» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
116 / 194
»»

modelno1 ::

AFAIK imajo vsi telefoni z Androidom tudi BT.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

m0LN4r ::

Die Lüftersteuerung ist korrekt nach dem BIOS-Update und die Drehzahl wurde leicht reduziert gegenüber der Vorversion.
Aufgrund der Gehäusethermik ist diese Einstellung gewählt worden, da sonst der Lüfter im ständigen Wechselspiel mit hohen und niedrigen Umdrehungen drehen würde, um die Kühlleistung zu erhalten.

Nebo bios updejta ocitno. So rekl, da je tak bols xD heh
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

Oni ze vedo.. :S

Jurrbe ::

BlaY0 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Jurrbe je izjavil:

Ali je kakšen način, da se izbiše nezaželjene alpikacije, ki se jih ne da izbrisati preko nastavitev?

Seveda, ampak telefon moraš root-at najprej. potem pa kaj takega https://play.google.com/store/apps/deta...

Ne rabiš niti rutat niti brisat... se da podisablat praktično vse (prek terminala z ukazom pm).


Lahko malo razložiš,
Hvala!

tikitoki ::

sem kupil medion laptop in nadgradil na win 10. kako sedaj dobil eno leto brezplacnega office 365? ce kdo ve. hvala

BlaY0 ::

Jurrbe je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Jurrbe je izjavil:

Ali je kakšen način, da se izbiše nezaželjene alpikacije, ki se jih ne da izbrisati preko nastavitev?

Seveda, ampak telefon moraš root-at najprej. potem pa kaj takega https://play.google.com/store/apps/deta...

Ne rabiš niti rutat niti brisat... se da podisablat praktično vse (prek terminala z ukazom pm).


Lahko malo razložiš,
Hvala!

V frameworku se nahaja Package Manager (pm.jar), ki ga lahko kličeš tudi kot CLI iz terminala z ukazom pm. Z njim si zlistaš pakete oziroma njihove komponente ter nato podisablaš tiste, za katere meniš da jih ne potrebuješ. Omogoča ti recimo tudi custom nastavljanje pravic, ki jih paket ali komponenta na sistemu uporablja.

Skratka namestiš si nek terminalski program (recimo ConnectBot), se skonektaš na localhost ter iz ukazne vrstice poženeš pm. Od tu dalje se boš verjetno že znašel.

fujtajksel ::

tikitoki je izjavil:

sem kupil medion laptop in nadgradil na win 10. kako sedaj dobil eno leto brezplacnega office 365? ce kdo ve. hvala


Pa koliko je treba naslednja leta plačevat?

Motion ::

Če jih ne rabiš, ti jih ni treba naprej plačevat. Drgač pa so cene se mi zdi nekje $70 za Personal paket na leto, kar vklučuje office 365 + 1TB prostora v oblaku +60min skypa. Oziroma $100 za Home paket (5X personal paket).

fujtajksel ::

Motion je izjavil:

Če jih ne rabiš, ti jih ni treba naprej plačevat. Drgač pa so cene se mi zdi nekje $70 za Personal paket na leto, kar vklučuje office 365 + 1TB prostora v oblaku +60min skypa. Oziroma $100 za Home paket (5X personal paket).


Tnx.
Seveda ni treba, ampak če bi se odločil da nočem plačevat, bi že na začetku poiskal alternativo.

Spock83 ::

Ne vem zakaj bi bil upravišel do 1 leto zastonj Office 365? A imajo kakšno novo akcijo ali kaj? Vem, da je bila ta ponuda samo za naprave do 8" velikosti ekrana.

Motion ::

fujtajksel je izjavil:

Motion je izjavil:

Če jih ne rabiš, ti jih ni treba naprej plačevat. Drgač pa so cene se mi zdi nekje $70 za Personal paket na leto, kar vklučuje office 365 + 1TB prostora v oblaku +60min skypa. Oziroma $100 za Home paket (5X personal paket).


Tnx.
Seveda ni treba, ampak če bi se odločil da nočem plačevat, bi že na začetku poiskal alternativo.

