» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
148 / 194
»»

radmannsdorf ::

AStrukelj je izjavil:

Je kdo kupil tale mešalnik? Kako se obnese pri drobljenju ledu? Na papirju zgleda kar v redu, sploh za to ceno.
Klik

nisem ljubitelj hofeja, ampak tole je pomoje huda reč za ta denar, glede na to da so ponavadi mešalnici s steklenimi posodami full dražji. če ga rabiš, bi ga jaz na tvojem mestu kupil.

Ganon ::

Kupil držalo za telefon. Priporočam.

Nesta ::

Ganon je izjavil:

Kupil držalo za telefon. Priporočam.


Selfie Stick?

matobeli ::

Nosilec za v avto.

SaXsIm ::

A je kdo pred časom kupil set kolesarskega orodja? Kaj vse je v tem setu? Se mi zdi, da sem ponekod še videl kakšen komplet tega orodja.
SaXsIm

Heisenberg ::

SaXsIm je izjavil:

A je kdo pred časom kupil set kolesarskega orodja? Kaj vse je v tem setu? Se mi zdi, da sem ponekod še videl kakšen komplet tega orodja.


Tole je v kompletu https://www.trail.ch/forum/showthread.p...

Heavy ::

Ima kdo? Našel sem ga znižanega na 7€

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
#TeamFelix

d4vid ::

Tale ekran iz hoferja... ima mogoce vgrajene zvocnike? Razmisljam, da bi ga uporabil kot TV (priklopil Orange Pi gor).
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

če nič ne piše, potem jih verjetno ni...
#brezpodpisa

d4vid ::

V reklami nic ne pise, na skatlj je pa oznacen izhod za slusalke... nimam pojma.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

izhod za slušalke še ne pomen zvočnikov :)
#brezpodpisa

kurjač ::

Piše takole
Audio Ausgabe 2 x 3 W max. über Lautsprecher
Kopfhörerausgang (3,5 mm Anschluss)

lopov ::

2x 3W (max) preko zvočnikov (Lautsprecher) + izhod za slušalke (Kopfhörerausgang ), se pravi maš vgrajena 2 zvočnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

DrSergioDJ ::

slučajno kdo ima tole:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

je za kaj?
...

lucky13 ::

Imam. Kupil lani za mladino. Za taboriti. Se dobro obnesejo. So malo širše.

DrSergioDJ ::

Kako ti pa zadeva izgleda za 110 kilskega dedca? :D

Sem imel do lani eno extra podlogo, neki 120 eur takrat placal, pa je po cca 10 tednih kampiranja v 5 letih spustila dušo... Pa ne bi, da mi tole po par dneh spusti :D
...

OttoParts ::

Kaj mislite je ta novi stacionarec za 999 € dober nakup?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Han ::

Če bi bila notri 1070 nVidia, bi bil uporaben tudi za igre, tako je pa zgolj zelo dober multimedijski PC.

scipascapa ::

nič posebenga.

gorici ::

Avion za ta denar.:)

starboi ::

gorici je izjavil:

Avion za ta denar.:)


Ne zavajaj uporabnikov prosim. Hvala. Lp

gorici ::

starboi je izjavil:

gorici je izjavil:

Avion za ta denar.:)


Ne zavajaj uporabnikov prosim. Hvala. Lp


Potem pa prosim link do bolšega kompleta za enako ceno in 3 letno garancijo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorici ()

hojnikb ::

če gledamo izkjučno gaming performance, potem bo vsaka custom škatla za 500e bolša od tega

1050Ti pač ne sodi v 1k vreden gaming računalnik.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

D3m0r4l1z3d ::

Mah, fail config za popizdit, ampak marsikateri oči ali mami bosta nasedla in otrok se bo naučil kaj od tega:))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slodreamer ::

Meni se zdi dober deal tudi za pisarniško (programersko delo), pod pogojem da MEdion računalniki delujejo zanesljivo. Grafična kartica je pač dodaten bonus. Na https://www.computeruniverse.net nisem našel neke enakovredne alternative.

OttoParts ::

O.K.
Hvala za informacije.
Bom še malo počakal na morebitno boljšo ponudbo (kot sem čakal tako dolgo, da je P6660 zmanjkalo :/).

hojnikb ::

slodreamer je izjavil:

Meni se zdi dober deal tudi za pisarniško (programersko delo), pod pogojem da MEdion računalniki delujejo zanesljivo. Grafična kartica je pač dodaten bonus. Na https://www.computeruniverse.net nisem našel neke enakovredne alternative.

seveda nisi našel; proper konfig je custom konfig.
#brezpodpisa

mikimisek ::

scipascapa ::

čisto solidna.

