» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
193 / 194
»»

mtosev ::

G. Tosevski, lepo pozdravljeni,

najprej se vam ponovno prav lepo zahvaljujemo za naročilo brezžičnih slušalk na našem spletnem portalu hoferdostava.si.

Sporočamo vam, da vam je bila zaradi tehnične težave na naši spletni strani za izdelek obračunana višja cena (v letaku je bila navedena cena 24,99 EUR). Za napako se vam iskreno opravičujemo in vam sporočamo, da vam bomo uredili delno vračilo kupnine. Razliko med plačano in oglaševano ceno boste prejeli nazaj na račun, s katerega ste opravili plačilo.

V primeru uveljavljanja garancije še vedno velja račun, ki ste ga prvotno prejeli po elektronski pošti.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vas prijazno pozdravljamo.

HOFER trgovina d.o.o.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Hofer.at ima nekaj zanimivih medion računalnikov, če koga zanima.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

barakus ::

Ali je kdo zasledil, če je hofer letos že imel boben z vrtno cevjo za zalivanje, ki se sama navija v prodaji?

matobeli ::

en mejhen je bil, nevem kdaj sem ga pa videl v trgovin še prejšni teden

rs1975 ::

A si kdo lasti tale pobiralnik listja? Je za kej?
https://www.hofer.si/sl/p.einhell-pobir...

Gregor5816 ::

Letos sem nameraval menjat telefon, vidim da ima Hofer v ponudbi Honor X8 za 250€ in Honor magic 5 lite za 380€. Ima Honor Google Play, se splača katerega vzet?

hotig ::

Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj s temi Ferrex merilniki, ki jih bo imel Hofer v akciji. Zanima me prvi v opisu, detektor podometnih vodov. Jst to po domače razumem kot štrom detektor in ga rabim za zaznavo elektro kabla, če bom kej vrtal v bližini kakega stikala ali električnega priključka v steni. Sej se bo uporabil samo za hobi delo, mogoče 5x pa nikoli več ampak me zanima kakovost. Hofer in Lidl imate vsake toliko časa v akciji te merilce, sam ne vem koliko je to dejansko uporabno/varno. V nekaj drugih trgovinah sem naše neke bolj profi oz. znamka varijante za okoli 45€. Če ima kdo kakšne konkretne izkušnje z uporabo teh cenejših verzij nej prosim svetuje oz. poda izkušnje, lahko tudi za konkurenco (Parkside v Lidlu). Enga bom kmalu kupil, ker bom neki vrtal in šraufal pa bi rad bil ziher, da za cca. 15€ nebom končal kot pečenica ?.

P.S.
V letaku piše, da bo v akciji od 20.7.2023 po ceni 15,99€. Danes gledam v lokalnem Hofru in jih imajo znižane iz redne cene 12,99€ na 11,99€. WTF.

fikus_ ::

UZ merilnik razdalje deluje na velikih ravnih površinah. Raje nabavi laserskega.
Merilnik vlage načeloma OK, ni za profesionalno rabo
Za detektor ne vem, bi ga bilo potrebno testirat.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gagatronix ::

To je nek cungalunga crap, ki ga proizvaja kitajski Positec za Aldi/Hofer lastno znamko Ferrex. Rajsi kupi nekaj kvalitetnega od znanega proizvajalca.

BCSman ::

Sem kupil dve leti nazaj detektor podometnih vodov s hoferja, to je direkt za v smeti, je pa vsaj edina scam stvar iz hoferja na katero sem naletel do sedaj.

fikus_ ::

Tile nizkocenovni detektorji podometnih vodov so bolj tako tako.

To je že ok zadeva
https://www.bosch-professional.com/si/s...
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Opkow ::

Za hec sem vzel par let nazaj pri Lidlu merilec podometnih vodov, pa je bil stran vržen denar. Piska kakor se mu zazdi, pa če je vod pod štromom ali ne.

hotig ::

Jst sem si ogledal par posnetkov v angleščini na youtube (ker pač dojčšpreh ne razumem) in tudi upošteval vaše komentarje, pa me je že minilo, da bi ga kupil. Sploh sem se pa še dobro nasmejal, ko sem v tem Ferrex modelu videl nek kos svinčnika, ki ga uradno imenujejo pisalo za označevanje :D.

@fikus - hvala za predlog, sem nekaj podobnega že videl v trgovini, ampak so me bolj zanimale te poceni verzije (za tistih nekaj lukenj zvrtat, kolikor bom pač rabil), če so sploh kej vredne.

k4vz0024 ::

Hofer glede tehnike že nekaj let stagnira! Ne vem zakaj ne ponudijo kvalitetne robe!

Gagatronix ::

k4vz0024 je izjavil:

Hofer glede tehnike že nekaj let stagnira! Ne vem zakaj ne ponudijo kvalitetne robe!