JA no lahko bi hotu kupit škatelno verzijo, ki ji ne poteče rok uporarbe, (le zastara). Sam nevidim prednosti, še posebi če dnevno rabiš office in in koristiš tudi druge MS-jeve storitve.

Bud_Bundy ::

Kaj pravite na tale akum. udarni vrtalnik?

Motion ::

Za hobi bo ok. Jst sem pred časom kupu podobnega od Parkside-a ki je mel mal več navora pa glavo ki lahko sprejme svedre do 13mm za 50e. Za tistim je pršla še mal močnejša verzija prav tako za 50. 13mm glava pride kdaj fajn za vrtat kej v les sam po večini nima veze. Fajn je kr ima 3leta garancije. Dela pa super. Za tega nevem sam najbrš ni kej dosti drugačen.

Bud_Bundy ::

Bom kar vzel, če ne nebodo že prej vse pobral ljudje, ki vedno pokupijo te mašince pred mano.....

hrustus ::

Uspel sem dobit informacije glede Workzone orodja iz Hoferja. Proizvajalec tega orodja je Einhell, nemška firma ki vse svoje produkte izdeluje na Kitajskem. Sta 2 seriji orodja...modra (workzone ) in rdeča ( workzone titanium). Modra je hobi program, rdeča pa "profi" program in naj bi bila v rangu Boscha..zelena serija. Pred 3 meseci so prodajali udarni vrtalnik za 150 eur https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
V Angliji pa komplet vrtalnika in vijačnika za to ceno http://www.absolutegadget.com/2014/11/3...
Parkside naj bi bila ista figa ( spet einhell )
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

hrustus ::

http://products.einhell.com/com_en/tool... za primerjavo. Res pa da so pri nas prodajali zadevo z 20v baterijo ki sama stane cca 60 eur
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

Bud_Bundy ::

Sem pa skoraj v dilemi.... Imam kar nekaj stvari v planu spomladi in najbrž bi tudi tale "profi" odslužila svojo vrednost....

Zgodovina sprememb…

hrustus ::

Odvisno kaj rabiš. Če ni preveč zahtev po navoru in udarnim kladivom si lahko omisliš tudi makito z 2 baterijami, nastavki in svedri za 149 eur na mimovrste, če pa je samo za vijačenje in gips , knauf in cigl pa bo ta za 60 eur tudi dober. Sam imam od HS vrtalnik star 15 let in zadostuje za večino stvari, pa nima udarne glave.
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

Bud_Bundy ::

udarne glave nebi rabil. Še najzahtevnejše bi bilo vrtanje cca 6mm lukenj v hrast/akacijo.

Zgodovina sprememb…

hrustus ::

Pol tega za 60 eur kupi pa bo služil namenu pa prišparaš keš
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

Bud_Bundy ::

No tako, samo še šotor postavim pred Hofer, pa bo. Oziroma bo treba angažirat žlahto(za kaj jih pa vendar imamo)

hrustus ::

Zato obstaja http://www.lidl.de/de/parkside/b183?cur...
super stvar za denar https://www.mimovrste.com/akumulatorski...
ali pa za 3 kratno ceno ta komplet pri katerem ni potrebno razlagat da je top orodje https://www.mimovrste.com/kompleti-seti...
Asus sabertooth 990fx r2.0,Amd fx 8350 @4.5ghz,sapphire pulse 5600xt,
ripjaws 16 gb, Samsung evo 500 gb, antec 920 h2o,coller master v 850, zalman z9+

koyotee ::

10,8V je svoh svoh
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Motion ::

Tiste makite niso namenjene vrtanju. So bol vijačniki, za tisto pa je 10V dovolj po mojih izkušnjah.

perci ::

Makitin 10V pelje scat razne 16V Black Deckerje in Bosche.

lopov ::

fujtajksel je izjavil:

Motion je izjavil:

Če jih ne rabiš, ti jih ni treba naprej plačevat. Drgač pa so cene se mi zdi nekje $70 za Personal paket na leto, kar vklučuje office 365 + 1TB prostora v oblaku +60min skypa. Oziroma $100 za Home paket (5X personal paket).


Tnx.
Seveda ni treba, ampak če bi se odločil da nočem plačevat, bi že na začetku poiskal alternativo.


