je garancije poglej. Hofer ima 3 leta, špar 1 leto ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Buggy ::

mtosev je izjavil:

bo kdo kupo tole tablico iz hoferčka


jaz jo bom sigurno vzel. Coby iz SPAR-a je crknil in so mi ponudili, da mi vrnejo denar ali pa dobim novega. Zaradi nepodpore gappsov bom pobasal denar in sel v Hofer po tole tablico s tri leta garancije. Za tamale je bila 10 inch ze malo prenerodna, pa se ni jim lepsega, kot cel kup junka iz google playa nalagat, kar na Coby-ju nista mogla :P

medenko ::

mk818764 je izjavil:

512 Rama je pa ja dovolj za igrice. Bolj me skrbi, če kaka igrica ni narejene za tako resolucijo.
V sparu jo dobis za 62€(upokojenski popust), moja punca pa še včasih dobi 25% popust na 1 izdelek. Teoretično lahko pol tablico dobi za cca 46€
Zato bi res lahko vedel, če ta kartica podpira te otroške igre?!


prosi jih če ti dajo gratis :))

buggy: no shiat? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

menjalnik ::

Kaj je narobe s tablico v šparu razen tega, da ima malo spomina napram hoferjevi?
««
20 / 194
»»