» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
118 / 194
»»

šernk ::

A to pomeni, da Hoferjev dejansko bolje očisti (oz. Roomba ne počisti vsega) ali se samo tebi zdi eno "brezglavo" premikanje boljše od drugega?


boljši sistem čiščenja ne pomeni da bolje očisti. daleč od tega. Roomba ga povozi ravno tako ga povozi pa seveda v ceni. 150 vs takrat 680eur pri nas (roombo sem dobil v avstriji za 480eur). Kot že omenjeno v hoferju imajo 2 modela eden s spodnjo krtačo drugi brez. in koliko je tisti s spodnjo krtačo slabši od roombe ne morem trdit, če pa niso naredili velikega updejta ima probleme s tepihi ker ne bo zapeljal na debelejše.

Ej. Roomba je dražja. Ziher je boljša!

za 150eur je hoferjev več kot dovolj dober. tako nekako kot fičo ki te bo prepeljal iz točke A v točko B. če hočeš imet pa ferrarija boš moral pa doplačat.

pač pri nas je hoferjev služil temu: kupimo da vidimo če je robotski sesalec sploh kaj uporaben ali je samo reklama. če je zanič smo pač vrgli 150eur v smeti, kar je vsekakor bolje kot pa vreči 700eur za roombo v smeti. in še vsak ki je videl ali hoferjevega ali roombo v delovanju je bil nad njim navdušen, precej ljudi je pa šlo potem takoj tudi v nabavo hoferjevega. osebno nikomur ne vsiljujem roombe pač pa povem razlike med enim in drugim.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Okapi ::

V čem je dejansko roomba boljša, recimo če nimaš tepihov?

perci ::

Imam roombo (že precej staro) ostalih pa nisem probal tko da ne morem komentirat.

Kar je mene impresioniralo pri roombi je to, da je dejansko uporabna, ni samo igračka. Recimo, ima določene tehnike reševanja, če se ti kje zatakne. Kote dejansko popuca. Na tepih gre, ampak s tankimi tepihi pa ima težave, ker ga zmečka.

Zdej, ko ima otrok polno igrač povsod po tleh, si pa ne predstavljam, da bi s tem sesal, zato čaka na boljše čase (itak rabi novo baterijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Okapi ::

Sprašujem zato, ker imam Hoferjevega, in če zanemarimo podrobnost, da se je pokvaril (v roku garancije, tako da nič hudega), me zanima, v čem so 4x dražji roboti dejansko boljši. S tem da nimam nobenih tepihov (niti dlakavih domačih živali), samo parket po celem stanovanju.

Prav bi mi recimo prišel tak robot, ki bi vedel, kje v stanovanju je, da bi našel do polnilne postaje v drugi sobi. Hoferjev jo brez problema najde, dokler je "zaprt" v eni sobi. Če pustim vrata odprta in ga pustim, da sesa po celem stanovanju, pa ne zna več pravočasno najti polnilne postaje, ko mu začne zmanjkovati elektrike, in potem ga iščem, kje je obtičal.

V eni sobi pa svoje delo opravi, tako kot je treba - pomete prah, tudi v kotih, in se priključi na elektriko, in to je vse, kar od robotskega sesalnika pravzaprav pričakujem.

koyotee ::

Okapi je izjavil:

Sprašujem zato, ker imam Hoferjevega, in če zanemarimo podrobnost, da se je pokvaril (v roku garancije, tako da nič hudega), me zanima, v čem so 4x dražji roboti dejansko boljši. S tem da nimam nobenih tepihov (niti dlakavih domačih živali), samo parket po celem stanovanju.

Prav bi mi recimo prišel tak robot, ki bi vedel, kje v stanovanju je, da bi našel do polnilne postaje v drugi sobi. Hoferjev jo brez problema najde, dokler je "zaprt" v eni sobi. Če pustim vrata odprta in ga pustim, da sesa po celem stanovanju, pa ne zna več pravočasno najti polnilne postaje, ko mu začne zmanjkovati elektrike, in potem ga iščem, kje je obtičal.

V eni sobi pa svoje delo opravi, tako kot je treba - pomete prah, tudi v kotih, in se priključi na elektriko, in to je vse, kar od robotskega sesalnika pravzaprav pričakujem.