Za eno leto brezplačno si dobil pri nakupu naprave z Win 8.1.

Pri novejših z Win 10 tega ni več. IMO je še vedno najcenejša plačjiva opcija tale z nemškega amazona za 5 uporabnikov:
http://www.amazon.de/dp/B00A2ILVP8/ref=...

Pa maš za eno leto mir :) Po nasvetih na tem forumu sem tudi sam to kupil in nadgradil enoletno brezplačno enouporabniško verzijo, katero sem prejel ob nakupu naprave z Win 8.1

Egidij88 ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

To ti pa v hrbet mečejo. Dodaš ram in ssd in imaš čisto lepo, lahko mašinco (1,6kg) za average johna ali 2nd comp.

Čeprav, če rabiš zmogljivost greš po rabljenega thinkpada.

telen ::

Meni je ta prenosnik zelo ok. Samo opozorilo: rama se ne da nadgraditi, ker je prilotan na matično. :)

hojnikb ::

a nobenga slota ni ?
#brezpodpisa

telen ::

Nop.

hojnikb ::

uff, dost bedno to. 2GB ni glih nwm kaj danes.
Un star model je bil precej bolši dil
#brezpodpisa

Egidij88 ::

Ja potem pa itak odpade.

Bellzmet ::

Ja odpade, pač se ne kupuje laptopa z samo 2 Gb RAMa.

hojnikb ::

čeprav honestly, da se preživet. Sam ne za 350e. Hell, za 299e maš z njemačke i3-5005u in 4g
#brezpodpisa

telen ::

Prenosnik je čist normalno uporaben za internet, office, filme. Tisti iz Nemčije je večji, težji in nima fullhd zaslona. Pa še brez OS ter Office licence za eno leto. :) Pa še dve leti manj garancije. Odvisno kaj komu odtehta.

Zvezdica27 ::

lp,

glede vijačnikov je fajn, da je Li-ionsa baterija, ni pa mus, tudi Nikelj kadmij dela OK. 14,4 je minimum... 18v je super! Zdaj pa...

jaz sem dal za Ryobi 18v Nikelj Kadmij, če se ne motim 110e in 2 bateriji - M tehnika. Einhell je firma, vsaj to. Če ima še "kladivo", torej udarno glavo: odkar imam ta aku vrtalnik nisem še uporabil štroma - pa vrtam tudi v beton. Tudi les, kar češ... TO imaš lahko 10 let brez problema.

Kupi firmo, kupi oreng in naj ima kladivo - 18v Li-ionska baterija pa je cukrček. Če je to 150e za dve bateriji, je to kraja in msamo vzami, jaz osebno pač kupujem Ryobi, ker imamo dve (14,4 in 18) in oboje dela noro in se med sabo menja baterije. Jaz samo Ryobi, najbrž je makita tud OK, Einhell še nisem imel, a je vsaj znana firma. 10v jaz ne bi vzel.

In rabiš bohrmašino na štrom samo še za pretakanje tekočin in čisto nič drugega. Najboljši domači nakup ever!

toliko,

zz

Pithlit ::

Zvezdica27 je izjavil:

14,4 je minimum... 18v je super! Zdaj pa...

V jok in na drevo?

Zvezdica27 je izjavil:

10v jaz ne bi vzel.

Jaz pa. Takoj. Še enkrat. 10v Makita je komplet kuhinjo zvijačila. In privijačila na zid. In vse luknje zvrtala (no, une v armiran beton je vrtala 40 let stara Iskra... v cegle pa ta palček od Makite). Pa komplet campus steno tudi (cca. 40 5,5*70 lesnih, pa 90 4,5*50 lesnih, pa 20 5*100 in še vse skupaj na zid z 20kom 5*120)... in jo kasneje tudi razvijačila.

Fenomenalen nakup. Mimogrede. Vijači se ne z volti, ampak z navorom. Med tema dvema pa ni neke hude neposredne povezave.
Life is as complicated as we make it...

perci ::

Ikzekli. Sem s tamalo makito (kolegovo) samorezen šrauf do konca zašraufal v polcentimetersko jeklo in to brez najmanjšega problema.

