» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 194
»»

butec ::

Sem se ogrel za
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_2...

vaše mnenje ?

miraldinjos ::

Men se zdi ful ugodna cena sam nebi kupoval PCja v hoferju.

RockyS ::

V hoferu kupujem večino hrane, zakaj nebi tudi računalnika?

blackbfm ::

eh to so kar eni larifari predsodki da pa iz hoferja ni kul

sicer sam ga ne bi tam kupil, ker mi je v veselje da sam sestavim komp:)

connel ::

Dobra zadeva, težko verjetno da bi kje drugje dobil ceneje iste komponente.

francek1 ::

Ze par let uporabljam izkljucno Hoferjeve racunalnike in sem izredno zadovoljen. Pa jih uporabljam tudi na firmi. Na zunanjih diskih lepo leti backup in reseno.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

fosil ::

V avstrijskih hoferjih bodo imel tudi 2tb diske za 99EUR, pri nas pa ...
V eni drugi temi neka gospa pravi, da ima hofer prenosnik že 2 meseca ne servisu.
Se vidi koliko nas cenijo.
Tako je!

bajsibajsi ::

2 meseca? Ce je zakonsko dolocen maksimalen rok 45 dni...

Heisenberg ::

sam sem tudi opazil tale pc, za punco, pa me zanima ali kje piše kakšno osnovno plato ima? Ter ali so ti PCji zaprti, ali ga lahko odprem in spiham?

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

Cenovno v Sloveniji bi morda prišli skozi z kakimi 700€. Štos Hoferja & Mediona je, da je to nemška zadeva in tam to sestavljajo na tisoče, če ne deset tisoče takih in podobnih računalnikov, ni čudno, da od dobaviteljev oziroma proizvajalcev dobijo nabavne cene na dnu. Pa tudi delajo z nizko maržo, če tukaj služijo 10%, ala im vera. So pa notri verjetno najcenejše komponente, sploh osnovna plošča ne veš katera je.

Intel Core i5 2320 (3,00Ghz, 6MB) BOX Intel Core i5 2320 (3,00Ghz, 6MB) BOX 178.80 €
.Transcend Jetram 4GB 1333Mhz cl9 .Transcend Jetram 4GB 1333Mhz cl9 27.60 €
Gigabyte GeForce GTX 550 Ti 1GB OC Gigabyte GeForce GTX 550 Ti 1GB OC 120.00 €
Samsung EcoGreen F4 2TB 32MB Samsung EcoGreen F4 2TB 32MB 178.80 €
ASRock H61M-VS ASRock H61M-VS 52.80 €
.Rasurbo BC-07 460W - AKCIJA .Rasurbo BC-07 460W - AKCIJA 36.00 €
Windows 7 Home Premium 64-bit SLO DSP Windows 7 Home Premium 64-bit SLO DSP 102.00 €
Skupaj: 696.00 €
brez miške + tipkovnice.....

Tudi v tujini ne prideš pod 650€....pač oni so močni zgleda.

kalko ::

Mimogrede, Mediona je nedolgo nazaj kupil Lenovo.

Jaffa ::

Pa tudi delajo z nizko maržo, če tukaj služijo 10%, ala im vera.

Če je pri nas marža na računalniške komponente na spletu okoli 5-6%, ne vem kako se ti zdi 10% nizko. :)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Dromar ::

Jaz tudi razmišljam, da bi vzel ta računalnik v četrtek, ampak me malo skrbi glede grafične. Ne vem, če bodo novejše igre, kot je recimo Assassin's creed Revelations delale na njem, ker trenutne cene računalnikov so na račun trdih diskov pri nas v višavah in si pri dinokompu zato ne morem kupit podobnega za isti denar.

Slučajno kdo ve kako se obnese GTX550? V primerjavi z GTX460 ali GTX560 ali Radeon 6850 recimo?

Heisenberg ::

še vedno prosim nekoga za informacijo o odprtosti / zaprtosti sisitema - oz. ali se da škatlo odpreti brez, da bi s tem prekinil garancijo ? - kajti zanima me potem še dogradnja SSD diska...

butec ::

Dromar je izjavil:

Jaz tudi razmišljam, da bi vzel ta računalnik v četrtek, ampak me malo skrbi glede grafične. Ne vem, če bodo novejše igre, kot je recimo Assassin's creed Revelations delale na njem, ker trenutne cene računalnikov so na račun trdih diskov pri nas v višavah in si pri dinokompu zato ne morem kupit podobnega za isti denar.

Slučajno kdo ve kako se obnese GTX550? V primerjavi z GTX460 ali GTX560 ali Radeon 6850 recimo?



http://www.videocardbenchmark.net/gpu.p...

