» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
100 / 110
»»

Yellow ::

Nov paket magični bob: 4000 min, 4000 SMS, 50 GB za 12,99 €. www.bob.si/magicni-bob

Nesta ::

Eno vprasanje.

Imam paket bob 4 cente ki je naročnina 0€, ker imam tudi sluzbeno stevilko z neomejenimi klici in smsi ter 5 GB prenosa.
V primeru da grem na dopust in se izkaže da potrebujem recimo 50GB prenosa in grem na Magični bob... Ali lahko v tistem trenutki preklopim iz paketa bob 4 cente na magični bob in uporabljam še isti dan en mesec ta paket za 13€, potem konec meseca pa grem takoj lahko nazaj na bob 4 cente?

Hvala za odgovor

starfotr ::

lahko to narediš.

fikus_ ::

Enkrat v obračunskem obdobju (24.x-24.y) lahko menjaš paket s poslanim SMS. Paket začne veljati takoj, ko ti pošljejo nazaj SMS s potrditvijo spremembe.

Pa še to, naročnino plačaš v deležu dni na enem in drugem paketu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Nesta ::

fikus_ je izjavil:

Enkrat v obračunskem obdobju (24.x-24.y) lahko menjaš paket s poslanim SMS. Paket začne veljati takoj, ko ti pošljejo nazaj SMS s potrditvijo spremembe.

Pa še to, naročnino plačaš v deležu dni na enem in drugem paketu.


Super hvala.

Se pravi ni potrebno čakati en mesec da nazaj saltas na paket.

Hvala

Matevz96 ::

Nesta je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Enkrat v obračunskem obdobju (24.x-24.y) lahko menjaš paket s poslanim SMS. Paket začne veljati takoj, ko ti pošljejo nazaj SMS s potrditvijo spremembe.

Pa še to, naročnino plačaš v deležu dni na enem in drugem paketu.


Super hvala.

Se pravi ni potrebno čakati en mesec da nazaj saltas na paket.

Hvala


Menjaš lahko enkrat na obračunsko obdobje (24. v mesecu) tako da če boš zamenjal 25. boš moral čakati do 24. naslednji mesec, če pa zamenjaš 23. se lahko vrneš že čez dva dni.
#hooldthedoor

Xxxzilla ::

Imam eno vprašanje:

Nameravam se prestaviti iz Telekoma na Bob. Storil sem vse korake in sem pred tem, da mi pošljejo pogodbo, da potem aktiviram naročniško razmerje. Sedaj sem na bob kartico prejel sledeči sms:

''Spostovani. Aktivacija pogodbe je stornirana. Lep pozdrav, bob''

Predhodno tega sporočila nisem prejel nobene kode ali pogodbe za aktivacijo.

Torej so mi skenslali proces prijave k njim in vse ostaja tako kot je bilo?

gregyk ::

Težavo imam da mi ne dela pošiljanje MMS-ov, katerekoli nastavitve probavam ne pošlje. Prvenstveno potrebujem za t.i "lovsko" kamero, ampak sem probaval na dveh xiaomi in na sony telefonu, pa ne dela. Mi lahko kdo pošlje link do nastavitev ki sigurno delajo? A je potrebno MMS dodatno vklopit?

jukoz ::

Xxxzilla je izjavil:

Imam eno vprašanje:

Nameravam se prestaviti iz Telekoma na Bob. Storil sem vse korake in sem pred tem, da mi pošljejo pogodbo, da potem aktiviram naročniško razmerje. Sedaj sem na bob kartico prejel sledeči sms:

''Spostovani. Aktivacija pogodbe je stornirana. Lep pozdrav, bob''

Predhodno tega sporočila nisem prejel nobene kode ali pogodbe za aktivacijo.

Torej so mi skenslali proces prijave k njim in vse ostaja tako kot je bilo?


Ja, pokliči jih, bodo povedali kje je problem. Pa pokliči iz BOB številke.

zavajon ::

Včeraj zvečer in danes zjutraj mobilni podatki na Bobu niso delali.
Zadnje čase sem imel predvsem dopoldne večkrat težave tudi pri telefoniranju, zvok je izginjal.

fikus_ ::

Za MMS moraš imeti dodatno vklopljene podatke.