SaXsIm ::

Kolega ima Parkside mašino iz Lidla. Super stvar. Smo zmonitirali ene 10 gips plošč z njo in kompletno konstrukcijo. Potem pa sem dobil svojo Milwaukee mašino, za 200 EUR. Za naslednjih 10 gips plošč Lidlove mašine ni nihče prijel v roke. Pa je povsem okej mašina, veliko boljša, kot tretja, ki smo jo imeli na razpolago (zelena bosch mašina, NiCd baterije). My point? Za res hobi uporabo so te zadeve povsem ok. Če pa si lahko privoščiš in uporabljaš malo več kot le za hobi, pa so brand zadeve "way to go."
SaXsIm

Compufreek ::

Men sta že 2 hoferji 18V mašinci crknali ampak napram tega da stopim tja in dobim gotovino nazaj pa si grem iskat drugo se sploh ne sekiram.... v bistvu je še bolje ... ampak tako kot so napisali ostali ... za domačo rabo (tudi za bolj pogosto) je super ... glede na nezanesljivost pa sploh ne pomislit na kaj resnega(boš pa že reskiral tistih 200 - 300 eur ko se ti itak po 2h job-ih povrne).

Motion ::

A ma kdo šubler it hoferja ki se bo prodajal 11.2 za 10E. Kako kaj kvaliteta. A ma zaščito da ne izvaja meritev več, ko pade napetost na bateriji? Kerj kitacji delajo ponaredke brez te zaščite in potem ko je baterija mal stara ne kaže več točno.

matobeli ::

Jaz ga imam že od prejšne akcije. Za ta denar bi rekel da je kar spodoben, baterije mi pa še ni uspelo potrošit. V primerjavi z mitutoyo-tem je očitno slabše kvalitete, tudi enemu za 40€ se ne približa povsem, cenejših pa nisem imel prilike v roke prijet.

fikus_ ::

Ta šubler je za hobi odličen. Res pa je, da moj kar konkretno žre baterije.
Proti 15-20 let staremu Mitutoyo pa ni primerjave. Tisto je čist druga kvaliteta.

Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

seminal ::

Mamo doma Boscha modrega na akumolator, pa če se da vedno uproabim boscha modrega na kabl :D Če delaš v hiši al pa na dvorišču ni problem kabl, edino če greš kam kjer ni elektrike te se vzame na baterije. Na kabl mi zmaga v vseh pogledih.

matobeli ::

fikus_ je izjavil:


Hofer 18 V mašinca je ok za ta denar. Verjetno je 1,5Ah NiMh baterija. Škoda da nista dve bateriji v paketu, mogoče za par eur več.


NiMh je za dedke :P

zmogljiva 18-V litij-ionska baterija

fikus_ ::

Pardon, Li-ion ja.

Bud_Bundy ::

Jaz imam nekaj kmetijskega poslopja brez elektrike in dosedaj sem uporabljal amukumalator+razsmernik+mašinca+samokolnica(presenetljivo mobilno:))

Motion ::

@fikus_ ; @seminal

Sej mam 10-15 let starga original Mitutoyota sam me jezi ker se ne sklopi sam, in potem je stalno prazna baterija :\

BCSman ::

Egidij88 je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

To ti pa v hrbet mečejo. Dodaš ram in ssd in imaš čisto lepo, lahko mašinco (1,6kg) za average johna ali 2nd comp.

Čeprav, če rabiš zmogljivost greš po rabljenega thinkpada.

Lol 2gb. Leta 2008 sem kupil nov prenosnik z 2gb rama za 490eur. In 8 let pozneje še vedno prodajajo z 2gb?

hojnikb ::

Dans sn za foro izklopo ta tečen vent pr P6660 (fizičn izklop konektorja).

V idle cirka 30C, net browsanje cca 40-45C max, v peacekeeper benchu stvar ni šla čez 52c.

Tko, da če gre kirmu res na živce vent, lahko takole reši. Seveda če se zadeve ne obremenjuje (ala igrice, zahtevni programi...)
#brezpodpisa
««
116 / 194
»»