» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
97 / 110
»»

mAXTER ::

Cez zgornji link pa najde bp

Yellow ::

Aplikacija na voljo tudi na iOS https://apps.apple.com/si/app/moj-bob/i...

MrStein ::

MrStein je izjavil:

Kaj se v app-u lahko naredi, česar na spletni stani moj.bob ne more?

aborko je izjavil:

Prijava s prstnim odtisom je ze ena taka stvar.

Še kaj?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

yani2000 ::

Super!
Končno ne rabim več skrbet za moj app!
Ga odstranim s Play Store?

starfotr ::

Pusti, dokler dela.

SumTingWong ::

Razmišljam, da bi šel na BOB (iz A1), dokler je še akcija "pripelji prijatelja". Moneto po novem vidim da imajo, kar je super (+ 0,79 €).
Imajo SEPA direktno bremenitev? Imajo različne datume trajnikov? Predvsem me zanima ali imajo 18. na voljo?

Kako so kaj odzivni na supportu pri BOB? Pri A1 ga sicer nisem ravno velikokrat rabil, ampak ko sem, so bili hitri (pa čeprav niso poštimali kar je bilo treba :)) )

chebela ::

SumTingWong je izjavil:

Razmišljam, da bi šel na BOB (iz A1), dokler je še akcija "pripelji prijatelja". Moneto po novem vidim da imajo, kar je super (+ 0,79 €).
Imajo SEPA direktno bremenitev? Imajo različne datume trajnikov? Predvsem me zanima ali imajo 18. na voljo?

Kako so kaj odzivni na supportu pri BOB? Pri A1 ga sicer nisem ravno velikokrat rabil, ampak ko sem, so bili hitri (pa čeprav niso poštimali kar je bilo treba :)) )


Imajo SEPA obremenitev. Obračun je 15.-ega v mesecu. Odzivnost na BOBu je po zdajšnjih izkušnjah daleč najboljša in nahitrejša - brez nobenih problemov. Sem že 6 let na bob-u in nimam pripomb:)

w4nkst4 ::

koda MVNE56, MZJAEV

jaz pa imam obracunsko obdobje 24. v mes.

Vedran ::

Vsi naročniki pri BOB-u imajo obračunsko obdobje od 25. do 24. naslednji mesec.
Račune izstavljajo že po 28. v mesecu.
Rok plačila pa je okrog 9. v mesecu.
Direktna obremenitev (trajnik) pride v plačilo predvidoma med 7. in 11. v mesecu.
Sprememba dne direktne obremenitve ni mogoča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

[Michael] ::

@w4nkst4, tvoja koda je še prosta?

Vm1999 ::

Lahko poskusiš eno izmed teh (bi morale biti še vse proste): M6MGP2, M8JBP8, MB6FET in MCH43S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Gambino ::

MHJB6F ter MFJHN2 če še kdo rabi.

Pro ::

Če še kdo rabo kodo, sta tu dve:
M294CZ in MKFHKZ.

[Michael] ::

Hvala vsem!

pierch ::

Pa še dve moji kodi če kdo rabi: M5ZK6T in M8V4GN.
Pierch

RejZoR ::

Če slučajno še kdo rabi kode:
MCUU21
M3GP19
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jopar ::

Še moji, če še kdo rabi:

M85KN3

MF7E5K

SumTingWong ::

jopar, koristil sem M85KN3. Si drugače obveščen ali?

Grega255 ::

Če še kdo potrebuje naj mi javi na ZS

jopar ::

SumTingWong je izjavil:

jopar, koristil sem M85KN3. Si drugače obveščen ali?

Ne, nobenega obvestila nisem prejel.
Hvala :)

Slayer69 ::

A kdo ve, če se da kako preveriti ali je bila moja objavljena koda tudi koriščena?

w4nkst4 ::

js sem jim pisal na mejl in so mi povedali

Bina90 ::

Še moji kodi za 30% popust na mesečno narčnino, če kdo potrebuje:
M49845
M3HSV4

Gambino ::

MHJB6F
MFJHN2

Ganon ::

Zoprni ste kot driska s temi kodami. Na forumu je tema, posvečena le-tem. Ne smetite drugih.