HighBane ::

mikimisek je izjavil:

Kako je tale tablica?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Jaz jo imam iz prejšnje akcije in mi je super. Hitra in 8000 mA baterija drži zelo dolgo. Edino ovitka še nisem uspel najti.

lucky13 ::

DrSergioDJ je izjavil:

Kako ti pa zadeva izgleda za 110 kilskega dedca? :D

Sem imel do lani eno extra podlogo, neki 120 eur takrat placal, pa je po cca 10 tednih kampiranja v 5 letih spustila dušo... Pa ne bi, da mi tole po par dneh spusti :D


Mojih 110 je zdržal. Ampak samo 10 dni testiranja. Sem pa imel spodaj eno deko za podlogo.

Klemen97 ::

MrStein ::

Imam podobno napravo in je ta procesor precej ubogi.
Je pa res, da za ta denar boljše ne dobiš.
(novi apple iPad je dobrih 50 EUR dražji, nima tipkovnice niti USB, ima pa dvakrat hitrejši procesor)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matobeli ::

Klemen97 je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... mnenja?


Imel, vrnil. Kaj mi je šlo na živce:
-ekstremno počasno polnjenje, mogoče je bil moj polnilec slab, ampak ob prižganem leptopu se je komaj kaj filal. Čez noč nekih 60%
-ko zapreš ekran in imaš nastavljeno da se nič ne zgodi se res nič ne zgodi. Ekran se samo pobarva črno, kurzor ostane, backlight ostane prižgan
-ekstremno počasno izvaja nekatere zahtevnejše funkcije kot je windows update, pomojem je tukaj kriv počasen flash in manj procesor
-ko preklopiš v tablet mode imaš na strani fizično stikalo ki izklopi tipkovnico, drugi taki leptopi to nardijo avtomatsko
-stikalo ki izvede avtorotacijo ekrana ko uporabljaš kot tablet je zgleda nastavljeno tako da mora bit čisto zložen v tablet mode. Če je postavljen v A leptop ne zazna in ne rotira ekrana

Vrnil sem samo zaradi prvih dveh stvari, ki so bile nesprejemljive. Bom pa pomoje vzel še enkrat če so bili tisti felerji res kakšna okvara.

Drugače ima za tako ceno dobro ohišje, lep in dobro občutljiv zaslon, nabor portov je super, baterija ni bila ultra vzdržljiva, ampak če se ne motim je bilo vsaj 5ur prčkanja.

Edit: polni se preko 5V/3A, ampak čez nek 2mm okrogel vtikaček. Dobi se take USB kable ki bi omogočali da se ga polne kar iz powerbanka, kar je tudi dobra zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Klemen97 ::

matobeli je izjavil:

Klemen97 je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba... mnenja?


Imel, vrnil. Kaj mi je šlo na živce:
-ekstremno počasno polnjenje, mogoče je bil moj polnilec slab, ampak ob prižganem leptopu se je komaj kaj filal. Čez noč nekih 60%
-ko zapreš ekran in imaš nastavljeno da se nič ne zgodi se res nič ne zgodi. Ekran se samo pobarva črno, kurzor ostane, backlight ostane prižgan
-ekstremno počasno izvaja nekatere zahtevnejše funkcije kot je windows update, pomojem je tukaj kriv počasen flash in manj procesor
-ko preklopiš v tablet mode imaš na strani fizično stikalo ki izklopi tipkovnico, drugi taki leptopi to nardijo avtomatsko
-stikalo ki izvede avtorotacijo ekrana ko uporabljaš kot tablet je zgleda nastavljeno tako da mora bit čisto zložen v tablet mode. Če je postavljen v A leptop ne zazna in ne rotira ekrana

Vrnil sem samo zaradi prvih dveh stvari, ki so bile nesprejemljive. Bom pa pomoje vzel še enkrat če so bili tisti felerji res kakšna okvara.

Drugače ima za tako ceno dobro ohišje, lep in dobro občutljiv zaslon, nabor portov je super, baterija ni bila ultra vzdržljiva, ampak če se ne motim je bilo vsaj 5ur prčkanja.

Edit: polni se preko 5V/3A, ampak čez nek 2mm okrogel vtikaček. Dobi se take USB kable ki bi omogočali da se ga polne kar iz powerbanka, kar je tudi dobra zadeva.