Pol se pa sprasuje kje je razlika :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

Prav bi mi recimo prišel tak robot, ki bi vedel, kje v stanovanju je, da bi našel do polnilne postaje v drugi sobi.


roomba z lighthouse, verzija 780 in višje (ne vem kako je z nižjimi serijami 860 recimo).

v čem je roomba superiorna nad hoferjevim sem točno povedal. ne vleči sedaj ven kaj je če nimaš tepihov, kaj če nimaš na dvorišču parkiranega letala itd.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Okapi ::

Pol se pa sprasuje kje je razlika
Sprašujem, a roomba zna priti iz ene sobe v drugo do svoje polnilne postaje?

koyotee ::

Okapi je izjavil:

Pol se pa sprasuje kje je razlika
Sprašujem, a roomba zna priti iz ene sobe v drugo do svoje polnilne postaje?

Ja zna.

"Zdravo

Še moje izkušnje. Par mesecev nazaj kupil v Hoferju njihovega robota za 150EUR. Delal vredu. Bolj počasen, majn natančen, kotov ni znal glih najboljše spucat, pa po moje 1/3 baterije je skuru da bi našu bazo, kar pa tudi ni bilo vedno čist ziher. Enkrat omagal 0,5m pred bazo :)
No pa vendar žena bla zadovoljna, robot pa pometal vsak dan. Dokler enkrat ni :)
Hofer reklamacijo rešil z vrnjeno kupnino. Vendar sedaj problem, ker smo se navadli.

Ni kej sedaj sem šel po pravo stvar. Nabavil irobota 651 xlife. Proti hoferjevem easyhomu je mnogo hitrejši, močnejši (to se pozna na gostem tepihu), logaritem ima mnogo boljši, in iskanje baze mu ne predstavlja problema. Uglavnem se vidi da plačaš več zaradi boljšega izdelka in ne sam imena.

Hoferjev je pomoje irobot iz pred 10 let ( pomoje celo kupljena licenca, ker je skoraj identičen) Imel je pa priložen svetilnik, daljinec, in omogoča časovnik."

http://www.podsvojostreho.net/forum/vie... tu je 24 strani debat o hoferjevemu robotu tudi v primerjavi z ostalimi.

"Res je, jaz sem mela najprej Hoferjevega, čez kako leto se je pokvaril pa so dali novega, ta je potem delal kaki 2 leti in izdihnil. Potem sem vzela iRobota pa je dejansko "pametnejši", drugače se premika... Sicer je tudi Hoferjev počistil, je pa bil glasnejši in drugače ubiral pot sesanja."

Zgleda da vsak izdihne slej al prej :)

Če ne verjameš pa vprašaj Pithlit, ona bo menda vedla, samo ceno pogleda ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

jernejl ::

Ali bi lahko kdo, ki si lasti robotka, ocenil prihranek časa v minutah?
Prebral in slišal sem različna mnenja; nekateri pravijo, da prihrani veliko časa, drugi niso pretirano navdušeni, ker bojda vsakodnevno čiščenje koška in krtač vzame skoraj toliko časa kot ročno sesanje. Poleg tega je najbrž vseeno treba tu in tam vzeti v roke običajni sesalnik.

Okapi ::

Praznjenje robota sigurno ne vzame toliko časa kot ročno sesanje. Mogoče 10% časa.

koyotee ::

jernejl je izjavil:

Ali bi lahko kdo, ki si lasti robotka, ocenil prihranek časa v minutah?
Prebral in slišal sem različna mnenja; nekateri pravijo, da prihrani veliko časa, drugi niso pretirano navdušeni, ker bojda vsakodnevno čiščenje koška in krtač vzame skoraj toliko časa kot ročno sesanje. Poleg tega je najbrž vseeno treba tu in tam vzeti v roke običajni sesalnik.


če delaš to vsak dan, pol več kot 5 min nimaš kaj čistit...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

Ali bi lahko kdo, ki si lasti robotka, ocenil prihranek časa v minutah?

za irobota bom rekel tako: 1x na 2 meseca očistiš glavno krtačo in filtre (cca 10min dela da res konkretno očistiš), koš sprazniš v 20ih sekundah.
za hoferja (brez krtače) imaš samo koš za praznit. cca 1min dela.

Prebral in slišal sem različna mnenja; nekateri pravijo, da prihrani veliko časa, drugi niso pretirano navdušeni, ker bojda vsakodnevno čiščenje koška in krtač vzame skoraj toliko časa kot ročno sesanje. Poleg tega je najbrž vseeno treba tu in tam vzeti v roke običajni sesalnik.

osebno ga zaprem za 30min v sobo, umaknem stole in pozabim nanj. čez pol ure je soba posesana, tudi v vogalih se ne nabira prah tako hitro kot bi si mislil. 1x mesečno pa še vedno porabim 5min da s klasičnim poberem kantone kamor roomba ne more.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

perci ::

Okapi je izjavil:

Pol se pa sprasuje kje je razlika
Sprašujem, a roomba zna priti iz ene sobe v drugo do svoje polnilne postaje?

