» »

Actel Libero 9.1 za Linux- ga je komu uspelo pognat in kako ?

Actel Libero 9.1 za Linux- ga je komu uspelo pognat in kako ?

Brane2 ::

Tle se matram z omenjenim programom na svojem Gentooju že skoraj teden.

Full je enih težav.

Najprej je blo to, da program zahteva updatean LD_LIBRARY_PATH, ki sem ga nastavil. Po enem dnevu sem pogruntal,d a je treba ob licenci inštalirat še server zanjo. Nato je sledilo pol dneva zajebancije, da sem pognal tega- ravno ključni program zahteva linker z nekim drugim imenom.

Sedaj umiram na strani samega programa- klienta za licenco. Ta ureja to in še kaj drugega preko Wind/U registryja, v kateri namen ima kar nekaj 32-bitnih binaryjev in šitload skriptov. Komaj sem se prebil skozi skripte in prišel do tega, da ti poskusijo štartat lib/windu_registryd50, ta pa škripne v tišini. Puskusil sem ga pognat ročno s -h opcijo, da vidim, kaj sploh pričakuje zadeva in videti je, da sploh ne razume podanih mu parametrov.

Poskusil sem ga traceat, ampak zadeva se forka parkrat precej na začetku, tako da vedno končam v eni ( ponavadi napačni ) niti, iz katere ne vidim cele zgodbe.

Če komu zadeva laufa, bib il vesel pomoči. Lahko tudi pod imanom userja, ki je štartal libero kje v terminalu vtipkate recimo "ps -eF | grep windu_reistryd " in mi postate rezultat.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS SqlServer 2008 R2 Express instalacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
71297 (1180) ian wolf
»

iGo - update zemljevidov

Oddelek: Mobilne tehnologije
104986 (4432) krop
»

iščem procesor in osnovna plošča za domači server

Oddelek: Strojna oprema
5975 (855) kulSMS
»

visual basic .net resetiranje

Oddelek: Programiranje
8860 (788) mainman
»

XP zahteva po povezavi

Oddelek: Pomoč in nasveti
81021 (795) Hux

Več podobnih tem