Hvala za odgovor, si me vrgel sedaj v dvome. Sicer res vse skupaj zgleda prelepo, da bi za takšen denar dobil kvaliteten 2-in-1 prenosnik oz. tablico
Ali poganja polno verzijo Windowsov? :)

matobeli ::

Jup, polna verzija.
Jaz bom mogoče spet probal srečo če so bili tisti smrtni felerji napake na mojem ali so serijska oprema.

Drugač pa pač vrneš, jebiga.

MxxW5 ::

A kdo ve, kako je z vračanjem tehničnih izdelkov v Hoferju? Meni so pri Lidlu (ki ima, kolikor vem, do pičice enako politiko do tega kot Hofer) zelo jasno povedali, da vračilo tehničnih izdelkov z garancijo pri njih NI možno (razen neuporabljeni, z zaprto, nedotaknjeno embalažo, da lahko dajo oni zadevo nazaj v prodajo).

Kdo ve, kako je s tem pri Hoferju?

pierch ::

Hmmm, tako pri Lidli kot pri Hoferju sem vračal izdelke v garancijskem roku in v nobenem primeru ni bilo nobenih primerov. Pri Hoferju imajo še to, da če je izdelek v vrednosti 50€ ali manj ti takoj vrnejo kupnino.
Pierch

MxxW5 ::

Meni so na Lidlovem infofonu zelo jasno povedali, da vračilo tehničnih izdelkov (ki imajo garancijo) pri njih ni možno, razen če izdelek prineseš nazaj v enakem stanju, kot si ga kupil, da ga lahko dajo oni nazaj v prodajo.

pierch ::

Pol pa nevem. Jaz v bistvu nisem vračal izdelkov, ampak sem uveljavljal garancijo. Se pa spomnim da so drugi forumaši tudi vračali izdelke.
Pierch

Klemen97 ::

Tudi jaz sem že vrnil en izdelek, pa ni bilo nobenih problemov, je pa bil pod 50€

MadMax ::

Lidl zna komplicirat, hofer pa nič (le en papir izpolniš, kjer lahko navedeš razlog vrnitve-še to se mi zdi da samo za večje vrednosti).
Nikakor nimajo "do pičice enake politike"...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

MxxW5 ::

No, ja. Vsekakor dobro vedeti, kje od sedaj dalje ne bom več kupoval tehničnih izdelkov...

kixs ::

MxxW5 je izjavil:

Meni so na Lidlovem infofonu zelo jasno povedali, da vračilo tehničnih izdelkov (ki imajo garancijo) pri njih ni možno, razen če izdelek prineseš nazaj v enakem stanju, kot si ga kupil, da ga lahko dajo oni nazaj v prodajo.


To ne drzi.

Kupil eno tehnicno rec za 150€ takoj, ko so jo dali v prodajo. Prinesel nazaj se isti dan, neodprto v enakem stanju kot kupljeno in se ni dalo cisto nic zmenit. Ne vracila, ne menjave za dobropis, nic. To je bilo pred kaksne pol leta in ne verjamem, da se je kaj spremenilo.

Pred tem sem imel v Lidlu same dobre izkusnje. Od takrat pa se nisem kupil kaj za vec denarja.

schrack ::

Lidl komplicira. Nabavil sem en rezkalni strojček, kateri se je izkazal za polom. Testiral sem ga na rdeči opeki :(.
Nesel V Lidl, niso hoteli zamenjat. Rekli so mi, naj pokličem njihovo brezplačno številko. Razložim še tam situacijo - neuspešno.
Ženska na telefonski liniji mi je razložila, da kar ima 3 letno garancijo, ne morem menjat. Od takrat kupujem skoraj identične tehnične aparate v Hofru.
Blagajničarka pokliče poslovodjo, ta obrne ključ in že imam izplačan denar. Niti ne gledajo, če je bil izdelek uporabljen ali ne.

scipascapa ::

Naslednja stranka je vesela takega artikla 8-O

MxxW5 ::

scipascapa je izjavil:

Naslednja stranka je vesela takega artikla 8-O


Jasno je, da takih artiklov ne dajo na polico, ampak direktno v koš. Navsezadnje v Lidlu počnejo enako z netehničnimi izdelki, če je na njih vidna uporaba.

nikolahodin ::

fikus_ ::

Za ta denar, garancijo OK. Drugo pa je, zakaj ga boš uporabljal?! Lahko da je, ali pa ne.
Pri podobnih vprašanjih, prosim navedite za kaj boste zadevo uporabljali.

Kakšno (neumno) vprašanje, takšen (neumen) odgovor!

Dr_M ::

Sej ne, da se je o tem prenosniku pisalo nekaj dni nazaj. Tezko je pogledat, sej vem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
148 / 194
»»