Odvisno koliko kvadratov imaš. Meni pri slabih 60 kvadratih ni vedno našla.

Pithlit ::

koyotee je izjavil:

Če ne verjameš pa vprašaj Pithlit, ona bo menda vedla, samo ceno pogleda ;)

Ti kar podtikaj... pol se pa takole izkaže:

perci je izjavil:

Odvisno koliko kvadratov imaš. Meni pri slabih 60 kvadratih ni vedno našla.

koyotee pravi da zna. Glede na vehementen "ja" verjetno vedno...
Life is as complicated as we make it...

perci ::

No, sigurno je razlika v kvaliteti. Hoferejvega ne morem komentirati, lahko pa povem, da so tisti, ki so jih akviziterji prodajali v raznih centrih, bili opazno slabši od roombe. Že hitrost obračanja, zabijanje v ovire (upočasnitev) itd. Finese, ki naredijo razliko. Ni pa zdej roomba čudežna.

perci ::

koyotee ::

Pithlit je izjavil:

koyotee je izjavil:

Če ne verjameš pa vprašaj Pithlit, ona bo menda vedla, samo ceno pogleda ;)

Ti kar podtikaj... pol se pa takole izkaže:

perci je izjavil:

Odvisno koliko kvadratov imaš. Meni pri slabih 60 kvadratih ni vedno našla.

koyotee pravi da zna. Glede na vehementen "ja" verjetno vedno...


Maš robota, al maš sam mal preveč hormonov?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Aja, jst mam 560 serijo, skor 10 let staro, verjetno so ta model ostali proizvajalci medtem že dohiteli in prehiteli.

Pithlit ::

perci je izjavil:

No, sigurno je razlika v kvaliteti.

Seveda je. Je le malo prevelika razlika v ceni. Tolk zlo pa ime tud ni vredno.

Za to kar Okapi rabi je pa skoraj vsak dober (hoferjev ima pač prednost da ima tolk garancije, pa da je poceni... se pa najde boljše, tudi za manj - DirtDevil M607). Če nimaš tepihov/tapisonov/štengic... pride roomba precej manj do izraza. Malenkost neracionalno za tak scenarij zapravljat ~500€... al pa kar po defaultu po forumih tulit da je neka stvar kar boljša.

No, razen če imaš 500€ viška pa ne veš kam z njimi.

Me pa zanima... a obstaja kak tak robotek ki uboga in pride ko ga pokličeš ko ti mulc razbije vazo cukra? Ker če ga moraš eno uro čakat da ga algoritem do mesta zločina pripelje... I want my money back!
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Imajo daljinca - lahko tudi sediš v fotelju in ga voziš naokoli. Ali pa prineseš na mesto, kjer je raztresen sladkor, in vklopiš program "spot".

Pithlit ::

No ja... ni glih "Komm hier Rex!" ampak... boljše kot nič (čeprav z daljincem non stop okol skakat tudi ni ravno priročno).
Life is as complicated as we make it...

perci ::

Ja, to je šlo tudi meni na jetra. Roombe nikakor nisi mogel uporabiti za strogo usmerjeno sesanje nekega raztrosa podatkov - pardon, smeti.

Matevz96 ::

Pithlit je izjavil:

No ja... ni glih "Komm hier Rex!" ampak... boljše kot nič (čeprav z daljincem non stop okol skakat tudi ni ravno priročno).


Daj daljinca mulcu pa bo mir za en cajt.

perci ::

Oz. naj mulc zagradi zasmeten prostor s štirimi svetilniki :). Enostavno :).

dj_uro ::

sploh ima mulca?
vw-klub.si

Pithlit ::

Aja? A še nagrajevat bomo šli mulce za take neumnosti? Kupit legice zato da bo svetilnike gradil? Metlo v roke! Al pa običajen sesalec! Sej... če prav pomislim... zakaj sploh robota kupovat če imaš mulca doma? "Odloži telefon pa posesaj!"

http://www.cnet.com/news/lg-voice-activ...

Vsaj dela se na tem.
Life is as complicated as we make it...

fosil ::

A vi to resno?
Če se vam nekaj raztrese uporabite robota?
Čeprav je veliko hitreje in enostavneje uporabit tole

Tako je!

2x'=2 ::

fosil je izjavil:

A vi to resno?
Če se vam nekaj raztrese uporabite robota?
Čeprav je veliko hitreje in enostavneje uporabit tole



Ti si pa res fosil :)

m0LN4r ::

Pithlit je izjavil:

Aja? A še nagrajevat bomo šli mulce za take neumnosti? Kupit legice zato da bo svetilnike gradil? Metlo v roke! Al pa običajen sesalec! Sej... če prav pomislim... zakaj sploh robota kupovat če imaš mulca doma? "Odloži telefon pa posesaj!"

http://www.cnet.com/news/lg-voice-activ...