Zato ker kvalitetna roba stane.

floyd1 ::

Gagatronix je izjavil:

k4vz0024 je izjavil:

Hofer glede tehnike že nekaj let stagnira! Ne vem zakaj ne ponudijo kvalitetne robe!


Zato ker kvalitetna roba stane.

Sploh malo dražje stvari jim pol ostajajo. Lepo vidiš te zadeve pod "dostava"....

BCSman ::

Pa saj vecina stvari je ok, ampak ta detektor vodov je pa nateg.

Gagatronix ::

Glej, ce si amater ki mogoce trikrat na leto poslata zakaj je baterija v njegovi nocni lucki crknila, potem je cisto v redu tudi voltmeter za 1 eur z interneta. A bo natancen ? Ne.

Ampak ce se gres pa kakrsnekoli resne zadeve... kako bi ti rekel, je razlog da obstaja pregovor "nismo tako bogati, da bi lahko kupovali poceni."

Ce gre za delovno orodje investiraj v njega, da ti bo sluzilo se 20 let.

Za hobi se pa komot sprehajaj po Alibaba in podobnih.

starfotr ::

Ni problem točnost. Problem je varnost. In roba za 10 eur ni in ne more biti varna.

fikus_ ::

Težava pri tem poceni detektorju je, da ni zanesljiv. Je bolje dati 150€ in ne prevrtati kabla, kot 15€ in biti v strahu ali celo prevrtati kabel.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

svecka ::

jaz mam doma 3 detektorje. Enega od Bocha, drugega od Hofra in tretji od Lidla.


Vsi so zanič. Bochev je premocan in zazna vsako sranje da si ne mores pomagat NIČ, ostaladva sta pa tko tko. Elektricne vodnike noben ne zna zaznavat, železo pa itak lahko povsod piska, ker vsi prevec zaznajo.


Dokler.ne nabavis aparata ki ima nastavljiv detektor globine je brezveze sploh kupovat ker ti nic ne pomagajo. Stran vržen denar.

ZveeZ ::

Tudi sam sem se igral s hoferjevim detektorjem in merilcem razdalje..
Oboje neuporabno. Poudarek na neuporabno:)

delavec44 ::

Zakaj pa jih niste nazaj nesli, ko ste ugotovili, da so neoporabni? Potem bi mogoče nehali prodajati ta pofl.

Gagatronix ::

> Potem bi mogoče nehali prodajati ta pofl.

Vic stoletja.

delavec44 ::

Ne vem sicer zakaj. To so osnove ekonomije. Če nekega izdelka ne moreš prodati, ga pač nehaš dajati v prodajo.
Saj imajo še druge uporabne izdelke.

Gagatronix ::

Folk hodi v Hofer/Aldi ker lahko. Vecina sranja ki ga tam prodajajo je neka genericna znamka. Je poceni. Potem pa folk joka ker kupujejo Medion sranje od prenosnih diskov do prenosnikov do namiznih racunalnikov.

Jebiga, malo kesa malo muzike, Hofer/Aldi se ti pa smeji v brk.

mtosev ::

Koliko vem je medion v redu znamka. Imajo 3 leta garancije celo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gagatronix ::

Oprosti, to je tako kot da bi rekel da so Jerovsek Computers v redu znamka, ker nudijo 3 leta garancije. (Ja, vem da ne obstajajo vec, ampak nekateri se nismo rodili leta 2000)

Kupis drek, placas drek, mas tri leta garantiran drek, na koncu je se vedno drek. Debil si pa ti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: AgiZ ()

mtosev ::

Moje mnenje je, da so medioni v redu zadeve. Ti imaš drugačno mnenje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gagatronix ::

Tvoje mnenje je tudi da je v redu se vedno pri 40-ih ziveti doma pri starsih. Tako da tvoje mnenje "malo vrijedi".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: AgiZ ()

mtosev ::

Res relevanten post si napisal. Kaj bolj pametnega nisi zmogel?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Groot ::

Gagatronix je izjavil:

Folk hodi v Hofer/Aldi ker lahko. Vecina sranja ki ga tam prodajajo je neka genericna znamka. Je poceni. Potem pa folk joka ker kupujejo Medion sranje od prenosnih diskov do prenosnikov do namiznih racunalnikov.

Jebiga, malo kesa malo muzike, Hofer/Aldi se ti pa smeji v brk.


Medion je povsem dobra znamka z računalniki, ki so več kot dovolj za 85% ljudi. Če nimaš pojma in komentiraš malo na pamet, je morda bolje da si tiho.

fikus_ ::

Jaz imam z medion laptopi in zunanjimi diski OK izkušnjo. Za solidno ceno soliden izdelek. Če pa kdo rabiš kaj več, pa kupiš več.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gagatronix ::

Groot je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Folk hodi v Hofer/Aldi ker lahko. Vecina sranja ki ga tam prodajajo je neka genericna znamka. Je poceni. Potem pa folk joka ker kupujejo Medion sranje od prenosnih diskov do prenosnikov do namiznih racunalnikov.

