Prijavi se z GoogleID

» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

strani: 1 ... 96 97 98 »

vinkop ::

T-2 je ok, ce imas cel paket pri njih in seveda omrezje nastavljeno na telekom....samo imeti mobilno pri njih pa ni tako ugodno....tako sem mislil s prejsnjim postom....sej pa vsak ima skoraj ze telefone pri paketih...redko se ima kdo samo mobilno narocnino posebej...

Vm1999 ::

S temi paketi nas nategujejo, sam kaj ko ni prave alternative, recimo "nizkocenovne" optike, tako kot imas sedaj za mobilno telefonijo (Bob, hot, spar...). Samostojen internet te pride takoj 35 eur, neka solidna povezava. In potem se seveda odločiš za paket... takoj si na 50, 60, zdaj že 70 eur.

w4nkst4 ::

za eno osebo vzames a1 neskoncni net ;)

estons ::

w4nkst4 je izjavil:

za eno osebo vzames a1 neskoncni net ;)

+1

Imamo že pol leta, čist dobro služi namenu.

Yellow ::

Akcija za rojstni dan - prve 3 mesce brezplačno za nove uporabnike in nagradna igra za obstoječe. www.bob.si/8-let

Base-T ::

Ali pošiljanje in prejemanje MMS sporočil deluje pri ponudniku BOB na napravah z iOS Apple?
Pri HOT -u deluje samo za prejeta MMS sporočila, pošiljanje pa ne deluje.

Hvala za informacije.

starfotr ::

Ne dela. Krivda je na strani appla, ker noče dodat tega v njihov sistem.

-valvoline- ::

Ce kdo rabi precej enot za eu gostovanje je najboljsi sparmobil saj lahko vse porabis v eu. Spar 6000 enot za 7e, solidno.

Base-T je izjavil:

Ali pošiljanje in prejemanje MMS sporočil deluje pri ponudniku BOB na napravah z iOS Apple?
Pri HOT -u deluje samo za prejeta MMS sporočila, pošiljanje pa ne deluje.

Hvala za informacije.

Govoriš za iPhone, ali kaj drugega? Na iphone 7s recimo deluje. Sicer so morali dvakrat pošiljat nastavitve, ampak se je uredilo.

c3p0 ::

Bob je dal v prodajo SIM kartico, brez da bi na spletni strani brisal prejšnjega uporabnika te številke. Tako zvemo tudi njegov email, po GDPR verjetno ni ravno najboljše. Šlamparija ali praksa?

Za iphone govorim ja. Z operaterjem HOT mi ne deluje na iPhone X.

Ja pa si spremenil APN nastavitve, ko si menjal operaterja?
Na bobu deluje, vsaj pri iphone 7s lahko potrdim in ne vidim, zakaj bi blo drugače pri katerem drugem modelu.
Ko menjaš operaterja, moraš preverit APN nastavitve za internet in mms.

To z APN -ji razumem. Ampak na HOT -u ne deluje pošiljanje MMS -ov. Tudi piše na njihovi spetni strani. Ko sem vprašal na BOB mi pa tudi niso jasno napisali ali deluje ali ne. Ampak da je mogoče, da pri nekaterih modelih to ne deluje. Se pravi vam Vm1999 deluje normalno. Bom moral poiskusit pa bomo videli.

luxxx7 ::

Če boš poskusil, javi na forum, da bomo še ostali obveščeni, če je možna uporaba MMS na Bob-u z iPhone.

kdo sploh še uporablja MMSe :D zaradi mene jih lahko ukinejo =p

Zgodovina sprememb…

• spremenil: w4nkst4 ()

Base-T je izjavil:

To z APN -ji razumem. Ampak na HOT -u ne deluje pošiljanje MMS -ov. Tudi piše na njihovi spetni strani. Ko sem vprašal na BOB mi pa tudi niso jasno napisali ali deluje ali ne. Ampak da je mogoče, da pri nekaterih modelih to ne deluje. Se pravi vam Vm1999 deluje normalno. Bom moral poiskusit pa bomo videli.

Kot sem napisal, lahko rečem za iPhone 7 Plus (zgoraj sem napisal S po pomoti), ki ga ima partnerka, da deluje.
Na androidih smo se pa tudi že večkrat igrali s tem in do zdaj smo še na vseh telefonih uredili.

predi ::

Vm1999 je izjavil:

predi je izjavil:

predi je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

lol, se pravi se razburjaš, še predno si preveril... torej - če si izgubil SIM in potrebuješ novo, plačaš teh 11 eur. Če si prešel na novo na bob, tako ali tako dobiš ustrezen USIM. Če si na bobu že toliko časa, da imaš še staro SIM, ti zastonj pošljejo menjavo, torej USIM (SIM/micro SIM/nano SIM v enem).
Če ne razumeš, kar si si že sam odgovoril v zadnji objavi, potem se ne razburjat.
Moji so menjali non-3v1 micro SIM za 3v1 SIM in ji zdaj hočejo to računat... Kartica je iz 2015.
Postavka je na zadnji položnici. Očitno obstajajo non-3v1 micro SIM kartice, ki so hkrati USIM. Za te je očitno treba plačati v vsakem primeru.