Vsaj dela se na tem.

Nevem, ampak moji mulci so vecino dneva na busu, vrtcu in soli. Roomba pa puca sama doma, ko nas ni in nas pricakajo lepi pocesani tepihi zvecer.
Glede cene, pa se mi zdi bolj efektivno za ceno ene rumbe 600€ vzet 4 hoferjeve, pa se naj naganjajo med sabo. Bo definitivno 4x boljse spucano, kot z eno roombo.

Edino kar je motece pri teh sesalcih je (pa nima veze al je hofer al premiumroomba) je to, da moras non-stop pazit, da ni nekaj takega na tleh, kar bi zajebalo sistem.
Recimo:
- vezalke copatov,
- krozniki od domacih zivali,
- kaki manjsi sobni copat,
- kak zmuckan papircek, robcek,
- vezica,
- zobotrebec,
- zamaski,
- vzigalnik,
- bobipalcke,
- tanki kabli,
- zavese do tal,
- nogavica
- rokavica
ni - da - ni

Najbolj na kurac pa mi gre, ko se ta super pametna roomba odpelje v en drug prostor (wc, hodnik, kopalnica, spalnica, soba) in si zapre vrata, potem pa vec ne more ven.
Pravtako se zna zgodit, da se odpelje v jedilni mizi med stole in potem se tam zaletava 15 minut.

Na tepihu fajn pobere dlake, nemorem rect. Na parketu in ploscicah pa jih samo piha naokoli.

Polek tega je zadeva 600€+ in glasna, da jo itak ne mors prizgat, ko si doma.

Drugace ? Cist ok.
Je pa roomba ena izmed prvih, ki so bili na trgu in so si lahko ne glede na vse pomanjkljivosti izborili tako ceno.

perci je izjavil:

Ja, to je šlo tudi meni na jetra. Roombe nikakor nisi mogel uporabiti za strogo usmerjeno sesanje nekega raztrosa podatkov - pardon, smeti.

No sicer moja roomba ima dirt detect, ampak po enem letu se senzor itak tak zapaca, da je sam sebi namen.

Okapi je izjavil:

Imajo daljinca - lahko tudi sediš v fotelju in ga voziš naokoli. Ali pa prineseš na mesto, kjer je raztresen sladkor, in vklopiš program "spot".

In namesto TVja bos poslusal roombo, kak se dere.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

perci ::

No sicer moja roomba ima dirt detect, ampak po enem letu se senzor itak tak zapaca, da je sam sebi namen.

tudi moja ampak to en kurc deluje - že v štartu

hojnikb ::

#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

mulcu smetišnico im metlo v roke, ne pa daljinca, halo
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

hojnikb je izjavil:

http://www.medion.com/de/service/_light...

A si ze probal ?!?!?


No sj kot receno, meni se vsak dan roomba zapre v en drug prostor.
Tko da ko crkne, grem nabavt 4 komade iz hoferja za isto ceno pa bo 4x bolj spucano/pocesano.

no sicer sem jaz dobil roombo za 300€, ker je bila napaka na spletni strani v ceni
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bud_Bundy ::

No, da poročam... sem ravno kupil vrtalnik ...
Prvi vtis: težak je:) Ne vem, mogoče me je razvadil službeni milwakuee, ampak si nekako ne predstavljam, da bi dolgo s tem delal. Mogoče ga nesem kar nazaj.
Po nekem naklučju opažam, da je še lidl lansiral svojo akcijo Si lasti kdo tega lidlovega, ter bi ga dal na vago? ;)

Mogoče bi raje kupil kje drugje, pa brez udarne glave, ker zgleda da to zadevo poteži....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bud_Bundy ()

kitajc ::

Danes sem bil v Hoferju, ker so imeli znižano opremo za fitnes. Ta palica je sestavljena iz dveh delov in zdrži 60kg. Zanima me, če je vedno v teh trgovinah (Hofer, Lidl...) naprodaj taka palica? Ali v akcijah prodajajo tudi palico iz enega kosa?

fikus_ ::

Sem gledal Lidlovega v katalogu. Baterija samo 1,5Ah, za kaj manjšega narediti ok.
Imajo pa akcijo v Merkurju za Metabo, 2bateriji , 18V, 2Ah, navor pa mislim da čez 50 Nm. V kovčku še z nekaj orodja, cena 144,49 €. Garancija 3 leta, oz pri registraciji na Metabo strani podaljšana.

xxxul ::

@bud bundy
ce ti kej pomaga, jst sm ene 2 mesca nazaj v lidlu nabavu 20V 2.0Ah, brez udarne glave - po sliki bi rekel da je ta zdej enako velik - 1526g z baterijo...

hojnikb ::

Samo za info; akoya P6660 (tisti z fhd/500e) ne podpira M-key ssdjov, samo B-key. Torej razni 950pro, SM/PM951 odpadejo.
#brezpodpisa

Stari maček ::

matobeli je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.