Yellow ::

Nagradna igra za vklop e-računa www.bob.si/eracun

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yellow ()

MrStein ::

A to je pravi e-račun / https://slovenskieracun.gzs.si/ ali zgolj to, da ti PDF pošljejo po emailu?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ericssony ::

@MrStein: ja, ta "pravi" eRačun je. e-SLOG 1.6 XML oblika + vizualizacija računa v PDF obliki.

predi ::

Menjava micro SIM kartice za nano SIM, če nov telefon ne podpira stare, pride pri bobu 11€.. Do zdaj mi še nikoli niso tega računali, zgleda da po novem pa.

Samo opozarjam, ker ti tega po telefonu ko naročiš nihče ne pove.

Sheteentz ::

Pa to itak sam doma obrežeš sim kartico, da paše v slot.

predi ::

Če si pripravljen sprejeti tveganja povezana s takšnim DIY pristopom, v redu. Sam nisem. To ne pomeni, da se moram strinjati s tem novim oderuškim pristopom boba do svojih naročnikov in da ne bi smel na to opozoriti drugih. Sicer se ni zgodilo meni neposredno. Lani sem pa sam opravil menjavo brez stroškov. Naveden je bil popolnoma enak razlog - novejša naprava.

Vm1999 ::

To mora bit star naročnik pri bobu - že nekaj let dobiš SIM 3v1 (vse velikosti).
Tvegaš pri DIY mislim da le odrezano plastiko... to so včasih delali ročno v mobi centrih.
Lani so še poslali zastonj 3v1 SIM... očitno se lahko tolaži s tem, da je v teh letih prišparal X eur, napram A1/Telekom paketom... ;D

predi ::

Ni samo plastika. Čip na stari micro SIM je (preverjeno) fizično večji od nano SIM, tako da moraš vanj zarezati. Če si neroden, lahko to vodi v čudne simptome, od slabšega signala, sporadičnih prekinitev povezave do večje porabe baterije pa tudi kakšen bolj bizaren se najde (random kreširanje appov, ipd.). Lahko tudi poškoduješ samo napravo.

kuvanasarma ::

Kaj mislite da bo Bob tudi dobil VoWifi ko g akonec leta uvede A1?

matogato ::

predi je izjavil:

Menjava micro SIM kartice za nano SIM, če nov telefon ne podpira stare, pride pri bobu 11€.. Do zdaj mi še nikoli niso tega računali, zgleda da po novem pa.

Samo opozarjam, ker ti tega po telefonu ko naročiš nihče ne pove.

Ja jaz sem tudi zamenjal telefon in sem imel njihovo staro micro SIM. Vprašali so me, če še nimam njihove nano SIM. In ker je še nisem imel so mi novo poslali zastonj. To je bilo lansko leto.

zavajon ::

predi je izjavil:

Menjava micro SIM kartice za nano SIM, če nov telefon ne podpira stare, pride pri bobu 11€.. Do zdaj mi še nikoli niso tega računali, zgleda da po novem pa.

Samo opozarjam, ker ti tega po telefonu ko naročiš nihče ne pove.

Pa je to potrjeno res?
Meni so namreč brezplačno poslali nano SIM, ko sem menjal telefon.

Res pa lahko kartico tudi obrežeš, le da je nano že tako majhna, da moraš biti kar natančen.

predi ::

zavajon je izjavil:

predi je izjavil:

Menjava micro SIM kartice za nano SIM, če nov telefon ne podpira stare, pride pri bobu 11€.. Do zdaj mi še nikoli niso tega računali, zgleda da po novem pa.

Samo opozarjam, ker ti tega po telefonu ko naročiš nihče ne pove.

Pa je to potrjeno res?
Da. Zgodilo se je moji boljši polovici. Ko je kartica prispela, je bilo notri sporočilo z nadaljnjimi navodili, mimogrede pa je še pisalo, da bo strošek menjave 11€ obračunan pri naslednjem obroku za naročnino.