Predlagam, da pošlješ mail (klicat je brezveze, ker boš vsakič govoril z drugo osebo, po možnosti s študenti) in obrazložiš celotno situacijo ter prosiš za razlago, zakaj je bilo v tvojem primeru potrebno plačati, medtem ko poznaš druge primere, ki so brezplačno menjali.
Vprašaj od kdaj je ta praksa, da se računa, oz. za kaj gre konkretno v tem primeru...
Sem. Obstajajo legacy micro SIM kartice, ki podpirajo LTE. Če imaš takšno, ti strošek menjave ne uide.

miko22 ::

Pri tem bobu sedaj ko ponujajo 3 mesece zastojn je kaka kvaka?
1.) Najprej piše "ob preklopu" - torej samo če preneseš številko ali tudi brez prenosa številke?
2.) "saj ti osnovno mesečno naročnino časti bob - brez vezave!" - kaj je osnovna mesečne naročnina? Tista, ki jo izberem ali katera druga?

_Denny_ ::

Po moji logiki:
1. Ob "preklopu" iz predplačniškega na naročniški paket, prenos številke verjetno nima veze
2. Samo naročnina brez dodatnih plačljivih opcij, kot je npr. doplačilo za hitrejši LTE
Asrock X99 Extreme4, i7-5820K@4.2ghz, 32GB Crucial DDR4-2133 CL15@2400 CL12
Zotac GTX 970 AMP Omega Core, 2TB ADATA XPG SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

1) Jaz to razumem čisto enostavno - popust za nove naročnike (če prestopiš k novemu operaterju, tudi preneseš številko k njemu - saj drugače ne gre)
2) osnovna mesečna naročnina je to, kar piše na ponudbi paketov. Doplačila so poleg višjega LTE, predvidevam kakšne blokade številk, preusmeritve itd..

Jaz tle ne vidim skritih stroškov, kot naprimer pri ponudnikih TV+internet paketov.

Lahko si pogledaš cenik storitev pri bobu (ali katerem drugem nizkocenovcu) in vse piše - ni veliko branja.

MrStein ::

Vm1999 je izjavil:

1) Jaz to razumem čisto enostavno - popust za nove naročnike (če prestopiš k novemu operaterju, tudi preneseš številko k njemu - saj drugače ne gre)

Seveda gre drugače. Staro številko pozabiš in uporabljaš novo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Piše sicer: skleni novo naročniško razmerje

Razmeroma jasno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

No saj, a nisem to rekel tudi jaz?

Drugače pa vzet novo številko in staro opustit verjetno večini predstavlja problem, ne?
Odkar lahko prenašaš številke (koliko je zdaj že, 15 let?), nisem menjal številke in tudi redko kdo, ki ga poznam.

Yellow ::

Saj vse piše in to zelo na kratko :D

promocijska ponudba je na voljo za potrošnike in vsebuje 100% popust na mesečno naročnino za obdobje prvih 3 mesecev od sklenitve naročniške pogodbe in velja za vse nove naročnike, ki od vključno 7. 11. 2019 do vključno 31. 12. 2019 sklenejo naročniško razmerje za pakete bob 5ka, hit bob ali drzni bob. kot nov naročnik se šteje naročnik, ki v zadnjih 45 dnevih ni bil bob naročnik. popust ni zamenljiv za gotovino ali druge oblike ugodnosti. popusti se ne seštevajo. vse cene vključujejo DDV.

starfotr ::

Kaj vam ni jasno, telefonska številka nima nobene veze z naročniškim razmerjem. Torej prenašaš lahko številko, tudi če imaš npr. vezavo. In prenos/neprenos številke ne pomeni novega/starega naročnika.

To je jasno. Jaz govorim za primer povprečnega uporabnika, ki menja operaterja in hoče obdržati številko.

Jasno, da lahko vzameš novo številko. Logično.
Mislim, da je zgoraj nekdo spraševal, če mora nujno prenesti številko na bob. Ne. Lahko vzameš tudi novo in staro zavržeš. Pa naj te potem vsi kontakti kličejo na njim neznano številko.

Očitno je istega mnenja tudi Bob in zato oglašuje "prenos številke na bob" ter cilja na osebe, ki želijo menjati operaterja in obdržati isto številko.

Morda sem pa jaz nor in vsi ostali menjate številke vsakič, ko menjate operaterja.

Novo naročisko razmerje ni enako prenosu številke, je pa priročno.

kokr js razumem ta popust velja tut za primer ce ohranis obstojeco st. in gres na narocnisko na bob
strani: 1 ... 96 97 98 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
48398049 (2264) georgi
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 )

1019447 (1196) muchacho
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 )

11414962 (1054) SmeskoSnezak
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

13629769 (12816) MrStein
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

5012386 (7483) ...:TOMI:...

Več podobnih tem