NiMh je za dedke :P

zmogljiva 18-V litij-ionska baterija

Dedki uporabljamo NiCd...ki po 10 letih neprekinjene uporabe še vedno delujejo!

facepalm ::

Hojnikb si morda flashal nov bios na tisti akoyi?
Po flashanju, se mi je parkrat zgodilo, da se racunalnik ni vec zbudil iz spanja in sem bil primoran odstraniti baterijo. Sedaj pa nisem 100% ali je kriv bios ali kak win update/driver.

koyotee ::

Stari maček je izjavil:

matobeli je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.


NiMh je za dedke :P

zmogljiva 18-V litij-ionska baterija

Dedki uporabljamo NiCd...ki po 10 letih neprekinjene uporabe še vedno delujejo!



Za 3x na leto je res vseeno če je nicd.

http://gizmodo.com/5700760/5-things-to-...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

facepalm je izjavil:

Hojnikb si morda flashal nov bios na tisti akoyi?
Po flashanju, se mi je parkrat zgodilo, da se racunalnik ni vec zbudil iz spanja in sem bil primoran odstraniti baterijo. Sedaj pa nisem 100% ali je kriv bios ali kak win update/driver.

Ja, mam latest bios pa se mi še to ni zgodilo. Je pa res da sleepa ne uporabljam kej dost, ker je zagon tako hiter :)
#brezpodpisa

Stari maček ::

koyotee je izjavil:

Stari maček je izjavil:

matobeli je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.


NiMh je za dedke :P

zmogljiva 18-V litij-ionska baterija

Dedki uporabljamo NiCd...ki po 10 letih neprekinjene uporabe še vedno delujejo!



Za 3x na leto je res vseeno če je nicd.

http://gizmodo.com/5700760/5-things-to-...

Toliko vijakov, kot jih je ta Makita prevrtela, ti še videl nisi. Nisem teoretik ampak z njo delam v firmi!

          ::

koyotee je izjavil:

Za 3x na leto je res vseeno če je nicd.


To je ravno toliko, da se baterije vmes že same izpraznijo in ko hočeš vijačiti moraš majprej filati.

erkgheoruugh ::

hojnikb je izjavil:

Samo za info; akoya P6660 (tisti z fhd/500e) ne podpira M-key ssdjov, samo B-key. Torej razni 950pro, SM/PM951 odpadejo.


A lahko daš konkreten primer z linki, kaj podpira in kaj ne, npr. na amazonu ali drugi podobni štacuni. Ker sem kupil očitno nepravega in se ne bi rad še enkrat nasankal. Nabavil pa sem SM951

hojnikb ::

#brezpodpisa

koyotee ::

Stari maček je izjavil:

koyotee je izjavil:

Stari maček je izjavil:

matobeli je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.


NiMh je za dedke :P

zmogljiva 18-V litij-ionska baterija

Dedki uporabljamo NiCd...ki po 10 letih neprekinjene uporabe še vedno delujejo!



Za 3x na leto je res vseeno če je nicd.

http://gizmodo.com/5700760/5-things-to-...

Toliko vijakov, kot jih je ta Makita prevrtela, ti še videl nisi. Nisem teoretik ampak z njo delam v firmi!


Ocitno zlo sparate v vasi firmi :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

Ocitno zlo sparate v vasi firmi :)


v petek sem v eni firmi spravu v obratovanje 50 let star stroj. ob vsej novi tehnologiji in novih strojih je samo tist bil sposoben zadevo naredit.

ni vedno vse kar je staro za v smeti ;)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Robertos664 ::

če smo že pri starih strojih :) mi imamo doma gorenjev pralni stroj iz leta 1965 za backup, ko crkne novo čudo od tehnike. in to je skoraj vsako leto..

erkgheoruugh ::

hojnikb je izjavil:

http://geizhals.eu/?cat=hdssd&xf=4832_5...

Iz tega tvojega linka je razvidno da si dal tako na SATA kot na PCIe vodilu. A to pomeni, da oboje pride v poštev, samo da je B-key?
««
118 / 194
»»