Alamar ::

Škatlo lahko odpreš. Sicer pa računalnik kupiš in ga sprobaš. Če ti ni všeč, lahko v roku 2 mesecev neseš nazaj in dobiš denar na roke. Čez sem dal že veliko hoferjevih izdelkov. En usb ključ (od recimo 20) mi je po 2 letih crknil, vendar sem takoj dobil denar na roke. Trdi diski brez problema. En laptop sem imel na servisu. Prišel možakar na vrata - odnesel - in prinesel nazaj po treh tednih. Skratka odnos do strank, ki ga niti pod razno ne srečaš kjerkoli drugje v SLO računalniških trgovinah.

Na otvoritvi včeraj v Grosupljem so imeli 2TB zunanje diske po 80 EUR (sicer usb2 in e-sata priključek). Sem kupil. Prav tako zelo soliden netbook za 200 EUR. http://aldi.medion.com/md98570/sl/?refP...


Imeli so še nekaj namiznih računalnikov iz preteklih ponudb, znižane za 30%, če se ne motim.

urbecar ::

Imam izkušnjo samo z njihovim prenosnikom.

Servis traja... Za vsako malenkost se pošljejo stvari v Nemčijo (ali Avstrijo, se ne spomnim več). V mojem primeru je bil vstavljen nek CD in se zato računalnik pač ni zbootal. Da so vzeli ven CD in poslali računalnik nazaj je trajalo 30 dni.

Kvaliteta izdelka je srednja. Pač kolikor denarja, toliko muzike. S tem da je v hoferju malo več muzike za isti denar.

Nalepke, plombe ali kakšne druge "zaščite" pred odpiranjem na prenosniku ni bilo.

Alamar ::

Kako misliš, je bil vstavljen nek CD? Potem si fasal rabljenega. Vedno, ko kaj kupiš v Hoferju, preveri, da je še originalna nalepka čez škatlo. Če je prerezana ali strgana, potem pomeni, da je tale izdelek že nekdo vrnil in se seveda na novo prodaja. Glede servisa, da ne boš mislil, da hitreje traja, če je v Sloveniji.:))

Sssaga ::

To je zelo dobra ponudba in ga svetujem nekomu, ki si ne zna sestaviti računalnik :)

Sem tudi gledal reklamo in sem bil kar presenečen nad hardware-om za tako ceno.

Dobri so in me s takimi ponudbami včasih navdušijo.

Griffith ::

Nabavite to, ne bo vam žal. Jaz sem ga kupil lansko leto pa mi dela brezhibno, pravzaprav če sem iskren, tako dobrega računalnika še nisem imel. Če bi danes kupoval računalnik bi ga še enkrat kupil v Hoferju brez razmišljanja.
*Bom dodal pa to, da sta pa tipkovnica in miška res bolj Lo-End. No, tipkovnica je še kar solidna, miška vam bo pa služila bolj za rezervo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Griffith ()

urbecar ::

Alamar je izjavil:

Kako misliš, je bil vstavljen nek CD? Potem si fasal rabljenega. Vedno, ko kaj kupiš v Hoferju, preveri, da je še originalna nalepka čez škatlo. Če je prerezana ali strgana, potem pomeni, da je tale izdelek že nekdo vrnil in se seveda na novo prodaja. Glede servisa, da ne boš mislil, da hitreje traja, če je v Sloveniji.:))


Računalnik je bil definitivno kupljen nerabljen, na servis je bil oddan kasneje.

Servis v Sloveniji (menjava napajalnika), sicer pri drugje kupljenem računalniku je bil pri meni izveden v treh dneh. Je pa res da sem robo nesel direktno na servis in ne prodajalcu.

vlado_ ::

zanima me kaj pravta za tale prenosnik...pa če gdo slučajn ve kak način kako prit do njega

http://www.medion.com/de/electronics/pr...

lp

lansumnik ::

Zanima me kateri ram je vgrajen notri 1600/1333 MHz ? Ker bi jaz zraven dodal še 4GB oz. 8GB. :)
Ter še nekaj ali je lahko eden 1333MHz drugi pa 1600MHz? Ali morata biti oba enaka.

lp :D

opeter ::

Če je notri 1600 MHz, ti pa boš dal not 1333 MHz, bodo RAMi delovalo na nižji hitrosti, torej v tem primeru na 1333 MHz. Sicer pa je verjetno notri 1333 MHz, ker pri Sandy Bridge-u hitrost RAMa ne igra neke vloge.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

zzokyy ::

jaz se tudi odločam za nakup tega računalnika. In po vsej verjetnosti ga bom tudi kupil. Imam doma Medionovega prenosnika, ki sem ga tam kupil. po petih letih od nakupa še vedno dela brez težav.