Veron ::

kuvanasarma je izjavil:

Kaj mislite da bo Bob tudi dobil VoWifi ko g akonec leta uvede A1?

99,99% ne.
Saj to je point nizkocenovnega ponudnika.

predi ::

predi je izjavil:

zavajon je izjavil:

predi je izjavil:

Menjava micro SIM kartice za nano SIM, če nov telefon ne podpira stare, pride pri bobu 11€.. Do zdaj mi še nikoli niso tega računali, zgleda da po novem pa.

Samo opozarjam, ker ti tega po telefonu ko naročiš nihče ne pove.

Pa je to potrjeno res?
Da. Zgodilo se je moji boljši polovici. Ko je kartica prispela, je bilo notri sporočilo z nadaljnjimi navodili, mimogrede pa je še pisalo, da bo strošek menjave 11€ obračunan pri naslednjem obroku za naročnino.
Sem potem klical na podporo in so mi rekli, da se plača samo, če nisi imel 3v1 SIM prej in da naj dodatno vprašava preko mail-a za konkreten primer, kar sva tudi storila. Pa so tam nazaj odgovorili, da plačaš samo, če si prej že imel USIM!? Po liniji najmanjšega odpora seveda konkretno niso rekli ali bo treba plačat ali ne.. Kako za vraga človek preveri ali je njegova micro SIM bila USIM?

Vm1999 ::

lol, se pravi se razburjaš, še predno si preveril... torej - če si izgubil SIM in potrebuješ novo, plačaš teh 11 eur. Če si prešel na novo na bob, tako ali tako dobiš ustrezen USIM. Če si na bobu že toliko časa, da imaš še staro SIM, ti zastonj pošljejo menjavo, torej USIM (SIM/micro SIM/nano SIM v enem).
Če ne razumeš, kar si si že sam odgovoril v zadnji objavi, potem se ne razburjat.

predi ::

Vm1999 je izjavil:

lol, se pravi se razburjaš, še predno si preveril... torej - če si izgubil SIM in potrebuješ novo, plačaš teh 11 eur. Če si prešel na novo na bob, tako ali tako dobiš ustrezen USIM. Če si na bobu že toliko časa, da imaš še staro SIM, ti zastonj pošljejo menjavo, torej USIM (SIM/micro SIM/nano SIM v enem).
Če ne razumeš, kar si si že sam odgovoril v zadnji objavi, potem se ne razburjat.
Moji so menjali non-3v1 micro SIM za 3v1 SIM in ji zdaj hočejo to računat... Kartica je iz 2015.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

Vm1999 ::

Cenik iz aprila 2015: https://www.bob.si/upload/arhiv/cenik%2...
Ista postavka - 11 eur.
Sam sem decembra 2015 že dobil usim, očetu so pa novembra/decembra lani zastonj poslali usim, kot menjavo.

Ne vem, zapiši še enkrat lepo v mail-u, da je dolgoletni naročnik, ali pa zagrozi s prehodom na HoT/Spar ipd..

V glavnem, ta postavka "menjava sim = 11eur" ni nič novega.

w4nkst4 ::

za naročnike na voljo magični bob

vključene minute v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 4000 min
vključena SMS sporočila v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 4000 SMS
vključen prenos podatkov v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 45 GB
vključen prenos podatkov v EU/EEA brez dodatnih stroškov 4,5 GB
poslano SMS sporočilo v tujino 0,04 €
poslano MMS sporočilo v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 0,04 €
minuta pogovora, SMS sporočilo ali 1 MB izven zakupljenih količin 0,04 €
mesečna naročnina 14,99 €

predi ::

predi je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

lol, se pravi se razburjaš, še predno si preveril... torej - če si izgubil SIM in potrebuješ novo, plačaš teh 11 eur. Če si prešel na novo na bob, tako ali tako dobiš ustrezen USIM. Če si na bobu že toliko časa, da imaš še staro SIM, ti zastonj pošljejo menjavo, torej USIM (SIM/micro SIM/nano SIM v enem).
Če ne razumeš, kar si si že sam odgovoril v zadnji objavi, potem se ne razburjat.
Moji so menjali non-3v1 micro SIM za 3v1 SIM in ji zdaj hočejo to računat... Kartica je iz 2015.
Postavka je na zadnji položnici. Očitno obstajajo non-3v1 micro SIM kartice, ki so hkrati USIM. Za te je očitno treba plačati v vsakem primeru.

