» »

Filtri v gmailu

Filtri v gmailu

dire ::

V gmailu imam ustvarjenih več filtrov.Enega izmed teh, bi rad preusmeril na drugi račun.Tam v nastavitvah je tale opcija-Posredujete lahko tudi le del svoje pošte, tako da ustvarite filter!----Ampak ko to uredim mi v bistvu vso pošto preusmeri, ne pa samo od enega pošiljatelja.Prosim za pomoč, kako naj to uredim.Hvala.

amigo_no1 ::

Bolj konkretno vprašaj.

V Settings -> Forwarding and POP/IMAP vpišeš mail ivancankar@cankar.si (Add a forwarding address) in v dotičnem mailu potrdiš.
Nastavljaš v Settings -> Filters.

Da ti auto-forwarda vse maile od janeznovak@novak.si (& jih označi pod "Janez Novak") na ivancankar@cankar.si

Matches: from:(janeznovak@novak.si)
Do this: Apply label "Janez Novak", Forward to "ivancankar@cankar.si"

Zgodovina sprememb…

dire ::

Torej...jaz imam že pet filtrov...in rad bi , da se pošta katera pride v recimo prvi filter, preusmeri na drugi gmail naslov.To sem naredil, a mi ponudi opcijo, da bo vsa pošta posredovana na ta drugi naslon, ne pa samo od enega filtra.Tam imam opcijo dodaj naslov za posredovanje a vseeno mi ne uspe in mi kar vso pošto preusmeri.....Prosim te, če mi lahko v "slovenščini"pomagaš...sem...začetnik:):):)Hvala.

amigo_no1 ::

Prvo:
v Settings -> Forwarding and POP/IMAP vpišeš mail (Add a forwarding address), na katerega bi rad forwardal (si že naredil)
kot tudi potrdiš forwardanje v tem drugem dodanem mailu s klikom na prispel mail s kodo.

Drugo:
v Settings -> Filters -> Create a new filter

v polje "From" vpišeš mail naslov, katerega bi rad forwardal, klikneš na "Test search", če najde maile od dotičnega osebka klikneš "Next step", pod "Choose action" izbereš "Forward it to:" in izbereš, na kateri drug mail bi rad forwardal.

Forwarding mail to another email account automatically
http://mail.google.com/support/bin/answ...

Using filters
http://mail.google.com/support/bin/answ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatsko posredovanje mailov

Oddelek: Omrežja in internet
151050 (925) Hayabusa
»

Gmail password

Oddelek: Pomoč in nasveti
81235 (1092) amigo_no1
»

Comodo : Gmail

Oddelek: Informacijska varnost
71282 (1282) Matko
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710630 (10630) Gandalfar
»

Mozilla Thunderbird 1.5

Oddelek: Novice / Brskalniki
466890 (5130) krho

Več podobnih tem