Skoraj pozabil. Še ima hofer vedno isto plačevanje (na blagajni) ali imaš možnost, da vzameš računalnik na obroke?

kmetek ::

nimajo obrokov.

opeter ::

In niti ne bodo imeli. Sploh v današnjih časih ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ducky ::

Jaz sem bil tudi zelo skeptičen do njihovih izdelkov, vendar sem potem začel počas sprobavat razčilne artikle in sem zdaj zelo zadovoljen, ker je razmerje cena-zmogljivost rest top..

zzokyy ::

bo šel kdo v četrtek nabavit ta računalnik? :)

Zelnick ::

Odvisno od gužve ;)
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Heisenberg ::

glede tega i5 računalnika se ne sekirajte prevec ce ga ne dobite ker se dobi podoben sistem (ok manjsi disk, brez tipkovnice in miske...) http://www.mimovrste.com/artikel/114019...
za isti denar kot pri hoferju, pa še veš kaj imaš zaene komponente

joze67 ::

Pa še svizca zraven... seriously, Hofer v ceno vključuje W7, =) pa ti ga primakne za 96EUR.

Heisenberg ::

aja OK win7, a dvomim da kdo na slotechu dejansko potrebuje w7....if ya know what i mean
predvsem je mogoce alternativa zanimiva za tiste ki zelijo kupiti na obroke

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

tale iz mimovrste je v primerjavi Hoferjevega pravi joke.

Za isti denar dobim zraven se enkrat vecji disk, boljsi procesor in grafiko, tipkovnico + mis, ohisje z USB3.0 in disk-dokom , legalnimi windowsi ter 3 letno garancijo money back included.

Tisti snobi, ki pa v Hoferju kaj takega ne bodo kupovali pa naj odpeketajo v comshop ker tam se pa res kupuje pravo kleno slovensko racunalnisko robo...beboti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Heisenberg ::

torej, je kdo kupil naj poroca katera osnovna plošča je notri,prosiM!
sam sem kupil graficno tablico in je odlična! Sem imel eno 6let staro od Wacoma A6, tale je boljša lahko rečem! Površina je večja kot na sliki in je v bistvu od roba do roba!

Zgodovina sprememb…

Trinitron ::

Sem kupil, zaenkrat dosti več kot "lepa škatla" ne morem povedat. Plata je zgleda narejena po meri (ni serijska). Zadaj so samo priključki line-in, front-out, mic, LAN, 4x usb 2.0, PS2. Na grafični pa še HDMI, DVI, in VGA. Spredaj maš pa še USB 3.0, USB 2.0, slušalke, mic, e-sata in bralnik Flash kartic.

Več povem kasneje ...

Heisenberg ::

ko prizges PC ponavadi piše katera plata je - firma in model...prosim sporoči, hvala!

blackbfm ::

pri oem računalnikih niti ne piše

Heisenberg ::

poj pa šraufncigr pa odpret :)

dzinks63 ::

Pokaže ti; cpu-z, hwinfo, everest, ...

sajmon ::

Spet zanimiva tehnična ponudba naslednji teden v četrtek tablični računalnik 10.1

Trinitron ::

INTEL CHIPSET 9.2 če to komu kej pove

kixs ::

Tablica izgleda kar zanimiva - ima vse kar rabis. Za mene edino cena malo previsoka, ampak za mene je itak vse predrago ;)

Heisenberg ::

jap tablica je sigurno dobra, samo za 300€ bi bila pa WIN WIN !

drugače je pa v avstriji in nemčiji MEDION precej zanimiv: http://www.medion.com/at/electronics/pr...

Zgodovina sprememb…

zzokyy ::

Heisenberg je izjavil:

jap tablica je sigurno dobra, samo za 300€ bi bila pa WIN WIN !

drugače je pa v avstriji in nemčiji MEDION precej zanimiv: http://www.medion.com/at/electronics/pr...

ja samo to ni isti pc, če to misliš ... tisti ma i5-2300 pa grafično GTS 450

Heisenberg ::

vem da ni isti, hotel sem samo poudariti da je Medion samostojna firma in ponujajo vec kompletov kot je ta v Hoferju trenutno,škoda edino da kaj takega ni v Slovaniji, verjetno zaradi butalskih zakonov :|

Trinitron ::

Če koga zanima:
 Hofer 1

Hofer 1


 Hofer 2

Hofer 2


 Hofer 3

Hofer 3


 Hofer 4

Hofer 4


 Hofer 5

Hofer 5

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

boga matična ;)

mtosev ::

za svojo ceno je matično OK.garancija pa tak ostaja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
««
«
1 / 194
»»