Jebiga, malo kesa malo muzike, Hofer/Aldi se ti pa smeji v brk.


Medion je povsem dobra znamka z računalniki, ki so več kot dovolj za 85% ljudi. Če nimaš pojma in komentiraš malo na pamet, je morda bolje da si tiho.


Medion je govno za vsakogar ki vsaj nekaj ve o racunalnikih. Ampak povprecen potrosnik je pac idiot.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bedarija ()

fikus_ ::

Ok, Medion je govno po tvojem. Prosim če utemeljiš.

Hvala
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Badwolff ::

Tudi lidl/Hofer orodje je povsem solidno za domačo rabo. So izjeme, ampak overall je p/p za neprofesionalno rano zelo dobro.

k4vz0024 ::

Medion je bil čisto sposobna znamka. Je pa zanimivo, da njihova stran navaja, da ne pošiljajo v Slovenijo? WTF! Kaj pa prepoved geolokacije?8-)

ZveeZ ::

Gagatronix je izjavil:


Medion je govno za vsakogar ki vsaj nekaj ve o racunalnikih. Ampak povprecen potrosnik je pac idiot.

Tocno tako! Folk hvali te Medione, kot bi bili Lenovoti!
/s

Groot ::

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:


Medion je govno za vsakogar ki vsaj nekaj ve o racunalnikih. Ampak povprecen potrosnik je pac idiot.

Tocno tako! Folk hvali te Medione, kot bi bili Lenovoti!
/s


I see what you did there 8-) good one

z3ro ::

Moj Medion prenosnik bo letos praznoval 10 let, prvi dan sem mu samo dodal SSD ter po 5-6 letih letih zamenjal HDD zaradi kapacitete. Zdaj 1x mesečno vrže BSOD zarad RAMa ampak ni pretirano moteče. :D Takrat je bil sicer 1000€, ponujal pa je največ za ta denar.

Djole ::

z3ro je izjavil:

Moj Medion prenosnik bo letos praznoval 10 let, prvi dan sem mu samo dodal SSD ter po 5-6 letih letih zamenjal HDD zaradi kapacitete. Zdaj 1x mesečno vrže BSOD zarad RAMa ampak ni pretirano moteče. :D Takrat je bil sicer 1000€, ponujal pa je največ za ta denar.

moj med 5-10let, bp, niti enkrat nobene tezave...ca 600€

MrStein ::

mtosev je izjavil:

Koliko vem je medion v redu znamka. Imajo 3 leta garancije celo.

Odgovarjaš trolu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dennis88 ::

Medion so solidni računalniki. Imam dva.

Seveda za 4K igrice imam tretjega ki ni Medion.

zavajon ::

Danes sem slučajno listal po Hoferjevem letaku, pridem na zadnjo stran in me skoraj vrže iz stola od smeha.
Reklama za olivno olje, maneken s košarico oliv v roki z drugo roko prijemlje olivo na drevesu in ocenjuje, ali bi jo odtrgal.
Vajen sem vsega hudega v reklamah a česa takega pa še ne :))

Gagatronix ::

To me spomne na enkrat pred desetletji, smo bili na hrvaski obali, blizu ogromnega nasada oljcnih dreves, in moja mati vsa pametna utrga olivo z drevesa in jo da v usta... :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

kuglvinkl ::

Ima kdo mogoče Ferex mulčer/rahljalnik zemlje?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Ne, ampak če jim to vrtno orodje izdeluje isti proizvajalec...
Imam tamalo Ferex aku 40V kosilnico (35 cm širine) in jo bom ob prvi priliki peljal nazaj. Plastično upogljivo ohišje, slabo scentriran nož glede na to ohišje (tako, da je na eni strani zgleda že malo rezal nož po ohišju), občasno premalo moči že za malo višjo travico, nož po 4 košnjah že vidno obtolčen po robovih (pretanek, slab material), čeprav nisem "povozil" nič posebnega...

Sicer imam doma še en kup hofer/lidl ročnega orodja in tisto mi je večinoma OK in definitivno vredno svojega denarja. Npr. nabijalna "šraufarca" se komot primerja s poceni makito, čeprav je 3x cenejša. Ajde, včasih motor malo bolj zaiskri, ampak za 25 eur... Imam pa obe doma.

kuglvinkl ::

OK... tnx.
Your focus determines your reallity

mtosev ::

Zakaj hofer več ne prodaja medion računalnike? Sem opazil, da jih več nimajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

birtija ::

V Avstriji samo tole, sicer pa ponujajo HP1 in HP2 .

««
193 / 194
»»