» »

Stisnjen zrak

Stisnjen zrak

pipicar ::

Zanima me kje bi dobil tak stisnjen zrak po domače povedano, za čiščenje računalnike, namest pač da s sesalcem sesam noter prah, bi raje s tem spihal, s sesalcem ni ravno varno noter hodit :).

Meizu ::

:))

Misliš ti kaj takšnega, kot majhen kompresorček kajneda? Se da dobit, za ne dosti denarja dobiš 20 litrske kompresorje, ki več kot dovolj dobri za takšne stvari počet. Pa še kakšno gumo lahko spotoma komot napumpaš.

BlueKnight ::

Sem že videl spreje stisnjenega zraka za pucanje, podobno zgleda kot WD-40 sprej. Uporabnost je pa zelo omejena morda za kšne bl fine stvari, za kaj drugega je pa prešvoh. Na šihtu je tajnica kupla, sm probu pa ne dela nič kaj bolše kot sesalc, sicer slabše tudi ne, če stvar neseš ven. Ker sicer se boš zadušu v prahu... Kupila je pa zelo verjetno v večji knjigarni, nisem pa zihr.
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Napihneš par balončkov?
:D

J-ronimo ::

Zadeva, ki jo uporabljam sam in je več kot zadostna.

barakus ::

Jaz sem imel jeklenko s prirejenim ventilom za avto gume in sem jo napolnil kar na črpalki... na žalost sem jo vrgel stran ravno 1 mesec nazaj.

Griffith ::

Mislim, da take spreje s stisnjenim zrakom prodaja Fotojama.

Vikking ::

HAM ::

Napolnis prazno plinsko bombo s stisnjenim zrakom. Kar fajn jo lahko 'nadrukas'.
Potem pa veselo pihas iz nje :)

Midnas ::

Tukaj imaš vsega boga: http://www.green-clean.si/

Brane2 ::

Jaz sem v ta namen uporabljal sesalnik, ki smo ga kupili v okviru nekega deala pri Zepterju, kjer si lahko cev nataknil na zračni izpuh in tako izpihoval.

Stvar je vmes škripnila, jaz se pa stalno oziram po poceni sesalnikih, ki bi imeli to možnost, pa ne najdem nobenega.

BTW: pri izpihovanju je VELIKO prahu in svinjarije, ampak pucanje mašine je res temeljito.

Zato sem to včasih opravljal zunaj, sedaj pa imam patent s staro prevleko za posteljo, katero poveznem čez, da ujamem svinjarijo, potem pa posesam njo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Skrat2510 ::

Techtrade ga ima v ponudbi.

laguna1 ::

Kaj pa kakšen fen, kalolifer, ..., nekaj od tega pa imaš doma

Brane2 ::

Tisto ne dela. Rabiš res soliden curek.
On the journey of life, I chose the psycho path.

kuglvinkl ::

Brane2 je izjavil:

Jaz sem v ta namen uporabljal sesalnik, ki smo ga kupili v okviru nekega deala pri Zepterju, kjer si lahko cev nataknil na zračni izpuh in tako izpihoval.

Stvar je vmes škripnila, jaz se pa stalno oziram po poceni sesalnikih, ki bi imeli to možnost, pa ne najdem nobenega.

BTW: pri izpihovanju je VELIKO prahu in svinjarije, ampak pucanje mašine je res temeljito.

Zato sem to včasih opravljal zunaj, sedaj pa imam patent s staro prevleko za posteljo, katero poveznem čez, da ujamem svinjarijo, potem pa posesam njo...


Jest bi kej takega potreboval, da sčistim radiatorje...

St235 ::

Jaz mam to skombinirano z potapljaško jeklenko in prvo stopnjo. 10 bar pošteno prepiha vse skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141922 (1702) IcyFox
»

S cim cistiti prah/PC v studentski sobi

Oddelek: Pomoč in nasveti
467419 (6320) Unknown_001
»

čiščenje računalnika z zrakom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211281 (9867) Napajalc
»

čiščenje računalnika (prah, itd)

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311108 (5628) ...:TOMI:...
»

kontakt spray

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2910379 (7786) lebang1

Več podobnih tem