Je pa tudi znano, da imajo nekateri (mnogi) težave z nastavitvami. Poglej po temi nazaj, so nekateri pisali, kako so nastavili.

Kodrnusa ::

gregyk je izjavil:

Težavo imam da mi ne dela pošiljanje MMS-ov, katerekoli nastavitve probavam ne pošlje. Prvenstveno potrebujem za t.i "lovsko" kamero, ampak sem probaval na dveh xiaomi in na sony telefonu, pa ne dela. Mi lahko kdo pošlje link do nastavitev ki sigurno delajo? A je potrebno MMS dodatno vklopit?


Nastimaj apnje. En za internet en za mms:
Geslo internet, in geslo mms

https://imgur.com/a/NEy0rX5

gregyk ::

Kodrnusa je izjavil:

gregyk je izjavil:

Težavo imam da mi ne dela pošiljanje MMS-ov, katerekoli nastavitve probavam ne pošlje. Prvenstveno potrebujem za t.i "lovsko" kamero, ampak sem probaval na dveh xiaomi in na sony telefonu, pa ne dela. Mi lahko kdo pošlje link do nastavitev ki sigurno delajo? A je potrebno MMS dodatno vklopit?


Nastimaj apnje. En za internet en za mms:
Geslo internet, in geslo mms

https://imgur.com/a/NEy0rX5


Sem rešil s tem da bom uporabil telemach sim z njo dela bp. Hvala.

Vm1999 ::

Nesta je izjavil:

Eno vprasanje.

Imam paket bob 4 cente ki je naročnina 0€, ker imam tudi sluzbeno stevilko z neomejenimi klici in smsi ter 5 GB prenosa.
V primeru da grem na dopust in se izkaže da potrebujem recimo 50GB prenosa in grem na Magični bob... Ali lahko v tistem trenutki preklopim iz paketa bob 4 cente na magični bob in uporabljam še isti dan en mesec ta paket za 13€, potem konec meseca pa grem takoj lahko nazaj na bob 4 cente?

Hvala za odgovor


Samo toliko, če greš na dopust v tujino nimaš 50 GB, ampak 6 GB.

celjski ::

A je kdo poizkušal plačevati z moneto v novem obračunskem obdobju. Mi zavrača vsa plačila kljub razpoložljivem limitu...

Yellow ::

bob je povečal net na paketu drzni bob iz 25 na 35 GB in dodal nov paket magični bob: www.bob.si/ponudba

Yellow ::

bob je postavil stran, kjer so podrobneje razloženi nekateri postopki: kako vklopit trajnik, kako plačevati račune online itd. www.bob.si/svetovalnica

bajar ::

Prej sem videl prispevek, ki se navezuje na tole:
https://telefoncek.si/2020/05/24/posega...
Omrežje namreč spletnim stranem, ki jih obiskujejo mobilni uporabniki BOB-a sporoča njihove telefonske številke.

Kako se lahko kaj takega sploh zgodi? Obstaja dobronamerna razlaga?

Lonsarg ::

Tole pa ni kaznivo samo po GDPR to je kaznivo po zihr ene 10 zakonih. Kje so miljonske kazni?:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

krho ::

Upam, da je Matej to prijavil informacijski pooblaščenki, in da A1 dobi kazen in to takšno, da jim kaj takega ne pride več na pamet.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Yellow ::

Ta vikend je bob prodajno mesto v Kopru če kdo kaj rabi ali pa bi rad na hitro sklenil naročniško razmerje :) www.bob.si/mobilni-bob

Master_Yoda ::

bajar je izjavil:

Prej sem videl prispevek, ki se navezuje na tole:
https://telefoncek.si/2020/05/24/posega...
Omrežje namreč spletnim stranem, ki jih obiskujejo mobilni uporabniki BOB-a sporoča njihove telefonske številke.

Kako se lahko kaj takega sploh zgodi? Obstaja dobronamerna razlaga?


Zato pa je najbolje uporabljati wireguard do raspberrypi doma, ki ima po moznosti se namescen pihole.
Dovie'andi se tovya sagain.

husky1 ::

ali "pripelji prijatelja" še funkcionira?

chupachups ::

Imam vprasanje in to je ali se da predcasno obnovit paket ce porabis vse mobilne podatke v paketu brez narocnine drzni bob? hvala

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Obnovit paket?! Ne vem, kaj misliš s tem vprašanjem. Si porabil količine? Potem lahko menjaš paket na mogočni bob z sms "mogočni bob" na 0680 in ti bodo menjali paket.
https://www.bob.si/ponudba-bob/narocnis...

