» »

Navigacija GPS - natančne karte poleg Garmn XT

Navigacija GPS - natančne karte poleg Garmn XT

halesh ::

Kupujem nov telefon.

Trenutno sem lastnik stare Nokie 6730 s Simbian na katero je mogoče naložiti Garmin XT, preko tega imaš dostop do dobrih kart 1:25.000.(topo karte-vsebujejo tudi planinske poti)
Tudi Nokia ovi maps so ok in ponujajo brezplačno navigacijo(deluje samo GPS)a bolj za gibanje po cestah.

Sem veliko izven cest(hribi...), tako, da so zame googlemaps in razni programi 1:100.000 neuporabni.


Ali ponuja Android kaj podobnega?
Ali so obstajajo (sploh pa na partisu itd) za android OS navi.programe karte 1:25.000??

Hvala za pomoč!

karafeka ::

Jaz za kolesarjenje uporabim ozieplorer z topo kartami 1:25000 (imam tudi 1:5000, to so karte stare več kot 20 let izdane s strani geodetske uprave, ampak za brezpotja oz.
neke kolovoze in lokalne ceste so dokaj dobre), kjer si jih v Oknih zlepim skupaj za neko področje in naredim tracke. Na androidu pa uporabim androzic, ki potem to karto in tracke prebere in ti sledi.

Za cestno navigacijo pa imam igo.

edit: link do map 1:5000 http://tabla.mtb.si/viewtopic.php?f=12&...
Na tabli boš ziher našel še kakšne ostale mape.

edit: drugače pa lahko kupiš aktualne karte na http://www.kje.si/, samo ne vem če jih lahko uporabljaš na androidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

halesh ::

Je oziexplorer edina opcija za natančnejše karte? Seveda za prednaložene in dobro podporo za naš prostor.

So primerljive z Garminovimi?

Cena oz "dostopnost"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOPO SLO za ORUXMAPS (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6413163 (2456) Matko
»

Navigacija za kolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7312871 (9047) schurda
»

Offline zemljevid

Oddelek: Programska oprema
234612 (3493) laguna1
»

GARMIN nove karte

Oddelek: Programska oprema
145428 (4967) lopov
»

Kaj menite o GPS-u?

Oddelek: Kaj kupiti
81615 (1300) Šimpanz

Več podobnih tem