Vedran ::

Od kdaj bo na voljo 'magični bob' za naročnike?
Na njihovi spletni strani nikjer nič ne najdem o tem paketu.

Vm1999 ::

predi je izjavil:

predi je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

lol, se pravi se razburjaš, še predno si preveril... torej - če si izgubil SIM in potrebuješ novo, plačaš teh 11 eur. Če si prešel na novo na bob, tako ali tako dobiš ustrezen USIM. Če si na bobu že toliko časa, da imaš še staro SIM, ti zastonj pošljejo menjavo, torej USIM (SIM/micro SIM/nano SIM v enem).
Če ne razumeš, kar si si že sam odgovoril v zadnji objavi, potem se ne razburjat.
Moji so menjali non-3v1 micro SIM za 3v1 SIM in ji zdaj hočejo to računat... Kartica je iz 2015.
Postavka je na zadnji položnici. Očitno obstajajo non-3v1 micro SIM kartice, ki so hkrati USIM. Za te je očitno treba plačati v vsakem primeru.


Predlagam, da pošlješ mail (klicat je brezveze, ker boš vsakič govoril z drugo osebo, po možnosti s študenti) in obrazložiš celotno situacijo ter prosiš za razlago, zakaj je bilo v tvojem primeru potrebno plačati, medtem ko poznaš druge primere, ki so brezplačno menjali.
Vprašaj od kdaj je ta praksa, da se računa, oz. za kaj gre konkretno v tem primeru...

vinkop ::

w4nkst4 je izjavil:

za naročnike na voljo magični bob

vključene minute v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 4000 min
vključena SMS sporočila v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 4000 SMS
vključen prenos podatkov v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 45 GB
vključen prenos podatkov v EU/EEA brez dodatnih stroškov 4,5 GB
poslano SMS sporočilo v tujino 0,04 €
poslano MMS sporočilo v Sloveniji in EU/EEA gostovanju 0,04 €
minuta pogovora, SMS sporočilo ali 1 MB izven zakupljenih količin 0,04 €
mesečna naročnina 14,99 €

to sploh ni tako ugodno pa se LTE je verjetno mizernih 20/5.....mislim da bom se kar na T-2 oranznem maxi ostal...

Vedran ::

BOB ima za vse pakete hitros 50/10 Mbps (doplačilo za 100/50 je 1 EUR na mesec),
HOT pa za vse pakete 20/5 Mbps (doplačilo za 50/10 je 2 EUR na mesec).

Eni ste res čudni, nekaj komentirate pa niti stran ponudnika ne pogledate da preverite informacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

Lonsarg ::

Tisti za 10EUR je preveč dobr in je težko prepričat za višji paket. Poslabšat/podražit ga pa ne smejo ker imajo striktno politiko od ustanovitve dalje nobenih podražitev :)

Najbrž bodo problem rešili tako da bodo v prihodnosti ta 15EUR paket še izboljšali :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Vm1999 ::

vinkop je izjavil:


to sploh ni tako ugodno pa se LTE je verjetno mizernih 20/5.....mislim da bom se kar na T-2 oranznem maxi ostal...


V primerjavi s t-2 je pa res vsak mobilni operater boljši... imam oboje pri hiši, t2 in bob.
T2 imajo starši, ki imajo res minimalno porabo in vključen o v četvorček 1000 enot.
Preklapljanje med omrežji, roaming, nastavitev ročno na telekom... same zajebancije, sploh za starejše. Pokritost je pa itak mizerna...

Če nimaš poleg ostalih storitev je t2 itak predrag, sploh za to (ne)kvaliteto

Mizerna hitrost je pa ravno na t2, če m3 preklapljaš ročno na telekom.
Bob ma zdaj 50/10 - pa že prej, ko je bilo uradno 40/5 je v mestih bilo več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()
««
97 / 110
»»