Če ti ja zmanjkalo podatkov, jih lahko kadar+koli dokupiš:
https://www.bob.si/ponudba-bob/narocnis...

chupachups ::

Paket se resetira po enem mesecu to je jasno, v primeru ce porabis dolocene kolicine bi lahko predcasno resetiral paket z novim polnjenjem/podaljsanjem. Je to mogoce tukaj?

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Kolikor razumem, ti imaš naročniški paket drzni bob. In na mesec imaš napisane količine. Ne moreš kar enkrat resetirat paketa ter začeti z nule. Opcije sem ti že napisal!
Obračunsko obdobje je od 24 do 24.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

barakus ::

Ali bob podpira eSim?

chupachups ::

@fikus Nedolgo nazaj se je se dalo to uredit ce si poklical na support in pri bobu in pri hotu....looks now they both SUX!

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Mislim da je tisti klic oz. odgovor podpore bil bolj odvisen od dobre volje zaposlenega , ki si ga dobil na telefon. In zgleda da so ugotovili izkoriščanje nedosledne situacije ter izrecno prepovedali takkšno prakso.

Še enkrat obračunski inzterval je od 24. do 24.

Lahko pa kupiš še eno SIM in prijavljaš naročnino na poljuben paket, ko porabiš količine v obračunskem obdobju , potem z SMS zamenjaš paket za npr bob 5c (plačevanje po porabi, ga ne koristiš) in na drugi SIM aktiviraš željen paket s celimi količinami. Plačaš samo sorazmeren del naročnine glede na dni (ne na porabo).
Spremembo paketa na eni SIM lahko narediš 1x v obračunskem obdobju.

fokz8 ::

Ve kdo kaj več glede BOB kod?

če pošlješ sms KODA na 4333, dobiš nazaj kodo. Ampak danes ko sem klical na BOB, pravijo da ne vejo nič o tem in da nimajo trenutno kakšne veljavne akcije.

tako da ne vem, nisem jih še sprobal..učitno majo napako v sistemu.

Glede na to da HOT trenutno dela konkurenco, me zanima, če obstaja za HOT tudi kakšna koda?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

InanZen ::

30% popust na mesečno naročnino za 1 leto (za nove naročnike)

M4DG2N
MA9BVD

sgdjkdlsugi4 ::

Če bo kdo rabo 30% popust:

MT9ACA
M74UGJ

_Sajmon_ ::

Evo, se moji dve kodi:
MB7CFK in MZHV2H

matija14 ::

Še moji dve kodi za popust:

MHG8ZH in MVCD1E

Jazzie ::

Pa še moji:

MA3DHM

M611AR

Gambino ::

Če kdo rabi:
M4G6BZ
M5E3F9

BOCo. ::

Če bo kdo potreboval:
M62EM1
MK7KJV

axi145 ::

M5TKBV
MHFU54

Bubbles ::

kodi ugodnosti:
MFMM58
M5VFER

Facebook dev ::

Če slučajno zmanjka:

MJNZC9
MZEUB7
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Primozzz ::

M83CHG
MKVCAZ
MH865E
MRGNU7

:)

Pro ::

Še moji kodi za ugodnost:
MMBPVD
MZ81D2

KTr1sk ::

Če kdo rabi in če bo uporabil kodi,mi naj napiše zs
MRCHKZ in M4ZCUD
hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

cortez ::

Če kdo potrebuje 30% popust na naročnino bob se lahko posluži sledečih kod :

MSH85G

M366KV

MSSPN5


vir :



https://www.bob.si/postani-bob-uporabni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

schrack ::

Še dve kodi za -30% pri naročnini za eno leto:
M4E8E6
M5B8DN

Ganon ::

Imamo temo, namenjeno kodam za popuste.

Kode za popust

Zak0n ::

Še moji kodi:
MJR99J in MTN2DZ

Hvala tistemu, ki jih uporabi! :D

beta1 ::

Evo. 12.8.2020, dve kodi:

MZ6F7J in MR3HUK

audio12 ::

MM9CRH
MFH459
««
100 / 110
»»