» »

cdrw

cdrw

kunz ::

dober dan napocil je cas ko si bo tudi zadnji fosil nabavu pekac (jaz)

pa me zanima kateri bi bil najbolj primeren v cenovnem razredu od 15k do 25k tolarjev.
mam ze oci na liton-ovega mal vrzene sam me zanima ce kdo ve se za kej konkurence, kaj je dober kaj ne..........govorimo pa o teh nad 40x-nikih seveda....pac ta novi ki so.
Ce mogoce kir kej cene vsakodnevno cekira lahka tud kak nasvet v tej smeri cene bom pa sam.
Ker vem da nekateri vse teste obdelate bi vas prosu za strokovne informacije vse ostale pa za iskusnje.............HVALA;( :\ :)

:| 8-O :D
Bi mel pa nimam, kaj je to?

kunz ::

ups sem glih vidu da se o tem ze na veliko prica
ja no ce se ma gdo kej za dodat
zasledil sem sam yamaho teac in liton...........kaj pa ostali

pa se neki a se na muski (posneti) in pri ostalih stavreh(zanesljivost...) res tulk pozna al das 15k al 35k sit.......recmo za enga normalnega uporabnika.

Je recimo 15000 sit stran vrzen denar???:) :)
Bi mel pa nimam, kaj je to?

boštjan ::

poleg je še LG.če boš dosti muzike peko ti priporočam yamaho F1(test je v zadnji št.SWPowera),cena pa je 26k v http://www.jae.si/.sam mam eno staro yamaho 20/10/40 pa sem full zadovoljen.Kar pa ne pomeni da so drugi za en drek.Teac je takoj naslednji na listo,plextor pa je kralj pečic(cena pa je previsoka)

mepa ::

Če hočeš v redu pekača, si kupi TEACA W540E 40x/12x/48x z 8 MB predpomnilnika in podporo nekaterih naprednih funkcij, kot so napr. MOUNT-RAINER ( za katerega še softwara sicer ni), vendar bo to standard, ki bo v kratkem nadomestil UDF ( paketno zapisovanje). Test pekača, najdeš v reviji SW Power september št. 112, kjer je bil le ta med petimi pekači ocenjen kot najboljši po kratki dostopnih časih pri novejših pa tudi izgled ni več tako špartanski, kot pri prvih različicah. Sam imam že od vsega začetka pekače znamke TEAC od 4x4x32 pa sedaj tega 40x12x48x in ti povem da drugega pekača sploh nočem imet.
:D

AngelOfDeath ::

za 31k se dobi že plextor (48/24/48)

boštjan ::

še vedno malo predrago ,glede na teaca

AngelOfDeath ::

odvisno kak za koga jaz mam z teacom samo težave. Pa če malo podrobneje pogledamo tuje forume vidimo da so težave z večino drugih firm le z plexom jih ni (tok, tok, tok). Torej se investicija 31k vsekakor splača. No res ker je začetnik bo morda zadovoljen tudi z rekorderjem za 15k, ampak ko bo ugotovil (če) bo videl da se vložen denar vidi na vsakem koraku ( ni nobenih problemov z cdji, ni kompromisov v kakovosti, izredno dobra izdelava enote, izredno dobra tehnična podpora in servis).

Če pogledaš celo sliko so plexi izredno poceni rekorderji. Če pa pogledaš samo nabavno ceno pa nažalost nimajo te prednosti.

chip trade ::

Hallo
Pri nas prodajamo TEACA 48x16x48
Pa še cena je ok!

Pokliči pa se zmenimo...

boštjan ::

ajde chipek da te čujem

Tr0n ::

Za cca. 24k dobis Teac 48x.

boštjan ::

Za cca. 24k dobis Teac 48x.

sumim besede comtronove:D

kunz ::

kaj pa tista jamaha od zgoraj ostali je niste nic komentiral :)

Pleksi pleksi saj vem kaj to pomeni sam ko kosta en cink velik zame trenutno.

bom se vidu sem se odlocu da bozicku se ne bom pisu zanjga ........po NJ mogoce.

hvala :D :| 8-O :P

:P :)) :D 0:) :'(

vesel bozic alpa tud kej druzga:)) :D
Bi mel pa nimam, kaj je to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614256 (3516) Oblivion
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515436 (4749) wilecoyot
»

Teac ali Plextor CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
271693 (1378) tejo
»

Kater CDRW - LG 8400B/LiteOn 48x/Teac W540E

Oddelek: Kaj kupiti
201695 (1433) TheJack
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191703 (1334) TheJack

Več podobnih tem